respublika.lt

Prie politikų melo esame įpratę, bet kai daktarai ima meluoti... - straipsnio komentarai:

 • Algirdas 2020 gegužės mėn. 05 d. 18:35:54

  Labai teisingai nušviesta situacija.

 • Laima 2020 gegužės mėn. 04 d. 15:50:53

  Iš vieno atlyginimo negali išlaikyti šeimų? Na, žiauru. Tai gal tik minimumą jie gauna. Jums gal aukšta temperatūra profesoriau?

 • Safyras 2020 balandžio mėn. 21 d. 07:10:37

  Kai Lietuvoje biurokratų, neaiškios paskirties firmelių susikūrė labai daug, o specialistų liko mažai, tai ir matome tik norą viską užglaistyti, o ne pertvarkyti visas sistemas. Per 30 metų pasikeitė informacinės sistemos iš pagrindų, o ministerijose nesugeba per dieną ar valandą pateikti teisingą, o ne iškreiptą informaciją. Kai "rašytojų", "žurnalistinių tyrimų" priviso tiek daug, o žiniasklaidos priemonėse galima matyti ir skaityti prieštaraujančią logikai informaciją, tai žmonės jau netiki ir teisinga informacija. Mokslas, švietimas , kultūra tapo taip nuvertinta, kad bandoma įteigti , kad pasikraipius scenoje, sukūrus bet kokį šlamštą, galima smarkiai praturtėti... Todėl ir sekso dalykai kai kam yra svarbesni , kai tuos pačius "herojus", skandalus vis velkama į šviesą. Kažkodėl niekas spektaklyje nesako, jog tu gražiai atrodai su savo rūbais, jei tai neišplaukia iš teksto, o kultūros projektuose galima taukšti bet ką, sumažinti ar pakelti balus nepaaiškinus už ką...

 • kur gi ne 2020 balandžio mėn. 21 d. 05:08:52

  Užknisai tv.artelini melagi. Nagi, nurodyk konkrečiai, kuri ligoninė "pritrūko" priemonių? Melagis, nes kiekviena rašo prašymus pagal prašymą, poreikį ir gauna. Yra viskas dokumentuota, lengva yrodyti: prašėm-gavom, ar prašėm-negavom, o tavo konservinis liežuvėlis tai jau kaip skudurėlis.

 • Rokas 2020 balandžio mėn. 21 d. 00:32:11

  Labai abejoju PSO kompetencija, nes 32% yra finansuojami B.Geitso, kuris yra ir Soroso draugelis.

 • OT ATĖJO LAIKAI 2020 balandžio mėn. 21 d. 00:23:50

  Tikrai prasti. O dar tas šioks ir anoks Veryga planuoja dar pratęst karantiną. Galima pasiust. Ko gero, dar priklijuos 2 savaites nesimatyt su pacientais. Kas čia per darbas telefonu? Per jį jokį pinigėlį neįkiš į kišenę. Vieni nuostoliai per tą Verygą. Išmest ir ne kitaip. Nusibodo visus kurstyt.

 • Faktas 2020 balandžio mėn. 20 d. 23:24:48

  Melagiai žemgrobiai .

 • pilietis 2020 balandžio mėn. 20 d. 22:51:42

  Kalibatas loja , bet Veryga eina. vis pirmyn.

 • Zose, 2020 balandžio mėn. 20 d. 21:47:19

  Greitu laiku tapsime Kinijos teritorija per skolas.

 • Supratau 2020 balandžio mėn. 20 d. 20:09:15

  Sunkiausiai dirba, daugiausiai streso patiria dabar tai šeimos gydytojai. Tame tarpe ir šis prapiesorius.

 • Ką tu čia kliedi? 2020 balandžio mėn. 20 d. 18:13:22

  Kalibatai? Aš nesakau, kad buvo ligoninės, medikai aprūpinti kaukėmis, bet tavo kliedesiai, kad medikai nežinojo kad reikia dėvėti kaukes, kad „Jeigu medikai būtų bent jau patys pasisiuvę, susiorganizavę bent kokią apsaugą, būtų neužsikrėtę patys ir neužkrėtę pacientų“! Kokie jie medikai, kad nežino reikia ar nereikia kaukių? O jei žino, tai kodėl, kaip tu sakai, jie nepasisiuvo jei jau galėjo?! Taip, vadovai ligoninėse per ilgai užsisėdėjo, bet nereikia savo kvailumo dangstyti kitų užpakaliais.

 • Neįtikėtina ! 2020 balandžio mėn. 20 d. 16:41:17

  Tuojau, profesoriau Kalibatai, bus viskas gerai! Jau konservatoriai, su Kreiviu priešakyje, sudarė savo pagalbininkų grupę ,sugalvojo planą ir raštu kreipėsi į premjerą Skvernelį , rašydami, kad jie tikrai tikrai NUŠIRDŽIAI nori padėti susitvarkyti su visomis ir ekonominėmis pasekmėmėmis! Šią džiugią žinią paskelbė,berods, ELTA. P.S. Čia priėjo Kindziulis ir tarė : kur milijardai - ten ir konservatoriai! Tikrai mokės padėti susitvarkyti?

 • < < Antanui 20 d. 08 40 2020 balandžio mėn. 20 d. 16:25:09

  Koks sutapimas! Antanas rašo: "Kelti visas klaidas į viršų, stiprintį kitą grandį , NORINČIĄ ir GALINČIĄ PAKEISTI situaciją" (pabraukta mano) Ar tik ne Matulas Antanas tai parašė? Juk buvo konservatorių pasiūlymas sudaryti LAIKINĄ vyriausybę ir vadovauti pavesti Grybauskaitei!!! N E P A V Y K O! Tai dabar reikia kalibatams,kasiuleviciams, matulams, čaplinskams "atkeršyti" per spaudą? Ania, Antanai?

 • Atmintis 2020 balandžio mėn. 20 d. 15:59:05

  Prasidėjus katastrofai kinijoje praejo keturi mėnesiai virusas jau Lietuvoj.Al chemikų atamanas tuomet pasigedo ,kad neturi kuo savo samdinius aprengti ir ką jiems ant noses uždėti,nes per mazai turejo laiko.Vietiniams įsakė ,kad vaikščiotu miesto gatvėmis be raspiratorių.Jeigu butų gaspadorius tai raspirstorių kaimo moterėles per kelis mėnesius butų jų prisiuve kelis klojimus ,bei daržynes.Mat nuo kolchozo laikų kaip dirbo versluose siuvant pirštines yra daug specelistų,visa sukirpimo,siuvimo įranga ir įrengimai truko tik komandos startuoti ,nes per mažai dar turime nusamdytų rupintojelių.Taip kaip esame turtingi kaip Saudai ,nors skola pradejo trečią dešimtį milijardo € kas mums reiškia užsakyti orlaivių eskadrilę iš artimo krašto Kinijos ir apsauga nuo korono namuose.Dar prisidirbusim su karantinais.Kaip nebus iš ko mokėti už milijardines palukanas ,nes ubagams užsienio bankai nebeskolins.Tuomet per aukcijoną pusvelčiui parduos autostradas,kelius tiltus ,fondo žemę,likutį miškų.

 • kales batas 2020 balandžio mėn. 20 d. 15:47:01

  yra meslo kruva. Kartu su matulais, kasiuleviciais, janusoniais ir augustinienem kelia destrukcija, o komentarus apie juos istrina. Kas jie per dievai, ir kokiai mafijai jie tarnauja?

 • Vladas 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:52:30

  Teisingai kalba ir svarbiausia nuoširdžiai profesorius. O sveikatos ministrą pasiusciau sunims seko pjauti

 • senis 2020 balandžio mėn. 20 d. 13:56:45

  nera to blogo, kad neiseitu i gera! Net Kalibatas, gal but, taps normaliu zmogumi, t.y.nustos sveikintis su politikais. Politikai Lietuvai itaise kolonijos statusa ES, realiai, vieta 4 Reicho Ostlande. Tik politiku, buvusiu musu seimo, vyriausybes, JAV rezidenturos deka, Lietuva nebepasigamina pakankamai maisto, drabuziu, avalynes.Net tu varganu kaukiu, dezinfekcinio skyscio, nebeturime teises gamintis. Politikai sunaikino Lietuvoje milijona darbo vietu, kad juos Reichas paliktu dirbti priziuretojais. Banko savo, lietuvisko nebegalime tureti, milijardus euru pelno issiveza skandinaviski bankai.

 • zose is telsiu 2020 balandžio mėn. 20 d. 13:47:26

  Cia kalciausias Paksas------- prisigere ir zmona prilupo

 • 2020 balandžio mėn. 20 d. 13:26:43

  to viruso niekur nematau ir nejaučiu, nors nuo pat pandemijos paskelbimo jokių apsisaugojimo prietaisų nenaudoju, esu 80 metų žmogus sveikas kaip ridikas ir užsidedu kaukę tik pamatęs policininką. ne dėl pavojaus, odėl gresiančios baudos. Įrodykite man kur tas virusas ir kaip jis atrodo.

 • Limpopo 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:37:56

  Geras daktaras Aisopa.

 • Trina komentarus 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:26:43

  Apie šį konservatorių atstovą privaloma rašyti tik gerai arba nieko, nes kitaip komentarai bus ištrinti.

 • kodėl 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:24:50

  Juk persirgo ir įgavo imunitetą gydytojai,o kas čia blogai?

 • Juozas 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:21:40

  Ponas profesorius ger.Kalibatas labai gerai isdeste savo mintis.Taip buvo padaryta nemazai klaidu.Taciau ger.profesorui noriu pasakyti,kad ne vienas gyvename gerai,gal tik ,,Milijonieriai,,As skaitau,kad Sveikatos Apsaugai buvo skirtas per mazas finansavimas.Tarybiniais metais mokyklose,darbovietese buvo mokoma ,,civilines apsaugos,,buvo net priemoniu apsisisaugoti nuo duju atakos,maisto rezervai.Baige medikai privalejo 5 m.atitirbti pagal paskyrima,jauni medikai gavo butus,jei netikiteas pateiksiu daug pavyzdziu.Net buvusi Seimo nare akusere ponia Cegrijiene s pirmoji darboviete buvo Kybartai,oto Vilkaviskis.As skaitau,kad kitokio budo pritraukti dirbti jaunus medikus i rajonus,ar miestelius nera,kaip atitirbti kuri laika,tiems ,kurie mokesi uz Valstybes lesas/Dabar rajonuose dirba ,,pensijinio amziaus medikai.Visi baige netilps didziuose miestose l,ligoninese,poliklinikose.Turiu ir pavyzdziu,kaip po vasario 26 d.medikai vyko slidineti i Siaures Italija,nors buvo rekomendacija nevykti

 • Ir Kalibatas, 2020 balandžio mėn. 20 d. 10:52:11

  ir Kasiulevicius, priedo mediku sajudis yra destruktoriai.Labai protingi pakalbeti, o veikia tegu kiti.

 • Angelė 2020 balandžio mėn. 20 d. 10:50:36

  Iš vieno atlygio jie negali išlaikyti šeimų?Nors vienas parašykit ar matėt "biedną" gydytoją? Jų darbą gerbiu.Bet ar jie žino kaip gyvena kiti dirbantys ?Negana visą gyvenimą mokami mokesčiai ligonių kasoms,už menką tyrimą didžiausios sumos imamos. Nekalbu apie šį skaudų laikotarpį. Iš savo patirties sakau,gydytojai dabar nebegydo,tik rašo vaistus.Išskyrus chirurgus.

 • Šlykštu darosi prisiminus. 2020 balandžio mėn. 20 d. 10:37:09

  Apie tas nelemtas kaukes. Visi, pradedant Andriukaičiu ir baigiant profesoriais melavo žmonėms, kad kaukės nieko vertos, mat skirtos tik sergantiems, kad jie neskleistų užkrato. Dar geriau - savadarbės kaukės yra visiškas niekalas. Ir tai vyksta kažkieno užsakymu ne tik Lietuvoje. Gal kažkas suinteresuotas to viruso plitimu. Ir dar. Lietuvos gydymo įstaigos aprūpintos respiratoriais, kurie neužkerta kelio viruso plitimui, nes yra su iškvepiamo oro vožtuvais. Tai statybininkams skirtas daiktas apsisaugoti nuo dulkių. Matomai jų dokumentai yra sufalsifikuoti.

 • KONCERVŲ MARAS 2020 balandžio mėn. 20 d. 09:44:46

  Toks vaizdas,kad tas propiesprius iš filmo-Kalibabas ir 40 koncervų plėšikų.

 • Saule 2020 balandžio mėn. 20 d. 09:24:10

  Baisu ir pagalvoti, kas butu, jeigu stipriai sustreikuotu sirdele, ar pajusciau insulto pozymius, ar dar kas nors...Isivaizduoju, kaip mane isveza {jeigu speja tai padaryti} ir tiesiai i koki nors infekcini skyriu...Ten izoliuoja ir pradeda tirti...o visa kita "paskui"...belaukdama tyrimo rezultatu uzsikreciu virusu ir, kadangi esu rizikos grupeje, "pakratau kojas" ne nuo infarkto ar insulto, o nuo koronos viruso...Stai tokios vizijos, manau, aplanko ne viena is musu...

 • Algirdas Šešelgis 2020 balandžio mėn. 20 d. 09:11:56

  Vilniaus Inžinerinis statybos institutas. Kvalifikacija: inžinierius-ekonomistas. Sveikatos apsaugos viceministras

 • Antanas 2020 balandžio mėn. 20 d. 08:40:58

  gerai,kad yra tokių profesorių,tokių medikų,kaip tame sąjūdyje,kurie dirbdami pirmose eilėse su koronos pacientais, rizikuodami savo gyvybe, nepaisant nieko,dar randa laiko apšviesti žmonių,tikinčių valdančiųjų pažadais protą. Būtina kuo dažniau kelti visas klaidas į viršų, stiprinti,kitą grandį,norinčią ir ko geroi,galinčią pakeisti situaciją.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BANDYMAS: Ispanija jau birželį įsileis į šalį vokiečių, prancūzų ir skandinavų turistus; tai bus bandomasis projektas, apimsiantis Balearų ir Kanarų salas, Madride pranešė Turizmo ministerija.
 • ATNAUJINA: nuo birželio pirmosios Žemės ūkio rūmai (ŽŪR) vėl pradeda akivaizdų bendravimą su žemdirbiais.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +14 C

+10 +11 C

 

+8 +9 C

 +21 +22 C

+18 +20 C

 

+14 +16 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos