respublika.lt

Politikų alergija Tautos balsui - straipsnio komentarai:

 • tam įdomu 2019 spalio mėn. 10 d. 16:46:37

  tiktai tu vienas konservatnykas įlindai, kiti normalūs žmonės.

 • Salamakinai 2019 spalio mėn. 10 d. 16:36:48

  Padidinus pensija ir nurėžus seimo nariams algas iki minimumo ir kanceliarinius pinigus, valstybė nežlugtų, o suklestėtų, nes niekas nebenorėtų sėdėti seime už minimumą.Ne veltui kyšininkas Masiulis teigė, kad už algą mažesnę nei penki tūkstančiai dirba tik durniai. Taigi seimo nariams tektų prisipažinti, esant tokiais.Štai net KT teisėjas Žalimas pareiškė, kad rinkimai vienmandatėse apylinkėse yra antikonstituciški, o partiniai sąrašai-demokratijos garantas? Įdomu, pas jį alzhaimeris ar senatvine demensija?

 • to [pensininkei 2019 spalio mėn. 06 d. 12:26:01

  Gal niekas labai ir nezino,kad laikotarpiu kai mokejo vagnorkomis visiems buvo iskaityta tik po 1 lt.uz visa laikotarpi.Tai ko jus norite tu dideliu pensiju,jas issinese Vagnorius, sedes ant dirbtiniu pinigu.

 • kai 2019 spalio mėn. 06 d. 12:21:37

  seime labai daug metu sedi tokie kaip SALAMAKINAS, baiges tik 7 klases tai taip ir seimas dirba Manau kad ir daugiau ar maziau pasilavine,bent be aukstojo neturetu sedeti seime.taciau kai seime vyksta tik rietenos del solidesnio kasnio,tai ir uztenka tokiu seimieriu.

 • beduinas 2019 spalio mėn. 06 d. 11:56:35

  aisku valdžia visais b ūdais nori,juk kiek yra net eteryje pasakyta nepatinka važiuokit, jiems trūksta vietos, vakar Valanda su Rūta" buvo baisu klausytis vienoje pusėje ponuliai, kurie vaukus leidžia į geras mokyklas, darželius , o kitiems to nėra Tas vienas verslininkas, pasirodo seimo nario sūnus , pasitaikė gerai įsitaisyti ir atrodo , kad sėm kmė nuo jo priklausė, tiesiog jaučiasi toks dievaitis, kad kiti nieko verti, bet už tokį pasikėlimą gal gyvenime Dievulis parodys tokiems niekinantiems kitus, savo vietą, tokie ir savo vaikus išperka iš nusikaltimų, juk pas mus moralės nelikę, pinigai viską daro.

 • Mila 2019 spalio mėn. 06 d. 06:37:14

  Bliams, dar Salamakinui asmeniškai norėčiau pasakyti- prieš siūlydamas žmonėms referendumus, paaiškink, kad privalomasis ir patariamasis turi tokią pat įstatyminę galią. Tik vienu atveju referendumo nuostatos tampa įstatymu iškart, o kitu atveju Seimas PRIVALO priimti teisės aktus, kad referendumu nuspręsti klausimai būtų įgyvendinti.

 • Mila 2019 spalio mėn. 06 d. 06:12:43

  "Kaune policijos jėgomis buvo susidorota su taikiais protestuotojais"- pakvieskit šį žiaurų faktą pakomentuoti A.Butkevičių, jūsų etatinį "politinį" apžvalgininką. Gal "apžvelgs" taip pat, kaip Maskvoje, t.y. pasmerks? O gal ne? O gal čia galima, o ten-ne? Nes pas mus "demokratija", ir akį išmušame gumine kulka, o ten totalitarizmas, ir nešioja už parankių, kad tik nesužeist, visokius pridurkus į "varanoką"? Bet šūdą tau Butkevičius paaiškins- už "babkes" šiaip ką nors nevykusiai gali padaryti, bet paaiškinti, kas tai buvo ir kodėl galų gale eilinį kartą nepavyko-niekaip. Toks ir "politinis", toks ir "apžvalgininkas". Blogiau, nei Prancūzijos legiono samdinys. Prostitutė, tarptautinė. Kur daugiau moka, ten ir važiuoja.

 • pensininke, 2019 spalio mėn. 05 d. 20:08:10

  dabar aiskina, kad mazos pensijos , nes mazi atlyginimai buvo ir mazi inasai, tai is kur zmones galejo paimti tas dideles algas mums is biudzeto nedave milijonu pasididinti pensijas kaip dabar, o kuo mes blogesni , kodel Estai moka dideles pensijas pagal staza, o pas mus niekas neziuri kiek zmogus pradirbes, tai didele neteisybe

 • salamakakinai 2019 spalio mėn. 05 d. 09:21:04

  jokiu sarasiniu neturi but, uz tokius dalikus pas papuasus kelia baudziamas bilas,

 • Safyras 2019 spalio mėn. 05 d. 08:01:42

  Jei pasipriešinimą mato tik saujelė žmonių, tai jokio poveikio kitiems tai nedaro. Į politiką eina tik labai turtingi žmonės, kurie gali darbo metu bet kada išeiti iš darbo, nebijo būti atleisti ir likti be pajamų... Todėl žmonės nusivilia ir visai neina į rinkimus, nes niekas nesikeičia...Paskaičiuokite, kiek yra prikabinta dabar visoje Lietuvoje lentelių su žmonių vardais, pavardėm ir kiek jų nuopelnai yra verti pagarbos... Žiniasklaida, tai ne tik užsakytos žinios, bet ir žmogaus auklėjimas per kino filmus, knygas, spektaklius ir laidas... Kai reikia įjungti juoką, vietoj juokingo siužeto, tai atrodo apgailėtinai... Vaikų žaidimo aikštelės aktualios vaikams, o ne suaugusiems, bet kai politikai visus žmones laiko neišprususiais vaikais, tai atrodo ne tik keistai, bet ir kvailai...

 • romas 2019 spalio mėn. 04 d. 23:50:33

  kas yra vsd tai tas pats kaip kgb,tie tai zude zmones kaip norejo,o vsd issigimeliai niekados neranda kaltu,kiek patys padejo I vieta,gal kam nors padejo,pyderai nieko nesiskia nuo putino

 • Ponas 2019 spalio mėn. 04 d. 23:19:00

  Tautos išrinktas Salamakinai.Niekada jus negirdyte savo rinkėjų balso. Jeigu girdėtumėte tai nedarytumėte to ,kas neptinka tautai. Sauvaliaujat,tik sau privelegijas kūrite.Juk tėvelis dėdulė jums davė kryptį kaip elgtis su rinkėjais.Vis aiškinat,kad per rinkimus mes galime išreikšti savo valią.Kaip mes išreikšime jeigu vienmandatėj neišrenka tai praeina pagal sąrašą. O gal padarykit taip -jeigu neišrinktas vienmandatėj tai išbraukit ir iš sąrašo.Tai būtų teisingiausia. Ar girdėjot rinkėjo balsą?

 • Per daug užsiprašo 2019 spalio mėn. 04 d. 22:54:55

  visą 1000 eu-užtektų ir 999,9 eu

 • UŽTEKO PALECKIUI TIK PRASIŽIOTI IR 2019 spalio mėn. 04 d. 20:40:47

  ŽMOGŲ BE JOKIO TEISMO JAU VIRŠ METŲ PŪDO KALĖJIME - VALIO JAV VASALŲ KOLONIJOS DEMOKRATIJAI.

 • 2009 METAIS Į ŽMONES ŠAUDYTI ĮSAKĖ R.JUKNEVIČIENĖ 2019 spalio mėn. 04 d. 20:39:07

  2009 m. Kubiliaus vyriausybės Krašto apsaugos ministrė R.Juknevičienė, pavaduodama vidaus reikalų ministrą, įsakė šaudyti į protestuojančius prie Seimo.

 • DIDŽIOJI EMIGRACIJA NUO 2009 M. 2019 spalio mėn. 04 d. 20:37:22

  kai, A.Kubiliaus vadovaujama konservatorių gauja organizavo šaudymą guminėms kulkomis į Lietuvos žmones vien už tai, kad jie išėjo protestuoti dėl pavogtų pensijų ir atlyginimų - nuo tos dienos Demokratijos sąvoka Lietuvoje - tiesiog anekdotas. Būtina žinoti, kad langus daužė apie dešimt provokatorių kuriuos izoliuoti buvo vaikų darbas, bet ne - buvo demonstratyviai šaudoma į protestuojančių minią - tikslas - įbauginti Lietuvos žmones. Rezultatas - maksimali 2010 m. emigracija per visą LT nepriklausomybės laikotarpį. Pagal oficialią Statistikos departamento ataskaitą "Lietuvos gyventojų tarptautinė migracija 2016" (atsiversti 11 psl.) didžiausia emigracija buvo 2010 m. ir sudarė 83,2 tūkst. gyventojų.

 • gyvenimas 2019 spalio mėn. 04 d. 18:05:39

  ryškiai pagerės, kai nusipirksim kelias, niekam nereikalingas, raketėles už 100 milijonų ewrų.

 • tiek 2019 spalio mėn. 04 d. 16:52:52

  jei jau salamakinas taip sako , tai ,atsižvelgus į jo garbų amžių ,reikia suprast ,kad jam dažnai sapnuojas pensinykai su reikalavimų pakelt pensija iki to minimo tūkstančio. Belieka tik palinkėt jam gerų sapnų:)))))

 • senjora 2019 spalio mėn. 04 d. 16:18:51

  Ka tu pirdyla salamakakinai sapnuoji kas taves reikalauja tukstancio e jus viena kart metuose pakelkit nors po simta tas pensijas ir mes busim patenkint bet is kur jus kelsit jeigu jus tik viska griebiat sau okie pinigu isleidziat visokiomsgelems piestukams kelionems nezinia kur ir ko,jus visus saudyti reikia jus neziurit vargsu zmoniu o tik matote kaip pagal sarasus sulysti i sema ir sedit ten po n kadenciju vyt lauk visus kaip pasiutusius sunis ir bus tvarka.

 • Jo 2019 spalio mėn. 04 d. 16:03:21

  Sutinku su Jonaičiu. Mūsų politikai moka tik kalbėti apie Rusiją, kaip ten viskas blogai, o nemato ką patys daro. LRT iš viso nebegalima klausyti, nes ten NDŽboltik ruporai rėkia tik apie Rusiją arba Karbauskį. Tenka žiūrėti tik Maskvos ar Lenkijos televizijas. Gėda mūsų valdžiai, kad nesutvarko LRT.

 • Lietuvis 2019 spalio mėn. 04 d. 15:17:06

  Pamenate,kiekviena savaite idedavo r.pakso pasysakymo straipsni?o dabar tyla jau kelintas menuo.turbut reikia laukti artejanciu rinkimu

 • Kaip tada galima savo valia neiti į rinkimus, o vėliau kaltinti, kad šie žmonės pateko į valdžią?“ 2019 spalio mėn. 04 d. 15:11:59

  Atsakymas : panaikinti rinkimus pagal sąrašus ,o išrinktiems kandidatams pritaikyti asmeninę atsakomybę už priešrinkiminių pažadų vykdymą ir atliekamo darbo kokybę.

 • A. Salamakinui 2019 spalio mėn. 04 d. 15:09:41

  ar balsuosite pries politiku algu padidinima? ar tik pensiju didinimas skriaudzia dabartinius mokesciu moketojus...

 • Leonas 2019 spalio mėn. 04 d. 14:21:56

  Sako, pensininkai reikalauja 1000 eurų? Panašu, kad su jais Salamakinas kalbėjosi sapne...

 • nuo lenzbergu gasite ir ne tik guminukiu 2019 spalio mėn. 04 d. 14:06:48

  2009 m. Kubiliaus vyriausybes Krašto apsaugos ministre R.Jukneviciene, pavaduodama vidaus reikalu ministra, isake šaudyti i protestuojancius prie Seimo.

 • Kis 2019 spalio mėn. 04 d. 13:13:00

  Salamakinas papasakojo viena is savu "zygdarbiu"iseina paziureti ko zmones nori,antraip jis nezinotu?Laikas senai tave vyti lauk nes kede praperdejai,o zmogui naudos is taves,kaip is ozio pieno.Jeigu kasmet gyvenimas eina ne pirmyn,nors ir po 2 eurus ,o atgal,pasiimk sliures ir is seimo -zengte mars!Bet kur tau ,juk tu sarasinis,tad sedesi ir pasakas seksi kol neisnes.Tau tai patinka,o man ka,bulyznika i rankas ir prie seimo siulai?

 • XXXL 2019 spalio mėn. 04 d. 13:03:49

  Keista, kad ilgametis Seimo kėdės trynėjas A.Salamakinas nežino, iš kur paimti pinigų senjorų pensijoms ir kitoms socialinėms reikmėms. Galiu pasufleruoti - tereikia, kad neįgalios valstybinės institucijos (ONTT, VSD, STT, Generalinė Prokuratūra ir kitos "aklos", mokesčių mokėtojų išlaikomos kontoros) leistų valdžiasnukiams ir jų šeimininkams pavogti tik pusę to, ką jie dabar pavagia (kad ir per viešuosius pirkimus) ir mūsų pensininkai jūriniuose kruizuose laisvai užims vokiečių vietas.

 • Vot tai tau, 2019 spalio mėn. 04 d. 12:41:04

  ka-ca- pams yra tik viena Stalino Lietuva.

 • įdomu 2019 spalio mėn. 04 d. 10:47:06

  kas ta lietuviška tauta?Iš komentarų panašu ,kad tai tik vatnikai.

 • va taip 2019 spalio mėn. 04 d. 04:40:12

  valdzia isejo pasikalbet su zmoniem, vagis visada bijo,

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijos, Vembūtų kaime, kilo gaisras grūdų sandėlyje.
 • NETEKTIS: Romoje mirė vienas geriausiai žinomų ir produktyviausių pasaulio kompozitorių Ennio Morricone.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad LRT vadovybės nariai uždirba daugiau nei prezidentas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +19 C

+13 +14 C

 

+11 +12 C

 +18 +21 C

+17 +19 C

 

+16 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1224 PLN - 4.4687
RUB - 80.2153 CHF - 1.0623
GBP - 0.9012 NOK - 10.6775

Nuorodos