respublika.lt

A. Dulkys: prie diskusijos dėl privalomo testavimo bus sugrįžta - straipsnio komentarai:

  • P
    Propaganda tam 2021 kovo 09 11:25:03

    Pranašaujama, kad Anglijoj gyventojų skaičius iki 2025 sumažės 78%... Planas aiškus... Graikija ima pavyzdį iš Izraelio ir iki kelionių sezono pradžios įsives elektroninius "sveikatos" pasus... Taip žmonės yra verčiami susileisti nuodų, kurie juos pribaigs...

    10 1
    Atsakyti
    • k
      kurmis 2021 kovo 09 13:06:15

      tai ir nevaziuokit i ta Graikija, koks velnias jus ten gena. Niekas nevaziuos, tai ir pasus panaikins ir dar maldaus atvaziuoti.

      9 0
      Atsakyti
    • T
      Teisingas 2021 kovo 09 15:55:34

      Patarimas.

      4 0
      Atsakyti
  • B
    Birutė 2021 kovo 14 13:28:23

    Didžiausi sveikatos ekspertai : Šimonytė ir anūkas. O Dulkys tik raportuoja. O kaip ten su rusiška vakciną, Ingridėle?

    0 0
    Atsakyti
  • K
    Kas nustatys 2021 kovo 09 09:17:02

    jog "asmuo įtariamas esąs užsikrėtęs ar turėjo sąlytį su sergančiu koronavirusu"? Pagal kokius kriterijus? Jeigu žmogus neturi jokių ligos požymių ir nenori testuoti? Juk tie testai praktiškai kaip loterija! O gal tai būdas apkrėsti ar specialiai izoliuoti kai kuriuos asmenis?

    34 0
    Atsakyti
  • x
    xaxa 2021 kovo 09 09:23:57

    dulkys pamirso pamineti, kad turbut privaloma bus testuoti naujuoju kinietisku analiniu testu.... laisves partija euforijoj :))

    25 0
    Atsakyti
  • s
    suprantama 2021 kovo 09 09:26:45

    maži testavimo skaičiai ir dar mažesni "teigiamų" skaičiai. Reikia kažkaip juos padaryti ir nemažinti ribojimų bei imituoti PLANDEMIJA

    26 0
    Atsakyti
  • A
    Audrius 2021 kovo 09 09:35:29

    O diskusijų dél konclagerių statybos ir sukišimo į juos vengiančių priverstinio testavimo nebus?

    22 0
    Atsakyti
  • R
    Rimas 2021 kovo 09 09:36:14

    Žmonių kantrybė beribė:(

    18 0
    Atsakyti
  • S
    Skaitytoja 2021 kovo 09 09:45:28

    Man atrodo, kad visų prievartinių priemonių stūmėjų ši kadencija yra paskutinė.

    20 0
    Atsakyti
  • I
    Idomu 2021 kovo 09 09:45:45

    kaip jis privers, negi i kalejima pasodins, ar pasitelks i pagalba karo policija...

    19 0
    Atsakyti
  • J
    Jo 2021 kovo 09 10:04:31

    Vis dėlto kai kam ir mokslas proto neduoda

    16 0
    Atsakyti
  • T
    Taigi 2021 kovo 09 10:11:13

    skamba panašiai,kaip sovietmečiu prievarta grūsdavo į beprotnamius ,nes ne taip mąstė .Ir išeidavo iš ten jau nukenksminti ,goglinėdavo gatvėmis ,nes jau nebemąstė išvis. Kam tas prievartinis testavimas?Kuris sveikas eis ieškoti nežinia ko?Tai gal prievarta tirkim vėžį,tuberkuliozę,hepatitą?Sugalvojam akciją ir varom būriais-gal ką rasim?

    24 0
    Atsakyti
  • A
    Aš sėdži išpustom akim 2021 kovo 09 10:23:03

    Ir negaliu patikėti , kad skaitau tokius dalykus.

    13 0
    Atsakyti
  • D
    Dieve, 2021 kovo 09 10:30:03

    kas darosi pasaulyje?,, Juk nieko nėra Uždengta, kas nebus atidengta, ir nieko paslėpta kas nepasidarys žinoma ''. Saugok mane kaip savo akies vyzdį, savo sparnu paūksmėje paslepk mane nuo nedorėlių, norinčių mane suplėšyti.

    12 0
    Atsakyti
  • ,
    ,, Pakilk, Viešpatie, stok prieš juos ir parblokšk! Išlaisvink mane savo kalaviju iš nedorėlio. 2021 kovo 09 10:36:14

    Anie suklups ir kris, o mes pakylame ir stovime''.

    14 0
    Atsakyti
  • B
    Bbd 2021 kovo 09 10:53:56

    Kiek yra de bilu seime, man butu geda buti seimuno vaiku

    10 0
    Atsakyti
  • V
    VYTAUTAS56 2021 kovo 09 11:12:46

    kaip sakoma „Geriau patylėti ir būti palaikytam kvailiu, negu prabilti ir išsklaidyti visas abejones.“

    6 0
    Atsakyti
  • s
    sapnuoju 2021 kovo 09 11:18:21

    ir matau, kaip jus visi dulkiai ir dulkytes per prievarta uzsidulkinat su visais testais ...et sapneli sapnavau...

    10 0
    Atsakyti
  • A
    Antivakseris 2021 kovo 09 11:22:27

    Šuleris,Mūrka ir banda iš Odessos, atsakykit nuo kada ligos nustatomos ausų krapštukais? Ligos nustatomos laboratoriniu kraujo tyrimu ir t.t.. Patys savo nosis ir krapštykit su "Tampax'ais ant pagaliuko",ir ieškotit savo šikynėse smegenų,nes galvos skamba,kaip tuščia puodynė !

    23 0
    Atsakyti
    • L
      Linas 2021 kovo 09 12:27:35

      Eik, Dulky, ir nesustok! Baik grasinimus, turime kur kreiptis, ginsime savo teises.

      8 0
      Atsakyti
  • X
    XXXL 2021 kovo 09 11:50:04

    Šiek tiek pakoreguojam ir gaunam "Neatleisk jiems, Viešpatie, nes jie žino, ką daro".

    12 0
    Atsakyti
  • I
    Is kur 2021 kovo 09 12:24:15

    Sugris?

    5 0
    Atsakyti
  • L
    Linas 2021 kovo 09 12:27:35

    Eik, Dulky, ir nesustok! Baik grasinimus, turime kur kreiptis, ginsime savo teises.

    8 0
    Atsakyti
  • K
    Kuo skiriasi 2021 kovo 09 12:37:10

    privalomas nuo priverstinio???Numestas mailius, kad kibtume,ar ne?

    10 0
    Atsakyti
  • k
    kad tauta klausytu 2021 kovo 09 12:41:45

    ir darytu,reikia tureti ziniu,kompetencijos ir jau bent kalbant zmonems ,pasitikejimo savimi

    6 0
    Atsakyti
  • k
    kurmis 2021 kovo 09 13:06:15

    tai ir nevaziuokit i ta Graikija, koks velnias jus ten gena. Niekas nevaziuos, tai ir pasus panaikins ir dar maldaus atvaziuoti.

    9 0
    Atsakyti
  • T
    Teisingas 2021 kovo 09 15:55:34

    Patarimas.

    4 0
    Atsakyti
  • A
    A 2021 kovo 09 18:59:24

    Tu dulki protingiau atrodai nieko nesakydamas,tu ir tai nelabai kaip ir jusu visas ministru kabinetas su blonde pirmininke priesaki.

    3 0
    Atsakyti
  • A
    Aš prieš 2021 kovo 11 06:00:05

    Tai gal pradekite milionus dalinti žmonem už JUSŲ bandymus? (O ne į savo kišenes) gal ir savanoriu testuotis atsiras..nemanykite kad priversit MUS suklupti ....strategija jusų kaip iš pasakos apie varle kai jos oda tampe...

    2 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
  • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
  • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
  • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
  • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
  • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
  • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
  • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
  • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
  • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +6 C

0 +6 C

 

+7 +13 C

+5 +10 C

+10 +14 C

 

+18 +20 C

0-5 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos