respublika.lt

Pensijos nekyla dėl valdžios godumo - straipsnio komentarai:

 • D
  Daug fanatiku puola dabar Laives partija. Ji tikrai nekenks pensininku pragyvenimui. Jei sumazins kainas viskam sumazindami akcizus ir pvm, atsauks valstieciu ivestus draudimus 2020 spalio 18 14:09:00

  Pragyvenimas bus pigesnis visiems ir maziau valdzia kisis i zmoniu asmenini gyvenima. Zmones pajaustu daugiau Laisves. Kaip tikrojoje Europoje kad.

  5 36
  Atsakyti
 • I
  Ir 2020 spalio 18 14:02:04

  Nereiketu tada zmonems jokiu protestu, nusalintu blogus politikus istatymo numatyta tvarka.

  22 2
  Atsakyti
 • B
  Butu grazu 2020 spalio 18 14:00:26

  Kad jei nubalsavo politikas uz savo rinkejams nepatinkama istatyma ir uz kokios savaites jau eina dirbti pagalbiniu darbininku statybose. Ir be jokios iseitines. Buvo politikas ir nebera politiko. Ir jo vieta uzima tinkamesnis rinkejams. Laimejes rinkimuose antra vieta. Krinta ir tas ateina valdyt uzemes rinkimuose trecia vieta. Tada butu tikrai demokratija zmoniu valdzia o ne saujeles politiku valdzia.

  32 1
  Atsakyti
 • N
  Na taip 2020 spalio 18 13:54:51

  Butinai reikalingas isrinktu greito atsaukimo istatymas. Jei nuvilia savo rinkejus, priima istatymus ir sprendimus priesingus savo rinkeju norams. Nesiskato su savo rinkejais, daro isrinkti ka tik nori.

  28 1
  Atsakyti
 • B
  Balsuotojas 2020 spalio 18 13:47:45

  Va tikriausiai kazkaip priklausau didziuliam neinanciu balsuot elektoratui. Nesu kokios nors partijos fanatikas radikalas. Balsuot eina tikriausiai savo partiju fanatikai, aklai itikeje i savo mylimas partijas. Panasiai kaip futbolo komandu tie fanai uz savo futbolo komandas net puola i mustines uz savo mylimas komandas. Taip ir musu partiju fanatikai veerziasi balsuot uz savo fanatiskai mylima partija.. o normalus zmones sedi prie televizoriaus gurksnoja ka nors ir ziuri kas laimes. Neturi fanatiskos meiles jokiai partijai. Irju valdymui neturi simpatiju. Prisimena visas asmenines skriaudas padarytas valdanciuju.. ir nepadarytus gerus sprendimus irgi.. daugiau kaip puse rinkeju ziuri. Masto realiai, mato realybepartiju valdymo. Va uz Laisves partija sujudejo dalis didziulio nebalsuojanciu elektorato. Uz laisve visiems uz draudimu panaikinima kur liecia zmoniu asmenini gyvenima. Diktatura daugeliui visai tapo atgrasi jei sujuda siaip nesivarginantis balsuoti.

  4 14
  Atsakyti
 • P
  Pensinikas 2020 spalio 18 13:29:20

  Valstieciai kad kazka padidino ir dave po 200 yra gerai. Bet kam jie kaip kokie sunis visokiais draudimais visa laika puldinejo zmonesir tom prievartom bande kurti moralu komunizmo statytoja. Net vasara prie juros.Ko vis lindo draudimais ir baudimu i asmenini zmoniu gyvenima? Soko pries liaudies priprasta gyvenima. Va ir prarado daugybe savo rinkeju balsu. Ta auto rinkliava nereikalinga niekam ir zaliu rodikliu nuemimuuzpykde vairuotoju elektorata, cigareciu ir gerimo kainu didinimu ir prekybos draudimais uzpykde ant ju rukoriu ir net kartais nusiperkanciu isgert skaitlinga elektorata, brangios elektros kisimas zmonems ir atsisakymas pirk zmonems pigia elektra kad is to Astravo irgi nepridejo valstieciam balsu... o pries pat rinkimus dar pagrasino kad uzdraus parukyt balkone, ir stipru alu uzdraus. Durniau paskyt nebuvo imanoma. Liaudies priesai pasirode kad. Pries liaudi kad. Pries placiaja liaudi. Visos partijos kazkaip uzmirsta placiosios liaudies, neinanciu balsuot elektorata,.

  8 24
  Atsakyti
 • O
  Ona to Stromskis S. 2020 spalio 18 13:21:01

  Iš jūsų komentaro lietuviškas pavydas ,kaip slibinas lenda.Pone,tie ,kurie nedirbo ar mažai dirbo ir neturi reikiamo darbo stažo,gauna ne senatvės,o šalpos pensijas ir jos niekada su jūsų pensija nesusilyginsite.Pensija,labai dažnai,priklauso ne nuo to kad sunkiai ir ilgai dirbote,o nuo to kokį atlyginimą už darbą gaudavote.Didžiausias pensijas gauna seimo nariai,valdininkai,teisėjai bankų darbuotojai ir visokio plauko biurokratai,urių darbai ne darbu,o korupcija kvepėjo.

  31 4
  Atsakyti
 • D
  Dixesne pyse luetuvos uzdorva minimuma 2020 spalio 18 13:20:05

  Todel us minimumo turetu nieko. Neatskaityt nes jue ur taip.pusbadziu gyvena o jei gauti neatslsityts alga yai nirs pavalgyru sociai is pendinonlu irgi nuomkitbta 21 procenta pvm mojrscip net perkant duona turi uzmoket baldziai kazkpkus nesamone ivesta idomubar belarusai.irgi.moja pvm mokesti net pefkant duona

  3 6
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis 2020 spalio 18 13:13:13

  Manau kad pas mus ydinga, bloga pati valdymo sistema. Kurios deka isrinkti politikai tampa diktatoriais ir ima valdyti kaip nori patys nebeatsizvelgdami i juos isrinkusiu rinkeju lukescius. Reikalingas isrinktu atsaukimo istatymas , kad rinkejai surinke parasus galetu anksciau kadencijos pabaigos atsaukti jo rinkejus apvylusi politika is valdymo. Nereilketu tada ir protestu. O isrinkti politikai turetu istatymus ir sprendimus derinti su savo rinkeju interesais o ne tarnauti tik sauir klanams. Kad tauta visa laika galetu dalyvauti istatymu ir svarbiu sprendimu priemimeir isrinktieji nbutu zmoniu pastoviai kontroliuojami ir butu priversti maziau savivaliauti kaip tik nori jie.

  19 1
  Atsakyti
 • S
  Stromskis S. 2020 spalio 18 13:12:15

  mano pensija 450, tai minimalią pensiją didins, kol susilygins su mano. Tada gausis, kad aš, kuris visą gyvenimą sunkiai dirbo-gaus tiek pat su tuo, kuris nieko nedirbo

  26 10
  Atsakyti
 • t
  trylikta pensija yra ne 200 eurų 2020 spalio 18 12:53:02

  Ponai, kurie sėdite ant pinigų maišo.Įsidėmėkite: trylikta pensija turi būti ne 200 eurų, o visa pensija, kokią senjorai gauna kas mėnesį.Politikai, mažiau vokite, mažiau valdininkams, klerkams, tarnybų poniukams, departamentų popieriukų nešiotojams mokėkite, duokite ne tūkstantines algas, mažiau vardinių pensijų, tada visų pensijos bus apie 600 eurų per mėnesį. Kiek Seimas išsimoka išeitinių? Kiek Seimas pasiima kanceliarinių išmokų? Kiek pensijų gauna visokie teisėjai? O kokią algą gaina per mėnesį LTV gen dyrektorė ponė M.? Ji gauna nuo 6 iki 10 tūkst eurų per mėnesį, daugiau už Prezidentą. Va čia tai gerovės valstybė.Va kaip gerai tiems poniams ir ponėms

  48 1
  Atsakyti
 • C
  CIKAGA SENELIS POVILAS 2020 spalio 18 12:46:31

  GERB PENSINIKU PIRMINIKE KODEL JUS TO NESAKETE ANKSTESNEM VYREUSYBEM?PARODYKIT NORS VIENA VYREUSYBE KURI BUTU TIEK PAKELUSI PENSIJAS?IR TIEK KARTU JUS NORIT IS KARTO DAUK REIKEJO TAI DARYT ANKSTESNEM VALDZIO JEI JOS NORS KARTA BUT PAKELE PENSIJAS KAIP VALSTIECEI SENDIEN PENSIJOS GAL BUT JAU APIE TUKSTANTY KODEL JUS NEKALBAT KAD KONSERVATOREI NET ATEME SUMAZINO PENSIJAS KAS BUTU JEI JIE BUT BUVE DABAR SITOKIOJ SUNKIOJ SITACIJOJ KAIP DABAR BUTUMET GAL BASI IR ALKANI NES VISKA JIE KRITIKUOJA O KRITIKUOJA MANO NUOMONE NES NORI VALDZIOS KUO DAUGEU JUODINA TUO GALVOJA KAD ZMONES PATIKE IR TI MATOSO PAGAL RINKIMUS AS GALVOJU KAD GERAI PAMATYS KAIP ATEIS NAUJA VALDZE KIEK PAKELS PENSIJA ALGAS VAIKM ISMOKAS VIENKARTINES PASALPAS GAL BUS GEREU LAIKAS PARODYS BET ANKSCEU LAIKAS RODO BUVO LIUDNOS DIENOS ALKNIEM PENSINIKAM SUMAZINT DAR TAI MAN NEAISKU KAIP SI VALDZE RADA SUNKIU METU DIDINT KUR CE PASLAPTIS BET NE VISIM PATINKA TAIP KAS DABAR DAROMA GAL IR GEREU SVORIO NEPRIAUKS NEBUS NUTUKUSIU

  11 3
  Atsakyti
 • r
  rinkėjas iš Lietuvos 2020 spalio 18 12:44:21

  Mano teta dirbo mokytoja keletą dešimtmečių.Jos pensija labai maža.Neužtenka susimokėti už butą, vaistams belieka grašiai.Jos širdis operuota. Apvogėte ne tik pedagogus, bet ir visus, kurie dirbo sunkiai, sunkia ir sąžiningai kūrė dvasines ir materialines gėrybes. Lietuvoje pensijos yra trupiniai ant ubagų stalo, pasityčiojimas iš dorų žmonių.Duokite didesnes pensijas, kurių didesnis darbo stažas, kas nedirbo, tas tegul ir toliau vegetuoja, dabar taip kvailai skaičiuojate, kažkokius indeksus ar vienetus taikote.Nesąmonė. Kas negerbia dorų senjorų, tie yra tautos niekšai ir vagys.Taip, taip, ponai politikai ir milijonieriai.Kas nešė Lietuvą ant savo pečių? Senjorai.Jūs tik viską susivogėte ir tapote milijonieriais. Fui, gėda baisinė.

  41 7
  Atsakyti
 • U
  Ui 2020 spalio 18 12:41:08

  Ui, ponia Grasilda, i kaip jūs nisuprantat, kaip tie gauna milijonus. Taigi imkit i paklauskit tų, už kuriuos balsavot. Pensininkai šliaužte šliaužė prie urnų, kad tik aniems ni plaukas nenukristų. A kas poniai nileidžia už 1 jeurą nusipirkti milijoną ? Kas ? Agi Uspaskichas irgi galėtų patarti, kaip kvailiems pensininkams susikrauti milijonus. Ale ką čia. Tuščia kalba. Jūs esate gluši. Visi.

  5 12
  Atsakyti
 • O
  O Laisves partijos sekme didziule 2020 spalio 18 12:31:40

  Zmonems nusibodo draudimu diktatura. Draust daug ka net taip kistis i asmeninius zmoniu gyvenimus yra tiesus kelias i nebeisrinkima. Kainas didintakcizais irgi. Ivedinet mokescius naujus irgi kelias i nebeisrinkima. Nemazint kainu viskam mazinant prekiu ir paslaugu kainas mazinant akcizus ir pvm irgi kelias i nebeisrinkima. Atsiras partija kuri sumazins viskam tam kainas ir triumfuos rinkimuose. Zmonems norisi viska pirkt pigiau. Net kaip Lenkijoj pigiau. Visiem ir zmonem ir verslui norisi atiduot valdziai maziau. Tuo labiau kad valdzia ziauriai isvaisto is zmoniu paimtus pinigus. Sakykit ko mums remti baltarusius ir ukrainiecius. Mums jie tai nieko niekada neduos. Atejines parazituoti is musu pinigu. O valdziai parazituojantiem remti negaila musu pinigu. Pensinikam gaila o svetimiem paraztuot norintiems negaila.. gaunasi ne lietuviai valdo kad, o svetimi Lietuvoms zmonems, neziuriLietuvos zmoniu geroves didesnes.

  8 15
  Atsakyti
 • V
  Vilnietis 2020 spalio 18 12:19:40

  Kainu sumazinimas mazinant akcizus ir pvm labai pasijautu didesne gerove visiems zmonems. Zinoma tai apribotu valdanciuju permokejimus pirkimuose, mazesnius otkatus besusikombinuotu i osforus ir kitas slaptas vietas. Valdanciu ir skirstanciu pinigus yra mazai o zmoniu daug. Zmones gali panoreje sumazint skirstima pinigu is virsaus ir maziau atiduot skirstimui ir sumazejus kainoms patys reguliuot savo gerove tiesiogiai. Pensininkam mazesnes kainos viskam parduotuveje ir mokesciai komunaliniai be pvm irgi pasijaustu padidejusia gerove. Pigiau parukyt ir isgert irgi butu gerai. Tai irgi reikalingi dalykai zmonems. Labai daug pinigu nueina akcizams. Filosofija valdzios cia tokia, kad pritruks zmones del parukyt ir isgert pinigu reiskia taps moraliai komunizmo statytojais. Bet tai didziulio liaudies elektorato prekes kurio puolimas didinant akcizus zenkliai sumazino valstieciu galimybe buti isrinktiems. Valstieciai buvo labai kvaili ir atstume nuo saves skaitlingus elektoratus.

  4 4
  Atsakyti
 • j
  jau 2020 spalio 18 12:01:42

  Tik nereikia sva igti apie 800 euru,kur gi desit juos,te jauni tiek uzdirba,jie vaikus augina,bustus rengiasi,mums uztektu ir maziau,na nors 550 i rankas,galima gyvent,nereikia ryt o pavalgyt kainuoja nedaug,esu pensininke zinau,man uztektu ir 550,ir dabar man uztenka ir prie juros nuvaziuot ir vaikus,anukus pasveikint nors negaunu tu 550,bet gal,kad maistui mazai isleidziu,atsivalgiau per gyvenima,o jauniems reiktu daugiau,kol jie neuzdirba mums nieko nepakels,juk tai surista

  2 14
  Atsakyti
 • V
  Vertė 2020 spalio 18 12:01:11

  Lietuvoje taip- nuvertintas senas žmogus, kad neišmatuosi jokiais matais. Tarsi gyvą laidoti, kaip nereikalingą daiktą, arba "krimatoriume" sudeginti. Juk tie, dabartiniai senoliai, savo darbu ir įnašu, sukūrė gerbūvį dabartinei kartai, tad jie turėtų gauti padorią pensiją, kad galėtų bent senatvėje likusį laiką, bent žmoniškai pagyventi. Kodėl tuo uždirbtu gėriu naudojasi valdantieji, o senoliams numeta "centus," ir tuo pačiu kelia maisto kainas, brangina vaistus, arba nori įkišti "generinius vaistus"?. Senoliai, nurašomi myriop...Valdantieji, kokie jie bebūtų- gyvena tik sau.Pažadai, lieka pažadais,o gyvenimas senam žmogui -nepakeliamas.Valdančiųjų godumas-neišmatuojamas!!!

  15 2
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 spalio 18 11:53:18

  nors kartais logikos paieskokim "Šiandien pensija turėtų būti ne mažiau kaip 800 eurų" jei zmones dirba uz 600, tai ka cia svaigstat apie tokias pensijas????

  10 4
  Atsakyti
 • N
  Nirvana 2020 spalio 18 11:43:55

  Nenusiminkime, bus legalizuota žolytė ir gyvenimas taps vėl mielas, vartysimės prieš saulutę Lukiškių pliaže, gausime daug vitD ir vargo nematysime, nes svarbiausia teigiamos emocijos.

  12 3
  Atsakyti
 • R
  Rinknkimuose kiekvienas kandidatas turejo rastu paskelbti 2020 spalio 18 11:43:44

  Kiek mazins kainas viskam mazinant akcizus ir pvm. Kad kainos butu kaip Lenkijoje ar net mazesnes. Pakelbt kokius valstieciu blogus istatymus atsauks. Ir kad patvirtins 13 pensija.

  7 1
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis( 2020 spalio 18 11:31:50

  Valstieciai buvo gobsai lupo 9 kailius is zmoniu. Uztat praranda valdzia.

  1 16
  Atsakyti
 • N
  Na taip 2020 spalio 18 11:29:04

  Valdanciuju gobsumas neleis mazinti akcizu ir pvm kad kainos viskam paliktu kaip Lenkijoje kur valdzia maziau gobsi mokesciais. Ko gero sekanciuose rinkimuose reikia valdyti isrinkti ta Laisves partija jei ji prisieks mazint akcizus ir pvm ir sutvarkyt mokejimus pirkimuose. Dar kainoms tai yra zmonems labai svarbu pigi elektra. Naujai valdziai verta pagalvot kaip gauti kuo pigesne elektra. Net tiesiai ia to Astravo elektrines be tarpininku. Ne tokia jau bloga ta Astravo elektrine. Be to ir nepirkdami jos elektros vistiek turesime nei kiek nemazesne rizika. Tik turesime rizika uz dyka be naudos. Tai vadinasi apsimoka ta pati rizika tik jau su ekonomine nauda visiems. Riebus musu politikieriai apteke prisikombinuotais pinigais prieme nuostolinga zmonems ir verslui sprendima. Matoma kita karta reikes valdyti rinkti Laisves partija kuri zmonems grazintu prarastas laisves. Ir i pigia elektra. Laisve pasirinkt ir pigia elektra. Laisve zmonem referendumais priimt svarbius ekonomikai srendimu

  7 3
  Atsakyti
 • L
  Lietuviai 2020 spalio 18 11:13:29

  Visiems Lietuvos zmonems labiausiai reikalingas akcizu ir pvm mazinimas taip zenk.iai sumazinant visko kainas parduotuveje. Tai mokesckiai valdzios islaikymui. Tegu ismoksta maziau svaistyti pirkimuose ir nustot mo,eti visokiem parazitam tarpini kams vadinamiem tretiem asmenim, svaistyt pi igus nie,o ne audingiems konsultantam ir ekspertam, uzdraust baudziamaja atsakomybe turet saskaitas osforuose kur valdzios zmonem gryzta dalis permoketu biudzetiniu pinigu. Permokejimais ir nesuprantamiem mokejimam isvaistomi milijardai. Permokejimai vyksta ir savivaldybese. Nera jokios atsakomybes pinigu svaistunams. Mat teisinis imunitetas ivestas. Nepakaltinamumas ka bepadarytu, kokius sprendimus nuostolingus priimtu mokejimuose. Nepakaltinami teisini imuniteta turi tik beprociai. Ir valdzios zmones daro sprendimus budami teisiskai nepakaltinami. Prilyginti sia teise beprociams. Teisiniu imunitetu. Teisiniu nepakaltinamumu.

  8 0
  Atsakyti
 • K
  Keliautojas 2020 spalio 18 11:04:50

  Ko mes verkiam. Pries 30metu savo nuomone išreiškeme. Ko norejom ta ir turim.

  19 1
  Atsakyti
 • k
  kaunietis 2020 spalio 18 10:48:56

  teisingai sako ponia Grasilda . Pensijos Lietuvoje neturėtų būti mažiausios ES Kodėl mūsų pensininkai didžiausi skurdžiai Europoje? Kas gali paaiškinti ? Vienkartinių išmokų mums nepakanka.

  21 0
  Atsakyti
 • t
  to > tokia janina 2020 spalio 18 10:42:46

  Jau seniai net anūkai suprato kaip Lietuvoje jų seneliams "runkeliams" "skaičiuojamos" (tarkim pagal t.v. "ponų pensijų pensijų skaičiuoklė"), pensijos nuvagiant "prakeikto sovietinio laikotarpio" stažą, mokėtus mokesčius" nors patys skaičiuotojai ypač didžiuojasi tarybinių laikų diplomais, profesorių vardais, mokslo laipsniais, kad runkelių sąskaita galėtų sau ir savo aplinkai pasikelti pensijas, o pats vis putoji tulžimi skaičiuodamas kitų skatikus?

  23 0
  Atsakyti
 • t
  tokia janina reiškiasi 2020 spalio 18 09:35:03

  panašu, janina, prie sovietų dirbai prekyboje, iš po prekystalio biznius darei, alga maža, bet ponia buvai, ką suspekuliuodavai, su aplinkiniais nesidalinai, į gamyklas dirbti dėl didesnės algos nėjai. Dabar pensiją gauni priklausomai nuo sumokėtų mokesčių ir stažo, tai kuo kaltas kubilas, kad tavo gudrumas atsisuko prieš tave...

  5 23
  Atsakyti
 • L
  Lietuvoje i gatves neiseisi... 2020 spalio 18 09:28:38

  be valdzios leidimo!Juokingai atrodo..."demokratiskoje,laisvoje"salyje reikia leidimo mitinguoti,streikuoti.Musu valdzia bijo savo zmonii it ta parode 2008m.ivykiai.Ji nenori ju matyti nei girdeti.Zmones jai reikalingi tik tam,kad moketu mokescius ir nuolankiai vykdytu ju nelogiskus sprendimus.Pati valdzia uz nieka neatsako ir yra nebaudziama!Tad tiketis,kad gyvensime geriau-neverta.

  36 0
  Atsakyti
 • j
  jo 2020 spalio 18 09:20:57

  šita sovietinių laikų nomenklatūrininkė labiausiai nuskriausta. Man įdomu, kas ją rinko, kodėl ji tą "pensininkų atstovavimo" vietą amžiams užtūpusi ir kodėl p šitoje ir profsąjungų organizacijose sulindę sovietinio raugo nomenklatūrininkai, kurie neaišku kaip ir kur buvo "rinkti"?

  7 9
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADARINIAI: pietinėje Belgijos dalyje – prancūzakalbėje Valonijoje – prasidėjo šiukšlių krizė - po smarkių potvynių, kilusių liepos 14-16 dienomis, regione perpildyti visi sąvartynai, ir statybinių šiukšlių kalnai ėmė dygti nenaudojamoje automobilių magistralėje A601.

 • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
 • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
 • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
 • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
 • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

 • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
 • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
 • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
 • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar vidaus reikalų ministrė A.Bilotaitė turi atsistatydinti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +24 C

+15 +21 C

 

+15 +20 C

+21 +29 C

+19 +26 C

 

+24 +27 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos