respublika.lt

Vertybių virsmo metas. Kokia karta kurs ateities Lietuvą? - straipsnio komentarai:

 • E
  Eskobar 2021 spalio 19 14:17:59

  Isikurs nauja partija subininiu ir narkomanu, o šalia dar ožiu, degredavusi karta, tevynes nebus kam ginti, nejau tauta nutautejo, atsikeltu proteviai liktume nesuprasti, nejau taip žemai kritome.

  3 0
  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2021 spalio 19 01:57:07

  Mane sudomino nuotraukose motina tereze.Kas bendro terezes ir jakavonio??Vadinti sia ilgos jaunystes mergaite motina irgi sventvagiska.Neturiu ziniu,kad si turejo vaiku.Bet uztai galbut meluojama jau senai,kad si labai rupinosi vaikais??Daug rasyta apie tai,kad tereza buvo pagrindinis tiekejes vaiku epsteinynui,pusiau karaliui andriu,ir dar kelioms "labaratotijoms"?? idomu ,ar tai tiesa,ar melas?? Ir kas bendro tarp terezes ir jakavonio ??

  2 1
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 18 17:09:28

  Pritariu visiems siems garbingiems Lietuvos vyrams , pasisakiusiems , siame straipsnyje. Kai zmogus lieka tik vartotojas ir malonumu ieskotojas jis lieka tuscias , kai ta barskanti tuscia skardine nuo koncervu.

  16 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 spalio 18 16:55:51

  Turiu nemenka gyvenimo patirti ir matau ,kad materialines vertybes be dvasingumo , kuris yra pagristas teisingumu , atjauta, dekingumu kas dabar labai reta savybe- meile savo artimam, - nieko vertas. Mano dede sakydavo , kad zmogus be Dievo yra kiaule. Atrode - grubiai pasakyta ,bet gyvenomas irode , kad tai tiesa. Negali pasitiketi zmogumi , kuris meluoja , vagia , skriaudzia silpnesni, zemina kita zmogu.Tai stai ir visa charakteristika tokio zmogeno - nei pridesi nei atimsi.

  11 0
  Atsakyti
 • k
  kunigėliui 2021 spalio 18 15:04:15

  tai vistiek lendi, jei ne į televizorių, tai bent į kompiuterį? Tu vienuolis ar koks popso artistas? Nori pakeisti pasaulį? Gal pirmiau pakeisk save, tai tau nereikės taip vargti... O iš tiesų, tai visa ta keulidė arijų istorijoje prasidėjo nuo žydokrikštonybės ir tų naivių barbarų avelių įtikėjime savo "pašaukimo" teisumu, kurį čia kunigėlis bando įteigti nedoriesiems netikėliams. Tai kodėl, kunigėli, neatkiši savo užpakaliuko žmogaus teysių kamitietui? Jei tau koks mentas užvažiavo per sprandą su bananu, tai atkišk ir subinę! Papasakok jam apie dvasingūūūūmą, tobulūūūmą, apie filosofijąąąą... Krikštonybė visuomet buvo valdžiukės įrankiu, skirtu ne "pažemintiesiems guosti", o "keliantiems galvas" nusodinti. Krikštonybė yra pati tikriausia prievarta, tik gerai užmaskuota "dvasingumais" ir "gailestingumais" - net komunizmas šiuo atveju buvo šiek tiek sąžiningesnis, nes lygybės rojų siūlė "už horizonto", o ne aname pasaulyje...

  3 11
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 spalio 18 14:30:56

  ... vaikai auklėjami ne žodžiais, o gyvenimu ... kokie mes, tokie ir vaikai ... pažiūrėjus į Jakavonio marčią - aišku, kokie bus jakavonio anūkai ... o ir pats Jakavonis ne be nuodėmės ... pakalbėti gražiai šiandien gali visi, kas tik netingi ...

  5 3
  Atsakyti
 • R
  RESPUBLIKA ,o ne koza nostra 2021 spalio 18 14:17:57

  "abiejų Tautų Respublika" - gal nevartokit Lietuvo keiksmažodžių. Tai - kaip šlapias nedega . Kaip galima garbinti savo nesąžiningus pavergėjus ,kiek galima ? O Rusteikos svarstymai apie valstybės tikruosius valdovus - jau iš vis ...Galima sutikti ,kad pinigai visuomet tiesėsi link valdžios ,bet tvirtinti ,kad piniguočiai yra tikrieji demokratinės Lietuvos Respublikos (pagal konstituciją) valdovai - tai tiesiog yra nuolankaus jų (turtingųjų) vergo bejėgiškas vapėjimas. Ačiū už atvirumą ,skant .(nors pilnai užteko trijulės delegacijos pompastiško susitikimo su šachmatininke kieme prie šiukšlių dėžių).

  4 5
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 spalio 18 14:11:54

  Astijau, Dievo sunus mylejo visus, tame tarpe ir Juda. Kristus zinojo, kad ji Judas pabuciuos, tuo ji isduodamas. Kokia grazi Kristaus meile Judui! Jau 2 000 metu, Judas labiausiai keikiamas Kristaus numyletinis. Vienuolinai buvo kuriami 25 metus atitarnavusiems kareiviams, kad jie neplesikautu, gautu valstybes islaikyma, ir gyventu vienoje vietoje. Kad vienuoliai neprievartautu aplink gyvenanciu paneliu, salimais buvo kuriaiami moteru vienuolynai. Vienuoliai vykdavo pas vienuoles dalytis patirtimi. Tai kokiuose karuose, kokiose salyse, kariavai Astijau tuos 25 m.kad galetum sesti valstybei ant sprando? Nesijauti utele ant zmogaus sprando? Lietuva savo valstybinguma atidave lenkams pries 450 m. Konvulsijos 1918 ir 1990 m.niekur neprivede, Lenkija susigrazins kolonija ir paims botaga. Tapsime Lenkijos siukslynu.

  6 5
  Atsakyti
 • l
  lietuvis is vienkiemio 2021 spalio 18 14:06:13

  ..100 % tiesos,100 % isminties,..laikas rimtai apsispresti..

  11 0
  Atsakyti
 • o
  o-o-o 2021 spalio 18 14:06:02

  Susiformavo tokia karta, kuriai priklauso ne tik jaunimas, bet ir dalis senimo iš tarybinių laikų, kuri informaciją priima ne taip, kaip anksčiau- suteikia ar nesuteikia žinių. Dabar infą priima taip -man malonu, ką girdžiu ar man nuo to negera. Kaip zombiai. jeigu reikia įtempti smegenis, tai jau ne man, tai sunku ir aš nenoriu. O tie, kurie verčia įtempti smegenis, jie kažkokie neteisingi, sunkūs, neįdomūs. O turi būti lengva, linksma ir malonu. Turim prarastą kartą, kuri be maivymosi, tampymosi ir mobingo nieko negali iš savęs daugiau išspausti. Yra protingų, patriotiškų jaunų žmonių, bet jų su kiekviena diena mažėja. Problema su jaunais darbuotojais-anksčiau baigęs univerą turėjo žinių, dabar tik popierių ir toleranciją sodomitams. Kalbi su juo, rodos supranta, akytėmis mirksi, bet aišku, kad jis nesuvokia, kas jam yra sakoma. Rangosi ir nerimsta, nes svarbiau, ką dabar jam rašo fesibuke. Tos kartos senimas galvoja kaip pasakė televizorius. Ir jie dabar vadina save pažangiais.

  9 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 spalio 18 14:01:53

  ... vyksta ne vertybių pokyčiai, o vertybių atsisakymas vardan gerovės mažam rateliui, nors ir giedame himną - vardan tos Lietuvos ... šiandien valdžios ir sistemos krizė... eksperimentas NEPRIKLAUSOMYBĖ nepasiteisino ... viskas ...

  6 0
  Atsakyti
  • D
   Dzūkija 2021 spalio 18 14:25:37

   ... nes viskas buvo pradėta statyti ant kreivų pamatų ...

   5 0
   Atsakyti
 • A
  2021 spalio 18 13:46:31

  Puikus analitinis straipsnis. Pagarba Algimantui Rusteikai ????????❤.

  12 0
  Atsakyti
 • A
  Ačiū visiems už išsakytas mintis sielai. 2021 spalio 18 13:10:17

  Ačiū G. Navaiciui, kad dar neprarado moralės, kaip kad Slusnys. O Kūrėjas arba griovėjas yra mumyse. Patys susikuriame savo širdyse Dangų arba pragarą. Juk Dievas stato, kuria viską mūsų rankomis. O griovėjas taip pat. Ką įsileisime į sielą, tokie ir būsime Tokia ir bus visuomenė. Žmogus be sielos, tai kaip karsto dėžė. O, kad siela yra - mokslo įrodyta. - Močiutė (iš praeities) -

  12 0
  Atsakyti
 • V
  Viktor. 2021 spalio 18 13:00:34

  Noriu atsakyti Broliui Astijui. Kiekvienas pučia dūdą iš savo varpinės, gal pamiršai viduramžio laikus, kai žmonės degino su Dievo palaimu, a?. Dabar tas pats vyksta, tik skaitmeninių būdų. Kaip sakoma, jei ne vienuoliai ir kunigai, tai bedarbių armija būtų dar didesnė. Ką bažnyčia, tiksliau jūsų klanas gero yra padarę per tuos 2000 metų liaudžiai, kad jų gyvenimas būtų geresnis nei jūsų tinginių ir liežuvautoju, a?. Atsakykite trumpai ir aiškiai, laukiu.

  9 6
  Atsakyti
 • V
  Viktor. 2021 spalio 18 12:53:02

  Noriu paklausti Jakavonio, kaip jis augina tuos anūkus?. Vaikai gi ne daržovės, kad juos reikėtų auginti, juos reikia prižiūrėti ir jais rūpintis. Toks yra šeimos rūpestis. O dabar apier ta Terese, ji buvo dviveidė senmergė, kuri vaidino, kad rūpinosi kitais, bet žiūrėjo jų sąskaita save. Jos gyvenimas buvo dvigubas ir vedmainiškas, taip , kad ja dėti už gryna pinigą negalima niekada. Jos parašytos tėzės yra gryna rašleva ir niekam nereikalinga.

  5 9
  Atsakyti
 • J
  Jakavoniui 2021 spalio 18 12:09:39

  Visai nusivažiavote su tokiom teresių nuotraukom.

  9 12
  Atsakyti
 • X
  Xydai.lietuva sutryps 2021 spalio 18 11:14:20

  Jūd neliks taps jaro.polihonu o lieįuvigs ųę ju caikus isnuodis jei.lietuviai besuprad kad jųos baikjba zydai ir neprades gintis nieko nebus zinoma męx cueni.pries zydus nelaimesime mums reikia jungtis kad apgint savotevyne nuo basiiu priesu su kšomhungtis ėeikua galvot

  2 1
  Atsakyti
  • B
   Beraštis 2021 spalio 18 12:39:40

   tu, kvaileli.

   3 0
   Atsakyti
 • D
  Deja 2021 spalio 18 10:14:23

  visa problema - mūsų genuose, kuriuose nėra prisirišimo prie savo tautos ir savo valstybės. Pažiūrėkite kiek jaunimo 18 - 25 metų emigravo per visokias marazmines, atviro genocido studentų mainų programas. Tai yra ta grupė emigravusių, kurie dar tikrai negalėjo pasakyti ar sunku toj Lietuvoj jiems gyventi ar ne. Dėl to, pakeiskit vieną kartą plokštelę ir nustokit pasakoti, kad milijonas emigravo dėl blogo gyvenimo. Geriau atlikit tyrimą konkrečiai kiek studentų emigravo, kiek jų susikergė su ne mūsų rase ir kiek į jų vietą gavome visokių valkatų.

