respublika.lt

Smėlio mados persimetė ir į Uteną - straipsnio komentarai:

 • A
  ATSAKYMAS PAKLAUSĖJUI ką reiškia "siaubūnas'-siaubą 2020 liepos mėn. 20 d. 21:11:43 2020 liepos 20 22:10:29

  Ženklą & ir 8 quot PRIRAŠĖ PATI RESPUBLIKA, - ten buvo tik KABUTĖS, straipsniai, matyt, yra specialiai fyderasinami klaidinamais ženklais, kad pakenkti demoktratijai arba sumarginalizuoti komentarą.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  ką reiškia "siaubūnas'-siaubą 2020 liepos 20 21:11:43

  kokie dar ten poteriai, kai vėlė seniai pragare

  2 1
  Atsakyti
 • B
  Baisu 2020 liepos 20 19:05:29

  prie ko priveda marazmai neatsakingu zmoniu,o praktiskai tai darbas Lietuvos kenkeju ir tai daroma specialiai su tikslu,reklamuotis pries rinkimus,kad kuo daugiau pritraukti LGBT nariu,stribu vaiku ir anuku ir ivairaus plauko nkvdistu bei kgbistu vaiku ir anuku.Ekranas pastatytas aiksteje taip pat neatsitiktinai,tik labai gaila,kad musu RVK viso to nemato,o gal apsimeta nematantys,nes ir,, didiesiems patriotams''-krikscionims-konservatoriams,tai nelabai trukdo,nes nenori susipriesinti su liberalais nukvakusiais piemenimis.

  2 1
  Atsakyti
 • u
  utenos gėda 2020 liepos 20 17:12:35

  Kad vyksta bezdžioniavimas - nepaneigsi. kadangi meras porina , kad jis nieko nežino, iš mėnulio nukritęs ? ir nemato priekyje madų traukinio bėgančios kultūrnamio direktoriaus , kuris solidarizuojasi su idiotu iš Vilniaus , pripylusio viduryje kankinių aikštės miesto viduryje , ir paskelbusiu žinią , kad čia bus pliažas be vandens, tai toks nieko nežinantis meras daro gėdą tiems , kurie žino istoriją, ją atsimena , žino taip pat , kad meras paklusniai vykdė Ldėpistų vadovybės nurodymus stogus saviems padėti uždengti. Kai šeimininkas nežino ir nekontroliuoja savo ūkio , savo teritorijos, tai jam geriau pasitraukti iš posto , nes būdamas poste ir nekontroliuodamas pavaldinių padaro daugiau eibių , negu nesant tikro šeimininko. tokia žinia -Utenos gėda. Nes solidarizuotis su šmašiumi, kuris stato pilis ir paminklus miesto aikštėse iš smėlio ir kalvelių šunims pasibėgioti, gali tik toks pat idiotas.

  6 0
  Atsakyti
 • I
  Idomus 2020 liepos 20 17:08:56

  KGB pulkininko N.Dusanskio pedsakas....kaip jam pavyko suskaldyti miskiniu judejima ir is misko isvesti tukstancius laisves kovotoju, po pretekstu uzejus JAV isvaduotoams,tureti jega sugebancia valdyti isvaduota valstybe.Ar visi jie buvo kontroliuojami KGB,ar jie dar uzslaptinti,ar tai is archyvu islendantys nauji vaduotoju susiskaldymol slepiningi faktai....lyg neviesinti ir nebandyti paneigti.Gal tai pasaka,gal paslaptis ar geda ir rytojaus dygstanti beda.....is paslaptingu, okupuotu, etniskai isvalytu ir kolonizuotu Memelando ir Kionigsbergo vokisku zemiu...

  2 0
  Atsakyti
 • K
  Kičas 2020 liepos 20 16:11:16

  nukvakę liberalai be kičo nieko kito nesugeba. Gal vaikystėje nepavyko ant smėliuko pažaisti, tai nors dabar smėlio pilų pastatys..

  4 0
  Atsakyti
 • P
  PAGARBA LIETUVOS LAISVĖS NEŠĖJAMS, o kas įvertins perpuvusio "elyto" SMĖLINĘ POLITIKĄ? 2020 liepos 20 14:00:24

  SMĖLINĖ POLITIKA (2020-07-20) Turtingi esam aikštėm gelsvo smėlio, Ir net „gerovę“ Tautai vagys stato, – Tik kas ištrauks mus iš tamsaus šešėlio, Kuris prispaustas kagėbistų bato? Prie kelio liepa jau seniai čia verkia; Paliks laukuos, matyt, tiktai kaliausė, Nes ant Tėvynės tulpių daržas dergia Ir makaronais „puošia“ Tautai ausį... O kai galvoj idėjos visos baigias, – Nėra progresui jokio naujo grūdo; Desertui Tautai liks, matyt, tik sraigės Ir srėbti smėlį iš banditų bliūdo. Kažkam – gražu, (arba labai pelninga) Pripilti smėlio Tautai net į širdį, – Ar kam svarbu, kad sąžinė čia pinga? Ir kaip „elyto“ mėšlas baisiai smirdi? Kasdien – tamsyn, tyla byloja karą, Tik kas ant smėlio kils naujai už Laisvę? Sukurs, atrodo, čia greičiau Sacharą, Nes proto luošiai postuos įsitaisę... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Tautos neliks, bet liks tik aikštės smėlio, Gulės jose, galbūt, riebus „elytas“, – Kol dergs anūkas čia ant kilimėlio, Tol Tautą kruš ūmus valdžios banditas.

  2 1
  Atsakyti
 • P
  Pagarba 2020 liepos 20 13:44:04

  partizano sunui ir patizana minesim pagarbiai- lai lengva jam buna Lietuvos žemele

  1 2
  Atsakyti
 • t
  tam zero 2020 liepos 20 13:40:28

  piktiems žmonėms nutinka ir pikti dalykai.

  1 0
  Atsakyti
 • U
  UŽSLĖPTOS POTEKSTĖS 2020 liepos 20 13:08:12

  Aha, tikrai, šiandien nuo Utenos iki Vilniaus KILOMETRAŽĄ NURODĖ, o tai kada Lietuva nurodys kitus kilometražus, pavyzdžiui: iki Londono, Ošlo, Stokholmo, Daublino ir kt...? Juk visur sysalinio smėliuko Europoje gausiai pripilta, pilamas jis šiandien ir į jaunųjų lietuvaičių smegenines, ar ne?

  1 0
  Atsakyti
 • V
  Vien vėjo pustomas smėllis... 2020 liepos 20 12:40:39

  Smėlis visiems į ausis, į akis, ant galvų ir, baisiausia, kad ant širdies. Kol vieni krapštosi purvinu smėliu užpiltas akis, kitiems į bedugnes kišenes byra aukso smiltys. Negi žalioji Lietuva taps betono ir smėlio dykviete? Ar dar kartą kovotumėte už laisvą Lietuvą? Smėlis į akis pilamas jau 3 dešimtmečius. Negi to niekas nematė?

  3 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 liepos 20 12:31:46

  Dar vienas vonioj meškerioja ir ant asfalto deginasi. Lietuva turtinga durnių. Kad protingų šitaip.

  6 0
  Atsakyti
 • T
  To zero 2020 liepos 20 12:11:43

  Esate visiskas bestuburis vabalas, kurio galva uzpildyta dvaro propaguotoju - delfiu, TV demagogiju, o tai dar blogiau, negu smelio.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jobą Dievas bandė ligomis, o mus iškrypėliais 2020 liepos 20 12:04:50

  Iškrypėlių visada buvo ir bus, tik prie ruso jie žinojo savo vietą.

  3 0
  Atsakyti
 • M
  Meras perbėho 2020 liepos 20 11:32:35

  pas pono Š. komsomolcus?

  1 0
  Atsakyti
 • o
  onute 2020 liepos 20 10:41:20

  dar vienas liberastas meras talkina Šimašiui ir simonkokoks smėlis vaikam kur šunys ir katės tuštinasi vyt lauk tokius merus su visom ju nesamonėm

  3 0
  Atsakyti
 • t
  tam zero 2020 liepos 20 10:16:56

  įdomu kur tu tokius atlyginimus radai? Nebent kokios imonėlės vadoviukas sau ir savo artimiesiems taip išsikėlė. Likusi tauta skambiu minimumu džiaugiasi :( O kas dėl seniai mirusio žmogaus tai reik jį pažinot kad kalbėt. Buvo tokie laikai kai kiekvienas save teisiu laikė, kaip ir dabar, beje. Tik kitoks jau tas teisybės ir laisvės supratimas nei karo-pokario metais

  1 0
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2020 liepos 20 10:15:15

  O kiek valstybes pinigu kainuoja tokiu begalviu idejos?Savo idejas tegul ir igyvendina savo pinigais ,turi visokie Simasiai ju prisikombinave nemazai.

  3 0
  Atsakyti
 • t
  tai lengviausias 2020 liepos 20 09:54:36

  būdas išgarsėti. Pripili smėlio aikštėje, ir dar ne pats. Ir darbas atliktas. Rimtesnio darbo atlikti nesugeba.

  5 0
  Atsakyti
 • p
  petrai 2020 liepos 20 09:53:56

  nepavydėk Utenos kultūros direktoriui,žmogus dirba,nieko čia dramatiško nėra,kad padarė vaikams aikštutę,jokios politikos ir beždžionevimo nėra,o kad direktorius nepatinka tiems,kuriems duoda darbo,tai čia ir asilui aišku.Kas buvo ankstesnių direktorių laikais kultūros centre,pastrakalioja keliatas saviveiklininkų ant scenos per šventes ir nešasi savo vaišes į kultūros namus,susikrauna ant stalo ir iki paryčių lėbauja,o atlyginimus gauna.Šis vadovas pats alkoholio nevartoja ir kitų darbo vietoje,vartojant nenori matyti,todėl ir nemėgstamas.Visiems geru nebūsi.

  0 5
  Atsakyti
 • T
  TIESIAI 2020 liepos 20 09:46:44

  pedorizmo uzkratas kuris vilniuje smarkiai isplites ,pradedant simasium su simonko ,plinta ir kituose lt miestuose,pavojinga.reikia imtis priemoniu,tam pedorizmo uzkratui naikinti ir kuo greiciau...

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Petras 2020 liepos 20 09:18:46

  Bezdžioniauja Utenos KC direktorius, - tik taip primityviai sugeba. Ten gi šalimais ežeras ir puikus pliažas, bet ne, reikia gi kažkokių absurdų.

  4 0
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 liepos 20 09:14:30

  Siaubas, siaubas, siaubas.....

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to zero 2020 liepos 20 08:33:35

  gerai pažįstu aš Alvydą,yra paprastas ir kuklus žmogelis,nedrasko niekam akių,kad tėvui paminklas dar nepastatytas,džiaugiasi,kad yra kapas ir tiek.O kad jo tėvą vertina ne vienareikšmiškai,vieniems banditas,kitiems partizanas-tokia gyvenimo realybė.Bet ar jis tuo kaltas,kad jis tokio tėvo vaikas?Juk tėvų pasirinkti negali.Tik dėl to Utenos smėlio...nemanau,kad jį galima sulyginti su Šimašiaus pliažu,čia yra įdėja,kad vaikai turėtų kur leisti laiką ir nereikia įžvelgti politikos,kurios pas mus ir taip perteklius.

  4 1
  Atsakyti
 • k
  kai galvoj tik smėlis... 2020 liepos 20 08:14:22

  Užpilkit visas gatves smėliu.

  3 0
  Atsakyti
 • z
  zero 2020 liepos 20 07:07:39

  geras klausimas.....ar turite namie televizoriu ,atsakymas turiu bet nesamoniu gana tai palauk turbut stovejai prie seimo rumu 1990 m rekiai LIETUVA BUS LAISVA o dabar televizoriaus nenori ziureti o kodel paklausyk..Lituvoje vidutinis atlyginimas 1300eu ,daugiau uzdirbantys gauna 1800eu ziurek televizoriu butinai,o kas apie tavo teva tai girdejau bijojo visi banditas buvo ir klausimas kaip taip ilgai prasilaike

  1 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • SUECAS: visi laivai, kurie buvo įstrigę dėl konteinervežio „MV Ever Given“ avarijos, praplaukė Sueco kanalą.
 • DIDVYRIAI: gydytojų komanda sėkmingai užbaigė atvirą širdies operaciją vienoje Rusijos ligoninėje, kurioje penktadienį kilo gaisras - jie operavo, kol ugniagesiai iš išorės gesino liepsnas.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +24 C

+16 +26 C

 

+18 +25 C

+28 +32 C

+31 +35 C

 

+26 +29 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos