respublika.lt
 

15 metų ES išbuvome. O toliau? - straipsnio komentarai:

 • SIAIP 2019 balandžio mėn. 30 d. 19:48:30

  Siaip kaip griuvo TSRS ,kalbejo apie rusu sukurta psihotropini ginkla,pas mus jis buvo panaudotas

 • Vardas 2019 balandžio mėn. 30 d. 19:23:29

  Tegu Jean-Claude Juncker ir Donald Tusk meta moneta, kuris zagins suteneriu Vytauto ir Gabrieliaus Landsbergiu kurvytes Plslmo objekta Ingridiskaja Simonyte-Merkel ir Gitaniskaji Nauseda-Macron. Jean-Claude Juncker tegu nepamirsta Viagros, o tai gali tekti girtam su buteliu zaginti Ingridiskaja Simonyte-Merkel arba Gitaniskaji Nauseda-Macron.

 • Tj 2019 balandžio mėn. 30 d. 19:08:59

  Tarybiniais laikais maniau, kad išsvajotieji Vakarai sąžinės, doros, demokratijos ir laisvės tvirtovė, bet netrukus teko įsitikinti, kad Vakarai, tai vagių, sukčių ir karo nusikaltėlių irštva.

 • ugu 2019 balandžio mėn. 30 d. 18:31:38

  ale kiek cia daug komuniagu atsiliepimu rasinetoju...jau ta jusu gerio sovietu sajunga su spec parduotuvem komuniagom,tipo laisves jura buvo...ant kekvienos pakampes kgbesniku pridyge...istisai sekami piliecei su antisovietine nuomone...gal varykit pas ryza i rusyna,gal jis jus priims...

 • ugu 2019 balandžio mėn. 30 d. 18:24:00

  patys jus litovcai kalti kad ekonomika nuline,istisai ir telaukiat kad kas ka paduos jums dykai...ko nekuret geroves savoj lt, o tik lauket kad vakarai jums paramas sius... butumet kure ymones,kazka gamine,sukure darbo vietu...

 • senis 2019 balandžio mėn. 30 d. 17:23:26

  pirmasis ES norejo ikurti Napoleonas, bet ilindo i Rusija, gavo i kailinius, jam nepavyko. Veliau tai bande padaryti Hitleris, bet vel ta Rusija, nepanoro rusai buti baudziauninkais, vergais. Po 1990 metu, Vokietija vel pradejo kurti savo Reicha, jau ketvirta. Kadangi vokietukai jau buvo kietai mokyti, tai kariauti net nepradejo. Paskelbe, kad leis neturtingoms rytu salims jungtis prie turtinguju klubo, kad jos, tos neturtingos salys gyvens kaip rojuje, siuskite derybininkus. Ostlando salys tuos derybininkus nusiunte, vokietukai tuos derybininkus pigiai nusipirko, elitui prizadejo vietas ES parlamente, realiai Reicho Kanceliarijoje. Hitleris 1943 metais is Lietuvos pareikalavo tik 10% darbingu zmoniu darbams Faterlande, dabar, jau Muterlande dirba daugiau kaip 60% Lietuvos darbingu zmoniu. Mus paliko nuogus basus ir su 17 milijardu skola. Milijonas lietuviu Muterlandui, kasmet, uzdirba po 50 milijardu euru bvp, mums numeta po 2, ir vadina tai params. Aciu partjai ir vyriausybei!

 • kas mūsų laukia ES subinėj? 2019 balandžio mėn. 30 d. 15:50:01

  gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

 • tam-ZUK-na nesinervuok .. 2019 balandžio mėn. 30 d. 15:12:59

  nelysk y sikna ir negrauzk sirdies ...nuograuza tu evoliucijos..

 • ZUK >> tam...12:25:42 2019 balandžio mėn. 30 d. 15:10:03

  Tavęs, gaidy,niekas neklausia.Nelįsk čia į komentarus.Gali savo suknistoj šunbeždžionių šalyje Rusijoj komentuoti,o čia mūsų šalis ir mes kalbam kaip mums reikia,o ne kaip reika šunbeždžionėms.

 • tam --KestutisL --utele tu degradavus ,..... butent kad visi a lia patrijotai polit kaliniai tremtiniai kartu su 2019 balandžio mėn. 30 d. 14:42:11

  konservatlyberastiniai KGBesnikais sudare bendra partija ir kurie pirmoj eilej klygdami ---pagaliau sulaukem amerikono nusuoliavo y ES pirmu -balsavimu surinke 18% balsu ,antru- 24% balsu su cukraus, milteliu pagalba....su tikslu prichvatizuot ,apiplest , isvogt ,sugriaut ,sunaikint viska ka sukure lietuviu tauta --tikrieji patriotai per 60 metu TSRS sudetyje ...ta ir padare ...dabar patrijotams nusispjovus ir isvykus dirbt y uzsieny .....variugom jau nebeliko kas vogt ,priedo viskas praskolinta --todel visa si likusiu padugniu goveda staugia ir spjaudo y isvykusiu patriotu puse , neva jie blogi todel kad neatvaziuoja dirbt atstatinet ka jie sugriove ir isvoge ir atidavinet skolas kurias jie pridirbo ....UZSIKR......T ...

 • dar niekada 2019 balandžio mėn. 30 d. 14:35:17

  nebuvo tokios neteisybės Lietuvoje: turtų prsisprogę ponai ir prisigrabinę mafijozai lupa devynis kailius nuo likusiųjų. Greitai jų bus gatvės, aikštės, ežerai, miškai. Už viską mokės vargšai teliukai, o anie lėbaus su jaunutėmis ku..mis ir kvatosis iš tų durnelių.

 • Kęstutis L. 2019 balandžio mėn. 30 d. 14:08:03

  Keista, kad kažkas sumanė minėti datą įvykio, kuris buvo nusikalstamas sumanymas nuo pat pradžių. Nusikalstamas sumanymas Lietuvių Tautos ir LIetuvos Valstybės atžvilgiu. Lietuva nebuvo ir nėra jokios europos sąjungos narė. Tauta apgaule buvo įviliota į šią sajungą.todėl ji negali būti nare, nors to norėjo visokio plauko emigrantinės šiukšlės, kurios jau daugiau kaip du dešimtmečius galėjo grįžti į Nepriklausomą Lietuvą ir tapti savo Tėvynėje dirbančiais lietuviais patriotais, bet kurie vis dar tarnauja amerikos ar anglijos, ar vokietijos, ar prancūzijos imperialistams geopolitininkams ir mėgsta kalbėti iš aukštų tribūnų neva Lietuvių Tautos vardu. Nėra ir nebuvo narė, nes to nenorėjo tikrieji LIETUVIAI(kilme- lietuviai) patriotai. O kad buvę komunistai (lkp-lddp-lsdp) to nori (tarnaudami ir rytiniam kaimynui) ir anarchistai- libelaroidai juos palaiko,tai nereiškia kad jų noras yra teisėtas, nes pažeidžiami gyvybiniai LIetuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės interesai.

 • saulius is airijos 2019 balandžio mėn. 30 d. 14:01:08

  O toliau tik istorijos savartynas

 • jei 2019 balandžio mėn. 30 d. 13:44:09

  Jei estai atsakingai valdydamiesi išsiviešino su kgb.. ir jų valstybės paskolos 2 milijardai ir daugėjant gyventojų skaičiui, reiškia emigrantai sugrįžinėja matydami gerą ateitį Estijoj išgyvent, nesunku paskolas atiduot. Lietuvoje priešingai. Jei paskolų apie 17 milijardų ir mažėjant gyvetojų skaičiui, reiškia ir likusiems sunkėja sąlygos išgyvent, mažėja galimybių atiduot paskolas. Kur po 2020 metų kaip mažės ES parama ir bus sunkiau dar prisidės paskolų dalim per metus po 4 milijardus eurų gražinimas - reikia nuo kažko..? O lietuviai emigrantai dar valdžios pasakomis tikintis - tokio pačio lygio...

 • Dainius: Vitozis <> Dainius 2019 balandžio mėn. 30 d. 11:29:21 2019 balandžio mėn. 30 d. 13:14:12

  "Pasak VšĮ "Eksemigrantai" steigėjo Dovydo Petrošiaus: emigrantų sugrąžinimo programos, kurias bando įgyvendinti šalies valdžios yra savitikslė mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimo sistema,iš kurios realios pagalbos nei eksemigrantai, nei svarstantieji grįžti nesulaukia."Vasario pabaigoje apklausėme 1 560 Didžiojoje Britanijoje gyvenančių tautiečių,penktadalis nori grįžti dėl savo vaikų,O nuo grįžimo atbaido dvi pagrindinės problemos, su kuriomis jau teko susidurti grįžusiems emigrantams – švietimas ir darbo rinka.Lietuvoje paprastų specialybių nereikia,išeities nėra.Kita didelė grupė yra žmonės, norintys savo sunkiai uždirbtus pinigus investuoti į senelių ar tėvų sodybas, kurtis ūkelius ar pradėti nuosavus verslus. Bet smulkieji verslai Lietuvoje nėra skatinami,apkraunami dideliais mokesčiais jau pačiais pirmaisiais metais.D.Petrošius. – Jau 5 metus tuo kvėpuoju, todėl galiu bet kam į akis pasakyti, kad grįžtančių tautiečių laukia tik lozungai (.....) ."Taip kad be komentarų,Vitozi.

 • tam -ZUK- tavo mastymas kaip nescios kekses 2019 balandžio mėn. 30 d. 12:25:42

  nori tratintis bet pilvas maiso...matomai su alum ismyzai visas smegeneles jei ,,,,nord strem 2,,, nebutu tiesiamas ir jo nenoretu EUROPA , duju -versla butu peremes amerikonas su savo skaluninem dujom tris kart brangesniom ir du kart mazesniu kaitros koeficientu ..[puoduj uzvyrt turetum sunaudot du kart daugiau duju].taip kad moketum penkis kart brangiau ,o to visiskai nenori ES

 • jo 2019 balandžio mėn. 30 d. 12:03:35

  Estai toje pačioje ES ir Nato ir strateginius objektus išsilaikę per juos užsidirba sočiai panaudoję ES paramą. Per ką jų valstybės paskolų tik 2 milijardai eurų ir atiduot pajėgūs didėjant gyventojų skaičiui. Lietuvoj prasiskolinę 17 milijardų ir nors bandę būt mažint kaip Estijoj iš kart mažino nelaikydami. Bet... mandrumas kainuoja ant savo kailių.

 • Vitozis <> Dainius 2019 balandžio mėn. 30 d. 11:29:21

  Perlenkei lazdą,nusišnekėjai.Be ES milijardų,kuriuos gavome mes atrodytume nuskurusi valstiečių salis.O dabar klesti visos pramonės šakos,miestai puošiasi ir stiprėja.Žmonės pradeda grįžti ir sako,kad visur gerai,bet namuose geriausia.Tik skiedros,neturinčios jausmų ir gabumų šneka taip,kaip tu.

 • Dainius 2019 balandžio mėn. 30 d. 11:19:34

  Kaip gali būti nesvarbu kokiomis priemonėmis pasiektas tikslas?Ir koks bejausmis robotas taip gali rašyti? Žmonės prievarta,melu apgaule buvo įvilioti į spąstus gražiu pavadinimu Europos Sąjunga ir iš atominę energetiką turinčios ,stiprų žemės ūkį išvysčiusios valstybės pavirto neįgalia,iš paskolų ir dotacijų vos tempiančia kojas,su milijonu pabėgusių nuo neapsikenčiamų gyvenimo sąlygų ir saujele turtuose paskendusiu "elitu",pavirto į marginalinį derinį -koloniją,be savo tautinės valiutos,bankų ir įstatymų.Kaip tai nesvarbu?kaip tiek daug suluošintų likimų ir prarastų gyvenimų ? Tai NESVARBU?!!

 • Senis pensininkas 2019 balandžio mėn. 30 d. 11:04:25

  100proc.sutinku su ZUK komentarais.Liūdnos mišios laukia ir mūsų,matyt išsigelbėjimas pas mus,kad mūsų katedros ne medinės ,o dauguma mūrinės-taip kad atsilaikyti nuo išprotėjusių atėjūnų iš pietų bus labai sunku.Tas stojimas į eurosojūzą buvo didžiausia nesąmonė,kokia tik galėjo būti išsilaisvinus iš vieno sojūzo su miltelių pagalba įšokti plikiems į dilgynes..Taigi turime ką turime ir jokių prošvaisčių nesimato.

 • ZUK 2019 balandžio mėn. 30 d. 10:44:09

  Balsavau už įstojimą,bet skalbimo miltelių negavau.Gal jau buvo pasibaigę,gal pavogė tie,kas juos dalijo,bet nemačiau,kad kas iš balsuojančių taip pat būtų gavę tų miltelių.Blogai,kad ES formaliai vadovauja ES Taryba ir Komisijos,bet iš tikrųjų vadovauja didžiausių šalių vadovai.Todėl turime dabar labai apgailėtiną situaciją ES dėl Merkel politikos ir dėl milijonus neteisėtai įsileistų musulmonų,ir dėl NordStream2,kur rusams atiduodama ES energetika.Dėl Merkel pabėgėlių politikos prasidėjo Brexit,kitos šalys taip pat jau pradėjo dairytis į šalis,nes Merkel per prievarta grūda musulmonus į tas šalis,kurios nenori islamizuotis.Lietuvoje nebuvo referendumo su klausimu-ar mes norime priimti musulmonų primestas kvotas,ar mes norime tapti islamistine valstybe?Niekas neklausė ir neklausia,todėl ir čia jau skeptiškos nuotaikos dėl ES ateities.Bet mažos šalys,deja,alternatyvos pakolkas neturi.

 • veidrodis 2019 balandžio mėn. 30 d. 09:58:16

  Kokia tauta -tokia valdžia. estų ir kitų atsakingų tautų nepriversi referendumų į ES už. .šturmuot ar neišsiviešint su kgb per tiek daug laiko. Lietuvoje sugeba ir dar kitus dėl to kaltint. Juk kaip tauta kuria valstybės istoriją -taip ir turi. Kiek nori gali rodyt problemas, nei piršto nekrutins situacijai gerinti. Jei bandysi -dar pašiepinės...

 • Lukui 2019 balandžio mėn. 30 d. 09:27:27

  gaila, kad yra tokių,kurie nesupranta, į kokį šūdą Lietuva įmynė.

 • to palyginimai 2019 balandžio mėn. 30 d. 09:05:13

  Estams Lietuva kaip mums Baltarusija. Kaip pasake vienas estas, Lietuva – tai atskiras pasaulis, o Rusija – tai atskira galaktika. Aš nematau dabar galimybes Lietuvai išlaikyti Baltijos šaliu vienybe del slaviško mentaliteto. Taigi, tyreju sprendimu Centrinei ir Rytu Europai iš ES šaliu nariu priskiriamos Cekija, Lietuva, Latvija, Vengrija, Estija, Rumunija, Graikija, Bulgarija, Lenkija, Slovakija ir Kroatija; Vakaru Europai – Italija, Jungtine Karalyste, Austrija, Vokietija, Airija, Suomija, Prancuzija, Portugalija, Ispanija, Belgija, Švedija, Danija ir Olandija. Lietuvai amerikieciu tyrimas tapo tam tikra gedos lenta – musu reitingai yra išskirtinai „rytietiški“ arba radikaliai nutole nuo vakarietišku. Taigi, tyreju sprendimu Centrinei ir Rytu Europai iš ES šaliu nariu priskiriamos Cekija, Lietuva, Latvija, Vengrija, Estija, Rumunija, Graikija, Bulgarija, Lenkija, Slovakija ir Kroatija; Vakaru Europai – Italija, Jungtine Karalyste, Austrija, Vokietija, Airija, Suomija, Prancuzija, P

 • senis 2019 balandžio mėn. 30 d. 09:02:51

  Dave skalbimo miltelius ir euroalų . Yra kaip yra....gražiai gyvename.

 • :) 2019 balandžio mėn. 30 d. 08:46:38

  Lietuviai geriausia jaučiasi kur nors integruodamiesi. Nors ir tarp Antarktidos pingvinų. Biskį propagandos - sveikas gyvenimo būdas, taikūs, didelė potencija investicijoms - ir jei tuo metu nieko geriau nebūtų, pultų integruotis į Antarktidos Pingvinų Sąjungą.

 • palyginimai 2019 balandžio mėn. 30 d. 08:40:44

  estai vieningi. Vienas už kitą stoja. Todėl ir valdžios jų, nežiūrint kas ką keičia, gerbia savo tautą. ir valstybės interesus. Jie niekad sau neleistų kaip Lietuvoj referendumus į ES už... ar pasikraut valstybės paskolų apie 17 milijardų ir nereaguot į gyvetojų mažėjimą. Lietuvoj dalis tai sau leidžia ir net kaip su malonumu.. Kuo blogiau kitiems - tuo geriau jiems atseit. Ir čia klysta. Po kurio laiko ir jiems ne kas bus. tad po 2020 metų kaip paskolas reikės gražint, keisis veideliai daugelio...

 • to toliau 2019 balandžio mėn. 30 d. 08:38:31

  tikrai, jei išviešinsim tą KGB, kurios net akyse niekas nematė, tai mūsų gyvenimo lygis pakils iki Estlando aukštumų, o gal net iki Kėdainių kunigaikštystės. Pasirašau: X-36.

 • ponas Lukai 2019 balandžio mėn. 30 d. 08:35:30

  maksimum, ką esi baigęs, tai pradinę Lietuvoje. Tad ir toliau "valsuok" su savo seneliais už tą pabėgėlių dušmanų irštvą, gal baigsi kokį penktą univerą, greičiausiai Vasaros gatvėje?

 • lietuvių mentalitetas 2019 balandžio mėn. 30 d. 08:22:35

  Lietuviams reikia Šeimininko. Patys tvarkytis ir valdyti nemoka. Ir nemokės. Net Šeimininko išsirinkti nesugeba. Pas ką istorijų vėjai nunešė, tam ir paklūsta. Net menkavertiškumu to nepavadinsi. Kažkokia pliuškystė. Užtat iš kitos pusės puikybės netrūksta. Kuo didesnė pirmoji, tuo didesnė ir antroji pusė. Pasaulyje išliks stiprieji. Nebūtinai gerieji ar teisingieji - stiprieji. Lietuvių tarp jų nebus.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti Lietuvoje veikiančių skandinavų bankų veikla?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kai kvietėte greitąją pagalbą, ar ji atvyko greitai?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 C

-1 C

 

  +1  C

+2 +3 C

+3 +5 C

 

+1 +2 C

3-5 m/s

0-6 m/s

 

3-4 m/s