respublika.lt

Kas dedasi ligoninėse, kad žudosi medikai? - straipsnio komentarai:

 • n
  nuomone 2021 birželio 28 11:57:56

  darbas ligoninese sunkus, menkai apmokamas, iseiginiu kokios 3-4 d.per men, kas gali atlaikyti toki spaudima.Sestadieni, sekmadieni dirbi , kai kiti zmones ilsisi.95 % darbuotoju -is zemiausiu socialiniu sluoksniu.Kiti 2% nori keisti sistema, o juos sistematiskai zlugdo, jie nepatogus, atseit kelia gresme sistemai.Like3%-konformistai, prisitaikeliai,jie plaukia pasroviui, kad islaikyti darbo vieta.Vadovams labai truksta vadovavimo igudziu, socialiniu igudziu(soft skilsl).Darbe itampa nezmoniska, nes vadovai taupo pinigus ligoniu, ir savo darbuotoju saskaita. Saziningam, issilavinusiam darbuotojui ten nera vietos.Kraupu.Ten kaip kalejime, vierchai ir vergai.Vierchai nedirba, o vergai ariaVvadovai nesikisa i esama situacija, nes kai darbuotojai tarpusavy pykstasi, ju vieta saugi. Daug metu dirbau sioje sistemoje ir palikau ja .Tik labai gaila ligoniu.Situacija gali pakeisti nauii istatyma-tinkamas darbo apmokejimas ir ligoniniu, seneliu namu perdavimas valstybei

  0 0
  Atsakyti
 • E
  Emigrantas. 2021 birželio 21 11:34:24

  Kalciausia Peciulienė labai vaidinanti nepakeiciama.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vikas 2021 birželio 20 14:26:18

  Viena pusėje gydytoja nusižudė,tai priedurniu spauda staugia,žudosi gydytojai.Nezinau,turbūt žurnalistus iš beprotnamio ima,kad tokias kvailas antraštės rašo?O jei gaisrininkas nusižudyti,tai betvarkė gaisrų gesinime?Sudziai,o ne žurnalistai.

  3 5
  Atsakyti
 • P
  Pirštas į akį 2021 birželio 20 12:09:26

  Tas pats dedasi ir kitose valdiškose įstaigose. Kas negeras ponui, tam su botagu per šonus ir liežuvį... nes Tado Blindos arti nėra, seniai palaidotas. O tokių "ponų edmundukų" pilnos valdiškos vežėčios. Todėl dauguma nuolankiųjų puikiai prisitaiko - kieno ratuose sėdi, to ir giesmelę traukia. Kam nepatinka - tuos iš ratų švilpt į vieškelio dulkes! O patys silpniausieji, bet išdidžiausieji - renkasi kelionę į kitą pasaulį.

  13 1
  Atsakyti
  • x
   xxxD 2021 birželio 21 14:23:13

   Džiaugiuosi, kad nesu medikų tarpe: nuolatinė įtampa - tai tiesiausias kelias į ligas. Kodėl jie patapo nežmonėmis sunku suvokti, bet bjauri matomai ta medikų sektos bendruomenė.

   2 0
   Atsakyti
  • b
   butent 2021 birželio 21 18:06:35

   faktas

   0 0
   Atsakyti
 • T
  Tautvydas 2021 birželio 20 11:51:44

  Įdomu ar tikrai nusižudė?

  6 0
  Atsakyti
  • N
   Negerbejas 2021 birželio 20 12:21:31

   tau ne visi namie

   0 3
   Atsakyti
 • T
  Tik tiek... 2021 birželio 20 11:47:10

  Skaldyk ir valdyk...

  5 1
  Atsakyti
 • P
  Pilypas iš kanapių 2021 birželio 20 11:07:39

  tas pats bukumas UK gydymo įstaigose. Gal išimtis elitinėse ligoninėse, kur už didelius pinigus gydosi. O šiaip paprastas žmogus susiduria su personalo ir vadovų bukumu.

  7 0
  Atsakyti
  • l
   lietuvis 2021 birželio 20 12:24:38

   ne bukumu o oragantiskumu kitaip dedovcina kaip rusu armijoje nepagarba kolegoms kas vyresnis tas ir tyciojasi is jaunu vietoj to kad padetu

   5 0
   Atsakyti
 • N
  NUŽMOGĖJIMAS 2021 birželio 20 10:57:57

  Nužmogėjimas vyksta visur!. Nesvarbu, kur tenka būti: pas gydytojus, pas įstaigų vadovus, švietimo įstaigose.Tiesa, jos ieškojimas-nesuderinami dalykai...Užsirišk, akis ir nieko nematyk! Teisus tik tas, kas sėdi vadovo kėdėje, jokių kitų tiesų- nėra! Nėra ir negali būti... Jei nori įrodyti savo teisumą, būsi atleistas (-a) iš darbo, ir dar prives, prie savižudybės... Kol nebus sutramdytas nužmogėjimas,pakeisti nužmogėję "kunigaikštukai",žemesnio rango dirbantiesiems-kankynė!. Darbas-sunkiai randamas! Žmonės vykdo "kunigaikštukų" įsakymus, ir tyli,"užsikišę ausis, užsirišę akis".Be to,prieš tą teisų žmogų- nukreipiamas beveik visas kolektyvas, o žmogus paliekamas įrodinėti tiesą vienas, nes kiti tyli,nes bijo būti išmesti iš darbo. Toks valdymas- niekam tikęs, tačiau niekam tai nerūpi!.Yra teisingas žmogus, yra problema! Nėra teisingo žmogaus, nėra problemos...

  12 1
  Atsakyti
 • P
  Pilietė 2021 birželio 20 10:45:45

  Nemanau,kad bėda tik ligoninėse.Madingas žodis tapo dabar,o veiksmai mobingo lydi nuo mokyklos laikų Pažiūrėkit,kaip žmonės elgiasi gatvėje,kaiminystėje,parduotuvėse,namuose.Visur daugiau mažiau -mobingas.O jauni gydytojai per silpni psichologiškai,neparuošti universitetuose.Bet yra nemaža dalis jaunų gydytojų,kurie žino teises,bet apie pareigas -abejotina.Pagarbos ,kultūros bendravime trūksta .Viskas ateina iš šeimų ,nes ne visose šeimose yra pagarba.

  9 0
  Atsakyti
 • A
  A 2021 birželio 20 10:22:49

  Kaip deb*lai vadovauna tai sistemai,tai tokia ten ir tvarka.

  10 1
  Atsakyti
 • S
  Senis 2021 birželio 20 10:22:44

  Kodėl nepadėjus išeiti iš gyvenimo- jeigu paskelbus jai surinktą medžiagą, kai kam gali baigtis liūdnai, dar ir kainuos daugiau. Ar kas tyrė šią pusią, nes lengviausia nusižudė ir kaltų nėra.

  12 1
  Atsakyti
 • k
  kt 2021 birželio 20 10:19:04

  Mano manymu nesuprantu vieno ko tikisi TEVYNES ZMONIJA VALSTYBINESE ISTAIGOSE,JEI SEIME,KAS SICIA UZRASYTA YRA VIENAS PRIE VIENO. JEI SEIMO NARIAI SITAIP ELGESI,TAI KO TIKETIS IS VALDISKU INSTITUCIJU. SENDENOS SEIMO BENDRAVIMO IR VYGDOMOSIOS VALDZIOS ELGSENA IR KULTURA PRILYGSTA EILINIU GATVES HULIGANU ELGESIUI. JUK ATVIRI PASITYCIOJIMAI IS DAUGUMOS SEIMO NARIU SEIMO NARIO GRAZULIO ATZVILGIU IR TAIP TOLIAU. KITA KOKI NAUDOJA BRUTUALU IR SIAUBINGA SUSIDOROJIMA VESOJE ERDVEJE ISSAKYTA NIEKO DETA LAISVA NOMONE,NET DAUGELIS ZMONIJOS NEGALI NET SUPRASTI,KAD YRA SIAUBINGOS PATYCIOS PRES TOS ASMENIS KURE TAIKLIAU PASISAKO APIE SIAUBINGUS VALDZIOS VEIKSMUS IR KORUPCINES APRAISKAS. PRISIMENU GERAI VIENO POLITIKO ISIREISKIMA LIETUVA MAZA VISI VIENUS PAZYSTAME,TAI REIKIA TYLETI,O NE REIKSTIS VIESAI,AR SITOKIO POLITIKO PASIREISKIMAI YRA NENUSIKALTIMAS PRIES TEVYNES ZMONIJA. TODEL YRA VIENA SVARBU,KOL NEATSIRAS ASMENU KURIE GALI TARNAUTI TEVYNES LIETUVOS ZMONIJAI SU KULTURA,TOL BUS TOKIA

  6 1
  Atsakyti
 • N
  Nuo ko reikėtų pradėti 2021 birželio 20 10:17:06

  Lietuvai šiuo metu tenka labai sunkus laikotarpis.Tiesiog norime greitai pasivyti civilizuotas šalis.Tempas didžiulis.Jaunimas nebeatlaiko, o vyresniems iš viso sunku prisitaikyti.Ir tai visose srityse, ne tik medikų bendruomenėje.Tiesiog daug dirbant, reikalingas ir intensyvus ir dažnas poilsis arba valstybė turi pristabdyti tuos"burbulus".Situacija tokia,- žmonės kaltina vienas kitą, bet iš tikro tai valstybės problema.Užduotas per didelis tempas ir tą sąlygoja seimo priimami įstatymai, net nepagalvojus kaip tai atsilieps tautai.Gerovės valstybė, tai gerovė žmonėms, o ne pasipuikavimas prieš kitas šalis.

  10 1
  Atsakyti
  • I
   Ir dar 2021 birželio 20 10:36:29

   Tautai nuraminti, galima ir tūkstančius vadovų nuimti.Situacija nesikeis.Pagrindinė priežastis-pinigai.Įstaigos, kad prisivilioti darbuotojus, verčiasi per galvas, kad kaip nors sutaupyti ir pakelti atlyginimus.Tačiau, kaip sakoma, lazda turi du galus.Išaugęs tempas, varo į neviltį darbuotojus.Todėl darbinės aplinkos tampa labai jautrios ir nervingos..

   2 1
   Atsakyti
  • P
   Pavyzdys 2021 birželio 20 13:40:37

   Drąstiškai pakėlė kainas elektrai ir dujoms.Vyriausybė užsimerkė(tai atneš į biudžetą ne mažus pinigėlius), tačiau įmonių ir įstaigų vadovams, tai naujas rūpestis.Bus ieškoma taupymo variantų.Ar atleis ką nors,ar teks dar didinti tempą, kad užtektų lėšų.Darbuotojai pradės kelti vėjus, kad atlyginimai per maži, kad krūvis per didelis.Vėl prasidės skundų lavina.Tad pasekmės jau aiškios.Vyriausybė vėl formuos komandas tikrintojų, kodėl skriaudžiami žmonės.Ir vėl apkaltins kokį vadovą.Bet pasipiktinimo priežastį visi stengsis neįvardinti.Taip ir suksis ratas.

   4 1
   Atsakyti
 • d
  dar jauniems,potencialiems pacientams 2021 birželio 20 09:46:24

  skaičiuoju aštuntą dešimtį,gerai atsimenu tarybinę mediciną,jau teko gydytis ir lygindamas su dabartine galiu vienareikšmiškai pasakyti,kad tai diena ir naktis,buvo puiku.Neabejoju,pinigingiems ir dabar labai neblogai,bet likusiai,pagrindinei gyventojų daugumai - kančių keliai.Per tuos 30 metų tik ir girdėjosi reformos,reformos,begalinės reformos kol dasireformavo.Gydymas išvirto į paslaugas ir tų pačių,jei kas rimčiau,turi laukti mėnesiais,kurių belaukdamas ne vienas anapilin iškeliavo o kažkada galima buvo pakliūti jei ne šiandien tai rytoj.Miestelyje kur kiek daugiau nei 4000 gyventojų 6 vaistinės kai kažkada pakako vienos o į ligoninę dabar pateksi nebent iš po avarijos ar prieš smertį į slaugos ligoninę kur prifarširuotas raminančių gulėsi išsižiojęs kiaurą parą ir t.t. ir pan. Pasiguodžiau iš savo bei savo artimųjų ir aplamai bendros patirties.

  30 0
  Atsakyti
 • W
  Ww 2021 birželio 20 09:32:55

  Mano nuomone 30 M vyksta nužmogėjimas kai 30 sidabriniu tapo svarbiau nei zmoniskumas. Kai valstybe valdo žmones, kurie net nesiorentuoja kas yra valstybe ir valdymas. Kai kažin koks klounas iš ministerijų pasako, kad eilių negali būti po savaites nors patys priėmė nelogiška įstatymą kai visokie berasčiau, bemoksliai, pradededa vadovauti valstybei dėl to silpnesni žmones nepakeldami patyčių ir žudosi . Ar kas paskaičiavo kiek per 30 M buvo nužudyta, nusižudė, dingę be žinios ir tt. Žmonių? Aš jau neskaitau apie žmonių bukinima per TV . Mano nuomone Lietuva nenukentėjo taip nuo okupantu per 50m kai nuo niekseliu valdomos Lietuvos per 30m

  24 1
  Atsakyti
 • B
  Baltija 2021 birželio 20 09:22:32

  Tas pats vyksta ir kai kuriose mokyklose. Iš nedidelės Kretingalės mokyklos atėjus naujai direktorei per 2 metus išėjo daugiau kaip 15 pedagoginio ir aptarnaujančio personalo. Patyčios, melas, aferizmas iš direktorės pusės, o jau mėgsta padlaižiavimą, duona nemaitink. Ir labai keista, kad Švietimo skyriaus vedėjas to "nepastebi". Į ką virsta Lietuva.

  16 1
  Atsakyti
  • Ž
   Žinoma situacija 2021 birželio 20 10:33:39

   Reikia, kad tokiai feodalei tėvai suorganizuotu kvalifikacijos patikrinimą. Tik tokiu būdu galima aferistes su stažu, pastatyti į vietą.

   4 0
   Atsakyti
 • S
  Seniai padaryta išvada. 2021 birželio 20 09:19:48

  Mūsų medicinos visa sistema jau seniai žlugusi - jos jau nebėra. O ji žlugo, kai valstybėje prasidėjo optimizacijos, kurias vykdė ne specialistai, o partijų interesus ginantys klerkai. Ir aplamai, kaip gali sėkmingai dirbti struktūra, kuriai vadovauja ne specialistai, o partijų statytiniai.

  27 1
  Atsakyti
 • p
  per 30 nelaisves metu 2021 birželio 20 08:12:57

  Lietuvoje prašikta švietimo, medicinos sistemos, isivyravi gyvulinis kapitalizmas

  39 1
  Atsakyti
 • A
  Albina 2021 birželio 20 08:12:17

  "Nežinau, nuo ko reikėtų pradėti, kad sistema Lietuvoje keistųsi. Nes matome, kad tai taip giliai įsišakniję, jog įstatyminiai pakeitimai ar trumpalaikiai sprendimai neduos reikiamo rezultato. Reikalingi milžiniški ir kompleksiniai pokyčiai." Deja, bet ši frazė puikiausiai tinka bet kuriai sričiai Lietuvoje:ar tai būtų benamių reikalai, ar neįgaliųjų, ir net teisėsmaugos srityje tokių problemų masė! Pvz mano neįgalus žmogus (po 2-ro insulto) buvo sužalotas “Karo policijos vado pavaduotojo A. Venckaus” ir nežiūrint į tai, kad VDU 4 kameros aiškiai rodė įvykio eigą - jų įrašai "teisme" nebuvo įrodymu. Įrodymais buvo pripažinti pačio A. Venckaus (galimai tuo metu girto) ir 2-jų jo pavaldinių melagingi "liudijimai", net nesvarstant kodėl jie nesutapo su pirminiais... ir viskas. Net Aukščiausiajam "teismui" užteko tokių įrodymų... O pats teismo procesas, vykęs 3 metus buvo TOTALUS išsityčiojimas iš NEĮGALAUS žmogaus, bei paties TEISINGUMO.

  13 1
  Atsakyti
 • K
  Kitur einame Reiktų visai nepriklausomiems žurnalistams nuvažiuoti ir pasiaiškinti... 2021 birželio 20 07:56:51

  Burkitės į liaudies kontrolės būrius ir tikrinkit viską iš eilės. O tai vėl kažkas, kažkieno darbą turi dirbt, o męs ant sofos pagulėsim, pasvajosim, kaip viskas gerai.

  15 1
  Atsakyti
  • v
   vietinis 2021 birželio 20 08:15:53

   O kaip tai suderinama su "demokratinėm vertybėm"? Su korupcija ir švogeriais valdžioje? Lengviau išvažiuoti kitur. Mažai kas nori sėsti į kamerą kaip Paleckis. Konfliktas reikalauja aukų. Iš pradžių sudegins mašiną gatvėje, paskui prigąsdins vaikus, tėvus, o paskui teismas ir pas Paleckį.

   18 1
   Atsakyti
 • N
  Ne medikas 2021 birželio 20 06:55:53

  Medikai buvo išmokyti gydyti. Šventai tikėjo duota Hipokrato priesaika. Dabar, medikams tenka "užkalti" pinigus, "prastumti" lobistų siūlomus vaistus. Kada tikras medikas mato, jog aplink nėra nieko švento, pradžioje bando kovoti. Bet sistema yra sistema, jos nenugalėsi. Svyra rankos, praranda tikėjimą ir viltį. O garbingiausi- darbą ir net gyvybę

  29 1
  Atsakyti
  • A
   ASD 2021 birželio 20 08:21:12

   O kaip su mokytojais? Tad pats!

   24 2
   Atsakyti
  • G
   Gyventojas 2021 birželio 20 12:29:37

   pazadejo ir tuo baigesi dabar mokiniai akis drasko mokytojam mat ju tevai valdzioje arba banditai vagys norima Lietuva paverst jankiu kolonija kolkas jiems sekasi

   6 1
   Atsakyti
 • N
  Na 2021 birželio 20 06:22:52

  Sveikatos ministerija ne veikli. Šiaulių kardiologo jos skyriaus vedėja reikejo pirdolint. 11 kardiologijos skyriaus darbuotojų nusiuntė rasta į sam ministerija. Ir kažkokių būdu tas rastas atsidūrė pas skyriaus vėją. Kaip? Vaidina šį Dulkio UAB yra kurmis.

  24 1
  Atsakyti
 • G
  Gal 2021 birželio 20 06:17:19

  ne nusižudė, o jai kažkas padėjo

  17 2
  Atsakyti
 • N
  Niekas 2021 birželio 20 04:47:29

  Taip niekšiškai kilus epidemijai nesielgė kaip tie mūsų "medikai" užsidarė aklinai savo kabinetuose ir labai stipriai pradėjo stresuoti, visiškai atsisakė suteikti med. pagalbą, bet atlyginimus imą ir klykia vis dar mažai. Didžiausi kontaktai su pašaliniais žmonėmis pas pardavėjus, keleivinio transporto vairuotojus, dirbo ir dirba ir stresui neturi laiko.Tuos "gydytojus" reikia apkrauti normalių darbo krūvių neliks jokių stresų ir jokių mobingų.

  30 0
  Atsakyti
  • d
   dzūkas ligonis 2021 birželio 20 08:25:31

   Taigi, dalis gyventojų patys nebesikreipia į gydymo įstaigas. Žmogų labai lengva atpratinti nuo civilizacijos laimėjimų.

   14 2
   Atsakyti
 • S
  Sveikatos 2021 birželio 20 04:20:08

  Apsaugos sistema visiškai paraližuota. Kitaip ir būti negali, kai sistemą užvaldo nemokšos šundaktariai.

  25 1
  Atsakyti
 • D
  Dabar 2021 birželio 20 03:56:52

  Vietoje gydymo sugalvojo kažkokias konsultacijas. Kentėdamas skausmą užsiregistruoji pas "specialistą" po poros mėnesių patenki,pasiklausai kažkokių kliedesių štai ir visas gydymas. Kas darosi priėmimo skyriose ten ten tokio lygio "gydytojai", kad geriau eitu ligoninės kiemą pašlavinėti. Priėmimo skyrius atsakingas postas turėtų ten dirbti nors jau vidutinės kvalifikacijos gydytojai, o ne kažkuokie tai kretinai, nemokšos.

  24 0
  Atsakyti
 • K
  Kitur einame 2021 birželio 19 23:41:52

  Reiktų visai nepriklausomiems žurnalistams nuvažiuoti ir pasiaiškinti...

  13 0
  Atsakyti
 • v
  visa musu visuomene 2021 birželio 19 22:10:43

  virsta patyciu visuomene, nes patycios nuolat sklinda per visas masinio informavimo priemones, ypac tyciojasi valdantieji is paprastu Lietuvos zmoniu.

  43 1
  Atsakyti
  • Q
   QQ 2021 birželio 20 08:28:05

   Neapykantos visuomenė.Jei nori tyčiotis, turi nekęsti patyčių objekto.

   4 1
   Atsakyti
 • d
  deja 2021 birželio 19 22:04:12

  10 mėn sergu herpetine neuralgija. Kamuoja nuolatinis siaubingas skausmas. Kauno Skausmo klinikoj po mėnesio injekcijų atsisakė padėti, nes: esu "neperspektyvus ligonis ir TLK už mane nemokės pinigų"....

  31 1
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2021 birželio 19 21:52:37

  Atstatykit sveikatos sistema kaip buvo tarybiniais laikais, o ne kaip pas amerikinius bandytus kur gydymas yra verslas ir atiduokit sveikatos draudimo pinigus zmonem, o ne kaip dabar puskvaisiams ligoniu kasoms.Zmogus pats nuspres ar gydytojas jam suteike paslauga ir atatinkamai sumokes.

  39 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar migrantai nelegalai dar ilgai plūs į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +19 C

+12 +18 C

 

+11 +17 C

+17 +20 C

+18 +21 C

 

+18 +21 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos