respublika.lt

Vitas TOMKUS: Paaiškinu dėl inteligentijos - straipsnio komentarai:

 • šaunuolis Tomkus 2018 balandžio mėn. 11 d. 06:37:09

  Negaišta nei savo, nei skaitytojų laiko, vyniojant žodžius į vatą. Ypač gerai pastebėjo dėl Madagaskaro idėjos ir Bananų respublikos.

 • "bambalinis" veteranas 2018 balandžio mėn. 11 d. 06:25:41

  Jei toks gudrus esi, ponuli, gal parekomenduosi už ką man balsuoti? Jei savo pavardę nurodytum, ir už patį galėčiau mainais į miltelius savo balsą į urną įmesti - vienu durniumi daugiau ar mažiau valdžioje reikalo esmės nekeičia. Pagal leksiką pats nepanašus į inteligentą. Be to, kaip suprantu, nemėgstat konservų. O man, pavyzdžiui, latviški šprotai patinka. Tinka prie bambalio.

 • >veteranas 2018 balandžio mėn. 11 d. 04:21:45

  Tokie debilai isrenka konservuotus parazitus kurie kovoja pries inteligentus o tada stebisi kad nelike inteligentu ar kad jie tyli...inteligentai supranra kad tau bambalini jie yra priesai todel nebemato reikalo kazko siekti ko buduliai nenori...tad dabar gali trriesti susiriesdamas visiems tavo valkatos dejones nerupi

 • klausimas 2018 balandžio mėn. 10 d. 21:52:49

  is kur lietuvis ryzas?

 • komedija 2018 balandžio mėn. 10 d. 15:38:40

  Dingusi informacija apie a.a. V. Lingį, KGB agentą "Gabrielių", tai kova už tautines vertybes?:) Kvatoju...Jeigu rūpi tautinės vertybės, tai rašykite apie a.a. V. Lingio nužudymo tikruosius organizatorius, o ne apie Vilniaus elektriką B. Dekanidzę. Rašykite apie "lietuviškus" lėktuvus, tankus, kitą ginkluotę:)

 • rusnė 2018 balandžio mėn. 10 d. 15:14:21

  vis dėlto žiauri tiesa apie parsidavusią bežadę inteligentiją, bet ačiū Tomkui už švytėjimą naktį, vis tiek ta naktis pasibaigs, tikėkim, kad visatos kūrėjas nesunaikins bent baltosios rasės.

 • Tikrieji 2018 balandžio mėn. 10 d. 14:47:41

  Lietuvos šviesuoliai susigūžė, išsigandę nematyto piniginio barbariškumo. Pasijautė tarsi Mūzos, patrankoms gaudžiant... Ir tyli... Kaip bebūtų liūdna.

 • Senukas 2018 balandžio mėn. 10 d. 14:40:21

  Šviesiausiu inteligentų pavizdžiai yra "verslininkai" Avulis ir Dargis, puošiantys Vilnių Perkunkiemio tipo gyvenamaisiais kvartalais.

 • Veteranui 2018 balandžio mėn. 10 d. 14:37:07

  Na nereikia taip tiesiai tiesos sakyti. Buk inteligentas, kolaboruok. Cia visi komentai kolaboruoja.

 • >Konservatoriys 2018 balandžio mėn. 10 d. 13:43:08

  Cia jis is ozio veidmainiskumo ir melo pasityciojo...ozys visada kalba priesingai nei daro visas i kgb vada stalina irgi masona atsigimes

 • Emigruoti yra priversti 2018 balandžio mėn. 10 d. 13:25:40

  Kaip ir tyleti koloborojont...tik kai negres atsidurti benamiu konteineriniu gretose (musu gretose) ne tik inteligentai bet ir like pavergtos tautos atstovai pakels galvas...o kolkas negali priesintis vedami prie esafoto nes teks badu mirti ir niekas neatjaus...musu gretos lenindbirkio ir soroso projektas

 • jei 2018 balandžio mėn. 10 d. 13:14:36

  jei neklystu sorosas vengrijoj (kur gime) yra nepageidaujamas asmuo

 • Tai 2018 balandžio mėn. 10 d. 12:01:49

  tikroji tiesa, kad "inteligentai" sovietiniai ir dabartiniai žiūrėjo ir dar vis tebežiūri, kad kas už juos nuvektų tautos labui. Jiems tautiškumas yra nulio vietoje, nes skraido po pasaulines konfrerencijas, universitetus ir taip puikiai prisiduria ne lietuviškus grašius, o pasaulinius. Tad kam jiems rūpintis kokia kalba ir ką dirbs Lietuvos runkeliai, todėl ir savuosius studentus to moko... O argi ne taip buvo ir yra???O gal aš klystų??? Pataisykite...

 • tragedijai ir komedijai 2018 balandžio mėn. 10 d. 10:42:09

  Klausykite, Respublika, Vakaro žinios vienintelės nenuleidžia rankų ir kovoja už tautines vertybes. Visi kiti seniai parsidavė net ne už didelius, o visai mažus pinigus. Paskaitykit ne tik komentarus, o laikraščių medžiagas - tada pamatysite, kokią poziciją gina laikraščiai.

 • tragedija 2018 balandžio mėn. 10 d. 10:37:22

  Informacija apie V.Lingį iš dienraščio "Respublika" dingo kartu su visu diernraščiu... Liko tik apipešiotas savatraštis. Ne fasonas. Belieka už tai padėkoti konservatoriams, kurie gindami Fryklį ir Kuperį iš "Snoro", lietuvišką žiniasklaidą sužlugdė.

 • komedija 2018 balandžio mėn. 10 d. 09:18:26

  Skubu paklausti...Kas pirmieji IŠDAVĖ? Kas iš dienraščio metrikos pašalino informaciją apie a.a. V. Lingio mirtį? Apsiribojote versija apie elektriką B. Dekanidzę?:) Kas neleido dienraštyje spausdinti straipsnį apie KGB agentą "Gabrielių"?:) Pradžioje, herakliai, išmežkite savas arklides...

 • santechnikas Raselei J... 2018 balandžio mėn. 10 d. 09:17:09

  Čia tau vieno šriubo trūksta. Galėčiau įsukti į vieną vietą.

 • Juknevičių Raselė 2018 balandžio mėn. 10 d. 08:43:14

  Inteligentų sąrašas nepilnas. Vienos trūksta. Kai inteligentai - tai visi savanoriai, o kai kariaut su rusais - tik aš viena. Staigiai mane papildykit.

 • valdas 2018 balandžio mėn. 10 d. 08:43:08

  Tai gal geriau keist pavadinima,jei jau ozio mokymus uz pagrinda imam,pvz.-mėšlius...

 • Safyras 2018 balandžio mėn. 10 d. 08:42:09

  Visa bėda, kad dalis "inteligentų" taip sukurpė teisės aktus , įstatymus, jog paprasto žmogelio misija tapo kaip ir prieš 30 metų -tik balsuoti per rinkimus ir galvoti, kaip išgyventi iki algos.. Tik tada reikiamus balsus iki 99% sumesdavo rinkimų komisijos nariai, o dabar -tiesiog daugelis net neina balsuoti, nes gyvenimas keičiasi į gerąją pusę tikrai ne visiems, nors ir dirba visą gyvenimą...

 • uspskshykas 2018 balandžio mėn. 10 d. 08:39:18

  Vaizdzialis nekoooks... Dzėl to, kad manęs napaminėjot.

 • veteranas 2018 balandžio mėn. 10 d. 08:35:53

  Pradžiai suskaičiuokime kiek dar liko aktyvių inteligentų, kad vėliau nepaaiškėtų, jog diskutuojame su siena: depresuotas A.Juozaitis, siūlantis mirti stovint, kai kitos tautos klupės? Marginalizuoti V.Radžvilas, V.Rubačius, Z.Vaišvila, R.Paulauskas?.. Kriminalizuoti A.Butkevičius, R.Paksas, G.Vainauskas?.. Vos paeinantys A.Sakalas, B.Genzelis, R.Gudaitis?.. Vos pašnekantys R.Adomaitis, V.Adamkus, A.Šliogeris?.. Nusišnekantys V.Landsbergis, A.Kubilius, A.Anušauskas, A.Bumbliauskas?.. Ką jau bekalbėti apie V.Tomkų, kuris pats prisipažįsta esantis mužikas... Štai ir visas "Tautos žiedas". Retsykiais dar prasiveržia viešumon šioks toks sąžinės balsas kaip antai režisieriaus Tumino, Vilniaus angelo sargo Drėmaitės, rašytojo Bubnio, dar vieno kito, bet tik tam, kad visi pamatytų, kaip dorojami Lietuvos piliečiai, kovojantys už Tiesą ir Šviesą.