  17 1
  Atsakyti
 • R
  Rinkejas 2021 spalio 18 10:11:03

  Nuostabiai tikslūs ir teisingi prelegentų pastebėjimai. Globalistai savo tikslų sėkmingai siekia visame Vakarų pasaulyje. Dėka milžiniškų, praktiškai neribortų resursų, metamų šių tikslų įgyvendinimui, jie juos neišvengiamai pasieks. Vakarų krikščioniška civilizacija bus sugriauta. Trumparegiškumas akivaizdus. Rytų pasaulis globalistų įtakai nepasiduoda ir niekuomet nepasiduos, ypač stebėdamas kas vyksta dabar Vakaruose. Taigi, sugriovę savo civilizaciją, praradę tikėjimą, tradicijas, tautybę, tapsime Rytų pasaulio dalimi. Manau mus, Vakarų pasaulį, pasidalins. Šį kartą kinai, rusai, musulmonai. Nemanau, kad trumparegiai globalistai to siekia. Bet bus taip kaip su Romos imperija. Laiko klausimas.

  15 2
  Atsakyti
 • p
  problemėlė 2021 spalio 18 10:02:33

  Nėra kažkokių profesionalių blogio nešėjų. Kiekvienas pagal išgales ir tenkindami asmeninius savo poreikius prie to prisidėdam moraliai ir materialiai. Telikas kiekviename bute jau atgyvena. Su korporacijomis tiesioginį (ir abipusį) ryšį turi daugelis pažengusių tėvų vaikų. Pažangūs ir materialiai apsirūpinę jau nesitenkina išmaniuoju telefonu (kodėl tas daiktas vis dar telefonu vadinamas, didelė mįslė), jiems reikia išmanaus šaldytuvo, automobilio, namo ir juos gaus - kartu su instrukcijomis, kaip turi elgtis, kad tie prietaisai laiku būtų atnaujinami, o susidėvėję pakeisti. Yra ir geroji žinia, viskas kada nors baigiasi. Ir tai džiugina. Kai Saulė ims virsti raudonąja milžine, jokių įrodymų apie planetą su puspročiais mitybos grandinės viršuje neliks.

  11 0
  Atsakyti
 • P
  Paklauskit moteru vaikzudziu 2021 spalio 18 09:40:36

  Skandinanciu ka tik gimusius suduose, kokia ateitis pareina, dėl bendro vaizdo,

  5 1
  Atsakyti
 • z
  zeka 2021 spalio 18 09:24:24

  Vaikai gyvena tuo apie ką svajojo tėvai. Dabartinių vaikų tėvų svajonė buvo Vakarai, turtingi ir "laisvi" kaip rodė filmuose , hipiai , festivaliai ir t.t. , bet niekas beveik tada nežinojo apie narkotikus ir tikrąjį paprastų , biednų žmonių gyvenimą tenai. Vaikai užaugo ir atsiradus galimybei susikrovė lagaminus į svajonių šalis , o "gerovės valstybės" nebėra kam kurti , nes tėvų svajonėse tokios svajonės nebuvo. Svajokim atsakingai.

  21 0
  Atsakyti
 • V
  Vo 2021 spalio 18 09:21:30

  Mano nuomone, kiekvienas zmogus kiekviena seima buvo uzpulta ir dabar kiekvieno zmogaus reikalas atstoveti sukovoti savo kara. Tie kas nesukovos kas pasifuos bus isvalyti per fidiji valyma????. Tai kas nepadidos liks kovos, paskui kurs rytojaus gyvenima. Linkiu visiems nepasiduoti yra riba kurios perzengti negalima ir yra kaina kuri yra perdidele. Likime zmonemis ir niekas musu neiveiks.

  16 0
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2021 spalio 18 09:03:24

  Didelės firmos turi ne tik didelį skaičių darbuotojų, bet visą armiją teisės specialistų, reklamų specialistų ir lengvai nuperkamus politikus bet kokioje šalyje... Anksčiau į bankus buvo sunku patekti pasiimti pinigų, kurie tau nepriklauso, o atsiradus internetui ir labai gabių programuotojų komandoms, galima ne tik ištuštinti bankų sąskaitas, bet ir koreguoti bet ką...Todėl ir gaunasi dideli skandalai, nutekinant slaptus dokumentus... Per karus buvo sugriauti ne tik pastatai, išdeginti , apnuodyti miškai, žemės plotai, bet ir sugriauti žmonių likimai. Kai ligos gydomos ligoninėse su šiuolaikine technika, gydytojų žiniomis, tai ir net beviltiški ligoniai pasveiksta. Tačiau, kai politikai su žiniasklaidos priemonėmis bando "gydyti " žmonių kūną ir sielą, tai gaunasi daug triukšmo dėl nieko, bet kai kam labai pelningas verslas...

  18 0
  Atsakyti
  • v
   verslas pelningas 2021 spalio 18 10:18:30

   ir jiems gerai sekasi ugdyti besielius. Trimatis internetas pabaigs jų pradėtą darbą. Žmonių protai bus galutinai užvaldyti ir mintys sukontroliuotos.

   11 0
   Atsakyti
 • Z
  ZZ 2021 spalio 18 08:53:49

  Istorijos ratas sukasi.Jau vyksta Lietuvos pabaigos pradžia.

  26 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 18 08:24:40

  Štai Tautos dusinimo skaičiai. (2020 kovo skaičiai) Karališkoje valstybėje darbininkas: – parsineša namo 1432.97e (iš MMA dydžio); – sumoka 182.45e mokesčių (nuo MMA dydžio). Plėšikų užvaldytoje Lietuvoje, darbininkas: – parsineša namo 447.23e (iš MMA dydžio); – sumoka 159.77e mokesčių (nuo MMA dydžio). Jei kitaip: Lietuvoje, surenkami karališko dydžio mokesčiai nuo mažiausios algos daugiau nei tris kartus mažesnės už mažiausią algą karališkoje valstybėje. Štai kaip siautėja, antikonstitucinio apsišaukėlių seimo plėšikų vyriausybė. P s: karalystėje ir pas mus, maisto bei daiktų kainos panašios. __________________________________________________ Tai tik žinia, kad suvokti konclagerinio režimo sistemos baisumus

  22 2
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 18 08:24:34

  Karališkoje valstybėje: – PVM – 20%; – PVM = 0 būtiniausioms maisto prekėms (tai yra, valdžia nedaro biznio iš maisto prekybos); – PVM = 0 vaikiškiems drabužiams, avalynei (tai yra, valdžia nedaro biznio iš tėvų, auginančių vaikus); – PVM = 0 kitoms prekėms. Lietuvoje, bemaž visoms prekėms PVM – 21%. _____________________________________________ Tai tik žinia, kad suvokti konclagerinio režimo sistemos baisumus

  21 3
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 18 08:24:28

  Tai ko nėra karališkoje valstybėje, Lietuvoje nežmonišku plėšikišku būdu surenkami tokie pertekliniai mokesčiai bei įmokos: 1) privalomas sveikatos draudimas (PSD) plėšikiškai surenkamas iš dirbančių ir net iš nedirbančiųjų(!!!) – 1,264,013,917e (!), 2018 metais; 2) plėšikiškai surenkamas PVM kai gyventojai perka maistą, kai perka vaikams drabužius bei avalynę, (…) ; 3) nuo 2018 plėšikiškai surenkamos padidintos įmokos iš mažesnio nei MMA dydžio ir tai – lukašenkiškas dykaduonių mokestis (taip vadinamos sodros įmokų grindys), kai reik mokėti įmokas nuo minimalios mėnesinės algos (MMA) dydžio net ir tada kai alga mažesnė nei MMA; 4) ir tt. ______________________________________ Tai tik žinia, kad suvokti konclagerinio režimo sistemos baisumus

  18 3
  Atsakyti
 • P
  Puikus straipsnis! 2021 spalio 18 07:52:27

  "Dirpk pirk mirk" individams nepatiks sis straipsnis.

  25 3
  Atsakyti
  • L
   LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 spalio 18 08:15:28

   Neišjungtų komunistpalaikių konclagerinio režimo sistemoje, klestint patyčiom ir pašaipoms, šitaip pi.t protą moka Jonas Vaiškūnas ir į tokį panašūs liurbiai.

   10 3
   Atsakyti
 • L
  Labas rytas Respublikonai ))) 2021 spalio 18 07:40:12

  Nėra kitų vaistų paniekintiems, sužalotiems, atstumtiems, kaip tik tarpusavio pagarba, supratimas, meilė ir daug daug kantrybės.

  33 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SITUACIJA: Už COVID-19 valdymą regionuose atsakingos ligoninės teigia, jog bendras į įstaigas guldomų pacientų skaičius nedidėja, bet baiminamasi augančio sergamumo tarp medikų, o kai kur jau svarstoma kviesti dirbti sergančiuosius besimptome forma.
 • SUSIRGIMAI: Vaikų užsikrėtimai koronavirusu sudaro trečdalį visų naujų susirgimų, atvejų skaičius gali augti ir iki 20 tūkst. per dieną, sako Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja, vyriausioji šalies epidemiologė Loreta Ašoklienė.
 • PASIENIS: Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad atšaukti ekstremalią situaciją pasienyje su Baltarusija kol kas dar yra anksti.
 • SAUGUMAS: Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį savo kolegai prancūzui Emmanueliui Macronui pareiškė, kad Vakarų šalys ignoruoja Maskvos susirūpinimą dėl NATO plėtros, pranešė Kremlius.
 • KONCERTINA: Pasienyje su Baltarusija įrengtos koncertinos ilgis siekia beveik 200 km.
 • PAVELDAS: Valstybinės kultūros paveldo komisijos parengto tyrimo duomenimis, Kaunas ir toliau pirmauja pagal paveldo apsaugai skiriamus išteklius.
 • SKUNDAS: Į JAV sankcijų sąrašus įtraukta Baltarusijos kalio trąšų gamintoja ir eksportuotoja „Belaruskalij“ teismui skundžia Vyriausybės sprendimą, pagal kurį „Lietuvos geležinkeliams“ nurodyta nutraukti ilgalaikę sutartį su „Belaruskalij“ dėl trąšų gabenimo per Lietuvą.
 • KAINOS: Statistikams paskelbus, kad išankstinė metinė infliacija sausį buvo 12,2% – didžiausia nuo 2008 metų, ekonomistai sako, kad toks rodiklis atitinka prognozes - pasak jų, vartotojų kainos augs iki pavasario, o vėliau turėtų prasidėti mažėjimo tendencija.
 • TESTAI: Sveikatos apsaugos ministerija žada, kad testavimosi punktuose formuojantis eilėms dėl išaugusio naujų COVID-19 atvejų skaičiaus patikros vietų artimiausiomis dienomis padaugės keliais tūkstančiais.
 • PELNAS: Didžiausia šalies telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ 2021-aisiais gavo rekordines 420,8 mln. eurų pajamas ir 57,6 mln. eurų grynojo pelno, nepaisant keturis kartus išaugusių energijos kainų bei visame pasaulyje jaučiamo infliacijos spaudimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pritariate, jog į privalomą karo tarnybą būtų šaukiamos ir moterys?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar reikėtų Lietuvos konservatorių gyvenimą paversti pragaru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +4 C

-4 +1 C

 

0 +5 C

0 +2 C

-2 +2 C

 

-1 +2 C

0-11 m/s

0-10 m/s

 

0-14 m/s