respublika.lt

Profesorius Ignas VĖGĖLĖ: Kova su liga - panaši į imitaciją, ribojimai - į eksperimentą - straipsnio komentarai:

 • T
  TIESA 2021 gruodžio 06 10:41:46

  Tai kas vyksta visame pasaulyje Nieko naujo Taip turi buti

  0 1
  Atsakyti
 • N
  Neskiepytas 2021 gruodžio 06 10:18:58

  Paskaitai Vėgėlę, paskaitai komentarus ir jautiesi ne vienas ,būdamas sveikas žmogus, išgyvenęs metus tokioje paniekos ir grasinimų apsuptyje. Lyg ir nieko ypatinga nedarydavau: rankų veido higiena kiekvieną kart grįžus į namus, nesiglaustymas prie keleivių transporte bei parduotuvėse, kaukė tik ten, kur daugiau žmonių, buvimas net ir masiniuose lauko renginiuose bet su kauke. Virusas plinta tada,kai pakliūna į burną, nosį, akių gleivinę- nesičiupinėjimas neplautomis rankomis šių organų , buvimas su artimaisiais, saugantis naudojimosi bendrais indais ... Nuspaudi interneto mygtuką "close" ir lieki vienas su savo mintimis , su pasiskiepijusių artimųjų nuolatiniu grizinimu, panieką gatvėje, renginiuose ir jautiesi kaltas, ko nesusirgai, ko nepasiskiepijai. Bjaurūs tie mūsų žmonės. O kam skiepytis, jei tai labai laikina ir bet koks atsipalaidavimas gali pagauti užkratą.

  5 0
  Atsakyti
 • M
  Medardas 2021 lapkričio 27 15:01:27

  Teisine kalba sąžiningumo deklaracijos siūlymas yra gerai pagrįstas, tik jis turi teisei būdingą Achilo kulną - kas bus jei sąžinigumo deklaracija yra nesąžininga? Kokios bus sankcijos ir kokios procedūros tokius atvejus užkardys? Kieno rankose bus giljotina?

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Pasiūlymas, 2021 lapkričio 24 08:13:00

  kad valdžia pripažintų,kad pridarė klaidų,labai naivus.Įsivaizduokime,kaip turėtų jaustis tie,kuruos prieš jų valią privertė skiepytis,testuotis,patirti didžiulį stresą?O kaip turėtų jaustis tie,kurie mūrų stojo už šios valdžios išsidirbinėjimus,kurie siūlė ir patarinėjo,kaip kovoti su "pandemija"?Kas kas,bet ne ši arogantiška ir beraziumių valdžia niekada neprisipažins,kad jinai suklydo.

  11 0
  Atsakyti
 • V
  Vadim Maksimenko 2021 lapkričio 24 07:48:01

  Nieko nuostabaus, kad susirgimų skaičius didėja (jei ta statistika nėra eilinis melas). Pats GP ir yra pagrindinė viruso platinimo priemonė: “antrarūšiai” piliečiai reguliariai tikrinami dėl viruso nešiojimo, o GP turintys — ne. Tame tarpe GP paženklinti ir perduoda virusą, ir suserga. Tokių būdu butent jie ir yra pagrindinis NEKONTROLIUOJAMAS viruso šaltinis. Bet valdžioje atsidūrę imbecilai to net nesuvokia…

  8 0
  Atsakyti
 • R
  Rima 2021 lapkričio 24 02:57:07

  Pagarba didžiausia ,Būsimas prezidentas profesorius Vėgėlė ,ačiū už sąžiningumą pasirodo dar yra garbingų piliečių!!!

  15 0
  Atsakyti
 • G
  Gerbiu advokatus 2021 lapkričio 23 22:48:53

  tiek pat kaip ir sunkų fizinį darbą ar bjaurų darbą dirbančius. Tai jie turi uždirbti didžiausius atlyginimus ir nemokėti mokesčių. Geriuosi jais, kad sutinka dirbti tokį darbą ir neburnoja ant valdžios.

  4 0
  Atsakyti
 • K
  Koketė 2021 lapkričio 23 22:10:59

  Bepigu ponui koketuoti prieš savo gerbėjus, savo įsitikinimus verčiant vaizdingais švaistomais sąmojais, kada neneša jokios atsakomybės prieš visuomenę už galimas tragiškas pasekmes

  2 16
  Atsakyti
  • K
   Koketė- blondinė? 2021 lapkričio 24 08:22:47

   O ar iš vis,kas nors neša atsakomybę už skiepus,jų šalutinį poveikį,nors prievarta verčia skiepytis,bet reikalauja,kad pasirašytum,jog pats nori skiepytis?Tikrąsias tragiškas pasekmes pamatysime,kai užaugs jaunoji karta,o gal ir kiek greičiau.Ir čia ne dėl to,kad Advokatas ,iš didžiosios raidės,kalba apie žmogaus pažeidžiamas teises.

   12 0
   Atsakyti
 • S
  Saulius 2021 lapkričio 23 21:38:36

  Jei sis galimybiu popergalis neteisetas tai ar gali neturintys jo zmones eiti i prekybcentrius ir nekreipti demesio i situos tikrintojus? Ir ar turi teise sitie antzmogiai israsineti baudas? Gal ponas Vegele galetu atsakyti o tai diskutuojama apie kazka tais o konkretumo nera? Aciu.

  7 2
  Atsakyti
 • J
  Jvj 2021 lapkričio 23 21:07:01

  Aciu "Respublikai" nepabijojusiai isspausdinti si inteviu

  14 0
  Atsakyti
 • R
  Ryta 2021 lapkričio 23 21:05:51

  TEISINKUI, tirai didelis ačiū. Tokia neteisybė Lietuvoje, kad jau žodžių trūksta, feisbuke jai daliniesi ziniomis mokslinkų, teisinkų viską ištrina lt zinesklaidos kazkoki espertasi, viska lt tvarko espertai, espertai, Visoki Usonei. Valiskai ir Tapinai. Yra daug informacijos kad gydytojams duota komanda negydyti žmonių. Tiesiog sutartys, dar prie Verygos buvo pasirasytos su ligoninemis. Visa šita korupcine plandemija, pradejo Karbauskio partija, Veryga.Kaip pasakyta, skrodimų nedaryti, ligonių negalima lankyti. Nuo ventilemo kaukių žmonys arba miršta , arba lieka invalidai yra faktų.zmogus pasiskiepines 15d guli su 40l temperatura ir nepriima y ligonine, vaistu kovidinius gydyti neturi. O kam gydyti 94m žmogų.nors yra dar stiprus ir dar vaikšto, bet pagal viska turi buti miręs.tikrai esu kategoriskai prieš testavimą, jai jokių peršalimo simptomų nėra . ir temperaturos. As gimiau ir su imunitetu ir su antikuneis.testa iš. burnos galėjo tik veryga darytis. O kitiems 79€ kaina. Ne, ne.

  5 1
  Atsakyti
 • D
  Dina 2021 lapkričio 23 20:49:34

  Didelis Ačiū Jums.!????????????

  6 1
  Atsakyti
  • R
   Ryta 2021 lapkričio 23 21:17:35

   2020 m kostitucinis teismas pripažino, kad, Karbauskio partija dirba neteisetai, ir priminejo daug istatymu neteisetai iki gruodžio 23d.Bet jir nahaliskai elgėsi, ir karantinus skelbe ir verslus uzdarinejo. Ir tyla visi tyli, niekas nieko nekalba, ir dabar, Verygos like patarejai patarineja Dulkui. Visuomeninis sveikatos centras ir dirba ten visokius nutrimus rašo, bet neturi direktoriaus, kuris būtų už kazka atsakingi. Sveikatos įstaiga be vadovo. Kadbauskis net labai yra nusikaltęs prieš sveikatos sistema, ir ir pradejo sita pandemija. Kaip simone pasirašė sutartį su Feizer. Ir dabar per jėgą privers tas 16 milijonų vakcinų 2milijonams gyventojų suleisti. O gal lauk išpils ir gruntinius vandenis užterš ir taip žmonės dar labiau apsinuodys. Nieksai genocido vygdytojai, ka nori ta daro. Nes prokuratūra valdo lasbergynas,su Sorošo pinigais.

   3 0
   Atsakyti
 • K
  Kestas 2021 lapkričio 23 20:15:30

  Pritariu ir palaikau Igno isakytom mintim ir pasisakimams

  15 2
  Atsakyti
 • G
  Gėjimybių pasas 2021 lapkričio 23 19:37:14

  - pazeminimo pasas. Kad kas dien mases atstoviukas jaustu, kad yra zeminamas, biuroktratai prisikuria 10x pareigu kontroliuot ana.

  9 1
  Atsakyti
 • Z
  Zinaida 2021 lapkričio 23 19:21:37

  Man visados malonu skaityti Profesoriaus Igno Vėgėlės straipsnius ir klausytis jo pasisakymų.Kodėl? Todėl, kad visa tai tiesa. Šiais laikais daugiau melo negu tiesos. Pagarba tokiems žmonėms, AČIŪ!

  20 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2021 lapkričio 23 16:04:17

  Tauta niekada nebepatikes susimeteliu valdzia.Kad ir ka jie bedarytu kitaip,zmones patyciu neatleis.Geriausia iseitis,jei Prezidentas turi teise,tai tauta noretu,kad si susimetusi valdzia butu paleista amziams,negryztamai.Tik tokiu atveju butu vel susivienije zmones.Daug zmoniu balsavo uz koncerv.o ka jie gavo???Sita ale valdzia zmones prisimins amzinai.

  10 0
  Atsakyti
  • R
   Ryta 2021 lapkričio 23 21:29:46

   Tirai simtai tustanciu zmoniu ėjo balsuot. Palaukit pirmiausia yra blogai isakstinei balsavimai. Daryt gali ka nori gali su tais bilioteneis kol juos perskaiciuoja. Antra. Rinkimai yra suklastoti. Nes Matijosaityte yra skambinusi tai paciai firmai, y kanada, kurie klastojo ir ameriko rinkimus. Kodel Tiek ameriko, tiek lietuvo srigo rinkimai. Ir iskarto pasikeitė, karbauskis po uztrigusio interneto nukrito , o iškilo koncervatorei ir daugiau nekrito tik kilo.visose valstybesia sedi va toki parsidaveliai, kaip lt ir naikina pasauly. Esu daug kartu buvusi stebetoja. R. Pakos rinkimai buvo skaidrus ir G. Nausedos.

   1 0
   Atsakyti
 • R
  Romanas 2021 lapkričio 23 14:54:38

  Ačiū Jums! Tikra tiesa! Gaila, Lietuvos valdžios neturi proto ir, ypač, drąsos prisipažinti padarę daug klaidų iš baimės, nesuvokimo ar siekdami galimos naudos sau. Visais laikais pinigai valdė pasaulį, bet civilizuotuose kraštuose, nors kažkiek buvo gerbiamos žmonių teisės ir laisvės. Tikiu, kad demokratija bei tiesa grįš ir į Lietuvą.

  19 0
  Atsakyti
 • N
  Nevienodos galimybės 2021 lapkričio 23 13:53:32

  Tas Vėgėlė kažkodėl pasisako už nevienodas galimybes piliečiams esantiems rizikos grupėje ir piliečiams nepriklausantiems rizikos grupei. Vieni gali gauti medicininių, cheminių preparatų anksčiau, kiti nustumiami tolyn arba jiems kaip ir nereikia tų chemikalų

  0 2
  Atsakyti
 • J
  Jolanta 2021 lapkričio 23 13:17:42

  PAGARBA

  6 0
  Atsakyti
 • T
  Tikrai labai gerbiamas Ignai Vėgėle 2021 lapkričio 23 10:20:02

  Kokia „sąžiningumo deklaracija“?? Gydytojai gi irgi duoda priesaiką – ir ką? Kaip jie elgiasi su nepaskiepytais?! Seimo nariai gi irgi duoda priesaiką – ir ką?? Dievo „tarnai“, kaip Bačkiai visokie, gi irgi prieš Dievą pasižada mylėti VISUS žmones ir t.t....- ir ką??? Net šiems atsiranda lygesnių už lygius ar mylimesnių tipelių! Tai apie kokią čia „sąžiningumo deklaraciją“ galime kalbėti, gerbiamiausias tu mano...

  11 0
  Atsakyti
 • t
  tai 2021 lapkričio 23 07:53:09

  musu tikrasis elitas, o ne apsmurge kgbistai sulinde su savo giminemis i seima

  19 1
  Atsakyti
 • T
  Tomas 2021 lapkričio 22 19:16:19

  Fašistinė valdžia reikia nuversti. Tai kova ne su liga bet su savo piliečiais. Yra daug įstatymo neapibrežtų situacijų kaip diskriminuojami žmonės. Pirma aš ne prieš skiepus ir manau, kad geriau pasiskiepyti jei dar nesirgai. Bet ką daryti žmogui kuris tikrai sirgo su visais ligos simptomais ir neturejo galimybes atvykti į tyrimų centrą meginio nes neturi savo transporto ar pinigų nuvykti. Prasirgo ir dabar prasirgęs yra diskriminuojamas fašistų valdžios ir apribojamos laisvo žmogaus teises. Aisku gali nuejes į tyrimų centrą antikunių tyrimui , bet tai kainuoja. Kitaip sakant tai tik pinigu klausimas, o ne reali kova su liga. Valdžia fašistai.

  35 1
  Atsakyti
  • >
   >Tomas 2021 lapkričio 22 23:00:59

   Kaip tai ką daryti? Jūs čia inkščiat ir ašarojat dėl negauto vergų paso? Jei lengvai persirgot, džiaugtis reikia, štai ką reikia daryti! O kokia nauda iš to mėginio būtų? Juk PGR testai sukurti kompiuteriu pagal duombazėse esančių gripo virusų genomus, todėl jie iš principo negali atskirti Cov-19 nuo gripo! Vieninteliai, kas iš tų mėginių gauna naudą, yra tie patys jūsų minimi fašistai, kuriems šitų feikinių testų gaunama feikinė statistika ir suteikia vienintelį bent kiek reliai apčiuopiamą pagrindą įvedinėti visą šitą absurdišką fašistinę diktatūrą! Jei žmonės vieningai atsisakytų šitų mėginių, fašistuojantiems vadžiagyviams liktų savo fašizmą varyti nebent tik savo partinių klanų viduje!

   10 1
   Atsakyti
  • A
   Ats Tomukui 2021 lapkričio 23 10:35:23

   Durneli tu durneli.Ar bent skiri skiepa nuo marmalo.

   2 2
   Atsakyti
 • G
  Gerb. Profesorius 2021 lapkričio 22 17:22:41

  Prof. Ignas – tai toks Žmogus, po kurio kiekvienu žodžiu galima dėti parašą. Viskas apgalvota, logiška, pasverta, paremta žiniomis. Eruditas – išsilavinęs, protingas, išdidus ir teisingas, ir labai drąsus! Visada laukiu jo pasisakymų.

  54 5
  Atsakyti
 • i
  iš mano šešiu artimuju 2021 lapkričio 22 14:48:30

  trys buvo paskiepyti visom dozėm.Susirgo penki ir ju tarpe visi buvo paskiepyti

  26 2
  Atsakyti
  • ?
   ???? 2021 lapkričio 22 19:14:53

   Kur parasyta, kad skiepas garantuoja, kad nesusirgsi?! Niekur ir niekas tai ne teigia! Tik kvakseriai apie tai gieda! Normaliems zmonems aisku, kad gali susirgti lengvesne forma, ne iki reanimacijos ir lieka galimybe islikti gyvam, gydant liga namuose.

   12 3
   Atsakyti
  • K
   Keturiems klaustukams 2021 lapkričio 22 22:44:21

   Sakot "gydant liga namuose"? Tikrai!? Gal pasidalinkite turima informacija, kaip dabar ši liga namuose gydoma? Nes, iki šiol visiems būdavo sakoma, kad jokių(!) vaistų nėra, izoliuokitės, gerkit arbatą, laukit kol pablogės, tada kvieskitės greitąją, papulsit reanimacijon, ten gausit Remdesiviro ir dramblio dozę relaksantų, kad galima būtų prijungti prie plaučių ventiliatorių, ir tada turėsit 1 iš 10 šansų, kad neiškeliausit anapilin. Tiesa, apie eutanazijos procedūroms prilygstančių Remdesiviro ir ventiliatorių procedūras susirgusiems nutylima, bet besidomintys nesunkiai informaciją apie tai susiranda. Taigi, gal visgi norėjote pasakyti, kad priešingai, kai oficialioji medicina kategoriškai atsisako gydyti šią ligą pradinėse jos stadijose, namuose ar ne namuose - čia visai jokios reikšmės, bandyti išgyventi niekaip nesigydant????

   16 2
   Atsakyti
  • ?
   ???? to 22:24 2021 lapkričio 23 10:08:51

   https://www.lrytas.lt/it/laboratorija/2021/11/15/news/pasiskiepije-koronavirusa-platina-taip-pat-kaip-ir-nepasiskiepije-mokslininke-toki-teigini-sudauze-i-sipulius-21403654

   0 2
   Atsakyti
  • N
   Neskiepyta 2021 lapkričio 23 10:45:56

   Du kartus uzkrete butent pilnai pasiskiepije.Sirgau lengviau uz tuos pasiskiepijusius,tik labai pykstu ant ju uz apkretima.Du artimi zmones pilnai pasiskiepije sirgo du kartus su men.pertrauka.PRG parode teigiamus.Sirgo sunkiai,gelbejo artimieji parupine antibiotiku,daktarai liepe gert arbatu ir paracetamolio,nuo ko buvo atsidure priimamajame del samones praradimo.Apie vykdoma mela ir genocida galima knyga parasyti.Saigokites paskiepytu su simptomais,jie labai uzkreciami,kazkokie modifikuoti,kad ir kaip keistai tai skambetu.Asmenine patirtis.

   18 0
   Atsakyti
 • B
  Baudziamasis kodeksas nustato 2021 lapkričio 22 10:22:41

  draudima tyciotis ''is kitu zmo niu i.kt.Kodel nebaudziamas Valatka ir kiti ;;herojai''slyksciai atsiliepdami ir niekindami net pati demokratiskai rinkta prezidenta.JIE ZURNALISTA\NORS NEKOKIOS PRAEITIES NE VIENAS\ SKATINA NEAPYKANTA,TYCIOJIMASI ,BET YRA NABAUDZIAMI.

  42 1
  Atsakyti
 • B
  Birutele 2021 lapkričio 22 08:23:02

  Mano laiptineje gyvena 2 kvakseres: viena palyginus jauna, kita sena - abi pries skiepus!!! Ir lieja savo emocijas gan piktai ir emocionaliai!!! Jaunoji nusikalbejo iki tokio lygio, kad tie su GP leidzia sau vaiksciuoti kur nori ir be tuo jie skleidzia uzkrata!? Mieli nemoksos pries kalbedami nesamones ir skleisdami jas, bent pasidomekite ta informacija, kuria skleidziate! Ar vadovaujates principu, kol teisybe atras kelia, melas apskris aplink pasauli?!

  9 74
  Atsakyti
  • S
   Savęs nematai? 2021 lapkričio 22 08:52:42

   Domėkis pati,nerašinėjus vėjus

   46 2
   Atsakyti
  • t
   to nemoksai 2021 lapkričio 22 09:52:03

   As labai potenciali, su 3 skiepais, su gera nuotaika, su GP, naudingu ziniu fane! Ir svarbiausiai ne pykciurna, kaip tie visi kvakseriai! Geros dienos, mokamu testu ir maziau pykcio!!! Geriau pasiskiepykite!!!!

   8 64
   Atsakyti
  • b
   bet ''jaunoji 2021 lapkričio 22 10:23:57

   teisi.

   12 0
   Atsakyti
  • t
   to bet jaunoji 2021 lapkričio 22 10:49:49

   teisi?! Matyt galimybiu pasas skleidzia uzkrata:)))))

   13 1
   Atsakyti
  • m
   miela Birutėle, 2021 lapkričio 22 12:14:11

   o kas jūsų manymu JAMAM pagrindiniai dalyviai? O po to sergamumas padidės, o antivakseriai ir vėl kalti liks...

   45 0
   Atsakyti
  • >
   >Birutėle 2021 lapkričio 22 17:05:20

   Padiskutuokim be pykčio. Žinokit, tikrai serga ir užkrečia skiepyti - taip pat! Galbūt mažiau jaučia ligą, labai tiki, kad negali susirgti, ir būtent todėl yra šiek tiek pavojingesni aplinkai. Nes neatsargūs. Nesupykit, bet iš dalies ta kaimynė buvo teisi. Saugokim vieni kitus, ir skiepyti, ir ne, ir nesipykim tokiu keistu pagrindu!

   28 2
   Atsakyti
  • t
   to be pykcio 2021 lapkričio 22 19:27:24

   Sutinku, kad gal pradzioje , iskart po skiepo ir gali buti sioks toks uzkratas, bet organizmo jegos ir nukreiptos i sio viruso sunaikinima ir jis yra sunaikinamas, nes jo min. doze. Na ir be to, po skiepo kokia savaite stengiesi nepersalti, dazniau pagulineji, geri daup skysciu, as vyresnio amziaus, jauniems gal lengviau, be jokios simptomatikos. O kaimynes mano visiskai be savisaugos jausmuo, aktyviai bendraujancios, visur besilankancios. Nebusiu nustebinta jeigu neuzilgo, kuri nors nepagaus uzkrato. Todel saugausi ir tokiu kaimynu, laiptineje su kauke

   3 2
   Atsakyti
  • I
   Is saves 2021 lapkričio 22 23:02:48

   Jei atvirai po skiepo temperatura beveik siekianti 40. Kaulu lauzimo bei raumenu skausmai. Kokia savaite abdujas uzsimegojas ir su sutrikusia kordinacija, silpnumas.

   9 0
   Atsakyti
  • >
   >Birutele 2021 lapkričio 23 00:13:57

   Ką jūs vadinate nemokšomis ir nesąmonėmis? Ar daktarus, kurie patys asmeniškai išgydė tūkstančius Cokvid-19 pacientų? Pvz. dr. Vladimir Zelenko? Ar tokius kaip Geert Vanden Bossche, PhD, kuris laikomas aukščiausios klasės vakcinų ekspertų, visą gyvenimą tam skyrusiu? O gal Dr. Michael Yeadon, daug metų dirbusį Pfizer moksliniu direktoriumi ir vadovavusį vakcinų kūrimui? O gal Dr. Richard M. Fleming, turinčiu net tris daktaro laipsnius skirtingose srityse? Dr. Peter McCullough? Dr. Judy Mikovits? O gal prof. E. Vaitkų? Galima dar šimtus tokių žmonių privardinti! Ar jūs tokius, kaip šie išvardinti pasaulio mokslo elito atstovai, vadinate nemokšomis, ar buhalterį-kasininką Dulkį ir jo patarėjas - ekonomistes, kurie visi apie virusus, epidemijas ir vakcinas nusimano lygiai tiek pat, kiek medūzos apie astronomiją, ir tikrai kliedi nesąmones ir visiems neraudonuodami meluoja, be to savo melus nuolat keičia?

   15 0
   Atsakyti
  • D
   D 2021 lapkričio 23 10:52:59

   Super atsakymas.Pagarba.

   7 0
   Atsakyti
 • V
  Vadakste 2021 lapkričio 22 00:21:05

  Manau , kad si pandemija "virusas " atejo i sia zeme ne siaip sau , o su tikslu. Vien ka reiskia K. Svabas, B . geitsas ju knygos , kalbos , kad reikia pertvarkyti pasauli , kad gyvensit ne taip , kol gyvenot iki siandien , kitam perdaug zmonijos pasaulyje reik apmazint , tai va mazinimas ir eina. Gali nebelikti ir valstybiu , kazkas skaite , kad ju bebus iki 10 , tai va kur mes atsidursim nezinia, tai kinams , rusams , indams. amerikieciams , ar liksim europieciams ir t. toliau. Dar neviskas galim likti pliki ir basi jei isilaikysim , laimesim kova pries pavergejus jie to nepasieks. Kovos kelias bus ilgas , nes kovoja tik paprasti zmones , o elitas visur atsidaves tiems, kas nori pertvakyt pasauly. Valdzike sustokit, nedarykit kvailysciu , nes gyvenimas zemeje visiems teduotas tik viena karta ir ji nugyventi reikia dorai , saziningai . Advokatas Ignas turi patraukt i savo puse daugiau bendraminciu , teisesaugos darbuotoju , nes jis vienas nieko padaryti negales. Sekmes jam ir ac

  40 1
  Atsakyti
  • O
   O kaip su babkemis 2021 lapkričio 22 00:33:41

   Tada?

   1 3
   Atsakyti
 • ž
  žmogeliai 2021 lapkričio 21 19:45:06

  Esate gerb. Ignai Vėgele, Žmogus, iš didelės raidės!. Dėkojame, JUMS, už teisingą straipsnį ir jame išdėstytą aiškią, visiems suprantamą tiesą!.Stiprybės JUMS,PROFESORIAU! Išlikite, visada TOKS, KOKS ir esate dabartiniu metu. Telaimina JUS Dievas! Širdingai dėkojame.JUS gerbiantys, ir JUMS pritariantys -žmogeliai.

  86 3
  Atsakyti
 • S
  Skiriama komentarui Vakseriui 2021 lapkričio 21 19:19:38

  Skiriama komentatoriui Vakseriui. Citata iš vakserio komentaro."Aš jaučiuosi ariju.Su panieka žiuriu į prilygintus židams prie Hitlerio.Šlovė Lietuvai! Konservatoriams šlovė! Beje kada jau leis mušti antivakserius neskiepytus?!".... Visų pirma žmogau, išmok bent rašyti be klaidų. Iš rašliavos matyti, kad nedaug sveiko proto turite, nes jus,paveikė vakcina. Skubėkite, priimti trečią vakciną, gal pasikeis jūsų mąstymas.Jums žydai, nėra žmonės!. Tuo pačiu, žadate mušti ir neskiepytus antivakserius.Gal pirmiausia, užkabink antivakseriams žvaigždes, kaip kitaip atskirsi kur vakseris,ar antivakseris. Bet pirmiausia jumis turėtų pasidomėti policija, nes tokie neprognozuojami žmonės, kaip jūs, vakseri turite būti uždarytas į belangę arba į beprotnamį. Nuo beprotybės kito kelio nėra-pasveikti.

  32 5
  Atsakyti
  • Ž
   Ženklai matomi iš tolo neskiepytiem gera mintis 2021 lapkričio 22 00:31:23

   Paprasciausias butų neskiepyti ir gatvėje nešioja kauke. Nepriselintu užkrėsti paskiepytus.

   3 13
   Atsakyti
 • m
  miau 2021 lapkričio 21 18:38:23

  Jei taip nori įtikinti populiaciją skiepytis, tai lai Sėjonienė, Šimonytė ir Nausėda, Dulkys įsipareigoja iš savo asmeninių lėšų padengti žalą, kurios kaip jie sako NEBUS, ir viskas gerai. Lai perveda pradžiai į tokį fondą po 40 tūkstančių kiekvienas (paėmęs pvz paskolą) ir tada ragina žmones rizikuoti, nebijoti.

  51 1
  Atsakyti
  • c
   che che 2021 lapkričio 21 18:40:32

   žinoma, kad papozuoti skiepą televizijai neužtenka, kai tau apie 45. Tu praktiškai niekuo nerizikuoji, ypač kai gauni honorarą už tą reklamą panamos sąskaitose...

   26 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • REKORDAS: Vokietija 2021 metais eksportavo ginklų už daugiau nei 9,35 mlrd. eurų – tai rekordinė suma šaliai.
 • LENGVATOS: Spartesnio atsigavimo siekiančioms įmonėms ir nukentėjusioms nuo Kinijos sankcijų, turėtų būti išdalinta dar 400 mln. Eur lengvatinių paskolų.
 • SIŪLYMAS: Parlamentarų grupė siūlo nustatyti nulinį tarifą į atsinaujinančius energijos išteklius naudojančias technologijas reinvestuojamam pelnui.
 • RINKIMAI: Europos Parlamentas išrinko konservatorę įstatymų leidėją Robertą Metsolą naująja pirmininke.
 • DRAUSTINIAI: Aplinkos ministerijos duomenimis, daugiausia mūsų šalyje yra genetinių (112), telmologinių (52), kraštovaizdžio (45), geomorfologinių (40), botaninių (35), hidrografinių (34), botaninių-zoologinių (31) draustinių.
 • ĮGALIOJIMAI: Seimas antradienį po svarstymo pritarė ekstremaliosios situacijos metu pratęsti kariams pasienyje suteiktų įgaliojimų trukmę dar trims mėnesiams.
 • NEBEATITINKA: Vyriausioji prezidento patarėja ekonominiais ir socialinės politikos klausimais Irena Segalovičienė teigia, kad galimybių pasas nebeatitinka omikrono atmainos sukurtų realijų, todėl privalo būti peržiūrėtas.
 • UOSTAI: Pernai Lenkijos jūrų uostuose krovos apimtis išaugo 9% ir pasiekė 113,1 mln. tonų kiekį.
 • BVP: Baltarusija per praėjusius metus sukūrė palyginamosiomis kainomis 2,3% didesnį nei užpernai bendrąjį vidaus produktą.
 • KROVINIAI: Rygos uostas pranešė per praėjusius metus perkrovęs 21,499 mln. tonų krovinių – tai 9,3% mažiau nei 2020 m.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vykstate į Lenkiją apsipirkti arba užsipilti degalų dėl ten esančių mažesnių kainų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate Sausio 13-osios minėjimą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-5 +4 C

0 +3 C

 

-2 +2 C

-1 +4 C

-2 +1 C

 

-3 0 C

0-8 m/s

0-11 m/s

 

0-12 m/s