Šimašius pradėjo maldauti rusų kalba: prašau, ateikite į naują Vilniaus vakcinacijos centrąnuotraukos (135)

2021 balandžio 26 15:00:00 Perskaitė 2215

Vilniaus meras Remigijus Šimašius pirmadienį kreipėsi į rusakalbius vilniečius, ragindamas skiepytis nuo COVID-19.

 

„Mieli Vilniaus gyventojai, noriu kreiptis į jus, kalbančius rusų kalba, kurie taip pat kasdien dalyvauja mūsų gyvenime, tačiau šiandien mes matome, kad tie žmonės, kurie kalba rusiškai, gana retai eina skiepytis, o tų, kurie kalba lietuviškai, vakcinacijos dažnis Vilniuje yra kur kas didesnis nei rusakalbių – kalbant ir apie pensininkus, ir apie abiturientus – visose kategorijose tas pats.

Mums svarbi visų žmonių sveikata, kad ir kokia kalba jie bekalbėtų, todėl norėčiau kreiptis į jus, kad jūs ateitumėte skiepytis, kad pasinaudotumėte šiais mūsų turimais žmonijos pasiekimais. Mes visi turime būti sveiki ir rūpintis savo bei mus supančių žmonių sveikata.

Prašau, ateikite į naują Vilniaus vakcinacijos centrą – jūs mums, kaip ir patys sau, reikalingi sveiki. Mes turime įveikti koronavirusą“, – rusų kalba į vilniečius kreipėsi R. Šimašius.

Primename, kad premjerė Ingrida Šimonytė balandžio viduryje taip pat rusų kalba kreipėsi į Visagino gyventojus, kurie yra tarp vangiausiai besiskiepijančių visoje šalyje, ir paragino skiepytis nuo COVID-19.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net