respublika.lt

Valdžia stumia žmones į depresiją - straipsnio komentarai:

 • J
  Juozas 2022 spalio 01 10:17:32

  manau kad daugiau psichinių, pažiūrėkit kuo jie seime užsiima,kokiu įstatymus priimdinėja.

 • .
  ... 2022 rugsėjo 29 12:04:47

  lansbergiu sutve+grybauskaite=lietuvoje chaosas...

 • Š
  Šamano zaunos 2022 rugsėjo 26 17:09:33

  Ar žinojote, kad to tipo vaikai nutarė pasikeisti lytį, todėl jis pasirašė įsakymą dėl lyties keitimo, kad mokesčių mokėtojai sumokėtų už jo vaikų nukvakimą? Užtat jo anūkai gims su kanopomis xaxaxaxxa.

 • A
  A 2022 rugsėjo 26 09:21:12

  Dulke su konserais i depresija isstumsim

 • L
  Leonardas 2022 rugsėjo 25 11:37:26

  Gal Dulkis kas zino apie chimtreilus ir kieno lektuvai apie 3 metai barste nuodus? Kam reikalingi bokstai ir aparatura G-5 tai tikrai ne del rysio. Koki suda jus badidavote zmonems ir kam??? Daug ira klausimu.

  • U
   U 2022 rugsėjo 25 16:29:17

   Čia kaip sovietiniais laikais, kada iš Rusijos atveždavo techniką ir niekas neklausdavo kodėl? Dabar iš JAV atsiunčia ir visi žino, kad nuo mūsų niekas mepriklauso , už mus jau nuspręsta.

 • n
  nereikia išrasdinėti dviračio 2022 rugsėjo 25 11:21:12

  Palyginkime, ką daro lenkų vyriausybė ir nereikės išradinėti dviračio. Seniau tuos, kurie dirba savo šalies interesams, vadindavo populistais, dabar juos vadina "vatnikais ir putinistais". Tik tiek pasikeitė retorika. Labai pasibjaurėjau EK vade Uršule, kuri drįso net taip išsišokti, kad pagrasino švedams ir italams, kad jei jie neišsirinks teisingai (suprask kas naudinga finansiniam kapitalui, o ne nacionaliniams savo šalies interesams), tai ji ras būdų, kaip juos sutvarkyti. Bet lenkai dėjo ant jos skersą ir spausdina savo pinigus, vietoje to, kad laukti kol Uršulė numes kaulą. Jie, valdydami finansų sistemą, padeda žmonėms. Lenkijoje valdžios retorika yra apie tai, kaip padėti savo žmonėms krizės akivaizdoje, o ne bankininkų ir energetikų kišenes papildyti.

 • j
  jo 2022 rugsėjo 25 09:53:06

  lietuvoje prezidentas visada išeidavo dekretas apie kalinių paleidimą- o dabar - daug metų negirdėti, kad pirma laiko būtų paleisti kaliniai, nes juo panaudoja prieš tautą prieš žmones, juos ten saugoja nes jie vsd labai reikalingi panaudoti kaip ginklas

 • v
  visos 2022 rugsėjo 25 09:49:20

  lietuvje turi išnykti kalėjimų verslas, sėdi daug kalinių, kurie nieko nepadarė, bet juos susodina kajutėse, kad gerai klestėtų kalėjimų verslas, ir kad mafijozai turėtų pelno, o paskui tuos vadinamus kalinius panaudoja prieš tautą, kaip šeimų marše- pasiunčia kalinių gaują akmenų mėtyti į taikius gyventojus arba pasamdyti už narkotikus rašinėti komentarus apie putiną rusiją ir juos šmeižti, europije griežtai uždrausta kurstyti neapykantą prieš kitą šalį ,

  • Y
   Yra 2022 rugsėjo 25 11:23:22

   Tokia Portugalijos sala Madeira, nelabai dicka,.galit pažiūrėt žemėlapyje, gyventojų panašiai kaip Kaune, kalinių 19, nei vieno recidyvisto, kiek ant Kauno kalinių pasidomekit, su sovietiniu palikimu dar ilgai teks tampytis

 • k
  kodėl 2022 rugsėjo 25 08:47:18

  užsienio prezidentai visada apie savo gyvenimą, kaip jie gyvena prideda nuotraukų - macrono su žmona, italijos prezidento, vokietijos, amerikos prezidentų - kaip jie ilsisi ir gyvena ne prezidentūroje, - lietuvoje apie vytautą landzbergį nerasi nei vienos nuotraukos viskas užslėpta apie jo praeitį, apie brazauską kaip žmogus gyveno, kur nami - pilna nuotraukų, apie landzbegį ir jo praeitį nėra nei vienos nuotraukos - jeigu asmuo pavadintas valstybės vadovu tai kodėl slepiama kas jo šeima, kaip gyvena laisvalaikiu , jo nuotraukų rasite tik iš sąjūdžio laikų, o ne sąjūdžio laikų nėra

 • Ž
  Žmoga 2022 rugsėjo 25 08:34:44

  Vaikeli negerk iš ožio pėdos, oželiu pavirsi..

 • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
 • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
 • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
 • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
 • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
 • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
 • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
 • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
 • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
 • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s