Savaitės citatos (rugpjūčio 3-7 dienos)nuotraukos (3)

2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 13:32:36 Perskaitė 1508

„Respublika“ skelbia populiariausias praėjusios savaitės politikos ir visuomenės veikėjų citatas:

 

Kas galėjo įtarti, kad smėliukas gali turėti detonuojančių savybių?“, - kažin, svarsto heraldikos specialistas Arvydas KAŽDAILIS, ar meras Šimašius būtų  žaidęs Lukiškių aikštėje su smėliuku, jeigu būtų žinojęs, kuo viskas baigsis.

Kiekvienas žinome iš savo šeimos ūkio finansų valdymo, kad pinigus uždirbti sunku, o iššvaistyti vieni juokai“, - Seimo konservatorius Kęstutis MASIULIS linkęs pateisinti nenormaliai didelius Lietuvos banko valdybos narių atlyginimus.
 
Bankininkai, kaip ir daugelis verslininkų, yra realistai ir cinikai“, -  todėl ekonomisto Audrius RUDYS visiškai nestebina, kad pasakymas, jog „padorumas – ne šio pasaulio dimensijanuskambėjo iš vyriausiojo Lietuvos bankininko Vito Vasiliausko lūpų.

Jeigu norėjai, kad tais laikais niekas tavęs nesietų su KGB, reikėjo būti niekam neįdomiam“, - apšmeižto aktoriaus Donato Banionio garbę ginantis režisierius Raimundas BANIONIS teisus – pilkos pelytės kagėbistų nedomino.

„Nė vieną vasarą nesu atostogavęs užsienyje, tuo labiau neplanuoju dabar“, - COVID-19 pandemija nesugriovė  bent jau Seimo nario Jurgio RAZMOS planų. 

Braškame kartu su sąjungininkais ir sunkiai telpame“, - pasak  krašto apsaugos ministro Raimundo KAROBLIO,  Lietuvai  verkiant reikalingas dar vienas poligonas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net