respublika.lt

Vieni senjorai lygesni už kitus - straipsnio komentarai:

 • D
  Dvigubi standartai 2017 spalio 04 11:21:53

  Nekaltink tu SU SAVO CHULIGANIŠKAIS grasinimais Senio del antros pakopos pensiju !Tu moki tik 2 % , o Sodra iš dabariniu pensininku i tavo fonda dar prideda 2 % ! Taigi antros pakopos pensijas kaupiate DABARTINIU PENSININKŲ SĄSKAITA ! Visose ES šalyse jau ši nesąmonė panaikinta ! Kaip galima šelpti būsimus pensininkus dabartinių pensininkų sąskaita ? Ir dar per PRIVAČIUS fondus ? Mokėkit visus 4 % ir iš savų algų !Kame problema ? ESŽTT jau seniai paduotas skundas - tai tik laiko klausimas ,kada bus išspręsta ? Jusu asmeniški sukaupti pinigai liks jums ,o iš Sodros nebebus 2 % paimami .Taip buvo dar keliose šalyse,bet ten politikai sugebejo sutvarkyti per įstatymus ,o Lietuvoje sutvarkys ESŽTT !

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Virginija 2017 spalio 04 08:07:50

  Kas yra teisėjai?Tokie pat piliečiai.Jie geresnėje padėtyje jau buvo kai dirbo,nes iš mokesčių mokėtojų pinigų gavo didesnes algas.Jokiu būdu neturėtų gauti po kelias pensijas.Sakyčiau,jei visų mažos pensijos,tai ir jų turėtų būti ne didesnės už 2 vidutines pensijas.Kokia slaugytoja ,išdirbusi 40 metų,negauna pensijos didesnės kaip vidurkis,nors dirbo visuomenei naudingesnį darbą,nei teisėjas.

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tam xx 2017 spalio 03 23:25:44

  O tu šiaip durnelis, ar patapai, kompą maigydamas? Pažvelk į veidrodį, po to kalendorių-sužinosi, kad nuo nepriklausomybės skelbimo praėjo 27 metai. Tie, kurie tada buvo pensininkais, dabar jau seniai palaidoti.Tie kur tada gimė-jau ketvirtį amžiaus pragyveno. Iš kur tokie proto bokštai, ar nebūsi parlamentorius-majauskas?

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tam trumpai 2017 spalio 03 23:19:05

  Puteikis iškėlė problemą, kuri pensininkų atžvilgiu yra kuriozinė. Padidina bazinę pensiją dešimt eurų, o ubagui pensija padidėja 3 eurais, o teisėjui-105. Pensijos vidurkis smarkiai auga, nors tikras pensininkas gavo priedą kepaliukui duonos. Šitie teisėsaugininkai irgi turėtų pasirinkti tik vieną pensiją-arba senatvės, arba valstybinė. Nes paprastas mirtingasis turi rinktis-ar invalidumo ar senatvės pensiją, nors atrodo kvailai-sulyginamas pensininkAS SU SUNKIAI SERGANČIU PENSININKU.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  SENI, TU SENI 2017 spalio 03 23:11:44

  debilas esi, rašinėji apie antros pakopos pensijas, apie kurias neturi jokio supratimo. Į šį pensijinį fondą aš moku savo pinigais nuo uždirbto atlyginimo ir tavo pensijos nieks neliečia . Tad sėdėk ir nečirškėk! Nori kad mano asmeninius pinigus atimtų ir Sodra išmokėtų tau? Čia teisingumas? Susirasiu tamstą ir snukį sugūrinsiu, puskvaiši...

  0 0
  Atsakyti
 • n
  netgi atvirkščiai 2017 spalio 03 22:14:51

  Manau, kad didinant pensijas, kaip tik reikia pridėti tiems, mažiau gaunantiems. Jie ir taip nuskriausti, pažįstu tokių pensininkų, kurie dirbo daugiau nei 40 metų, o pensija vos siekia 240 ir dar mažiau eurų. Tai kaip tik jiems reikia pridėti daugiau.

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Che che-Ko pavydite,Valio 2017 spalio 03 21:41:30

  Na, o ko pačiai taip draskytis per dvejus komentarus,Moterėle? Juk atsakiau ta tema Seniui.Kas dar neaišku? Kam ta isterija? Ar taip smagu pašūkauti? Įkalk gal kokių uspakajoncų,jėzmarija,kad tokie nervai užkyla.

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2017 spalio 03 21:33:26

  Jau ne viena kadencija seime buna Puteikis ir tik dabar pamate, kad kai kas gauna po kelias pensijas nors dirbo tuo paciu metu tik viena darba.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Valio seimūnui Puteikiui 2017 spalio 03 20:58:40

  Ko čia "draskotės"tie jonai,visokie che che ?! Tie,kurie užsidirbote DIDESNĘ pensiją ir tie ,kurie ,atseit,pagal jus tinginiavo ,uždirbo mažą pensiją - taip ir lieka JŪSŲ UŽDIRBTOS pencijos ! Bet išėjus "pensijauti", visų INDĖLIS į mokesčius NULINIS !! Todėl ir priedai turi būti VIENODI ! Pvz.,prie didesnės pensijos 500 € + 13 € , o prie mažesnės pvz., 200 € + irgi 13 € ! Juk šie priedai jau IŠĖJUSIEMS į pensiją ! Niekas į jūsų uždirbtas pensijas NESIKĖSINA. "SODROS" darbuotoja.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Ko pavydite ? tam che che 2017 spalio 03 20:21:42

  Tu tikras "che che" ! Juk komentatoriai nesiūlo tau priskaičiuotos didesnės pensijos sumažinti.Tie,kurie dirbo sunkesnį darbą ,arba turi didesnį stažą - jiems ir liks ta didesnė pensija,bet ,kai "patrupina" po 10 - 13 €,tai galėtų pridėt vienodai VISIEMS po 10 - 13 €, o ne vienam 10 € ,o kitam tik 3€ Ar. supranti,che che,kad uždirbtų pensijų niekas NEJUDINA ! Jeigu bus indeksuojamos,tada indeksacija bus didesnė,kurių pensijos didesnės ! Išėję į pensiją - visi lygūs,pensijas,jau užsidirbę ! Ir priedai turi būti vienodi !

  0 0
  Atsakyti
 • v
  veidmainiams 2017 spalio 03 19:34:57

  as labai tikiu karmos desniu,atpildu...

  0 0
  Atsakyti
 • X
  X 2017 spalio 03 18:36:49

  Jonis tipinis debil-liberastinis tipažas. Jokio supratimo kaip susidarė mažos pensijos, maigo glušelis kompiuterį neblogai uzdirbdamas ir vaizduoja visažinį, reikšmingą personą. Iš tokių pusglušių ir vyriausybės formmuojamos

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > "Na" 2017 spalio 03 17:57:46

  "... vienoda visiems nustatyta suma..." Na, taip. Suvienodinkime atlyginimus, pensijas... O dar geriau - vietoje pinigų paskirkime visiems vienodą maisto davinį ir visiems išduokime uniformas (galima ir tautinius rūbus). Ir gyvensime linksmai, ilgai ir laimingai kaip Šiaurės Korėjoje!!! Kažkoks marazmas...

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2017 spalio 03 17:55:45

  Puteikis siuo klausimu maladiec! Dar yra viena beda, Butkevicius 3 metus is eiles is Sodros skyre po milijarda litu karo su Rusija propagandai. Dabar, nuo Sodros lupami mokesciai uz atseit suteiktas paskolas. Gerai bus jei pavyks isvaikyti vagis vagiancius is pensininku pinigus, taip vadinamos antros pensiju pakopos pagalba. Antra pensiju pakopa tai atviras dabartiniu pensininku apvaginejimas, tai valdziagyviai auginasi savo busimas pensijas dabartiniu pensininku saskaita. Visoje ES tokie vagys jau isvaikyti, kai kur susodinti. Rusijoje jau senai nutrauktas pinigu pervedinejimas i ta skyle. Liko tik Lietuva, su savo valdziagyviais, vagimis.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Mix 2017 spalio 03 17:15:10

  Pensijų sritis, kaip ir kai kurios kitos, yra valdžiasėdžių išbalansuota ir nebeatitinka savo esmės ir turinio. Pensijų fondas yra sudarytas iš visų dirbančiųjų sumokėtų socialinio draudimo lėšų, skirtų pensijoms mokėti sukakus pensijiniam amžiui. Visos kitos išmokos, pavadintos pensijomis, turi būti mokamos iš valstybės biudžeto, o ne iš pensijų fondo. Nei teisėjai, nei pareigūnai, nei kiti išrinktieji į pensijų fondą nemoka dvigubo procentinio punkto, o moka kaip ir visi kiti dirbantieji nustatytą procentą. Tai kodėl jiems iš pensijų fondo mokama daugiau? To neturėtų būti. N.Puteikis teisingai kelia klausimą, pritariu jam. Jei valdžiasėdžiai nori užsitikrinti sau orią senatvę ir pamaloninti savo klaną, tai tam yra valstybės biudžetas. Prisimenu, dar anksčiau valdžiasėdžiai iš pensijų fondo vykdė ir statybas (darbo biržų pastatus statė ir kt.).Kažkas, matyt, paprotino juos, kad taip neturėtų būti

  0 0
  Atsakyti
 • P
  PETRAS- JONIUI 2017 spalio 03 16:52:35

  JONIAU JONIAU -MATOMAI TU DAR LABAI JAUNAS ,KAD NIEKO NESUPRANTI -ŠTAI AŠ TURIU STAŽA VIRŠ 30 m . PRIE ,,SOVIETU,, DIRBAU LABAI SUNKU IR GERAI APMOKAMA DARBA-STAČIAU AUTOSTRADAS - KURIOMIS IR TU JONIAU VAŽINĖJI IR VAŽINĖS TAVO VAIKAI .SKAIČIUODAMI PENCIJOS DYDI ,ATLYGINIMUS INDEKSAVO IR LIKO KAPEIKOS - PASKYRĖ 180 eu. TAI TAIP JONI KAD TENKA PRISIDURTI KNAISIJONTIS ŠIUKŠLIU KONTEINERIUOSE . TAIP KAD JONI - JAUNAS ESI IR SUPRASTI NIEKO NEGALI ...

  0 0
  Atsakyti
 • K
  KA> joniui 2017 spalio 03 16:45:32

  Cia tai gerai sudavei. Ypac gausu darbu buvo nuo 90 iki2000. Ir apmokami buvo "gerai . " Moteriskes su aukstuoju ( su pampersais , kad nereiktu eiti i tualeta) dirbo maximos ( tuometines " vilniaus prekybos" ) kasose, dirbo bankuose valytojomis. Tarp kitko pensijos apskaiciuojamos tik nuo 94 metu gautu pajamu( kad mazesnes butu) Kol kas dar leidziama pristatyti pazymas apie ankstesnius uzdarbius. Gauti jas gana problematiska, nes daugumos tuometiniu imoniu neliko.

  0 0
  Atsakyti
 • j
  jonis 2017 spalio 03 16:35:57

  kodel gauna mazas pensijas,nes neturi stazo.Tingejo mokytis,neigijo specialybes,nedirbo,nors buvo darbu.Prisimenu tas ponias,kuriu vyrai gerai uzdirbo,o jos poilsiavo,todel neturi stazo ir maza pensija.Tokie dabar klykauja,kad pensijas suvienuodintu.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Pensininkas 2017 spalio 03 16:25:21

  >>>Palyginimui. Taip. JK tos lengvatos nuo 65 metu!

  0 0
  Atsakyti
 • K
  KA 2017 spalio 03 16:11:47

  Kita vertus sakyti, kad valdzia nesirupina ir nieko nedaro del pensininku -negalima. Mazuose miesteliuose, baznytkaimiuose uzdarinejamos mokyklos , ligonines. Ju vietoje steigiami ubagynai. Pilnas islaikymas, saskes , meno saviveiklos rateliai, felceris..... Ne gyvenimas o daina. Kam seneliams pensijos , jei draugiskai gales gyventi komunose.

  0 0
  Atsakyti
 • B
  Bočelis 2017 spalio 03 16:11:34

  O ką padarėte ponas Puteiki, kelias kadencijas pratrines kelnaites seime.Pasiskaičiuokite, kokį atlyginimą Tamsta gaunate ir palyginkite su žmonėmis, kurie kuria nacionalinį produktą ir išlaiko jus.Vos ne kas mėnesį keliate sau atlyginimus trintukam, pieštukam...jai nustatyta vidutinė alga, tai ir imkite vidutine.Tuomet žinosite,kaip tauta gyvena.Neužsiimk pigiu populizmu, o dirbk darbus...Paskaičiuok, kiek kartų atėmė iš pensininkų jų varganas pensijas, gelbėdami Lietuvėlę,,,AR ATIDAVĖTE!!!dar vienas pensininkų gelbėtojas.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Na, 2017 spalio 03 16:11:10

  Šį kartą "senis" visiškai teisus.Pensijos turėtų didėti ne proporcingai,bet vienodą visiems nustatytą sumą.Kitaip atskirtis kaskart dar labiau išauga.

  0 0
  Atsakyti
 • B
  Bočelis 2017 spalio 03 16:09:57

  O ką padarėte ponas Puteiki, kelias kadencijas pratrines kelnaites seime.Pasiskaičiuokite, kokį atlyginimą Tamsta gaunate ir palyginkite su žmonėmis, kurie kuria nacionalinį produktą ir išlaiko jus.Vos ne kas mėnesį keliate sau atlyginimus trintukam, pieštukam...jai nustatyta vidutinė alga, tai ir imkite vidutine.Tuomet žinosite,kaip tauta gyvena.Neužsiimk pigiu populizmu, o dirbk darbus...Paskaičiuok, kiek kartų atėmė iš pensininkų jų varganas pensijas, gelbėdami Lietuvėlę,,,AR ATIDAVĖTE!!!dar vienas pensininkų gelbėtojas.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  KA> > ? 2017 spalio 03 16:04:16

  Matote, su irodymais Lietuvoje gana keblu: Masiuli uz rankos paeme su zymetais pinigais , o irodymu vis truksta. Taigi.

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Ramūnas 2017 spalio 03 15:56:33

  Kai trečdalis pensininkų negali išgyventi normaliai, tai parodo tikrąją valstybės situaciją. Žinoma, kad situacija yra bloga. Gaila žmonių.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > ? 2017 spalio 03 15:54:56

  O įrodymai? Pliurpti kas ant seilės užeina dabar gali kas netingi. Taigi.

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Che che - Seniui 2017 spalio 03 15:52:44

  Na,iš esmės tai galima ir sutikti su Tamsta.Čia,kaip sakoma,antras lazdos galas.Kaip pažiūrėsi- yra ir to ir kito galo šalininkų.Belieka tikėtis,jog mūsų rūpintojėliai pagaliau sugalvos optimalų variantą,kuris tenkins visus.

  0 0
  Atsakyti
 • ?
  ? 2017 spalio 03 15:51:31

  Ar tik čia daugiausiai 'sunkiai dirbo" ir labiausiai piktinasi 'suveikę " ne vieną ,o net po kelias pensijas ir dabar lieja pyktį ant gerb.N.Puteikio? Žinant kaip pas mus visa tiesa apie 'elitą" -valstybinė paslaptis,did. klausimas ar čia dar visi skaičiai. Žmonės gauna įvairiais laikotarpiais nesąžiningai,pagal valdžiažmogių užsakymus ekonomistų sukurptas taupant eilinių sąskaita pensijų skaičiuokles, todėl pensijų didž.ir taip skiriasi.Vien t.v."ponų pensijų skaičiuoklė" šimtais eilinių sąskaita pakėlė "elito' pensijas.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Palyginimui 2017 spalio 03 15:40:06

  Pensininkas iš JK sako,kad nemokamai važinėja traukiniais ir autobusais po JK ir Airiją. Pas mus,berods,tokios lengvatos tik nuo 70 metų amžiaus.Ir tai tik su 50 procentų nuolaida. Pasiteiravus vieno maskviečio apie gaunamą pensiją,pasakė,kad nesiskundžia.Važiavimas miesto transpotu ir priemiestiniais traukiniais nemokamas.Kasmet gauna nemokamą kelialapį į poilsio namus su apmokama kelione į ten ir atgal.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > "pareigune-pensininke" 2017 spalio 03 15:12:42

  Jei reikės, paviešinsiu ir savo trusikų išmierą, ir savo pimpalo ilgį!!! Iš kur tiek šarikovų ant tos Lietuvos?!... Atimti, bl..., ir padalinti!!! O dar geriau - užmušti!!!

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠARDĖ: Ukraina antradienį pranešė išardžiusi Maskvos koordinuojamą diversantų grupę, kuri rengė seriją išpuolių Ukrainos pasienio regionuose, siekdama „destabilizuoti“ situaciją šalyje.
 • MIGRANTAI: Jungtinėse Valstijose pernai sulaikyta beveik 2 mln. migrantų, mėginusių patekti į šalį per Meksikos sieną. Tai naujas rekordas.
 • NUOSTOLIAI: „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupei nuo vasario 1-osios nutraukiant sutartį su į JAV sankcijų sąrašus įtraukta viena didžiausių pasaulyje kalio trąšų gamintojų ir eksportuotojų „Belaruskalij“, pastaroji pareiškė ketinanti reikalauti atlyginti visus įmanomus dėl to patirtus nuostolius.
 • PASITRAUKIMAS: JAV technologijų milžinė „Nvidia“ greičiausiai pasitrauks iš planuojamo 40 mlrd. USD vertės britų mikroschemų gamintojo „Arm“ įsigijimo sandorio.
 • PVM: Lietuva neplanuoja sekti kaimyninės Lenkijos pavyzdžiu ir mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą maistui, kartoja finansų ministrė.
 • INTEGRACIJA: Siekiant pagerinti neįgaliųjų socialinę integraciją, koordinuoti savalaikę pagalbą neįgaliesiems kiekvienoje savivaldybėje siūloma įsteigti neįgaliųjų reikalų koordinatoriaus pareigybę.
 • NAFTA: Geopolitinės įtampos palaiko naftos kainą, kuri antradienio rytą yra pakilusi 0,74%, iki 86,9 USD už „Brent“ rūšies žaliavos barelį.
 • KAINOS: 2021 m. antrinėje būsto rinkoje metinis kainų augimas siekė 23,9% ir buvo didžiausias per pastaruosius 14 metų o labiausiai brango būstai Kaune.
 • STATISTIKA: Visuotinio gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje gyveno 2 810 761 nuolatinis gyventojas.
 • LIKVIDAVIMAS: Taršos Danėje likvidavimo darbai Klaipėdos miesto savivaldybei kainavo 55.000 Eur, žala aplinkai dar neapskaičiuota.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote karo Ukrainoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje tvoros pusėje stovintys asmenys Jūsų nuomone labiau pažemino Sausio 13-osios aukas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +4 C

-7 -2 C

 

0 +4 C

0 +4 C

-5 +3 C

 

+1 +4 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-10 m/s