respublika.lt
 

„Trikojis“ - vairuotojų keiksmažodis - straipsnio komentarai:

 • Vaizdelis 2020 sausio mėn. 28 d. 11:50:10

  Trifidų dienos. O šiaip, labai pritariu minčiai, kad dauguma važiuoja saugiu ir svarbiausia optimaliu greičiu. Dauguma vairuotojų nėra kamikadzės ir patekti į avariją nenori, tačiau sveikas protas prieštarauja neatitikimui kai gatvė saugi, kelias geras, o ženklas kabo tarsi būtų plikledis ar tirštas rūkas. Juk visi supranta, kad neįmanoma priimti universalaus įstatymo, kuris numatytų patį saugiausią greitį besikeičiančiomis aplinkos sąlygomis. Taip išeina, kad valstybė, ją atstovaujančių asmenyje, nepasitiki vairuotojų gebėjimu pasirinkti saugų greitį. Tada reikia uždrausti automobilius ir avaringumas bus sumažintas iki nulio. O gal tas avaringumas priklauso ne nuo greičio (ne tik nuo greičio), bet ir nuo kitų sąlygų? Tokių kaip prastas vairuotojų ruošimas, kelių būklė, ženklų nelogiškas pridėliojimas ir t.t. Juk matome kas vyksta su žiedinėmis sankryžomis, žalių rodyklių kaitaliojimu ar kelių gadinimų, įrengiant siaurėjimo juostas prieš sankryžas, taip sukuriant papildomas kliūtis.

 • juonis 2020 sausio mėn. 25 d. 16:51:48

  tai kad NORMALŪS VAIRUOTOJAI NESIKEIKIA...Na , kažkokie nepraustaburniai- gal.PAPRASČIAUSIA- NEREIKIA PAISYTI- tegu padirba sponsoriais

 • Logikos jokios 2020 sausio mėn. 25 d. 13:31:40

  su greičiais , niekas nevažiuoja leistinu greičiu, o važiuoja saugiu , tai visur pristatys trikojų ir tempsimės kaip idiotai...bet ko norėti , idiotų šutvei vadovaujant.

 • Nuo kada vagis privalo 2020 sausio mėn. 24 d. 20:49:45

  perspėti buto šeimininką,kada ruošiasi jį apvogti?Tačiau niekas netrukdo atitinkamuose kelio ruožuose sudėti atitinkamus ženklus,kad važiuodamas pagal taisykles,nesijaustum paskutinis kvailys,iš kurio KET atvirai tyčiojasi tikrąja to žodžio prasme .Jeigu dauguma vairuotojų kažkokiame kelio ruože saugų greitį renkasi 20-30km/h didesnį,negu leistinas,tai padidinkite tą leistiną,ir pažeidėjų automatiškai sumažės.

 • Susivienijo. Nauji pasiūlymai Seimui 2020 sausio mėn. 24 d. 11:27:44

  Susivienijo visi kelių ereliai, gaideliai, oželiai, prijaučiantys seimūnai ir kitokie ********. Ilgus metus kontroliuojančios institucijos iš aksto turėdavo pranešti apie būsimus tikrinimus - to pasekmes aplinkosaugoje jau matome. Dabar iš anksto perspėkime apie trikojus - tegul visi ir toliau laksto, kaip nevispročiai. Iš anksto perspėkime, kuriame miške ir kada policija ieškos samagonvarių - nepažeiskime pijokų teisių. Prieš 300 m pastatykime perspėjimą, kad už posūkio policija tikrina vairuotojų girtumą - juk dabar pažeidinėjama teisė važinėti girtiems. Paskelbkime videokamerų žemėlapį - nepažeidinėkime ir banditėlių teisių. O policija lai ir toliau lieka kvailelių vietoje - juk visokių erelių ir banditėlių teisės išsidirbinėti yra svarbiau. Ir dar prikurkime visokių pažeidėjų gynimo asociacijų! Ir seimūnai tam pritaria, už tai Seimas ir yra tokioje reitingų šiknoje.

 • Pagal Gaižauską. 2020 sausio mėn. 24 d. 10:38:18

  Iš anksto paskelbkime ir plakatais pažymėkime, kur ir kada gaudysime vagis, kontrabandininkus, korupcijos apraiškas ir t.t.

 • na ir ko 2020 sausio mėn. 24 d. 10:02:51

  keiktis? Belieka laikytis kelių eismo taisyklių, paisyti eismo ribojimų ir viskas. Laimingo kelio. Ot, jei norite kitus eismo dalyvius laikyti kvailesniais, o patys važiuoti, kaip jums patinka, taip, trikojai maišo.

 • Raimundas 2020 sausio mėn. 24 d. 09:40:57

  Iškilo šitoks ažiotažas.Reiškia tik viena,jog mūsų keliuose tvarkos nebuvo,visi įprato nesilaikyti jokių taisykjlių.Atseit ribojama laisvė.Na ne brolyčiai,o kur didžiosios šalies žmonių laisvė važinėti mūsų šalies keliais saugiai.Kur vaikų noras nežūti po nepaklusnių vairuotojų automobilių ratais?

 • Gads 2020 sausio mėn. 24 d. 09:04:45

  Manau,jau perdaug. Niekur nemaciau tokiu grieztumu ,kaip lt

 • Galima 2020 sausio mėn. 24 d. 08:27:53

  pabandyti nusikeikti.Kad jums visiems keliu gaideliams, sviesoforu lauzytojams, keleiviu stoteliu dauzytojams ir zmoniu traiskytojams visa gyvenima sapnuotusi trikojai.Gla tai jus atves i prota.

 • Taigi 2020 sausio mėn. 24 d. 08:27:02

  trikojis yra ne kas kitas, o krumuose besislapstantys keliu policininkas, issokantis i kelia pries vairuotoja.Keliu policija istikima savo darbo metodams.

 • aras 2020 sausio mėn. 24 d. 08:07:31

  Dauguma elgiasi kaip apsėstieji. Trikojis jiems kaip velniui kryžius. Tik pamatę prasideda traukuliai, panika.. Diagnozė: visuotinė šizofrenija.

 • Vairuotojai nemegsta 2020 sausio mėn. 24 d. 07:53:06

  ne tos aparaturos,bet tu,kas ja derina! Kas nesiskundzia atmintimi,pamena straipsnius,kaip olandu kontrolieriai issiaiskino,kad elektros skaitiklius tiekejai galejo "pareguliuoti" net iki 6 kartu! Kas garantuoja kad cia nebus "minusines tolerancijos" ar tiesiog uzaukstintu parodymu!? Juk ju tikslas - pinigai! Tik tam tikru palatu pacientai gali tiketi,kas siekiama eismo saugumo.

 • Jokiu 2020 sausio mėn. 24 d. 07:19:29

  Ispejamuju zenklu,,,uzmirskit, nemokat vaziuot, duokit zmonai. Be to baudos juokingos, 6 eur, 15eur :dddd. Pirma karta, kitus 2x daugiau

 • Trikojai plėšikai 2020 sausio mėn. 24 d. 04:17:55

  Gaidelių populiacijai įtakos neturės,tačiau apnuodys gyvenimą tiems,kurie nelaiku ir nevietoje pasirinks saugų greitį,didesnį,nei leistinas.Neabejoju,kad jie bus statomi ten,kur logiška būtų leisti didesnį greitį.

 • Hm 2020 sausio mėn. 24 d. 02:32:50

  Prevencinė bauda. Įdomu, ar trikoju brsidairantis vairuotojas toks jau geras eismo dalyvis.

 • Na 2020 sausio mėn. 23 d. 23:24:06

  Kam tie trikojai??? Lai vyksta naturali atranka: kas "skraido" prisitrenks. Paziurekite kokia nauda gaunasi: gyveno, dirbo, mokejo mokescius. Uzsimuse. 1. Islaidoms apeigoms - nauda firmoms ir valstybei. 2.nauda valstybei- nereikes moketi pensijos, susitaupys lesos. O vietoj zuvusiojo ateis koks nors imigrantas.

 • lietuvis 2020 sausio mėn. 23 d. 20:39:07

  tie trikojai issigelbinimas lietuvos nuo nieksu jie visai netrugdo ir ju butu kuo daugiau tuo geriau ir nereikia atskleisti ju buvimo vietas ypac pareigunams reiktu stebeti vakarais kai atsiranda ereliu palakstyti jei vaziuoji pagal taisykles tau netrugdo cia tik ereliams blogai ir nereikia daryti jokiu isimciu kad zinotu ju buvimo vietas isanksto jau vairuoju virs 40 metu ir matau kas dedasi gatvese tiesiog baisu tokia nuomone

 • >Kas jums darosi? 2020 sausio mėn. 23 d. 20:09:05

  kai III Reiche žydams pradžiai uždraudė vaikščiot šaligatviais tokie piliečiai irgi sakė, kad vadžia geriau žino ir reikia laikytis taisyklių.

 • Koks apsimetėlis! 2020 sausio mėn. 23 d. 19:35:11

  O ne Iš TSRS tas įprotis atėjo, – važiuoti kaip gaidžiui su samasvalu nežiūrint taisyklių? Verčiau patylėtum, asocijuotas netikęs žmogėne

 • Kas jums darosi? 2020 sausio mėn. 23 d. 19:29:22

  Atrodote kaip psicheliai, – pamatę trikojį žviegiate, raitotės, traukuliuojate, užuot važiavę pagal taisykles ir pravažiavę

 • wow 2020 sausio mėn. 23 d. 19:26:39

  Telieka savo automobilius apdengti STELS mematomu radarams lektuvu danga. Kas bebutu radijo lazeris ar dar koks signalas- kad automobilis sugertu ir neatspindetu. Ir trikojis nebaisus. Trikojis nematys tokio automobilio

 • H55 2020 sausio mėn. 23 d. 17:51:51

  Jei tuos trikojus zymetu zenklais labai mazai baudu surinktu ir zmoniu nepiktintu o dabar dar ir maskuoja visokiais budais,22 diena Kaune siaures prospekte tuoji us stokerio dvieju eismo juostu gatveja pastatytas buvo tas trikojis klausimas kam ten niekados nebuvo jiokiu avariju,toliau yra ziedas tam ziede buvo dvi baisios avarijos,bet kokia bauda pagausi ten pastacius

 • Cha 2020 sausio mėn. 23 d. 17:41:05

  Trikojis- kelių gaidelių keiksmažodis, galėtu tų trikojų būti dar kelis kartus tiek ir be jokių perspėjimų gaideliams.

 • Klemensas 2020 sausio mėn. 23 d. 17:19:35

  septyni šimtai "pakirstų" Vilniuje, panašiai ir Kaune. tai negi tiek tautiečių yra kažkokie sociopatai, nihilistai. gal kas ne visai tvarkoj ir su eismo infrastruktūra. be to tokios priemonės gal ir gerai biudžetui trumpuoju laikotarpiu, bet ilgainiui kerta per ryšį tarp piliečio ir valstybės, sukeldami tik pyktį ir panieką.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SMURTO MAŽINIMAS: savaitę truksiantis „smurto sumažinimas“ tarp Talibano, JAV ir Afganistano saugumo pajėgų prasidės jau šį šeštadienį; tikimasi, kad ramybės laikotarpis padės pasiekti susitarimą tarp Vašingtono ir talibų.
 • SUSITIKIMAS: Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas išreiškė norą susitikti su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir Turkijos prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu ir numalšinti krizę Sirijoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokia visuomenės grupė Lietuvoje yra pažeidžiamiausia?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

+2 +3 C

 

+2 +3 C

+2 +5 C

+5 +6 C

 

+4 +6 C

1-6 m/s

3-8 m/s

 

2-7 m/s

Nuorodos