respublika.lt

A.Armonaitė taborą perkels į ligonines - straipsnio komentarai:

 • Patriotiškas Lietuvis, mytintis tėvynę 2019 lapkričio mėn. 27 d. 12:24:34

  Išprotėję Liberastai jau visai!!! Leftizmas, Laisvės partija atsiskleidė visu gražumu!!!! Jie baisiau už Staliną už Hitlerį, už patį velnią!!!! Net tie žiaurūs diktatoriai tokiais būdais nenaikino žmonių!!! Liberalizmą reik uždrausti, kaip komunizmą!!!

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 23 d. 02:38:01

  Teisingai A.Armonaitė pataria.Prieš 10 ar daugiau m.didžiausios problemos su narkomanija buvo Portugalijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Portugalija legalizavo narkorikus. Labai sumažėjo narkomanų. Uždraustas vaisius saldus, o kai viešai jaunimas mato, kokie apgailėtini yra tie narkomanai, einantys gauti į gydymo įstaigas narkotiko pakaitalo metadono, jis(jaunimas) ir mąsto: ,,sudžiūvę distrofikai, geriau narkotikų nevartoti.Nenoriu toks būti." Pasaulyje narkotikus platina JAV spec.tarnybos, nes narkomanai labai gerai pasiduoda įtaigai-tai idealūs zombiai kriminalams vykdyti ar karo atveju ir geri neužpajamuoti pinigai slaptoms operacijoms vykdyti.Taip pat narkotikus platina bankai per visokias antrines įmones:(pinigų nelegali investicija su nežmoniškai dideliu pelnu). Jei narkomanai gautų legaliai narkotikų, taboras nunyktų.

 • Dana 2019 lapkričio mėn. 22 d. 18:29:23

  Kaip komentatoriai nesupranta, kad ji provokuoja, nes ne įstatymo projektą pateikė, o feisbuke išsakė savo nuomonę. Juk nekaltas žmogus, kad dievas jam tik pusę kaukolės protelio įkrėtė, likusią vietą užimaj os propaguojami produktai.

 • Ona 2019 lapkričio mėn. 22 d. 18:20:35

  Čia jau reikia rimtos pagalbos žmogui , nes dar ant mūsų galvų užkrauti visokias vygadas narkomanams jau viršūnė Ar jie nežinojo kur nukris naudodami visokį brudą?Pasiūlyčiau daugiau šviečiamųjų programų visuomeninėse TV Buvo toks nuostabus filmas apie šeimos tragediją kilusią dėl narkotikų Tai mano,tada buvę dar paaugliai, giminaičiai jį prisimena jau ketvirtą dešimtį metų , nes tai buvo pamatytas siaubas pilna ta žodžio prasme ką daro su žmonėmis tas amžiaus prakeiksmas- narkotikai

 • ats 2019 lapkričio mėn. 22 d. 18:05:39

  nu nera zodiu ,kopkiu daurniu per sarasus papuola

 • Jei 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:53:31

  Seimo pirmininkas tikras šeimininkas,turėtų tą seimūnę spirt lauk. Bet netikiu kad jis pajėgus.

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:17:13

  atsibodo kartoti,kad zmogus eidamas i valdziai pirmoje vietoje turi pasitikrinti smegenis,o po to jau ar vagia,ar paleistuvauja ir kitas smulkmenas.Pradziu pradzia sveikas protas,nes kai kuriu "iskyliu"veikeju pasisakymai viesumoje tiesiog gasdina.

 • Gintautas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:50:07

  Alkoholis ir heroinas yra patys stipriausi narkotiai veikiantys tiesiogiai nervu sistema.Problema N1. Lietuvoja yra legali narkomanija.Tad bukite malonus legalus . narkomanai netriuksmaukite ir nerasinekite nesamoniu.

 • to sygas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:17:15

  juk ji is isrinktuju ariju klano,jie juk auksciau uz kitus...

 • Likimas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:06:13

  Armonaitę į Naijosios Vilnios psichiatrinę ligoninę dėl intoksikacijos kanapėmis, pakilumo, didybės. Dar ir vienoje palatoje Majauskas tiktų. Turėtų ką veikti Germanavičius. Jis moka Elektrošokus žmonėms daryti.

 • Augustė 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:04:43

  gal mėnulio pilnatis veikia?

