respublika.lt

A. Dulkys atsakė G. Nausėdai: atsakomybę už pandemijos valdymą prisiimu - straipsnio komentarai:

 • T
  Teisingai 2021 spalio 13 00:17:12

  A. Dulky eik iki pergingos pabaigos, nes ateina laikas, kai už viską reikės atsakyt. Linkiu prisidirbt taip, kad atėjus laikui išsisukt nebepavyktų.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vilnietis 2021 spalio 12 13:06:16

  Nu ir pola čia kremliniai antivakseriai musu ministra Dulki! Niekas antivakseriu nepaisys. Ateis laikas kai ir juos sugaudys policija ir su antrankiais nugabens gauti skiepa!

  1 1
  Atsakyti
 • E
  Esmė yra ta kad jokio tokio suvaldymo kaip buvo ir yra neturėjo net buti iš viso 2021 spalio 12 11:42:06

  Kaip kad dar valstiecių valdzia paskelbe baisiausia epidemija aiškiai kazkieno iš viršaus isakymu. Kai jokios epidemijos net nebuvo. Ir prie ko epidemija jei buvo užpulti verslai ir veiklos. Viska uzdarant ir žlugdant. Kuo cia verslai kalti jei kas susirgo, prie ko karantinas sveikiem. Neužsikrėtusiem. Užteko susirgusius uždaryt i infekcines ligonines ir gydyti. Na izolicija ir stebesena ju šeimoms. Tarybiniais laikais taip budavo jei gripai perdaug isisiautedavo. Taip kad epidemija skelbe politikai savo politiniais tikslais. Ivest diktatorinius valdymus po ju paskelbtos epidemijos priedanga. Nutaukt tuo pretekstu kitų ligoniu gydyma, sukeliant daugiau mirčių negu nuo covido . Politikai dar vykde kazkieno isakyma sužlugdyti smulkius ir vidutinius verslus. Va ie Dulkis ta tesia. Prie ko dabar tas galimybiu pasas smulkiom parduotuvem? Sodo reikmenų, lupatynams, auto daliu, irankių ukinem parduotuvėm, kur išvis vienas kitas pirkejas teužeina. Prasišviečia aiškiai pyktybinis Dulkio tik

  3 0
  Atsakyti
  • D
   Dulkio tikslas pabaigt subankrotint smulkias nebutinu prekiu parduotuves 2021 spalio 12 11:57:31

   Aiškiai pyktybinė Dulkio veika prieš šias smulkaus verslo parduotuvėles. Verslu ir veiklų žlugdymas ribojimais tesiamas. Švabo isakymu tikriausiai. Prie ko epidemija jei viskas nutaikyta užpuldyneti ir žlugdyt verslus ir veikas?! Politikų veika. Pyktybine aiškiai. Atimant piekejų didele dali, atimant klientura, atimant darbuotojų didele jau dali. Va grasinant trečia vakcinos doze bus jau masinis begimas iš darbo. Daug dirbanciu dabar galvoja kad nuo trcios dozes mes darba. Nori gyventi kad. Bijo kad trcia doze visai papiaus sveikata. Žmonės tocovido jau ima maziau bijoti negu vakcinu. Tuo labiau kad vakcinos nesaugo nuo užsikrėtimo o sveikatai kenkia. Pripirko jų tai stengsis ikišt žmonem visais prievartos budais. Politikai tampa didesne nelaime už ta covida. Tais savo suvaldymais visais. Geriausia kad politikai išvis nustotu politiškai kištis i epideminius reikalus. Yra gydytojai tam reikalui. Gydyti susirgus. Truksta infekcinių ligoninių?! Jei yra paklausa atidarys privacias

   2 0
   Atsakyti
  • B
   Butina kad politikai greiciau nusišalintu nuo vakcinavimo valstybinem prievartom darymo 2021 spalio 12 12:09:27

   Ir susirgusių gydymo. Nebesikistu kur nieko neišmano. Susirgusiu gydymas gydytoju reikalas. Vakcinavimas tik i ta procesa nesikišant politikams. Savanoriškas. Ne va.stybe o gydymo istaigos ir vaistinės turi užpirkinet vakcinas. Saugias vartoti, su patikrintom sudetinem dalim ar nera kokio nuodo ideta i vakcinas. Butu vakcinos nekenkencios sveikatai ir net nenužudancios iškart vos gavus skiepa, gyventojai patys noretų skiepytis. Jokia valstybine propoganda nepades jei žmones iš pazistamu susizino kokios tos vakcinos iš tikro ir kaip pakenkia sveikatai ir kaip nieko neapsaugo nuo užsikrėtimo. Tesiams prievartinis vakcinavimas išmetimais iš darbo kels vis didesnius prieštaravimus. Teks valdziai nepatenkintus imti sodint i kalejimus ar net šaudyti. Iš pradzių guminem kulkom tikriausiai.

   3 0
   Atsakyti
  • K
   Karantininė valdzia neišvengiamai 2021 spalio 12 12:12:31

   Prieis savo gala. Nei konservatoriu nei laisves partija niekada nebepateks i Seima. Gyventojus ims šiurpas vien paminėjus konservatorius

   4 0
   Atsakyti
 • n
  nuomone 2021 spalio 12 04:40:46

  Mano nuomone,po tokios kritikos ,jeigu supranta kas yra garbe ir orumas, tikras dzeltmenas pasirinktu pasitraukimo kelia.

  3 0
  Atsakyti
 • T
  Tau 2021 spalio 11 22:41:21

  Šikna dulkiau!!!

  4 0
  Atsakyti
 • J
  Jei 2021 spalio 11 22:07:56

  Prisiimsi, tai oats laikas krautis lagaminą į kalėjimą

  6 0
  Atsakyti
 • P
  Paliavos 2021 spalio 11 21:14:03

  Na ir kas kad prisiims, kas pasikeis verslai bankrutave atsigaus? Nusizude zmones nuo depresijos atsigaus? Psichologinis issekimas zmonems atsistatys? Biudzeto skyle sumazins? Kainas sumazins? Mazvaikis jis ir tusti plepalai.

  6 0
  Atsakyti
 • P
  PRIEVARTA 2021 spalio 11 20:33:37

  Citata iš šio straipsnio. "Ministras taip pat akcentavo, kad padidinus skiepijimosi nuo COVID-19 tempus daugiau šalies gyventojų galėtų jaustis saugiau. Ministro teigimu, gyventojų saugumas šiuo metu yra esminis prioritetas"... Ar šitokiu savo asmeniniu prioritetu A. Dulky, išsaugoti norite savo "tratančią kėdę" kurioje sėdite- Sveikatos ministerijoje?Nerandame, jokio supratimo, kokiais būdais gali užkrėsti šita Covid-19 pandemija senukai, kurie turi daugybę kitų ligų, kurių niekas negydo, ir senukai niekur nebeišeina iš savo namų? Ar, visai nebegalvojate, savo protu, kad vėl kalbate, nesąmones- didinti skiepijimosi tempus? Nejau, mažai senukų mirė nuo tų ekspermentinių-nežinomų vakcinų? Jūs, naudojate prievartą, važinėdami po kaimus, surandate senelius ir juos suvakcinuojate, nors seneliams ir taip mažai likę laiko gyventi.Juk, žmogus,nėra ekspermentinė žiurkė, kad ją nugalabytumėt....

  11 0
  Atsakyti
  • B
   Bet patys tai nesivakcinuoja 2021 spalio 12 02:57:51

   Nei Dulkys nei prezidentas nei seimo nariai jie nori gyvent tik mus stumia skiepitis ir mirt o ypac senus kad pensiju nereiketu moket

   6 0
   Atsakyti
  • V
   Vykdo Švabo nurodyma nesustoti 2021 spalio 12 12:25:43

   Testi gyventoju genocida. Smaugt ribojimais smulku ir vidutini versla. Atimant didele dali pirkėjų ir klientu, atimant jau ir vis didesne dali darbuotojų. Grasinimai priverstinai skiepyti trcia doze oi daugeli išvarys iš darbo. Neduok Dieve jei prasides masinis mirimas vakcinuotu. Juk tada jau iš tikruju puls jie valdzios ponus. Negi nesupranta kad gali prisidirbti taip kad ne atstatydinimas bus tada. Atsargumo delei su trečia doze vien iš savisaugos instinkto vertėtų palaukti. Gerai pažiurėt kaip kitose šalyse gausis, kokios šalutines pasekmės. Nepul pirmiems i visiska nežinomybe. Faktas kad dabartines vakcinos kelia pavojų sveikatai ir kitiem net gyvybei. Gali pasirodyti baisesnės už ta covida. Jau nekart buvo kai vakcinos ilgesnių laikotarpiu pasirode baisesnes už pačia užkreciama liga.

   2 0
   Atsakyti
  • G
   Gyventojai patys ima spresti ka daryti 2021 spalio 12 12:34:42

   Vieni iš kitų išsiklausinėja apie vakcinos šalutinius poveikius ir veiksminguma. Nori kišti milijonus valstybinei vakcinu propogandai. Niekads jau nebetiki jokiais valstybiniais aiškinimais. Vieni iš kitu stengiasi sužinot tikrove su tom vakcinom. Iš savo ir pažistamų žmonių patirties. Valdantkesiem belika tik grubi valstybine prievarta. Nuvaryt gauti ta vadinama skiepa. Mesti iš darbo nesiskiepijancius. Uždaryt tokiems visas parduotuves, atimt gydymus,atimt pencijas ir pasalpas, atimt net judejima. Dar ir su policija tikriausiai gatveje gaudys ir uždeje antrankius temps vakcinuoti. Pavers gyventojams gyvenima Lietuvoje i visiška košmara net sapnuose nesapnuota dar.

   5 0
   Atsakyti
 • G
  Grizlis 2021 spalio 11 20:24:49

  Šiandien, bandydama naują technologiją ne tik su tauta, bet ir su visu pasauliu, vyriausybė ir didžiosios farmacijos institucijos imasi „nepaprastų padarinių turinčio lošimo“, sakė McCullough. „Rizika yra genetinė genų perkėlimo technologija. FDA [Maisto ir vaistų administracija] dabartines amerikietiškas vakcinas, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, laiko genų perkėlimo technologija“.

  9 0
  Atsakyti
  • S
   Sizifas 2021 spalio 11 20:56:37

   O tai kokius konkrečiai čia genus perkelia? Ir iš kur tuos genus gauna? Gal po skiepo ir mėlynakiu gali tapti? Čia gerai ar blogai būtų?

   0 4
   Atsakyti
  • >
   >sizifui 2021 spalio 11 23:29:05

   Pabandyk paspelioti is kur juos gauna ir kokius genus perkelia.Tokiam durniui,kaip tamsta,tai tikrai gerai gaunasi.Intiko,kaip suprantu neturi?Na kam kvailiui intikas jei yra lrt?:)

   3 0
   Atsakyti
  • M
   Mždernos 2021 spalio 12 03:02:48

   Jau atsisako daug saliu psizeė tas žats keicia zmogaus dnr

   1 0
   Atsakyti
  • T
   Todel ir yra taikoma visu rušių valstybinė prievarta 2021 spalio 12 12:37:10

   Ir ta prievarta bus tin nuožmesnė toliau.

   0 0
   Atsakyti
 • g
  gerą čia šovei 2021 spalio 11 20:22:44

  sėdėsit visi...

  3 0
  Atsakyti
 • N
  Nors grybu prezidentes dalios is nepalaikau 2021 spalio 11 18:20:57

  Bet dulki pavilnoni ar anuka manau jau butu isdulkinusi senai .

  12 1
  Atsakyti
  • T
   Tam ,, nors..." 2021 spalio 11 21:09:17

   Atvirkščiai, būtų pasikišusi po mėlynu fraku, kad vėjas neužpūstų...Juk čia jos brangiausi augintiniai!:):):)

   6 0
   Atsakyti
 • w
  wow 2021 spalio 11 18:13:32

  o kaip dulkiau atsakysi, uz sulauzytus gyvenimus, uz mirusius nuo marmalo? kaip?

  19 1
  Atsakyti
 • k
  kazi 2021 spalio 11 18:10:13

  Lietuva turi Prezidenta, ar tik seip..kedej pasedi..po salis su patareju banda pavazineja ir visas jo " darbas "..Beda kokiu reta.

  6 0
  Atsakyti
 • S
  Super dulkys ura . 2021 spalio 11 18:09:24

  Tir lim pam pam tra lia lia lia PRISIEKIU SAVO MAKAULIA . STAI taip ir gyvenam !!!!!!!!!!!!

  9 0
  Atsakyti
 • 1
  100% 2021 spalio 11 17:45:02

  Jei žinotų kad teks atsakyti savo šikna, nemanau kad prisiimtų atsakomybę. Bet žinant, kad pas mus pridirbti molio gali, tai ir prisiima. Žinomas ne vienas atvejis pas mus, kai nėra atsakomybės. Elementariai pažvelkime į migrantų situaciją. Padaryta specialiai, o kaltų nėra.

  14 0
  Atsakyti
 • a
  ass 2021 spalio 11 17:44:42

  Tai jis dar turejo kazkur lapeli su 130 priemoniu suvaldyt pandemija, tik neberanda

  12 0
  Atsakyti
 • A
  Atsakomybė - tai reiškia, 2021 spalio 11 17:18:29

  asmeniškai kompensuoja žalą už mirusius po skiepo! Štai reali atsakomybė!!!

  18 1
  Atsakyti
  • B
   Bet 2021 spalio 11 17:54:21

   Kad iš tų tuščių frazių, kad prisiima atsakomybę? Ar prikels mirusius po skiepo žmones? Ar grąžins sveikatą tiems, kas laiku negavo gydymo? Kaip jį dar žemė nešioja? Turėtų prasmegt ir tiesiu taikymu į pragarą

   12 0
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 11 17:05:55

  Dulkys, kaip ir visi dabartiniai ministrai, prisiima atsakomybe uz viska. Beda ta, kad jau 32 m.kai nei vienas valstybinis vagis nesedi. Nauseda skiria teisesaugos virsuneles, kad apsaugoti valstybinius vagis. Nauseda norejo suvaidinti gera menta, bet jis is tos pacios gaujos, todel ir cia prapyle pro sali. Kaip visada! As is karto po Nausedos pasisakymo, paklausiau kas bus jeigu Dulkys neatsistatydins, bus kaip vakar? Tai yra vel nebus nieko? Dulkys yra skirtas gaujos, jis ne Narkevicius, kuri gali esti bet koks pridurkas, ir tam pridurkuinieko uz tai nebus. Jeigu Lietuva turetu prezidenta, seimas butu isvaikytas pries metus. Deja, turime rezidenta, kuris laukia Pono nurodymu.

  15 0
  Atsakyti
 • A
  Agota 2021 spalio 11 17:00:35

  galvodavau,kad protingas vadovas ir komandos pageidauja protingos.Dabar nieko nesuprantu: vadovas nesupratingas,ar komanda prievarta primesta?

  12 0
  Atsakyti
 • v
  vaikū psikiatras 2021 spalio 11 16:59:22

  man atrodo, kad jo silpnaprotystė yra didesnio laipsnio, nei tos Gretos Thundghberg...

  8 1
  Atsakyti
  • p
   paauglei Gretai 2021 spalio 11 17:02:00

   atleistina.O p.Dulkio reikalas keblus.

   13 1
   Atsakyti
 • kaip suprasti Dulkį 2021 spalio 11 16:57:21

  Prisiimu visą atsakomybę - ar už mirusius nuo skiepo, ar už sunkias pasekmes po skiepo, ar kad nesuvaldau situacijos, ar , kad neskelbiama tikra mirusiųjų ir sergančiųjų diagnozė po vakcinos suleidimo, ar kad mes Europoje reitingų gale atsidūrėme? Bet po pripažinimo prisiimti atsakomybę, turi sekti kitas žingsnis - atsistatydinimas, nes visus nuvylė jo covido suvaldymo programa. Nepavyko, per mažai buvo 130 punktų ir per didelis pasitikėjimas savimi. Ne kiekvienam pabažnam vadovauti tokiai ministerijai. Elkis garbingai, ministre, jei turi garbės.

  19 1
  Atsakyti
 • O
  ONA 2021 spalio 11 16:54:09

  DULKĮ, ATSISTATYDIK!!!

  17 0
  Atsakyti
  • T
   Tegu atsako 2021 spalio 11 17:03:58

   pirmiausia,juk klaidos daromos gyvybes kainuoja.

   11 0
   Atsakyti
 • T
  Tai kokia forma 2021 spalio 11 16:53:44

  Dulkys atsakys,juk Plandemija vis reklamose atsispindi.

  10 0
  Atsakyti
 • a
  ar ne taip 2021 spalio 11 16:50:09

  Tai ar sis vienas jaunas ministras turi viskuo rupintis ?. Kur kitos institucijos vadovai is svarbiu postu ?.

  5 8
  Atsakyti
  • n
   nei jis jaunas, 2021 spalio 11 16:56:31

   nei medikas.Shimonytei menko supratimo ministrai draugeliai pats tas.Juk tai jos pasirinktas buhalteris sveikatos reikalams...

   13 0
   Atsakyti
 • A
  AP 2021 spalio 11 16:29:02

  Bet dulkė mato trerčią kelią, apsimeta šlangu

  18 0
  Atsakyti
 • N
  Nesuprantu 2021 spalio 11 16:27:20

  Pišas su dulke skelbėsi, kad suvaldys pandemiją. O kas dabar? Visiškai nuvarė Lietuvą į dugną, toliau jau niekur. Ir dar atseit prisiima atsakomybę! Kokią? Prilipo prie ministerio krėslo ir atlipt negali, ane? Įtikėjo savo nebaudžiamumu? Kažin ar ilgai?

  26 0
  Atsakyti
 • A
  Audrius 2021 spalio 11 16:20:29

  Tai jau gali ruoštis džiūvėsius. Prireiks. Tik bijau kad ne ant narų, o greičiau prie parašos.

  15 1
  Atsakyti
 • N
  N.J. 2021 spalio 11 16:11:52

  Nauseda irgi svolocius.Tik Lenkija,Cekija ir Vengrija mums kelia rodo!

  24 3
  Atsakyti
  • O
   O tai ka 2021 spalio 11 16:15:55

   Gal Lietuvai eiti su spalviais ?

   10 1
   Atsakyti
 • c
  cov 2021 spalio 11 16:08:59

  Ministras taip pat akcentavo, kad padidinus skiepijimosi nuo COVID-19 tempus daugiau šalies gyventojų galėtų jaustis saugiau. (Manau, jei jie noretu jaustis nuo to saugiau, tai jie ir pasiskiepintu.)

  26 1
  Atsakyti
 • K
  Krutuliyne Mare 2021 spalio 11 16:00:57

  Eikit jus na**j su jusu "pandemija" ir du jos valdymu!

  26 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • VERTINIMAS: 2020 biudžetiniais metais Europos Sąjungoje buvo netinkamai išleisti beveik 4 mlrd. eurų, rodo antradienį paskelbtas Europos Audito Rūmų (EAR) vertinimas.
 • INVESTICIJOS: Vilniaus apskričiai praėjusių metų pabaigoje teko 18,119 mlrd. Eur, arba 75,7% visų Lietuvoje sukauptų tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje.
 • MOKESČIAI: Per šešis šių metų mėnesius TOP500 didžiausių mokesčių mokėtojų įmonių jau sumokėjo 3,6 mlrd. Eur mokesčių, arba 57 proc. palyginti su visa 2020 m. jų sumokėta mokesčių suma, rodo atvirų duomenų platformoje „Okredo“ skelbiami Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
 • DELEGACIJA: Antradienį vakare į Vilnių atskrenda Taivano verslo delegacija, kuri domėsis investavimo galimybėmis Lietuvoje.
 • MIGRANTAI: Federalinės policijos duomenimis, nuo spalio 1 dienos iki spalio 24-osios į Vokietiją iš Baltarusijos atvyko 4 246 neteisėti migrantai.
 • KAPITALIZACIJA: Pirmadienį „Teslos“ kapitalizacija viršijo 1 trln. USD – tai pirma automobilių gamintoja ir septinta kompanija pasaulyje, kuriai pavyko peržengti šią ribą.
 • KETINIMAS: Lenkija ketina iki 10 000 padidinti savo karių skaičių pasienyje su Baltarusija. To priežastis – išaugęs neteisėtai sieną kertančių migrantų skaičius.
 • TYRIMAS: Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugsėjo 17– spalio 3 dienomis atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenimis, suaugę Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki šiomis trimis institucijomis: bažnyčia (pasitiki 68 proc., nepasitiki 24 proc.), Prezidento institucija (66 proc., 26 proc.) bei savivaldybėmis (58 proc., 35 proc.).
 • DUJOS: Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą pirmadienį turėtų atvykti naujas dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago – pirmas didelis dujovežis spalį prasidėjusiais dujų metais.
 • TERAPIJA: Dėl pandemijos nesmagiai besijaučiančius kauniečius Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus kviečia lapkričio 7, 21 bei gruodžio 4, 18 dienomis apsilankyti terapiniuose užsiėmimuose suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar policijai rengiant reidus parduotuvėse, sumažėjo bandymų patekti ten su svetimu GP?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+10 +12 C

 

+7 +10 C

+9 +12 C

+11 +13 C

 

+10 +12 C

0-10 m/s

0-9 m/s

 

0-6 m/s