 • sodininkas 2018 balandžio mėn. 10 d. 06:45:57

  Pradžiai reikia pasodinti esnčius valdžioje, o jau po to inteligentais rūpintis.

 • reziumė 2018 balandžio mėn. 10 d. 06:41:58

  Inteligentija - mūsų tautos žiedas seniai nulinko ir nuvyto. Reik sodint iš naujo.

 • ... 2018 balandžio mėn. 09 d. 23:46:39

  Šito pinigais išleistas vadovas pabėgėliams kaip artimiausiu keliu patekti į Europą ir koks gris jų ten laukia. Tas vadovas buvo dalinamas pabėgėlių stovyklose Turkijoje. Ir netrinkit šito komentaro, nes tai tiesa!

 • VitasTomkus >"Tomkui" 2018 balandžio mėn. 09 d. 22:59:31

  Taip. Tamsta teisus. Kartais jaučiuosi durnas. Ir ne biški, o labai. O ką daryt, kai aplinkui tiek daug protingų - reikia gi kažkam pasiaukoti. Todėl užsipuolęs inteligentus, dabar pats privalau juos nuo Tamstos ginti. Sutinku, kad iškilus grėsmei, dauguma ministerių bei politikierių išsilaksto. Tragiškom akimirkom po tankais ir lenkais, po rusais ir prusais, lenda paprasta liaudis. Logiška. Ji neturi savo dvarų ir sąskaitų užsieniuose, neturi dvigubų pilietybių ir svetimų vertybių, todėl, gindama savo vienintelius namus, tuo pačiu gina ir mūsų didžiausią vertybę Tėvynę. Bet po karų ir marų ateina taikos metas. Ir tada tą Tėvynę reikia kažkam valdyti. Deja, nori nenori tenka patikėti valstybės vairą išprususiems inteligentams. Juk dar pamename laikus, kai valstybę galėjo valdyti paprasta virėja? Kuo tai baigėsi, prisimename... Pats būdamas iš mužikų, ir pritardamas Tamstai, kad esu durnas arba, švelniau tariant, nepakankamai protingas, intensyviai ieškau protingesnių ir sąžiningesnių.

 • Tuo tarpu 2018 balandžio mėn. 09 d. 22:14:19

  Tuo tarpu Dargis tika issiskietojes aiskino, kad kaip saunu, kad Estija planuoja 9000 indu atsisiusti programuotoju. O jam mat sunku su ukrainieciais, savo statybu biznyje, jam reikia ukrainiecius per lenku idarbinimo firmas samdyt..

 • veteranas aAlgirdui 2018 balandžio mėn. 09 d. 20:35:52

  tamstai galiu paaiskinti Tomkaus mintį paprastai: tautiečių likimą sprendžia tik keli procentai aktyvių ir drąsių inteligentų. O Tautos likimą sprendžia pati tauta. O inteligentija rizikuoti nemėgsta, nes bijo prarasti ne tik gyvybę, bet ir privilegijas.

 • Tomkui 2018 balandžio mėn. 09 d. 20:30:17

  Nu ,Tamsta gal biški durnas ar tik tokiu apsimeti konspiraciniais sumetimais? Turiu Tamstai priminti,kad INTELIGENTIJA niekad nei krašto gynė,nei kalbos saugojo.Nebent kartais apsirikusi per nesusipratimą. Visa tai visais laikais gulė ant paprastų KAIMO LIETUVIŲ nugarų.

 • ašara 2018 balandžio mėn. 09 d. 20:22:39

  taip ir nesupratau. kaip nususes zydelis sorosas apgavo lietuvius? manau, kad nezinojom ko norime! tai beliko gurksnoti aluti... ir taip iki siol gurksnojam... keikiame viens kita (igimta?). pavydime visiems... ir uzmirsom, ka sake velykyj lenin: ucytsa...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 635 ir pasiekė 713 936.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos