respublika.lt

Valio! Senoliai nuo šiol nebus diskriminuojami! - straipsnio komentarai:

 • Safyras 2020 birželio mėn. 07 d. 07:11:49

  Keisčiausiai atrodo, kad tokias keistas rekomendacijas rekomenduoja medikai, kurie turėtų rūpintis žmonių psichine sveikata, nes apie žmonių fizinę sveikatą jie dar mažiau nutuokia... Prieš lipdant bet kokį skalbimą, reikėtų pirmiausia pagalvoti, kas jį skaitys ir kaip jį supras... Tuo viešas skelbimas ir skiriasi nuo anekdotų, kad jį skaito visokio amžiaus žmonės, net vaikai. Gal todėl ir vaikiški filmukai , jumoro laidos tapo tokios bespalvės, nes paprasčiausiai užmiršome...nuoširdžiai juoktis, nes visi prašo tik pinigų už bet kokią paslaugą, net ir nereikalingą, žalingą...

 • vai 2020 birželio mėn. 02 d. 20:22:28

  mazina,mazina o skurdas vis dideja

 • ACIU.PASTEBIJIMAI TEISINGI 2020 birželio mėn. 02 d. 17:03:55

  ,taciau,kas nuo to pasikeite,kad kazkoks knygynas ar restoranas,i kuri dauguma pagyvenusiu neina ir neis,Uzsigavo zvaigzdes,buve,metu neistrinsi,prie ko cia virusas.Manau,kad kai kuriu istaigu sefai tiesiog perspaude,nenorejo turet nemalonumo,uzdarymo,jei kas is vyresniu susirgtu,ir tiek,jie megsta visus,kas perka,vartoja ir t.t Pagarbos bendraja prsme neprisidejo,jos buvo,bet ne tiek ,kiek senjorai noretu,visu pirma is savo ivaiku ir anuku,nebutinai isvykusiu,jie neturi isizeisti del pavadinimosenjorai,,tai tarpt pavadinimas ir tiek,nereikia isijausti ir is jo tyciotis,senole,man dar baisiau.Isizeisti reiketu,kad senu neberodo diskusiju klubuose,nerodo ju kaip vedanciuju,neseniai isleista poilsin ir musu mylima teta Beta,kad TV,Rradijas,miestas tarsi issluoti nuo ju ,nebent mini desimtis infekuotu virusu ,Antaviliu globos namu gyventoju ,jie patenka i statistika.Tai del ko reikejo plesytis ekranuose?Teorija sau,o praktika sau,dar daug reikia nuveikti cia,o senjorams neuzsidaryti.

 • vytautas 2020 birželio mėn. 02 d. 15:34:45

  kas čia per prasivardžiavimai senjorai, senoliai, man 64 m, o jūs tada pienalūpiai

 • Na 2020 birželio mėn. 02 d. 15:01:57

  Diskriminuoja VIRUSAS, o ne ponas Laikas

 • Man atrodo, 2020 birželio mėn. 02 d. 13:25:49

  apie pensininkų diskriminaciją rašinėja kažkas, visai ne pensininkas, o mėgėjas už kitus papliurkšt iš neturėjimo ką veikt. Tie, minkydami kiaurą dieną klavišus, "mato" kas kur nenueina, neįeina, kas poliklinikose ir kt. Sugeba matyt kiaurai siēną ką kaimynai veikia. Net per kelis namus kiaurai, kaip rentgenai, viską mato, žino. Jei nežino, tam yra laki fantazija. Jie savotiški ligoniai. Mato visus, tik ne save. Jie rašo už kitus, net nepaklausę ar žmonės to nori. Kas per ligoniai mėgsta su plakatais stoviniuot? Bet jiems smagu. Nesvarbu, kad durnai atrodo.

 • Juokingas 2020 birželio mėn. 02 d. 12:43:55

  straipsnis, kaip ir daugelis. Sako sako ir nieko nepasako. Na, kad tik liežuviu pamalti. Moderni žiurnalistika.

 • Cha Cha 2020 birželio mėn. 02 d. 11:45:43

  Ozelyte papriestaravo...cha, cha...matyt isizeide, kad tai diskrimanacija jos atzvilgiu, nes pagal jos proto vingius, tai jai nera ne desimties...

 • Vytautas 2020 birželio mėn. 02 d. 11:22:40

  PENSININKĖ matomai labai gerai gyvena, jei vaikai Londone. Vaikai pinigais šelpia, tai labai ji mandra, net pati pasigyrė, kad vaikai Londone. Oi, pensininke, negražu taip save aukštinti ir viešai girtis ,,kokia aš išskirtinė, man viskas gerai"

 • bite 2020 birželio mėn. 02 d. 10:04:42

  Atsipeikikite viena karta.Man 78 metai,niekas mane nediskriminuoja,kur reikia ,ten ir einu.Pensija normali,per karantina dar ir pataupiau.Reikejo dirbti,o ne s-da malti ,kad butu normali pensija.Taip pat reikejo padoriai vaikus aukleti,kad esant bedai vaikai padetu.Ir tos plakatu nesiotojos visa gyvenima tikriausiai ir tesvaiciojo,kad jas diskriminuoja.Vistos!

 • A-ja-jai... "nuo šiol" 2020 birželio mėn. 01 d. 12:07:04

  Kada tas "nuo šiol"? Tai ką, demokratiją ir laisvę išsikovojusioje Tautoje net 30 METŲ BUVO PENSININKAI DISKRIMINUOJAMI? Ar tai ne ŽMOGAUS TEISIŲ PAŽEIDIMAS? TAI KUR TARPTAUTINIŲ OGANIZACIJŲ SANKCIJOS bandiūginei Lietuvos banditų valdžiai, kuri 30 metų laikė senolius diskriminacijoje? Kaip Lietuva buvo priimta į ES, jei čia VYKO DISKRIMINACIJA? Kas tuomet apgavo Europą? Komuniagos? Xagiebiastai? A-ja-jai, kokioje išvietėje sėdime 30 metų, nejau ir šį rudenį Tauta ir pensininkai nerinks į valdžią NACIONALISTŲ ir TIKROSIOS TAUTOS ATSTOVŲ, o vėl neapdairiai atiduos balsą už juos pačius pjaunančią tulpadaržyno raudonąją šutvę?

 • Jetau 2020 birželio mėn. 01 d. 11:50:28

  Viena Konstitucijos straipsnį atgaivino nuo policininko Paredymu. Kokia laime

 • Juokas 2020 birželio mėn. 01 d. 11:20:27

  gydo nuo visų ligų. Ačiū už straipsnį, kuris leido pasigydyti juokiantis nuo jo skaitymo pradžios iki pabaigos. Pagarba autorei už fantastišką straipsnio stilių.

 • O KUR TAUTOS BABKĖS? AR ŽINOTE, kokiu mastu banditai apvogė LIETUVOS ŽMONES? 2020 birželio mėn. 01 d. 11:09:51

  Pasižiūrėkite gegužės 14 d. Rūtą Janutienę, kur dingo mūsų TAUTOS 4 MILIJARDAI? Gal per ekraną bent jau pajusite kiaulasnukio ir tulpinės smarvės dvoką? Euro įvedimo detektyvas: kur dingo 4 300 000 000?

 • mote (durna boba) 2020 birželio mėn. 01 d. 11:02:57

  nebut durna....pasirodo ne taip supratau. Ta uzrasa. Galvojau,kad tai patarimas, nes susirgus didesne tikimybe numirt. .. Ocia mat draudimas... Taigi taigi.... cha cha cha!

 • Nesistebėkite 2020 birželio mėn. 01 d. 11:00:12

  Papūnis gi išsigando 1990-1991-aisiais artėjančios demoktratijos ir nepriėmė desovietizacijos įstatymo (kaip estai), tad stukačinis "DĖDULĖ", matomai ir KGB archyvus vėliau pratratino, kad kompromatams galai dingtų, va jums ir tolesnis valdžios moralės išsirutuliojimas. O vėliau - senųjų chomuniagų atžalos patapo jau Seimo žiurkėmis, kuriems senyva Tauta - tik BALASTAS, tad be jokių skrupulų galima ją niokoti. Kada bus mokama bazinė EUROPENSIJA 307 €. KĄ? Kodėl Tauta tyli? Kodėl niekas neina į gatves? Ar visiems ir pakanka tų 2-3 € dienai prasimaitinti? KĄ? Kol pati Tauta veidmainiaus ir miegos, tol raudonieji ir brendadėžiniai tulpadaržio banditai ir kals kuolą ant Tautos smegenų. Nejau niekas nemato, kad Lietuvą naikina SAVA RAZBAININKŲ ŠUTVĖ, kuri atidirbinėja globalistų satanai?

 • o italams pensijos net 91% nuo atlyginimo,kai lietuvių per pus mažiau 2020 birželio mėn. 01 d. 10:57:42

  Jau vemti ima nuo "išminčių " pamokymų "turėk 50 m. stažo" ir orią pensiją turėsi,lyg kas nežinotų,jog tokį stažą turi tik nosį krapštę 50m kontoros tinginiai . O sunkius protiškai ir fiziškai šitiek metų vienetai ištveria. Ir kaip sakė Prezidentė: visi mes dirbome vienai ir tai pačiai Lietuvai ir pensijas privalo skaičiuoti leidžiant pasirinkti palankų laikotarpį. Tik mūsų seime save išsirinkę linkę skaičiuoti ,kad būtų kuo mažiau..,kad numetei kaulą ir visi pultų klykdami iš dėkingumo balsuoti.

 • Ačiū 2020 birželio mėn. 01 d. 10:34:52

  šv. Verygai, kad koronavirusą sutvarkė! Ką be jo Lietuvėlė būtų dariusi? Sutvarkė vaistus, kad pasirinkti negali, pripirko medicininių kaukių ir plaučių ventiliacijos aparatų, kad medikai visai korona neserga, uždraudė alkoholio reklamą, todėl ėmė gaminti tik bealkoholinį alų, bealkoholinį samogoną. Ačiū, kad kiekvieną dieną vyksta Verygos konferencijos ,kuriose mums praneša, kad reikia plauti rankas. Ir va, labai gaila, kad Veryga bei Narkievičius po rinkimų jau nebebus ministrais...

 • Iš kur ne tiek? 2020 birželio mėn. 01 d. 10:25:31

  buvusios partinės bobutės nieko gero negauna, nes sovietmetis beveik nebeturi įtakos pensijai apskaičiuoti. Aš nepartinis, jokių partinių neginu, bet suprantu, jog pensija nulemia darbštumas, išsilavinimas. Turėk 50 metų stažą ir aukštąjį mokslą, ir pensija bus padori. O jei tingėjai mokytis, buvai negabus, tik užpakaliu suolą trynei, vėliau tingėdavai dirbti, buvai alubarių svečias, tai jokia bobutės kritika nepadės.

 • Iš kurio galo mažinti ar didinti? 2020 birželio mėn. 01 d. 10:18:43

  Ar mažinti vasiliauskų atlyginimus, ar didinti pensijas ir minimalų atlyginimą? Dabar didieji atlyginimai daugiau 20 kartų didesni už minimalius. Tai gal diskriminacinę nelygybę reikia mažinti didinant senolių pajamas? Juk atlyginimai Vakaruose keliskart didesni negu Lietuvoje.

 • Nueikit 2020 birželio mėn. 01 d. 10:14:05

  i IKI parduotuve ir isgirsit ka " ciulba " vyriokas per parduotuves rupora,,tai suglaude ausis, tyliai iseisit ir daugiau nenoresit ten uzeiti. Kiekviena diena tas pats,neikit,nesilankykit... Tas nuolatinis kartojimas tiek igriso,kad norisi imti balta paklode,apsivynioti ir paciam eit link kapu.Gal to siekiama? Tie ispaniski" senjorai "visai nepriimtini lietuviams,nes skamba lyg patycios.Sakykit ka tik norit,bet nuolat kartojant, zmones debilinami.Pasaket pradzioje kaip elgtis ir uztenka! Zmones nekvaili,kam tas nuolatinis pliurpimas.

 • vai 2020 birželio mėn. 01 d. 10:06:23

  ha ha... buvo ir bus diskiminujami

 • daugiahektariai seiminiai 2020 birželio mėn. 01 d. 08:52:53

  pasivadino valstiečiais ir ims kelti žemdirbių gerbūvį/kaip ir milijardieriai darbininkų,o prieš rinkimus tas pasakas pamiršta.

 • iš kur tiektdaug pensijos gauni? partinė? 2020 birželio mėn. 01 d. 05:35:50

  babute 2020 gegužės mėn. 31 d. 22:20:57 o as taip gerai negyvenau kaip per karantina.Kaimynai apiperka maisto, eiti niekur nereikia, kaukes pasisuvau , darzo pirstiniu turejau, pensijos isleidziu tik puse is (280 e) tvarkausi kiemelyje, is tolo su kaimynais pasisnekam, perskaiciau 5 knygasApsikerpu pati. Aciu Verygai kad suvalde korona virusa , mazai serganciu ir mirciu.

 • patys 2020 birželio mėn. 01 d. 05:10:21

  Patys kaip vergai prisirinko į valdžią vergvaldžių valios vykdytojų. Kurie pačių žmonėmis nelaiko. Negebėdami kurt valstybės praskolinėja n milijardais ir su vergvaldžiais iškart ne po smulkiai išsidalija. Tautai truputį numeta ir tai dar po kelių mėnesių palaukt, jei liks nuo jų. O paskolas atiduot numeta tautai ateičiai vergais. Žiauri tauta savo vaikų ir anūkų ateities saskaita.

 • xx 2020 birželio mėn. 01 d. 04:44:17

  Na, paskaičius atrodo, kad visi išprotėjo. Ačiū dievui yra dar Lietuvoj protingų, mastančių. O ,, cirką" kelt, daug proto nereikia.

 • Danute 2020 birželio mėn. 01 d. 02:21:05

  Kai neturi didesnių bėdų, tai ieško diskriminavimo ten kur jo nėra, jei ten viena ar kita parduotuvė, kavinė pakabino skelbimą, tai nereiškia kad visoje Lietuvoje taip yra.

 • Valstybė taip "rūpinasi", kad net 200 € 3 mėnesius reikės dar palaukti... 2020 birželio mėn. 01 d. 01:52:05

  „ELYTO“ ŠŪKIS (2020-06-01) Jei tavo veidas raukšlėm nusėtas, Tai reiškia valdžiai esi balastas, Darys, kad būtum graban padėtas, Nes tu – ne savas, ne fyderastas... O jei dar balsą prieš valdžią kelsi, Patapsi priešu visos Tėvynės, Tavęs negydys, tad Dievą melsi, Kad nepakartų kas už birbynės. Kam pasas metų dugokai rodo, Tam reiktų urvą giloką kastis, Nes jeigu liksi švarus – be kodo, Teks nuo ražienų grūdelį lesti. Jei kūnas sensta ir jėgos senka, Nelauk iš ponų jokios malonės; Žinok, kad stovi tu po patranka, Nes valdžiai trukdo senyvi žmonės. Iš cirko šito, ką šiandien – matom, Gali nuspėti prognozės planą, – Gyvus senolius prie kapo stato Ir samdo velnią užpilti smalą... Štai tokią „laisvę“ Tėvynėj turim,– Tad mirs senjorai tik nuo „KORONŲ“. O jei susirgom ir lovoj gulim... „Elyto“ šūkis: „DAUGIAU LAVONŲ!“

 • PASIOTAISYK: 2020 birželio mėn. 01 d. 00:41:23

  VACHTANGAS KIKABIDZĖ dabar ytra SAKARTVELAS, tad nerašinėk čia pasenusių dogmų, jei skaitaisi jewrosojūzo modern-člienas....

 • TAIGI... 2020 gegužės mėn. 31 d. 22:22:46

  Kur Velnias nepajėgia peklos užkurt, ten Oželytę siunčia.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
 • PARDUODA: parduodamas butas, kuriame gimė legendinis Lotynų Amerikos revoliucionierius Ernestas Če Gevara.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos