respublika.lt

Žemaičiai iš savo žemių išstūmė kariuomenę - straipsnio komentarai:

 • Lietuvis 2020 lapkričio mėn. 26 d. 09:36:14

  Nepatriotai nesupranta kad greit jau karas. Suvaziuos Nato kariuomenes ruostis pulti Rusija. Vien tanku tukstanciai.

  1 0
 • Yra... 2020 lapkričio mėn. 25 d. 11:59:07

  Vilniaus taboras, Rukla su Gaižiūnais, Kėdainių aerodromas, Pabradė- negi 9 haubicom vietos per maža? :)

  3 0
 • BB 2020 lapkričio mėn. 25 d. 00:51:18

  Lietuvėlę valdo žydai arba šabos-gojai..

  3 0
 • Dzukas 2020 lapkričio mėn. 24 d. 12:10:03

  mano nuomonetai geriausia butu tartis su batka-nuo pat sienos iki gardino didziausias poligonas-gales europiniai pazaisti kara-ir akiracius praples ir andrenalino psipildys....

  3 0
 • Blusius 2020 lapkričio mėn. 24 d. 11:02:31

  Tegul poligonus ir savo šiukšlynus stato vilniaus dykynėje. Ten, sako, labai turtingi gyvena. Žemaičiams, gyvenantiems socialiniame užribyje, poligonų nereikia. Leiskit mums gyventi, veltėdžiai! Atimsit paskutinį kąsnį, išgamos? Mūsų derlingas žemes paversit šiukšlynu? Sulindot nato šiknon, tai ir sėdėkit ten!

  12 0
 • Gedas 2020 lapkričio mėn. 24 d. 10:58:21

  Gaidziai jus n* p******** velniop su savo poligonais !!!

  5 0
 • > Blyn 2020 lapkričio mėn. 24 d. 07:10:43

  apie koki cia kariavima kliedi "kariune", kai visas pabaltijys katile sedi ir jei kas butu yra tik vienas kelias sitos skyles ciabuviam i pekla smala virti.

  8 0
 • Sorošiniai mus skaito daunais 2020 lapkričio mėn. 24 d. 07:09:59

  Pas rusus yra tiek ginkluotės (ir pasenusios, kurios reikia laikas nuo laiko atsikratyti), kad karo (ilga juoko pauzė) atveju ant mūsų Marytės žemelės neliktų lygios vietos. Jie dar padėkos mūsų sorošiniams už šitą 65,2 túkst. kvadratinių kilometrų poligoną. Nereikės kur nors Sibire utilizuoti pasenusių rusiškų "stingerių". Tikiuosi ne vienas iš čia rašančių matėte vaizdelius, kaip aizeriai Karabache turkiškų dronų pagalba per kelias dienas "apkarpė" didžiąją dalį armėnų priešlėktuvinės gynybos. O po to sekê efektyvūs Azerb-no propagandiniai videosiužetai, kaip tie patys kariniai dronai naikina apkasuose gyvąją jėgą, ir kaip konservų dėžutes "atidaro" šiuolaikinius tankus. Siaubingiausia buvo matyti, kad karys atskriejančią raketą išgirsdavo likus maždaug 2 sekundėm iki mirties. Net apsikakot nesuspėsi... Taip kad nors kiek mąstantys žmogeliai supranta karo beprasmybę. Visi tie poligonai yra tik babkių plovimas músų ubagyne, ir pelningas biznis ginklų gamintojams ir dileriams. PEACE!

  13 0
 • > stebetojui 21:56:00 2020 lapkričio mėn. 24 d. 06:58:16

  alio ufonaute rusai "zinojo" apie itvirtinmus kuriuos suomiai vos ne 20 metu ruose ir su "trioxlineikom su stykais" bande suomius ant strioko paimti.a tu prota turi ar matei kokio storio ten betono supilta tie itvirtinmai ir kaip nedurnai jie ten sustatyi.ten tanko ar patrankos suvis kaip uodo ikandimas todel rusai ir negalejo ispradziu paimti tos linijos nes neturejo su kuo kol jau veliau neatvare rimtos technikos ir suomius is tu kurmiarausiu iskilnojo kaip priklauso.suomiu net padai zaibavo kai skuto suprate kad pi** pareina. apie kokia vasara tu kliedi ufonaute ar suomijoj kada buves ten ezerai ir pelkes kur nedursi kaip tu fronta isskleisi jei ne ziema.is kur tokiu asilu prisiskaiciusiu fantastikos apie suomiu "pergale" tame kare.rusas turejo skubeti jam vokietys ant kulnu lipo ir jei nebutu suomiu i vieta pastate gautu Leningradas peili i nugara ir butu visai kitaip karas pakrypes o taip vokietys dantim grauze nagais draske Leningrada su savo sebrais bet vistiek gavo per snuki

  3 0
 • Blyn 2020 lapkričio mėn. 24 d. 00:49:33

  Nereikia tokiai mažai valstybėlei ne tik poligono, bet ir kariuomenės (kuri turbūt nė šūvio nepaleistų iškilus grėsmei). Už visus tuos 2,5% BVP kasmet išeitų nusamdyt keliasdešimt tūkstančių pvz Vagner samdinių, kurie tikrai kariautų reikalui esant ????

  11 0
 • pastaba 2020 lapkričio mėn. 23 d. 23:47:17

  issinuomoti poligona pas poliakus...

  5 0
 • Lietuvoj žemės niekieno nėra 2020 lapkričio mėn. 23 d. 23:47:04

  Lietuviai jau pradeda suprasti , dirbamų ir derlingų žemių nereikia paversti poligonais , naujais oro uostais , pjaukite pušynus be jokio gailesčio ir darykite šaudyklas , medienos sibire milijardai , žemės sibire nenusipirksi ir neatveši Lietuvon.

  5 0
 • zemaitis 2020 lapkričio mėn. 23 d. 23:31:47

  O ar negali padaryti poligona Vilniuje,ten tikrai galetu treniruotis musiams miesto salygomis,tai atnestu daugiau naudos negu nusovus kokio kaimiecio paskutine karve

  14 0
 • piliete 2020 lapkričio mėn. 23 d. 23:23:29

  Nuo to,kuriai partijai priklauso Telsiu meras,priklausys jo sprendimas,kaip ir visu kitu meru,beja. Auksti ponai Vilniuje pasakys daryti taip ir taip,ir jie paklus- juk nori likti minkstoje kedeje.Sugrizo i valdzia arogantiski ir agresyvus,pagal juos “ kas ne su mumis,tas pries mus”. Vel “ rusai puls”?... Galit visa krasta paversti vienu didziuliu poligonu,vistiek nelaimetumem karo. Jau dabar super brangus suviai -deimantiniai, auksniai,platininiai- ir visi i ora. Ir taip bus visada. Diplomatija,ponai,diplomatija.Su kaimynais reikia kalbetis,tartis,prekiauti,kaimynus reikia gerbti- tik tada jie kalbesis ir gerbs jus.

  10 0
 • Nuomonė iš Pabradės 2020 lapkričio mėn. 23 d. 23:14:06

  Šaunuoliai žemaičiai! KOVOKITE už savo žemę, namus ir SVARBIAUSIA už RAMYBĘ! Atvažiuokite į Pabradę ,jums gyventojai papasakos.O ir patys, ypać vasarą, pajusite.Neliko miško,į kurį pėsčiomis eidavome, uogų, grybų ir visų miško gėrybių.

  16 0
 • Nu, joo... 2020 lapkričio mėn. 23 d. 23:01:27

  Taip plečiant poligonus, Lietuva, kaip valstybė išnyks. Bus tik POLIGONAS LIETUVA. O ateities kartos tyrinės visuose šaltiniuose ir ieškos valstybės, kurią protėviai, panorėję nepriklausomybės, prarado amžiams.

  20 0
 • Korvinas 2020 lapkričio mėn. 23 d. 22:38:15

  Kur jau čia tarsis su kaimynais - geriau su visais susiėsti.

  9 0
 • To Taigi 2020 lapkričio mėn. 23 d. 22:33:47

  Apie kaliošą žinom :) Dabar bidono ir visų kitų eilė už daugybę sunkių nusikaltimų. Jų yra kaip piktžolių - jei nors viena pasiliks netyčiom, vėl bus pschopatinis žaidimas "Pinkiai ir Makaulės užkariauja pasaulį".

  2 0
 • stebėtojas KOMENTARUI:> 18:39:20 irgi istorijos zinovui 2020 lapkričio mėn. 23 d. 21:56:00

  Nėra teisybės Jūsų komentare.KGB ir tarybinės armijos kontžvalgyba puikiausiai žinojo apie tuos įtvirtinimus,kurie nors ir nebuvo pilnai užbaigti,tačiau tuo metu tai buvo išties techniškai aukšto lygio.Ir to meto suomių valdantieji turėjo informaciją,kad Stalino vadai ruošia įsiveržimą,todėl skubėjo baigti įtvirtinimus,ir iš pasienio teritorijos rekomendavo pasitraukti civiliams.Rusijoje carai niekada nevertino gyvosios jėgos,todėl ir patyrė fiasko iš pat pradžių,nes Stalinas reikalavo pergalingo 2 savaičių žygio į Helsinkį.Tuo tarpu Maskvoje laukė pilnai suformuota prorusiška suomių vyriausybė su nauju prezidentu priešakyje. Rusų karinis štabas protestavo ir siūlė palaukti šiltojo periodo,tačiau Stalinas skubėjo,todėl tiek daug rusų kareivių žuvo beprasmiškai ir kvailai. Europoje kilo didžiulis protestas prieš Tarybinės Rusijos agresiją ,tada anglų premjeras oficialiai pareiškė nepasitenkinimą Stalinui ir šis turėjo priimti Suomijos kapituliaciją neokupavęs jos kaip Pabaltijo šalių.

  2 5
 • Taigi 2020 lapkričio mėn. 23 d. 21:54:33

  Turiu naujieną. Areštuotas Sorošas.

  8 0
 • Viktor 2020 lapkričio mėn. 23 d. 21:14:27

  Labas. Pirmiausiai turime atsiklausti mūsų piliečių ir padaryti referendumą. Jie tauta sutiks , tad prašau. Bet jei ne tai ne. O kitas dalykas nepamiršti mūsų konstitucijos, kad svetimos armijos mūsų žemėje neturi būti. Taip, kad svečius reikia priimti, bet jiems ilgai būti mūsų žemėje nevalia. Nes paskaiu pamiršta išeiti namo, reikia jiems priminti, kad jie yra tik svečiai, o ne pastovus mūsų gyventojai. Tai dėl to ir nori jiems sukūrti labai geras gyvenimo ir kovos sąlygas. O kam to reikia, jei toko karo šiauženčio iš viso nebus, o bus toks, kad jie patys nespės susėsti į savo laužus. ir liks čia amžinai, kaip kokie užkariautojai. Nereikai mums tokios jų pagalbos. Kuri turėjo buti po 1945 metų, kur jie rėkė jus kariaukite, o mes padėsime. Tai jau atvyko gelbėti nuo mūsų pačių.Ate.

  14 1
 • Lietuva pirmaujanti skurdu socreikmėms perveda bene mažiausią ES % nuo BVP 2020 lapkričio mėn. 23 d. 20:37:44

  Neseniai azerbaidžianiečiai kovoje su armėnais Karabache naudojo dronus greitai siekė tikslą ir tuo labai gyrėsi. Sunku patikėti, jog mūsų mažiukei kariuomenei treniruotis reikia 22.000 ha poligono ir dar ne vieno. Mūsų politikai savo tautos sąskaita labai jau svetingi kitų šalių karių treniruotėms. Lietuva pirmauja ES tautos skurdu ir ar ne gėda ,kai svečiai treniruojasi tarp sugriuvusių skurstančių bakūžių ,su šalia akmens amžiaus "tualetais" ?

  18 0
 • M 2020 lapkričio mėn. 23 d. 20:06:30

  Tegu jie eina velniop su savo poligonu.keli sleivi kreivi kareiviai nor tokiuose plotuose treniruotis.naudingiau būtų ,kad jie lovoje su mergaite geriau praktikuotu.aisku čia nor įkelti koją jankiai.jiems tai kas,pajus kad blogai ir isnes kudasiu arba jeigu nespės tai sulygins su žeme.kiek kartu tie labusai gal parduot Žemaičių žemė.tegu pas save ji steig,kur nors prie vilniaus.taip ar taip netoli atominė tai neturi ko prarasti.

  16 0
 • > 18:39:20 irgi istorijos zinovui 2020 lapkričio mėn. 23 d. 19:09:03

  nu tik nereikia liai lia, kad suomius pirmom dienom negelbejo Manergeimo linija apie kuria rusai nieko ir nezinojo konkreciai, o isejo suomiu musti, ziemai ant nosies bunant, kaip pas mergas pasi..k..st su vasarine uniforma, amunicija ir samagono buteliu. o kai suomiai del tos linijos gerokai sutarse rusa, tada dede Josifas atsiunte rimtos amunicijos ir suomius padejo i vieta kaip ir buvo jiems siulyta iki to karo. atsitraukti nuo Leningrado ir uz tai gauti dar didesnius teritorijos plotus. o kai nesutiko, tada gavo per snuki, neteko teritoriju ir dar suomius su Manergeimu priverte "draugelius" nacius musti. gi Manergeimas buvo eilinis naciu paslemekas uz tai ir buvo suomiai nubausti.

  7 1
 • >>>"Lauk, jei nepatinka Lietuvoje" 23d 11:44 2020 lapkričio mėn. 23 d. 19:07:32

  Palauk palauk ...o kas pats toks būsi ,ponuli? Kas esi ,kad tikriesiems savos tautos sūnums ir dukroms ,kurie gina savo kraštą ir gamtą liepi nešdintis iš savo Tėvynės? Kas toks esi? Kadangi niekas nesivargino tokius kaip tamta nutildyti,tik daug daug minusų pridėjo,tai aš pasakysiu kas tu esi - esi nedėkingas degeneratas,kurio galvoje skamba tavo apgailėtino kūnelio apačioje kybantis varpas.Nutilk išgama.Drąsus tik todėl,kad "Respublika" nerodo rašančių komentarus kompiuterių ID.NEGALVOK ,KAD TOKIE TAVO "BAJERIAI" NELIKS NEPASTEBĖTI IR ATĖJUS LAIKUI NEĮVERTINTI.

  3 12
 • Ivanas 2020 lapkričio mėn. 23 d. 18:46:54

  kad poligonas bus tai nereiskia kad viska iskirs ;) tiesiog sprogdins saudys del ko nei maziausias vabalas negyvens tam miske

  19 0
 • oro pajėgų vadui Zenonui Vegelevičiui : 2020 lapkričio mėn. 23 d. 18:39:20

  Prastai karo istoriją žinote ,vade.Kitaip nekalbėtumėte nesąmonių,kad suomius išgelbėjo kažkokie įtvirtinimai.Kad ir daug nuostolių turėdama Stalino Raudonoji Armija visus juos pralaužė ir po poros dienų raudonarmiečių kerzai būtų sėkmingai trypę Helsinkio gatves.Suomiją išgelbėjo ne betonas ir armatūra,o Didžiosios Britanijos nota Stalinui.Mokinkitės tikrosios istorijos ponas "oro pajėgų" vade:)

  32 2
 • Ji 2020 lapkričio mėn. 23 d. 18:30:57

  Nori valdžia pažaisti karą? Lai duoda jiems automatus į rankas ir tegul kariauja ten seime užsidarę tarpusavy. Bus daugiau naudos

  28 0
 • Tai, mano nuomone, 2020 lapkričio mėn. 23 d. 18:25:50

  Kauno dydžio plotus miškų iškirto kažkur apie Pabradę NATO vyrukams pažaisti, tai pasirodo mažai ir vėl kirskim, o jei kirsti nusibodo, užimkim derlingas žemes. Tai gal visus suvarykim kaip į getą į Vilnių ir aplink, o Lietuvą padarykim poligonu. Ir taip eurosajūze tik kelios šalys sutinka mokėti NATO 2.5 proc., o tarp jų ir mes! Oi oi, mes taip mylim NATO, argi gaila tos Lietuvos...

  38 0
 • Gedimino nuomonė 2020 lapkričio mėn. 23 d. 18:19:50

  Kas per paukštis Tomkus ir jo komanda matyti iš Lietuvos kariuomenės nepasveikinimo su švente. Kas per paukščiai 30-imt metų valdė Lietuvą matyti iš Z. Vegelevičiaus komentaro.

  1 32
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
6. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
7. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
8. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
9. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
10. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
11. O jeigu karas?
12. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
13. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
14. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
15. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
16. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
17. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
18. Ką atnešė Žiurkės metai
19. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
20. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
21. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone
22. „Swedbank“ siekia sužlugdyti sanatoriją?
23. Ko verta patvirtinta naujosios Vyriausybės programa
24. Rašytojas Rimantas Povilas Vanagas: Ir žirnis šaukė: aš globalus, aš globalus!
25. Nevisavertiškumo kompleksas

Dienos klausimas

Ar jūsų savivaldybė pakankamai rūpinasi judėjimo zonų priežiūra - sniego valymu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar savaitgalį pasidžiaugėte gausiu iškritusiu sniegu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -18 C

-17 -16 C

 

-10 C

-13 -11 C

-10 -7 C

 

-12 -8 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2124 PLN - 4.5379
RUB - 89.0900 CHF - 1.0805
GBP - 0.8894 NOK - 10.3108

Nuorodos