respublika.lt

Trijų dienų „įspėjamasis mitingas" baigėsi - straipsnio komentarai:

 • J
  Jarred 2021 birželio 27 21:37:53

  My last month paycheck was for 11000 dollars… All i did was simple online work from comfort at home for 3-4 hours/day that I got from this agency I discovered over the internet and they paid me for it 95 bucks every hour….hujy for more info visit any tab this site Thanks a lot . Copy Here…………………… w­w­w­.­S­n­a­g­4­.­c­o­m

  0 0
  Atsakyti
 • A
  A 2021 birželio 26 21:02:05

  Kai konservatoriai valdžioje , liaudis paprastai daužo seimo langus

  1 0
  Atsakyti
 • ZEBRAS 2021 birželio 23 15:39:47

  Čia vyko ne šeimų maršas , o durnių faršas..Baisus nacizmas, kito nuomonės netoleravimas.Puolimas kaip pasiutusių šunų.O patys iš to tautiškumo nieko neparodė, himno nemokėjo,kalbos nepasakê, vienas.po avikailiu pasislėpęs pslakstė.Dar vienas diedukas gyrėsi, kad jis gali.Lyg tai klausė ir prezidento ar gali?Atsakymo nesulaukė. Šeimų maršą galima sulyginti su 1941 m.Birželio men. sukileliais.Tipo jie patys geriausi lietuviai, paskelbia Lietuvos Nepriklausomybės deklaraciją ir sekančią dieną su užtaisytais šautuvais išejo naikinti žydų..O dabar kai kas nori pasakyti kokie jie šaunuoliai, buvo sukileliai, tipo gynê Lietuvą,.Bet nepasako nuo ko gynė.Kad perskaitė per Kauno radiofoną deklaraciją, tai nebuvo kova ir sukilimas.Jie darė blogus darbus nes buvo ginkluoti.

  3 19
  Atsakyti
  • K
   Katalikai 2021 birželio 23 18:43:52

   Vyt lauk šias parsidavusias Bobas!

   9 2
   Atsakyti
  • D
   Durnius 2021 birželio 25 11:14:13

   tai tu! Atsistok prieš veidrodį ir pamatysi pats!

   1 0
   Atsakyti
 • t
  taip-AS DURNAS!!!! 2021 birželio 22 19:42:03

  NIEKADA NELAIKYSIU NORMA :1. RINKIMU KLASTOJIMO ir apsimertimo,kad to "NEBUVO"".2.ZMOGAUS MUSHIMO IR KANKINIMU 3.ZMOGZUDYSCIU,mazdaug "taip jam ir reikia" ir apsimetimo,kad TAI "PATEISINAMA" ir "GALIMA".... TAIP,AS-DURNAS,ir SITO AS NIE-KA-DA NEPAKESIU:lektuvu numushinejimu,lektuvu grobimu ir kitu krenmliaus banditu "SPOSU"sovietu sajungoj inusikaltimaii BUVO GALIMI IR PATEISINAMI,TODEL LIETUVA IR paliko sovietu sajunga,kuri DEL TO ir sugriuvo.. BET GI sovietinio raugo kremliniai fsb statytiniai LIETUVOJE VEL "PATEISINA" nusikalstamas veikas ir laisto sovietiniu raugu EUROPOS DEMOKRATIJA,....IR TAI YRA NE-PA-KEN-CIA-MA!! jus sovietines kikymoros ESAT DIZASTERIS ir VISUOMENES VEZYS...jus visas reikia PASALINTI IS VALDZIOS STRUKTURU VISOJE EU,nes jus pasalinsit DEMOKRATIJA is EU,ko negalima leisti!!!

  2 10
  Atsakyti
 • t
  teisingai,puidokas"UZSIMIRSHO"... turi tiesiogini telefona: 2021 birželio 21 13:27:51

  fsb-puidokas...ir kai grazuliui,karabasui ,paxui,shiurshinskienei(tingiu visu LOPU VARDINTI!) "UZEINA"....pasirodo,kad tie "UZEJIMAI" ir buvo SUKOMANDUOTI fsb-telefonu-pagalba!! VISI GEJAI,COVID-NEIGIMAI,PETICIJOS,JUDEJIMAI,KRUUUTEJIMAI,"MARSHAI" ,PSEUDOMITINGAI yra tik kremline KOKOFONIJA:PYYYRST PYYYRST TRA-LIA-LIA, PAPRASCIAUSIAI siekiant isodinti kuo daugiau kreml- durniu i LT-EU valdzios STRUKTURAS!!!

  5 17
  Atsakyti
  • c
   cha 2021 birželio 22 06:43:35

   matosi kad tu žmogeli visai nudurnėjai. Ar užsiregistravai pas psichiatrą?

   7 3
   Atsakyti
 • n
  nu "TEISINGAI",tegyvuoja bulba ir pute!! 2021 birželio 21 13:15:28

  o dabartine,KAIP JINAI....valdzia LIETUVOJE...tegu isbega is patalpu ir pasislepia po kelmais miske..."TEGYVUOJA ichtamnietai","TEGYVUOJA sadistas bulba", "SALIN FEISBUKA ir internetus","KAS INTERNETE,tam GULAGAS!", "kiekvieno ISMANIUJU TECHNOLOGIJU VARTOTOJO LIKIMAS-KANKINIMO RUSYS ir NUODAI"..davaj davaj...nesigedinkit "MARSHISTAI" -pseudomitinguotojai,JUK jus TO LIETUVOJE NORIT....

  2 10
  Atsakyti
  • v
   vat 2021 birželio 22 06:46:44

   tau jau nepadės daktarai .Matosi bandomujų skiepu pasekmės.

   4 2
   Atsakyti
 • L
  Lr 2021 birželio 21 12:17:47

  Žiūrėjau ir juokiausi, kad diedulis šaukė prezidente, aš galiu, o ar jús galite? Prezidentas neatsakė. ar jis gali. Bet diedukas su pampersais pasireklamavo , kad gali.Kas patikės kad gali? Jas gali tas nesigiria.Jei negali eina į masažą..kas pas laisvo elgesio mergeles,prašo kad padêtų, kai kam implantus įdeda.Tas galejimas tuo ir pasibaigia.Gali būti jauna mergelė, bet jei tuščia terbelė, suprask kad viskas baigta..

  13 1
  Atsakyti
 • B
  BA !!!! 2021 birželio 21 00:32:29

  "faini" "REIKALAVIMAI": "NE JAV KOLONIJAI"...ir :"TAIP kremliaus KOLONIJAI!" Lietuvoje..ANIA??? kremlius finansuodamas TOKIU DEGRADU"MARSHUS","MITINGUS"...ar TIESIOG VADINKIME tamsiu ziopliu ir mulkiu susitelkimus, susibegusius visai DEL- SEIPSAU - parekauti,kad pvz.internete fotkes parodyti ar susitiktii,VISISKAI ir galutinai SUNIVELIUOJA TIKROSIOS VISUOMENES PROTESTO KULTURA.!!!!nors ir taip ZENKLUS seimunu skaicius yra aktyvus kremliaus kolabotrantai,ATVIRAI ir be baimes kenkiantys LIETUVAI,bet kremliui vis MAZA...jis nori dar daugiau savo statytiniu visur LT ir EU isodinti...o JUS VISI,( KREIPIUOSI NE i apmoketus samdatrolius) ESAT NAUDINGI IDIOTAI,kurie ir isodinejat kremliasnukius i valdzia..ir znokit, NUMARSHIRUOS LIETUVA i putkinius -lukashenkinius KANKINIMO RUSIUS,kuriuote irgausit su lenta pper snuki.kai vyko KAPITOLIJAUS tipo "STURMAS",ka gi pirmiausiai nusove??OGI ARSIAUSIA Trumpo AKTYVISTE...saviskiai! VAT TAIGI TAIP.SUSIMASTYKIT bent karta APIE TAI,analizuod

  4 16
  Atsakyti
  • K
   Klpd. 2021 birželio 21 07:57:35

   Eik tik gluše. Kai tiktai liberaliniams konservuotiems niekšams kas nors ne taip tai tuoj pradeda žviegti ,,Kremlius! Kremlius!".Ką tokie kaip tu daugiau gali pasakyti kai atvirai ir viešai apsi š ..ka?Tik prisidengti propagandine nesamone kaip fygos lapeliu, parodant visišką eilinių lietuvių niekinimą, asmeninį dvasios tamsumą ir juodą ,,tundros":D)snobizmą. Reikalingi mes kremliui kaip šuniui penkta koja...:D).Tfu, padugnės..

   8 6
   Atsakyti
  • T
   To Ba 2021 birželio 21 09:51:29

   Ziauru. Jums jau ir galvos smegenu persodinimas nepades.

   4 4
   Atsakyti
  • Z
   Z 2021 birželio 21 10:58:26

   Kaip suprasti tamstos sakinį.."Tik prisidengti propagandine nesąmone kaip fygos lapeliu, parodant visišką eilinių lietuvių niekinimą, asmeninį dvasios tamsumą ir juodą "tundros":D)snobizmą.". Fygos lapelis yra lakmuso popierėlis, kuris rodo letuvių niekinimą, dvasios tamsumą..Tai kodėl nesinaudojate tuo lapeliu, kai ateinate kitų žeminti ir niekinti, kai rašote šlykščius komentarus. Panaudokite savo ir savo kompanjonų diagnozei nustatyti...Neteko girdėti kad Seimo nariai žemintų savo rinkėjus.Jūs išlindę iš kažkokio komunistinio KGB urvo niekinate kitus, jei jis galvoja kitaip.

   14 1
   Atsakyti
 • M
  Manau 2021 birželio 20 23:36:11

  Seimo nariai visai užsimiršo. Jie yra visų mūsų samdomi darbuotojai ir privalo atstovauti daugumą, o ne per jėga stumti sau naudingus įstatymus. Net pabijojo išeiti pas žmonės, bet pinigus imti iš tų žmonių kišenių nebijo. Aš manau kad būti priešlaikiniai rinkimai! Šitas Seimas nedirba Lietuvos žmonėms!

  30 9
  Atsakyti
  • o
   o 2021 birželio 21 08:26:13

   kuris seimas pagal tave dirbo lietuvos zmonems ? ar tik sita pamatei ? tau kaip avinui kol kas nors neparodo pats "nematai"

   2 14
   Atsakyti
  • L
   L 2021 birželio 21 11:15:02

   Jei prie Seimo kasdiena lakstys, każkokie nevispročiai, ir vis prašys dirbti pagal jų rekalavimus.Vieną dieną vienas reikalavimas kitą dieną kitas reikalavimas. Ir dar tų kurie už juos nebalsavo. Susirinkusieji taip kolioja konservatorius, taip žemina,visokiais pampersiniais apšaukia iš viso šito galima suprasti, kad už konservatorius nebalsavote.Spauskite ir reikalaukite savo partiją už kurią tikrai balsavote, jei balsavote. Dabar atrodote į kažkokius individus, kurie išlindo iš radiacinio urvo su pakenktomis smegenimis.!

   16 3
   Atsakyti
 • N
  Net ir tie nubalę! Kaip nulijęs 2021 birželio 20 22:49:47

  Šůdas,nori į valdžią, net himno sugiedot,nei kreipimos į tautą, tik triedžia-viskas blogai,blogai,ploxo! Varvara,mixailovna iš krasnūxės irgi perdžia,raudonai,ir plaukas ant kirkšių, pažastų,makaukės raudoni, jiedinstvienykė, bet su baltais, nes Prieš valdžią,prieś LYTOUCUS čiombė

  4 12
  Atsakyti
  • V
   Vilnius 2021 birželio 20 23:18:10

   Griebiasi šiaudo dabar kiekvienas gėjus. Žinoma gėjai geriau sugiedotų. Bent jau jiems taip atrodytų. Visai kaip su KET ženklų terliojimu ar Lietuvos vėliavos uždažymų. Bet ar tai ką nors bendro turi su vertybėmis? Ar himnas pakeis situaciją? Apgailėtina apie tai tiek kalbėti. Man himnas yra žodžiai, kurie nieko neturi bendro su šiandienos realijomis. Manau ir jums tai pat atrodo. Tiesiog neturite ką pridurti, ir ją parašyti, nes jūs siauro proto! Ačiū visiems maršo organizatoriams ir dalyviams! ♡

   13 3
   Atsakyti
  • Z
   ZUM 2021 birželio 21 11:24:47

   Pritariu tamstai, šita susirinkusiųjų gauja jiedunstvininkų gauja, paveikta radiacijos, o gal ir covido...Prašo bet patys nežino ko prašyti. Kaskoks vienas individas šaukė Prezidente jūs galit ir aš galiu.Iš minios niekas nepritarė šitai minčiai. O jei pats gali tiek kiek prezidentas, kam čia atejai?Pasirodyti kad toks kaskoks pampersovas diedas dar moka pasigirti kad jis gali.Bet ar ištikrųjų gali.. Ar naudoji prostamol unno..Kiek kartų per naktî keliesi?

   12 3
   Atsakyti
 • B
  Bereikalo ! Dar pabūki! 2021 birželio 20 22:40:22

  Prateskit malonumą-sostinėj gražu ,vasara tau ne kalabibiškėje, ne džiuginėnuos, ne pasubinėje! VILNIUJ ,net ir gražulis gražus, judex koldūnas! Dar pasmaukykit,kol nuleisit! Daugiau gal nebestovės! Čiombė

  3 9
  Atsakyti
  • c
   cha 2021 birželio 22 06:52:38

   matosi tu visai išprotėjai nes protas tave paliko.

   2 3
   Atsakyti
 • L
  Lita 2021 birželio 20 19:53:50

  Kiek čia daug vaivorykštynių priviso lyskyt į savo lietryti

  14 5
  Atsakyti
 • ! 2021 birželio 20 13:56:54

  Gender-švonger-konservatos, ačiū jums, nors ir stipraiai smirdate čia, bet "Respubliką" tai padarysite skaitomiausiu portalu! Stenkitės, stanginkitės. Ir sėkmės darbe!

  8 9
  Atsakyti
 • Z
  Z 2021 birželio 20 08:38:18

  Tamstos visi susirinkusieji nemokėjote LR HIMNO....Padirodo jis jums pet sunkus....Del mokymo mokyklose reikėtų kreiptis į aŠvietimo ministeriją...Seimas Vyriausybė nepadės...Kitą karta nerinkite, nebalsuokite už tai kas nepatinka...Kaip nematėte, kad tas profesionalas, reklamavosi su aukštakulniais ir suknele..Na, ką čia aš mokinu, tokius mokytus....

  29 6
  Atsakyti
  • N
   Ne jums mokyti 2021 birželio 20 23:21:51

   Skaitant jūsų komentarą, manau kad jums geriau reikėjo ne himną mokytis giedoti, bet gramatikos taisyklių!

   2 5
   Atsakyti
  • Z
   Z 2021 birželio 21 17:26:18

   Norečiau paklausti :"Kokioje vietoje tos gramatikos taisyklės pažeistos?" Jog čia ne diktantas ir ne dėl įvertinimo rašau.Sisteminių klaidų nedarau.Gal tamstelei vaidenasi ?

   6 0
   Atsakyti
 • k
  komentatoriai čia niekaip neišsprendžia vieno klausimo apie vieną Seimo "profesionalą". 2021 birželio 20 00:26:20

  REZIUMĖ būtų tokia visiems (tiksliau KONFLIKTUOJANČIOMS PUSĖMS): 1) tegu tas "profesionalas" kaišiojasi sau ką nori ir kur tik nori, tačiau 2) tegu neaiškina tautai ir neverčia mokytis genderastinių "subtilybių" mažamečių. SEIMAS YRA IŠRINKTAS TAUTOS DOROVĖS ir EKONOMIKOS bei KULTŪROS PUOSELĖJIMO, PALAIKYMO ir VALDYMO PAREIGOMS, o ne kažkokiai tai vaivorykštinių išangės garbintojų šutvei reikštis. Tegu valdžiagyvių šaika net nemąsto, kad Lietuvos mokytojai "persikvalifikuos" pagal šešiaspalvę ir pradės pamokas nuo išangės garbinimo, o ne nuo LR HIMNO.

  15 12
  Atsakyti
 • E
  Elena 2021 birželio 19 18:53:07

  puiku.Seimo darbininkams,valdantiesiems,parodyta,kur atliekos.Liko jiems susitvarkyti.

  5 14
  Atsakyti
  • B
   Bobeliai 2021 birželio 20 23:23:50

   Seimo nariai patys žino, kas jie tokie, bet nesusitvarko!

   2 3
   Atsakyti
 • J
  Jedinstvo 2.0 2021 birželio 19 15:01:34

  Laisve polit kaliniams! Orlauskai nesustok! Liaudies balsas turi būti išgirstas! Šalin Nato!

  13 13
  Atsakyti
  • D
   Dzūkija 2021 birželio 19 16:35:38

   Už tautiniu mažumų lygybe!

   5 20
   Atsakyti
  • L
   Lietuvoje 2021 birželio 19 18:45:42

   menkinamas Lietuvis.Net vokietukai NATo ' prievartautis 'priimami Lieguvoje.Galimai,shvansbergynas ir kiti fondininkai jau tapo akcininkais Lietuvos.

   6 15
   Atsakyti
 • L
  LARA 2021 birželio 18 20:32:17

  Kas dabar morališkai atsakys už jaunuolį, kuris išniekino Lietuvos vėliavą ? Negi patriotai nematė, ir nepatarė jaunam žmogui taip nedaryti....Kalti organizatoriai, jiems reikėtų pasedėti....Kažkada seimo langus išdaužė jaunas žmogus,..Organizatoriai išsisuko, dabar vė jaunuolis..suviliotas profesionalų nukentės..

  36 9
  Atsakyti
  • Š
   Šitą vaikiną apkaltino 2021 birželio 19 13:31:43

   O gėjaus,kuris Jutūbe vėliava valėsi subinę neapkaltino,pagal juos,tai normalu !!! ??? O šitam berneliui,prieš darant šitą darbą,reikėjo pagalvoti,ir žinoti,kad ne visiems Lietuvoje viskas galima,kad,yra išrinktųjų kasta,kuriai,leidžiama viskas.

   20 12
   Atsakyti
  • K
   Klausimas 2021 birželio 19 14:28:43

   ar tas jaunuolis nebuvo Provokatorius?

   3 17
   Atsakyti
  • L
   LARA 2021 birželio 19 16:23:20

   Matai kaip dabar gudriai išsisukinėjate, vvaikinas privalējo pagalvoti, bet organizatoriai privalėjo perspėti, kad taip nedaryk, baigsis blogai..Dabar 6 ar8 men.nelaisvės... būs teistumas...Už langų daužymą irgi gavo vienas 16 tūkst. o mėtė akmenis į langus visa gauja..Nepritariu tam šokoladiniam vėliavos tepliojimui, aš ten meno nematau, sako jei ir pripažins kaltu, senatis 8 metai, o tas vyko prieš 20 m.

   29 1
   Atsakyti
  • e
   ela 2021 birželio 21 13:05:43

   manau, kad specialiai buvo pasamdytas, arba nesveikas su galva,

   0 3
   Atsakyti
 • S
  Saunuoliai 2021 birželio 18 18:38:58

  Jus esate tikri saunuoliai, labai didziuojuosi Jusu sumanymais ir veiklumu.. Musu visa seima su Jumis. Didelis aciu ir sekmes ateityje.

  19 21
  Atsakyti
 • V
  Vytautas 2021 birželio 18 18:16:44

  Na smagu artėja "raudonojo teroro" saulėlydis seime. Būtent "raudonojo" nes šiandieninių "konservatorių"+"liberalų"+"laisviečių"ir "naujųjų socdemų" sąjungos kitaip nei "naujaisiais komunistais" nepavadinsi. Tokio lygio valstybės pamatų ir saviraiškos griovimo nebuvo niekada nuo 1990 metų. Norisi palinkėti visiems ištvermės ir stiprybės grumiantis su valdžiažmogių pagimdyta suirute, žmonių niekinimu. Kokių bebūtumėm pažiūrų metas susivienyti ir priminti marazmatikams seime, kad ne visa Lietuva emigravo. Laikas susigrąžinti laimės beieškančius pasaulyje savo vaikus ir artimuosius nes jos neras tarnaudami užusienio "ponams" it "baltieji negrai". Laikas pasakyti viso gero seimo lobistams ir juos pačius pasiųsti laimės paieškoms užsienyje, laikas paviešinti įslaptintus rezervistų sąrašus, kad Lietuvoje pasidarytų lengviau kvėpuoti.

  17 20
  Atsakyti
  • N
   Nenusiminkite 2021 birželio 19 13:43:25

   Tai tęsis neilgai... Tas,kas darosi dabar Europoje,vyko,praeito amžiaus pradžioje,apie 1920 metus,Berlynas buvo ištvirkėlių sostinė,po to,žmonėms baigėsi kantrybė,ir,jie visi kažkur dingo...dabar,jie vėl suįžūlėjo,ir darkosi,kol žmonių kantrybė pasibaigs. Buvo Weimaro respublika...kur ji dabar?

   9 13
   Atsakyti
 • V
  VAPSVA 2021 birželio 18 15:58:54

  Kas kiršina žmones?Mano tai trumpas atsakymas Karbauskis....Po rinkimų, tikėjosi gauti aukštas pareigas, būti bent seimo pirmininko pavaduotoju, kaip negavo taip ir užsidegė ir tuoj sukėlė viešą skandalą.Aukštindamas save, atsisakė seimo nario mandato... Dabar sėdi seime ir kontroliuoja valstiečius, nurodinėja, kaip balsuoti, lyg mažiems vaikams... Štai gavo Tomilinas per galvą, anais metais ant Karbauskio dantų buvo pakabintas Pranckietis, šis nepasidavė.Dabar samdo visokius kitaminčius, ypač tuos kurie nemėgsta konservatorių, nors jie jiems asmeniškai nieko blogo nepadarė...Samdyti šunys loja su P.Gražuliu priešakyje iš Karbauskio dvaro....Per sekančius rinkimus jokiu būdu nebalsuoti už Karbauskio partiją...Matote jis garbėtroška, savimyla, kiršintojas, jis nedirba valstybei, O, tik SAU....

  37 28
  Atsakyti
  • >
   >VAPSVA 2021 birželio 18 16:11:44

   vapsva, kokia vapsva tave ikando, kiba kokia invazine is geitso labarotorijos? sitaip lekstai nusisnekt sveikas negali...

   19 30
   Atsakyti
  • e
   et 2021 birželio 20 13:34:16

   pašvinkusios komunistinės beretės nieko naujo nesugalvoja, tik tarnauti už rublius kremliui ir tavariščiams gender-švonder-konservoms

   2 15
   Atsakyti
 • p
  pastaba 2021 birželio 18 13:12:23

  Bet kiek daug piktų kometatorių atklydo čia iš delfio!

  21 29
  Atsakyti
  • V
   Vaaaros 5 2021 birželio 18 13:18:52

   Ar aš tau panašus i pikta? Tavo sanitaras tau gal ur panašus i pikta. Ir aplamai "kodel tave geniju laiko durnyne".

   4 32
   Atsakyti
  • >
   >Vasaros 5 2021 birželio 18 14:45:29

   tamsta ne tik panasus i ligoni, toks ir esi...

   7 17
   Atsakyti
  • >
   >pastaba 2021 birželio 18 14:52:07

   o kas jiems beliko...taskosi purvu, kurio pritvinke iki pat ausu... ir matyt ne uz dyka... :)

   5 18
   Atsakyti
  • V
   Vasaros 5 2021 birželio 18 15:11:53

   Man sumoka Sorosas. Ir as tuo didziuojuosi. O tu ar didziuojiesi Prigozino pinigais?

   3 23
   Atsakyti
  • >
   >vasaros5 2021 birželio 18 16:01:19

   na tada didziuosiesi , kai tas sorosas ismes tave kaip atidirbusi instrumenta...viena Baltarusijoj jau net is lektuvo iskrapste, atidave Batiai...tas irgi didziavosi dykais pinigais iki tam tikro laiko

   7 14
   Atsakyti
  • V
   Vasaros 5 2021 birželio 18 17:31:09

   Baikjau, Batenka paprasciausiai zalitel per savo ambicijas.

   0 13
   Atsakyti
 • V
  Viskas šaunu 2021 birželio 18 12:49:44

  Tik sustoti jau negalima. Reikia sutikt su Gražuliu : seimą - lauk ir viską pradėti iš naujo. Naujus rinkimus, be smartmatikų ir dominionų.

  23 17
  Atsakyti
 • L
  LINAI 2021 birželio 18 12:08:04

  IŠ KUR TOKS NORAS KALBĖTI VISOS TAUTOS VARDU? IŠ KUR TAS 90 PROC. TAI DURNUMAS AR BANDYMAS PATIEMS SAVE PADRĄSINTI? NEPRADĖKITE TŲ PUTINIŠKŲ ŽAIDIMŲ, JIE VEIKSNŪS TIK JŪSŲ DRAUGIJOJE. mATAI SEIME IR VYRIAUSYBĖJE NE TIE. TAI PASAKYSIU KARBAUSKIO ŽODŽIAIS. ŠUNYS LOJA, KARAVANAS EINA IR EIS IKI RINKIMŲ. PRADĖSITE RIAUŠES, LAUKS SKVERNELIO NUPIRKTOS PATRANKOS IR BUS BAUDŽIAMOJI ATSAKOMYBĖ.

  14 28
  Atsakyti
  • >
   >Linai 2021 birželio 18 14:50:01

   na mat loti nenustoji, tai ir lok, o karavanas mastanciu zmoniu eis toliau...gasdink negasdines... matyt pats bijai smegenis pajungt darbui...

   12 19
   Atsakyti
  • L
   Lr 2021 birželio 18 16:05:56

   Kai kas nori pasidaryti šventesni už šventus..Protingiausi už visą tautą, Tokie teisuoliai ir visažiniai gavę valdžią imtų kitiems galvas nusukinėti....Tokie teisuoliai buvo Leninas su savo durnom idėjom, galvas sukinėjo...Lukašenka visasinis, kaip pasakė taip ir bus, jis mat neklysta....Silpnapročiai nori valstybę valdyti....

   29 4
   Atsakyti
  • >
   >Lr 2021 birželio 18 16:16:24

   turiu nuliudint... silpnaprociai JAU valdo ir ne pirma diena

   11 29
   Atsakyti
  • T
   Tie silpnapročiai 2021 birželio 19 13:25:40

   Taip nuvaldė šalį,kad,iš kalėjimų jau bėga kiekvieną dieną - vartai atidaryti plačiai,už lojimą prieš batią,batia užtvindė pagėliais,ką jie daro,viskas atsisuka prieš juos...tokie nevykėliai valdžioje,kad,tiesiog gėda jų klausyti ir matyti. Po jų valdymo,Lietuva liks milijardinėse skolose,kurių ateities kartos nesugebės atiduoti. Sužlugdė Tėvynę Lietuvą konkrečiai,šitie ištvirkėliai,bet,ar jiems ta Tėvynė rūpi - jiems rūpi,tik jų reikaliukai,kurie,toliau užpakalio netraukia...

   10 16
   Atsakyti
  • T
   To Linai from Vilnietis 2021 birželio 20 23:28:09

   Žinoma bus apie 90% sveikų žmonių. Nepalaiko gėjai ir Konservatorių troliai. Vidi kiti yra už tradicinės vertybės, o ne LGBTI.

   3 3
   Atsakyti
 • p
  pasvajokite vatos 2021 birželio 18 12:04:04

  ne jūs rinkote, ne jums ir atstatydinti. Kol kas esame demokratinė šalis ir rinkimuose prašome rodykite savo valią. Ultimatumais nieko nepasieksite, nebent jūsų tikslas yra išprovokuoti riaušes

  16 33
  Atsakyti
  • >
   >pasvajokite.. 2021 birželio 18 14:53:55

   acha, tavo demokratija, kai mazumos nori uzlipt daugumai ant galvu...pasvajok ir praeis...

   14 17
   Atsakyti
  • Y
   Ydomu 2021 birželio 18 15:08:24

   Klausimas - O kas tada rinko? Negi jie patys save išsirinko? ????????????????

   3 19
   Atsakyti
  • >
   >Ydomu 2021 birželio 18 15:57:27

   tu teisus, taip ir buvo ...kaip ir laisves partija, pazeidusi rinkimu istatymus, per suktybes ilindo i rinkimus

   12 15
   Atsakyti
  • Z
   Z 2021 birželio 18 16:12:11

   Ydomu+++++Vienas dalykas žodis Ydomu, rašosi Įdomu, Į---nosinė, ne ilgoji..Jei nežinai kada ir kas rinko, tai kur buvai?Gal miegojai, jei miegojai tai dar pamiegok iki kitų rinkimų....Nerinkai ne tavo seimas ir vyriausybė, neturi teisės atstatydinti....Eik į pakrūmę ....

   32 3
   Atsakyti
  • p
   pasvajokite kremlinės konservatos 2021 birželio 20 13:38:58

   kad Putinui ir ziuganovui tarnausite visą kadenciją už maišus varinių rublių

   1 8
   Atsakyti
 • Lina 2021 birželio 18 11:54:43

  Saunuoliai - aciu organizatoriams ir dalyviams ,kurie atstovavote 90 %tautos nuomone ir musu lukescius. Mes norime gyventi civilizuotoje , Zmogiskumo kriterijus , atitinkancioje visuomeneje. -Tai mums garuontuoja salies konstitucija.Norime , kad musu isr inktieji i seima , priimdami labai svarbius sprendimus , suderintu tai su ju rinkeju norais, one primestu savo kazkokios mazumos kliedesius, kurie yra nesuvokiami sveiku protu.

  21 24
  Atsakyti
  • T
   To lina 2021 birželio 18 12:09:03

   Ne p ..ki proto kad mane atstovauja nevykeliai. Mano imoneje niekas nepalaiko tinginiu!

   9 23
   Atsakyti
  • >
   > To Lina 2021 birželio 18 14:55:43

   is tamstos zodyno aisku, kokioj imonej darbuojiesi ir dar stropiai... :) O Linai pritariu !!!

   10 16
   Atsakyti
 • K
  Kai 2021 birželio 18 11:27:11

  ,,neskanu" komentuojantys,bent mintis aiškiai išsakykit... , o šeimos maršo dalyviai šaunuoliai,AČIŪ JUMS.

  24 21
  Atsakyti
 • N
  Nuoširdžiausiai ačiū! 2021 birželio 18 11:18:44

  Ačiū Visiems Organizatoriams ir Dalyviams už šį nuostabų renginį! Tai JĖGA! Iki naujų susitikimų!!

  28 19
  Atsakyti
 • Š
  ŠLYKŠTŪNAS 2021 birželio 18 11:14:14

  Organizatoriai apsijuokė,... Iš viso darbo išejo didelis didelis Šū....das... Jei taip organizuotų darbus atėję į seimą taip pat išeitų didelis Š.... tik gal skystesnis.....Nesusipratėliai, nepraustaburniai, kažkokie neviekšlos, atsikėlę nuo konteinerių,....Jie mat žino kaip auklėti vaikus, o kiti jau nežino.....Nekiančiate tų kaip vadinate pašikninių, bet jų turite savo grupeje P.Gražuliukas, Puteikiukas, oi gražiai jis žiūrėjo pro narvo grotas.....Taip ne vienas yra žiūrėjęs, nes snukrodžiai ištinę.....Čia ne tautos elitas, o chamitas....iš restorano. Šikenburgeris--ORLA..

  39 27
  Atsakyti
  • >
   >slykstunas 2021 birželio 18 14:59:03

   na tavo komentaras tryksta "inteligencija" ir "supratimu", kaip reikia auklet vaikus, kai ju neturi...apgailetinas esi su viu savo susvinkusiu vidumi...

   10 25
   Atsakyti
  • Y
   Ydomu 2021 birželio 18 15:10:20

   Laniausia pasijuokė tai Maldeikis Kuris tiesiogine prasme buvo nušvilltas

   6 22
   Atsakyti
  • a
   apie save viską pasisakei, 2021 birželio 20 13:42:16

   maldeikiene nukvakusi

   0 6
   Atsakyti
  • G
   Gina 2021 birželio 20 20:01:33

   Ko įRespublika tiek daug raskevičių atsirado tik vienas ir rašinėja ir dedą pliusukus tas su dažytom lupom kaip baleriną su sijonu net šlykštu žiurėtį

   1 6
   Atsakyti
  • .
   . 2021 birželio 20 23:30:47

   Š yra G. T.y. agrastai.

   0 4
   Atsakyti
 • p
  puiku! 2021 birželio 18 11:07:54

  sprendziant pagal visokiu delfiu ir panasiu purvasklaidu lojima - protestas pavyko!

  28 21
  Atsakyti
  • B
   Būtent 2021 birželio 18 11:21:23

   Ir dar kaip! ☀️

   17 21
   Atsakyti
  • >
   > puiku 2021 birželio 18 15:00:13

   butent taip...spirga cia visokie nepraustaburniai, kaip gyvates keptuveje :)

   7 19
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar migrantai nelegalai dar ilgai plūs į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +19 C

+12 +18 C

 

+11 +17 C

+17 +20 C

+18 +21 C

 

+18 +21 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos