Savaitės Citatosnuotraukos (1)

2021 liepos 11 14:00:00 Perskaitė 888

„Respublika" skelbia populiariausias praėjusios savaitės politikos ir visuomenės veikėjų citatas.

 

„Savižudybėn linkusios Tautos nervai tampomi tam, kad Tauta visai pasiustų", - apie diegiamą „valstybės vadovo" Vytauto Landsbergio mitą kartu su genderistų lytine utopija sako filosofas Arvydas JUOZAITIS.

„Teisingumo ministrei reikėtų perskaityti įstatymus ir žinoti Valstybės politiko elgesio kodeksą", - parlamentarė Aušrinė NORKIENĖ įvertino Evelinos Dobrovolskos elgesį, kai ji, pasinaudodama tarnybine padėtimi, reklamavo ir LGBT, ir privatų verslą.

„Reikia nelegalių migrantų iš viso neįsileisti. Turi būti ryžtas ginti savo valstybės sienas. Kol kas jokio ryžto nematau, krizė tik gilėja", - apie nelegalų srauto ties siena su Baltarusija „stabdymą" vien kalbomis sako ekspremjeras Saulius SKVERNELIS.

„Aukštasis mokslas, ypač socialinių mokslų sritys, tampa ideologizuotos ne mažiau nei sovietmečiu", - tragišką mūsų švietimo būklę ir ypač aukštojo mokslo kokybę, kuri yra veikiama užsienio liberaliųjų ideologijų, konstatuoja politologas Dovilas PETKUS.

„Atrodo, taip paprasta suprasti, kad jei Lietuvoje kažkam trukdo valstybinė lietuvių kalba, vėliau trukdys ir patys lietuviai", - įsitikinęs asociacijos „Talka - kalbai ir tautai" narys, verslininkas Mindaugas KARALIUS.

„Mes esame prieš, kad vienos siauros grupės ideologija arba interesai padaromi pasaulio centru", - kardinolui Sigitui TAMKEVIČIUI nepriimtina, kai visuomenei prievarta brukama LGBT ideologija.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net