respublika.lt

Pensininkai moka ne tik dejuoti - straipsnio komentarai:

 • Pats 2019 spalio mėn. 12 d. 20:32:17

  pirmasis pensijas sumazino Kubilius pries krize 4 kartus mazindamas jas,taip jau tada buvo pradeti skriausti ir esami pensininkai ir dar busimi ,nes labai sumazino pastoviaja dali pensijos.Si dalis mokama visiems vienoda /aisku ne prokurorams/ o normaliems tautos zmonems/,rinktiniams kas mokama mes net zinot nezinom. Kas dirbo ne astuonias ,o daug metu net 12 valandu per para tai atlyginima priskaiciavo,o darbo stazo tai ne,o juk per du metus susidaro dar vieni metai.O darba tai reikejo padaryti,ir ne taip kaip dabar- viskas daroma atmestinai.Girdejau kaip viena mokytoja sake kitai- o man vienodai ka jie moka,as jiems tai isaiskinu viska,o kad nesimoko tai tik ju paciu reikalasTada taip dirbti negalejo niekas-sedejo su mokiniu po pamoku,dirbo individualiai,bet moke.Ir istaigoje darbo metu nebuvo galima iseiti is darbo ir klijentas tai jau uz duru nelauke valandu valandas kaip dabar daugelyje savivaldybiu.Maisto labai truko,bet visi buvo pavalge,Nereikejo ir uzsienietisku madu.

 • Kam rašyti apie pensininkus 2019 spalio mėn. 10 d. 12:25:07

  Parašykit kaip dejuoja seimo nariai, kad jų algos ir rašaliniai mažos.

 • Naglas 2019 rugsėjo mėn. 30 d. 11:18:40

  Tai kad apie 100 000 gauna po dvi pensijas.Teisėjai , prokurorai per abi pensijas gauna ir 2000 eurų. Kas gauna dvi pensijas negali skųstis.. Jų valdiška pensijas (už jas nei teisėjai nei prokurorai ,valdininkai nieko nemokėjo nei Sodrai nei valstybei) ir ji viršija uždarbio vidurkius.Sudėjus abi pensijas gail jaustis kaip vokietis,airis ar kitas europietis.

 • senis 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 18:11:54

  jeigu pagal O. Sakalauskienes rekomendacijas verksime tyliai, o dziaugsimes garsiai, sugrys konservatoriai ir kubilius su simonyte vel nures pensijas.

 • Danute 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 18:00:24

  Gerove jau prasideda,bus premjerui ir ministrams didinamos algos. Valio! Pensininkai paplokime uz geerove.

 • Kauniete pensininke 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 17:54:45

  O ko pensininkams dejuoti. Prezidentas tiek kalbejo apie geroves valstybe,pajamu skirtumo mazinima ir tas sviesiasi Bus padidinta algos premjerui ir ministrams. Valio! Tegyvuoja gerove. Pensininkai plokite.

 • Kauniete 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 17:51:46

  O ko pensininkams dejuoti. Prezidentas tiek kalbejo apie geroves valstybe,pajamu skirtumo mazinima ir tas sviesiasi Bus padidinta algos premjerui ir ministrams. Valio! Tegyvuoja gerove. Pensininkai plokite.

 • Ina 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 08:38:38

  Kol Lietuvos pensininkai nesusivienys ir neišeis į gatves, tol mus pensininkus ir **** valdžia!!!

 • Ina 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 08:34:47

  Kol Lietuvos pensininkai nesusivienys ir neišeis į gatves, tol mus pensininkus ir KRUŠ valdžia!!!

 • Safyras 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 06:52:29

  Paskaitai ekonomistų svaičiojimus ir supranti, jog Lietuvoje niekas nepasikeis... Visur sėdi valdžios atstovai, kurie gauna pakankamai didelius atlyginimus, kad ...nieko neveiktų... Rinkimai kainuoja, o be pinigų tavęs niekas nematys... Todėl verslininkai rėmė politikus, kad jų gyvenimo nepablogintų... Kol atsitiko taip, kad ponų atsirado daugiau nei jų tarnų...Todėl ir reikia pigios , išsilavinusios darbo jėgos. Geriau, kad net lietuvių kalbos nemokėtų, tada ir pakelti triukšmo nesugebėtų, nes reikėtų vertėjų... O daugeliui pensininkų yra svarbiau sumokėti mokesčius, kad iš buto neišmestų ir nusipirkti maisto, kad sveikata nesušlubuotų. Kai žmogus praranda viltį, tai juo jokiomis auksu spindinčiomis voniomis nesuviliosi, kurias taip mėgsta šiuolaikiniai Lietuvos ponai, bet nemėgsta klausimų apie savo turtų kilmę...

 • JEIGU LIETUVA 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 06:31:41

  skirs karo isterijos reikmėms 2,5 procento nuo BVP - tai sudarys apie 13% šalies biudžeto, o Normaliose ES valstybėse 2,5% nuo BVP yra tik 5% šalies biudžeto. Taigi, Prezidentūra, valdančiosios ir tradicinės partijos projektuoja Lietuvai visišką ubagynę ES dugne be jokios galimybės pasiekti deramą pragyvenimo lygį, o rusofobija yra tik vienas iš įrankių pateisinti nežabotą Lietuvių Tautos plėšimą. Dar daugiau - Lietuva vienintelė ES valstybė, kuri skiria karo reikalams daugiau nei 10 procentų metinio biudžeto - pagal biudžeto sandarą Lietuva labiau primena Totalitarinę ubagų Š.Korėjos tipo valstybę - neveltui Lietuvoje vykdoma masinė žiniasklaidos priemonių cenzūra spjaunant Į LR KONSTITUCIJOS 44 str

 • Rita Belazariene 2019 rugsėjo mėn. 29 d. 06:10:03

  Pakėlus tūkstančiais ministrams algas, iš paskos kels ir likusiems valdininkams - gausis sočių dar sotesnis gyvenimas, skurdžių skurdesnus. Keliauja pensininkai, buvę tremtiniai, gaunantys dideles pensijas, įvairių turtų prisikaupę. O didžioji dalis pensininkų centus skaičiuoja, kad išgyventų. Ir čia tos kelionės po Lietuvą 50 ar 100 km atstumėliais tik juokingas pasigyrimas ir Lietuvos skurdukų pensininkų etaloninė etikėtė. Godaus, laukinio lietuviško kapitalizmo įtvirtinimas valdžios pagalba per šituos 30 metų nustūmė Lietuvą į gėdingą skurdžių ir emigrantų nevykėlių šalies lygmenį. Estijos lygmuo tapo nepasiekiamas.

 • Jei 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 21:59:05

  visiems valstybinėse įmonėse, įstaigose, seime, ministerijose būtų mokamas minimumas, tai visiems tikrai dirbantiems bei pensininkams atlyginimus ir pensijas būtų galima žymiai padidinti. Bet visi bijo konservatorių, nes nuo jų viskas prasidėjo ir mūsų trokšta laisvė nuėjo šuniui ant uodegos.

 • Žodžio laisvė... 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 21:15:49

  ten kur važinėjo tankai šiandienio "bočiuko" ten nebuvo nei vieno.Tie "bočiai"yra sovietinė nomenklatūra ,neišvargusi,nenusidirbusi,su sveikais stuburais ir sveikomis, per kelius neiškrypusiomis, kojomis.Juos neblogai "pamalonindavo" AMB-alo struktū- ra.Paklauskite tos pirmininkės,kur ji yra dirbusi,kad tokia galinti judėti jau penkias- dešimt metų ir žygiuojanti kiekvieną pirmą gegužio dieną kartu su vakarykščiais komunistais ,pasipuošusiais raudonomis rožytėmis.

 • Pensininkas 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 20:18:23

  Nesuprantu ar Lazutka taip kvailai nušnekėjo ar žurnalistė gerai nenugirdo?

 • as tai nedejuoju 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 19:34:51

  Jis yra Konservatoriu partijos pirmininkas. Prezidento valstybine pensija yra puse jo atlyginimo arba 6 vidutiniai darbo užmokesciai (VDU). Dabar buves AT-AS pirmininkas, neatskaicius mokesciu, gauna maždaug 6,5 tukst. euru.

 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 19:26:14

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • Padorumo nesitikiu 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 19:13:51

  Ministrams padidinus algas, pensininkams, anot R.Lazutkos, niekas nepasikeistų. Bet, pone profesoriau, yra dar tokia sąvoka PADORUMAS. Bet jums ten, prie valdžios, pensininkai tikrai nerūpi.

 • tik nereikia mūsų gasdint :)) 2019 rugsėjo mėn. 28 d. 18:31:45

  Na ar čia išsilavinusio žmogaus pozicija dėl ministrų algų: "Bet ministrų tiek mažai, kad jų atlyginimai pensininkams nieko nepakeistų, jei jie ir išvis algų negautų". Ponuli ,tikrai mūsų pensininnai gautų ,ir "riebiai" (lyginant su tamstos siūlytu 10 eur kiekvienam), jei tų ministrų algas pririšt prie minimalios pensijos : trys /keturi minimumai ir jokių priedų ."Ledai" tuoj pat pajudėtų - nieks iš dvaro rašeivų net neprisiintų ,kaip pagyvenę žmonės ,mokėję didžiausius vartojimo mokesčius , "užsitarnaudavo " 150- 250 eur /mėn išmaldą senatvės sulaukę. ...Esu labai nustebęs dėl Lazutkos tokios pozicijos.Tai gal tiems ministrams po trisdešimt tūkstančių galima būtų be jokio didesnio nuostolio (lyginant su paties pateiktais skaičiais - 100 mln) valstybės biudžetui mokėt - juk akivaizdžiai vargsta ,persidirba ir vėžius" gaudo " nuo tokio......

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijos, Vembūtų kaime, kilo gaisras grūdų sandėlyje.
 • NETEKTIS: Romoje mirė vienas geriausiai žinomų ir produktyviausių pasaulio kompozitorių Ennio Morricone.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad LRT vadovybės nariai uždirba daugiau nei prezidentas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +19 C

+13 +14 C

 

+11 +12 C

 +18 +21 C

+17 +19 C

 

+16 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1224 PLN - 4.4687
RUB - 80.2153 CHF - 1.0623
GBP - 0.9012 NOK - 10.6775

Nuorodos