Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Rekomenduojami straipsniai
Susiję straipsniai
geresnius kalinius įdarbina. Sako labai piktos, rėkia, uja :)
Kai kas mano jog tuos milijonus lengva susekt?Apsiraminkit,nieko nesuseksit.Bus prisidengta komercine o jei reiks ir valstybine paslaptim.
o ką veikia "Užimtumo tarnyba" ? Nieko, dykaduonių išlaikytinių gauja, viską pasako pavadinimas. Kur, normalioje valstybėje, šitokia organizacija dalina pinigus verslo žmonėms. "Užimtumo tarnyba" - pinigų plovykla per visokius mokymus, perkvalifikavimus, nekalbama apie įdarbinimą, darbo paiešką, nes visa tai neveikia ir jokių prošvaisčių ateityje, kol bus mokami pinigai bedarbiams.
Koks kaotininis ideges pas covido babkiu valdytoja. Ar tik nebusim kokio egipto viesbuciu komplekso pareme
leistų žmonėms dirbti, nereiktų jokių subsidijų.
argi tokiom piemenėm duoti tokius postus????Ką tokia poniutė gali suprasti apie bedarbio dalę???
O dabar labai lengva tuos miljonus susekti. Išmokėjo 190 ml. Darykite sąrašą įmonių kam išmokėjot ir auditas ar teisingai išmokėjo įmonės darbuotojams., ar ar kur dar nors panaudojo., Ir rezultatą skelbiat.
Klausiu del idegio