 • toliau 2019 lapkričio mėn. 22 d. 15:44:21

  Zinoma,galima sakyti,kam bandei.O ar mes jau tokie sventi ir nieko gyvenime nesam padare.Ir tokie laikai atejo-viskas nauja,idomu.Senukas nueina i sava miska grybauti ir pasiklysta,o cia jauni vaikai.Po to duoda skolon,atveza prie namu ir t.tPatarimas visiems -saugokite savo vaikus ir esant nors maziausiam itarimui tikrinkite,nes vaistinese yra testai,kad veliau nebutu velu.O sita seimune tikrai nusisneka,kad jiems kazka reikia duoti.Kiekviena zmogu reikia traukti is sitos dideles bedos.

 • Haliucinacija 2019 lapkričio mėn. 22 d. 15:37:33

  Ji durna? Seime visi tokie?

 • prisiminkim ir padiskutuokim 2019 lapkričio mėn. 22 d. 15:36:07

  pirmiausia,as irgi gerai atsimenu tarybinius laikus.Apie narkotikus nebuvo jokios informacijos.Apie alkoholi ir tabaka taip.Pradesiu nuo pradziu,nes labai gerai zinau apie narkotikus is artimos aplinkos.90-ju metu 16-18 m jaunuoliai eidavo i klubus,barus.Normalus vaikinai is padoriu seimu.Pazinojau ju keleta.Visose siose vietose buvo brukama anfetaminas/nenori miego,linksma/.Ir dar zole.Niekas labai ir ne negaude ir jie tikrai neturejo apie tai informacijos.As taip pat,nors daug skaitau,esu zingeidi.Veliau atsirado ir fabrikeliu,kur gamindavo tuos kvaisalus,arba zole imirkindavo daug stipresniais,turinciais priklausomybe.Nusikalteliai veike visur,ypac stengesi itraukti vaikus is turtingesniu seimu.Nebuvo laiku i tai sureguota.Kaip rase spauda ,Kaune bent dviejose vietose ,,taskai,, veike virs 10 metu.Ka tai sako.O veliau smegenu pazeidimas.Ar dabar mokyklose aiskinama apie narkotiku zala nezinau,nors labai reikia.Reikia ne brosiuru,o tikru pavyzdziu

 • tep 2019 lapkričio mėn. 22 d. 14:41:16

  p.Armonaite,asmeniškai užsiimk , narkotikus narkomanams vežiok tiesiai į jų namus ar landynes.Ir pati užsidirbsi ir narkomanams gyvenimą palengvinsi.Ar idijotai Lietuvos seime dauginasi greituoju būdu?

 • XXXL > Sygas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 14:07:48

  Galiu iš anksto nuvilti - toji "tauta", kuri ateina balsuoti, normalaus Seimo tikrai neišrinks. Skaičiuokime: pusė rinkėjų (abejingų ir/arba niekuo nebetikinčių) į rinkimus seniai nebevaikšto arba išvažiavo, likusieji - 10% (snukiaknygės tešlagalviai- išplautasmegeniai) stos už liberastines "vertybes", 20% (Patriarcho beretuoti ginklanešiai) - už konservuotas padugnes, 10% ("Klausimėlio" laidos herojai) - už naujus "gelbėtojus" ir likusieji 10% - už gražius vyrus arba už tuos, apie kuriuos netyčia nugirdo pakeliui į balsavimo apylinkę. Šitokia tradicija labai patinka Seimo dykaduoniams, trinatiems ten kėdes jau daug kadencijų. Jie daro viską, kad niekas nesikeistų.

 • mm 2019 lapkričio mėn. 22 d. 13:43:30

  Cia musu 'ateitis'... Visokios armonaites, simonytes, ,majauskai,simonko, saldziunai, broileriai...

 • matomai si lyberaste ,kaip ir dauguma lyberastu 2019 lapkričio mėn. 22 d. 13:41:36

  senai jau sedi ant adatos, arba ,,koka ,,, uosto.....nes tokias nesamones gali pliurpt tik neadekvatus narkosos.....

 • Juuozas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 13:40:19

  Atėjome valstybę valdyti iki gyvos galvos, taip galvoja sau įstatymus susikūrė 6-7 kadencijjas sėdintys seime. Kada bus nustatytas maksimum limitas, kiek kadencijų iš eilės gali dirbti seimo narys? Kada bus panaikiinti sąrašiniai? Kada bus užbaigtos partijų ir jų narių bylos?

 • Sygas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 12:28:55

  Kada baigs čiūdytis ta nedašutus seimūnė?Šį kartą seimą žmonės taip nusirinko,kad net plaukai stojasi:vien armonaitės,gentviliukai,broileriukai ir kitos politinės šiukšlės.Nejaugi ir kitais metais taip TAUTA NESUGEBĖS IŠSIRINKTI NORMALAUS SEIMO???

 • visai nestebina 2019 lapkričio mėn. 22 d. 12:09:37

  Armonaite-daznai nusikalba.

 • To kauniete 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:51:58

  Jus neteisi. Del narkotiku, alkogolio ir tabako zala, nuo TSRS laiku buvo kalbama; rodomi dokumentiniai filmai.nuo mokyklos laiku buvo kalama i galvas ,kad visa tai blogai. Siais laikais reiketu daryti moksleiviams ekskursijas i tabora. O labiausia itaka padaro kompanija: "tu ka, su mumis neisgersi. Arba, isbandyk, juk nuo 1 karto nepriprasi".

 • Adomas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:49:08

  Šita panelė liberalė taip nusišneka visais atvejais, kad baisu klausyti. Ji save laiko visažine. Net kalbos tonas apie tai byloja. reikia stabdyti tokią "asabą", lipančią per kitų galvas.

 • kauniete 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:35:05

  kada baigsis seime kvailiu perykla.Tai ,ka sneka sita moteris yra tokie paistalai,kokiu negirdejau per visa savo amziu.Pone,ir visi kiti,narkomanija yra liga,kuri vystosi smegenyse.Ir nesaukit,kad tai pasileidimas.O kai nama statot ir susigadinat stubura tai irgi liga,o kai vaziuojat per greitai ir susizeidziat irgi esat gydomi.Esme ta,kad priklausomybes pradzioje niekas dorai neismane apie narkotiku zala,o prekeiviai buvo uzpyle barus,kitas viesas vietas kvaisalais.Ir isbristi is to liuno labai sunku.Todel tie kurie nori gydytis,reikia gydyti.Deja,gydymo nera.Centruose jie tik isvalomi,o tolimesnio gydymo nera,kuris butinas.Reikia ne dalinti dozes,bet plesti gydyma.Juk nezinia kada mano ar jusu vaikas,anukas gali papulti i sia didele beda.Dabar ikurta visas departamentas,o kokia is to nauda.Maciau keleta jaunuoliu,kurie su asaromis sake,,as prakeikiu ta diena,kai pirma karta pavartojau,bet as nezinojau kas po to nutinka,,.

 • Na 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:15:59

  As visiskai neinu balsuoti: 1.ne karto nebuvo tinkamo kanditato. 2. Gaila savo laiko skirti balsavimams.

 • Vilnietis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:14:55

  tai kad šita išgama dar laisvėje tai tik įrodo kad mes veltui mokame atlyginimus prokurorams ir mentams.

 • jooo 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:07:52

  Galimai ta ponia, galimai priklauso galimai "šeimai" o jos pasiūlymai, galimai "šeimos" užsakymas? Galimai. Įdomiai, čia viskas pasiūlyta....

 • Blin, kas už šią čiukčą balsavo? 2019 lapkričio mėn. 22 d. 10:41:38

  Visus tokias libderastines ir konservines gaujas reika naikinti.

 • Petriukas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 10:16:30

  Biologijos mokytoja padarė bandymą. Į 6 mėgintuvėlius įleido po kirmėlytę. Mėgintuvėlyje su degtine kirmėlytė nudvėsė iš karto, su tabako dūmais - po valandos, su narkotikais – po 2 val., su vynu - po 3 val., su vandeniu - išgyveno, bet neužaugo didesnė, su žaliu kiaušiniu - per kelias dienas užaugo stora kirmėlė. Išvada: REIKIA GERTI, RŪKYTI ir NARKAŠINTIS, KAD KIAUŠINIUOSE KIRMĖLĖS NESIVEISTŲ.

 • deinis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 09:54:20

  Bereikalp purkštauja komentatoriai ,passiūlimas turi racionalų grūdą ,žiurėkit kokius pinigus praranda valstybė ,kad narkotikus perka pas cigonus o jei parduotų vaistinėse ,žiurėk ir pri pencijų prikibtu koks jauras

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, liepos 6-ąją, šalies keliuose eismo įvykių neišvengta; dviejuose iš jų žuvo du jauni žmonės: 16-metė paauglė ir 20 metų vaikinas.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: netoli Indonezijos Javos salos pakrantės ankstyvą antradienio rytą vyko 6,6 balo stiprumo žemės drebėjimas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos