respublika.lt

Pensijos nekyla dėl valdžios godumo - straipsnio komentarai:

 • :
  :D 2021 sausio 15 17:49:38

  KGBistui Tomui pensijų nekyla, o mums tai pakilo

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Poniai Grasildai 2020 spalio 28 11:14:48

  O ką Jūs padarėte, kad kolchozuose, pavadintuose sodų bendrijomis, neapvaginėtų pensininkų? Net ten negyvenantys moka už šiukšles,atlyginimus už bezdėjima pirmininkams, už savo pinigus asfaltuoja gatves, apšviečia jas ... Viskas savo lėšomis. O ponai dar sovietmečiu gavo nemokamai didelius butus, "išsipirko" juos už čekius, kai kiti tais čekiais net užpakalio nepsišluostė. Negi pensininkai iki šiol neįgijo proto, kad renka savo engėjus ir Lietuvos įšdavikus.

  1 1
  Atsakyti
 • M
  Mielai Poniai 2020 spalio 28 11:02:50

  Jūs sakote, kad nežinote kaip savo turtą padidinti iki milijono. Tai paklauskite to, kurį išsirinkote - jis milijonqą nusipirko už vieną eurą. Kitas, kurį taip pat ant šakių atnešėte į Seimą, milijoną susirinko batų dėžutėmis, dar vienas - tiesiog garsiai "guldydamas " vagies galvą... Ko Jūs norite ? Išsirinkote patys. Šliaužte šliaužėte prie urnų... Tai džiaukitės.

  2 1
  Atsakyti
 • b
  blefas 2020 spalio 28 10:02:04

  tik mes vieni esame kalti, kito kelio nėra ir nebus eina porele pensininku pre urnos balsoja ir vienas kito klause už ką atidavei vyras atsako už moteri, moteris atsako vyrui, aš taip už vyrus, viskasaišku ir tas bajeris kartojasi per 30 metu pastoviai, taip juk neišmanėliai bėga draskosi po to verkia 4 metus oi blogai vertybes jau buvo seniai laikas išmokti vertinti nepagal grožio mados fokusus, čia ne europos dainu kovos kuriems balsu daugiau surinko, mūsų vergijos madoj buvo nuo seno ir liko ponui lenkis kepure nusiėmus ir lenkis , bučjuok užpakali seno kuino, pagal kino filmo ubagu šalies gyvenima nugyventa, iki dabarties užtai ir minko prota melo formomis o tie tyki ir iš paskos bėga šaukia aš balsavau, va jus mūsų kombinaciju kledesiai, nusipelnėmgyventi geriau, be to gerio 30metu prabėgo ir pažadai liko iki dabar gerai mulkinti kaip sekasi melagui kabinti makaronus rinkite mane o tie lakstytojai tik ėjo ir eina lenda prie lovio užtai kad tarpas mūsų padalintas dvi lietuvas

  0 1
  Atsakyti
 • A
  Aimanos 2020 spalio 26 08:51:02

  Gal nauja Premjiere parades dirbti? Per 30 metu,vyriausybes rupesčiu nebuvo supirktos ,eksportuotos ž.ù.gerybes.Sonjorams valdanties versla,tokie pat mokesčiai,kaip jauniems.Nera pinigu,didinimui pensiju,atleiskite juos nuo drakonišku moksčiu.To tokimes iś naujos Primjieres

  0 1
  Atsakyti
 • p
  puiku 2020 spalio 21 15:09:47

  Grasilda, jūs nedirbdama norite gauti vidutinio atlyginimo pensiją, o žmonės dirba už minimalią algą. Ką jie raupsuoti?

  3 0
  Atsakyti
 • t
  tyliai nueinantis 2020 spalio 20 08:03:29

  Nieko jau niekam nebereikia ir nebereikės, prabalsuota už vogimą, degradus, neaiškiuosius, todėl belieka ploti ir tapšnotis sau !!!

  5 0
  Atsakyti
 • K
  Koment. "Darius" 2020 spalio 19 18:55:14

  kodel nebuvo masinio noro isvykti vaikams, kol nebuvo pavogta pramone su darbo vietomis,vadinasi,su stlyginimu???Norit, kad vaikai vagims landsbergynui tarnautu? Kur jie gavo milijonus?

  7 1
  Atsakyti
 • H
  Haze 2020 spalio 19 08:28:03

  Seimo narių atlyginimas būtų kad ir 1000er.ju ten ne vieno nebūtų prie lovio. Islakstytu, kaip tarakonai.

  14 1
  Atsakyti
 • D
  Darius 2020 spalio 19 07:56:54

  Kai suprasite kad pensijos yra neuzdirbti pinigai, tai nustosite save apgavineti... Jusu ale uzdirbti pinigai senai isleisti dar nespėjus jums i pensija iseiti. Nežinau kas laukia mūsų kartos, gak visai negausime pensijos jokios. Bet mieli senjorai, kiek is jusu vaiku ir anuku sedi uzsieniuose, ir kiek ten dirbanciu islaiko uzsienio pensininkus. Kiek is jusu saziningai pasakete jiems grizkit cia vergaukit uz minimuma ar vidutine alga ir islaikykit mus, ne vietoj to jus džiaugiatės ir dar pries kitus didziuojates, kad va jusu vaikaiciai kokie protingi nesedi cia o ten uzdirba padorius pinigus. Tai kaip galute tiketis, didesniu pensiju, is tos mazos likusios jaunesnes cia vergauti kartos.. Ir net ne jusu paciu gimines... Dauguma like nemazai ipusejusiu darbo amziu dar po siandienai neturi busto, o paskola iki pensijos.. Jus to neturejote, jus jau turejote. Nenorekit oriu pensiju is lietuvoje likusiu dirbti vergu... Kuriu kiekis tuoj susilygins su dirbanciuju..

  5 18
  Atsakyti
 • T
  To po lygiai 2020 spalio 19 05:51:34

  Na valdininkams pakele ne 10 proc, o 1 eura. Prie bazinio koeficiento. Tad jei tu nesi didysis bosas, o tavo koeficientas koks 5 ar 8, tai ir prisides kokie 3 eu. LVZS pensijas didino kas met. Pries tai LSDP bent jau jas atstate. Na dabar pagalvokit kokios butu pensijos, jei TS savo laiku nebutu sumazinusi? Is kitos puses 800 eu pensija - nerealu, kai LT 25 proc uzdirba MMA, o dar 50 proc nuo 500 iki 700. Cia tas,, statistinis,, VDU, ir tera,, statistinis,,. Atmeskit visokius Jakilaicius ir Miliutes, kurie gauna po 10.000 - VDU atrodys visai kitaip

  9 3
  Atsakyti
 • v
  vytautas 2020 spalio 19 00:29:34

  PAMENU 90 TAISIAIS,kada lendzbirkis plovė smegenis rukeliams,kad prie nepriklausomybės gyvensime oriomis pensijomis ir gamybose žmonės uždirbs europines algas.kariuomenės nebus,bus tik pasienio policija.kariuomenės nebuvo,kol valdžiagyviai prichvatizavo įmones,miškus,gražiausius lietuvos kampelius.tada nusprendė,kad privogtą turtą laikas apsisaugoti sukuriant kariuomenę.o kad tauta nrsukiltu būtinai reikėjo už alaus butelį ir skalbimo miltelių maišeli istoti į eurosojūzą ir nato.ir gyvene dabar ušėja į pensijas ubagų lygiu ir rausiasi šiukšlyne arba lesa miežines kruopas.Aišku ne visi,juk apsukrių vagių,aferistų buvo daug.

  13 4
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2020 spalio 19 00:08:28

  ...o nieks nesusimąstė. kad pensijų apskaičiavimas neteisingas ??? ir iš viso, nepagalvojot, kad šalyje 30 metų bardakas...ir ne valstiečių , ar dar kieno nors jėgoms, šitą košę, užvirtą grybų, išsrėbti...tai tiek...

  16 1
  Atsakyti
 • n
  nacionalizuoti pavogtus turtus 2020 spalio 18 21:46:02

  Buvau viename susibūrime, aktyvesni žmonės siūlė iš milijonierių atimti ir nacionalizuoti pavogtą turtą, kurį uždirbo visi Lietuvos žmonės. Kas ne tavo, atiduok, ir baigta. Išvogė buvusių kolkozų veikėjai žemes, visą nekilnojamąjį turtą, Miestuose, sakykim kur Vilniaus Užupyje prichvatizavo veikėjas didelį namą - atiduok, ne tavo, susigrobei. Susigrobė ponai vertingus pastatus, pasisavino miškų masyvus, įsiteisino su apgaule sklypus prie ežerų - atiduokit vaikų namams ar senelių prieglaudai, pušynuose giminių vilos iškilo - tegul būna sanatorija vaikams.Kas pavogta, tas ne jūsų, atiduokit tautos reikmėms

  27 1
  Atsakyti
 • O
  Oi, kodėl,... 2020 spalio 18 21:11:56

  kodėl tas valdžios godumas nepasireiškia didinant karines išlaidas, supirkinėjant karinę techniką. Karui ruošiasi, keldami konfliktus su kaimynais, juos provokuodami ar tiesiog mausto žmones. Jei Landsbergiai taip nori pakariaut, gal tegul vyksta į Izraelį, pasiėmę kartu ir Nausėdą?..

  18 1
  Atsakyti
 • s
  skurdas ir didž.atskirtis 2020 spalio 18 20:34:04

  Ubagas ,o dar su užrišta burna antsnukiu idealiausias ponų rinkėjas, kai iš jo per 30m nuo pensijų per skaičiuokles apvagia 5- 10 tūkst eu, o prieš rinkimus neva duoda 200 eu , lyg iš savo kišenės ir taip giriasi, lygtai Lietuvos pensininkai ne didžiausi ES skurdžiai, kai kas antras žemiau skurdo ribos ir ne pasaulio rekordininkai savižudžiai. Kaip reikia negerbti savo rinkėjų, kad kai žinai, jog keliolika eu indeksuotų "runkelių " pensijų indeksacijas surijo brangstantis gyvenimas, o pensijos oriai didėjo, didindamos "pensijų vidurkius" tik "elitui" .

  13 2
  Atsakyti
 • Z
  Zose 2020 spalio 18 17:37:31

  Jei ir turi tie pensininkai pinigų tai susitaupe nuo sovietmečio, dirbo papildomai arba rūsiuose mezgė, siuvo. Tie pinigai jau 4 kart keitėsi ir vis mažyn, o ne daugyn. Nereikia pavydėti vieni dirbo kiti tinginiavo. Pasidarė visi ubagais jau prie nepriklausomos Lietuvos.

  31 4
  Atsakyti
 • P
  PO LYGIAI 2020 spalio 18 17:34:46

  Kodel mes, turintys virs.40 m. darbo stazus, gauname ne pensijas bet ismaldas. Kodel visiems reikia, bet pensininkams ne. Zmones turi buti lygus. Keliate 10 proc. valdininkams kelkite visiems, neturite is ko - tada niekam. Kodel pensininkus nebeskaitote zmonemis. Uztenka primetineti. Pensininkai, turintys darbo stazus, turetume gauti minimalios menesines algos dydzio pensijas, nereikes lengvatu sildymams ir t.t.

  39 0
  Atsakyti
 • q
  qwe 2020 spalio 18 17:24:13

  uztenka ir taip tos pensijos vistiek vagim viska atiduoda

  3 24
  Atsakyti
 • L
  Laukit malonės 2020 spalio 18 17:13:37

  Kiek konservai kėlė pensijas, gal nereikia primint. Jei vėl išrinksit konservus, jie tuoj pat primins kaip tada, prie Kubiliaus ir Šimonės "gerai" gyveno pensininkai ir visi kiti. Pamiršot Gabrio žodžius?? "Jei mes laimėsim, sunaikinsim viską, ką "valstiečiai" sukūrė ir pasiekė". Man tie niekšiški žodžiai, kaip durklas įsmigo į paširdžius.

  41 1
  Atsakyti
 • L
  Laukit malonės 2020 spalio 18 17:13:07

  Kiek konservai kėlė pensijas, gal nereikia primint. Jei vėl išrinksit konservus, jie tuoj pat primins kaip tada, prie Kubiliaus ir Šimonės "gerai" gyveno pensininkai ir visi kiti. Pamiršot Gabrio žodžius?? "Jei mes laimėsim, sunaikinsim viską, ką "valstiečiai" sukūrė ir pasiekė". Man tie niekšiški žodžiai, kaip durklas įsmigo į paširdžius.

  23 1
  Atsakyti
 • g
  gerbiami senjorai 2020 spalio 18 16:51:35

  balsuokit uz konsevliberalus ir gyvensite kaip rojuje ,oriai .................

  7 12
  Atsakyti
 • P
  Peciorinas 2020 spalio 18 16:02:50

  kvailiai jus visi. Kokius seimunus beisrinktumet, niekas nepasikeis, nei pensininkams, nei dirbantiems nekils nei pensijos, nei atlyginimai. Viskas yra akiu dumimas, tai tik sitie loviniai, atsiras prie pilno lovio, pamirs visus pazadus. Geriausiai aplamai neit visiems balsuot, boikotuot balsavimus. Tegul toliau eda tie patys, gal jau apsrijo, maziau bereiks. O isrinksit naujus, tai gerkliu neuzkisit.

  17 10
  Atsakyti
 • L
  Lietuvoj isiveise blogos jegos... 2020 spalio 18 16:00:39

  Tai genocidas... vykdomas pasauliniu mastu... Vakar, perskaiciau Estijos delfi, kad nuo pandemijos pradzios, dvigubai daugiau zmoniu nusizude, negu numire nuo coronos... Daugiausiai Europoj nusizude lietuviu, po to rusu, o tretieji ukrainieciai? Kazi, ka tai reiskia?

  22 3
  Atsakyti
 • G
  Gadis 2020 spalio 18 15:33:56

  Manau,su pensininkais yra elgiamasi sitaip samoningai. Dvarui nereikia samoningu pensininku,labai patogu laikyti namuose ir plauti smegeneles per savo propogandines tv.

  37 0
  Atsakyti
 • P
  P* visiem 2020 spalio 18 14:46:08

  Ka jus ce lojate baranai.

  5 12
  Atsakyti
 • A
  Artùras 2020 spalio 18 14:37:23

  Tokia laisvês kaina nêra ko pykti kiek vienam palei poreikius ir kiek vienam palei darba

  3 15
  Atsakyti
 • A
  Ar ce 2020 spalio 18 14:35:10

  Gieju paradas

  16 2
  Atsakyti
 • O
  O nauji mokesciai turi buti svarstomi referendumais 2020 spalio 18 14:13:35

  Ir dideli valstybiniai pirkimai, ir biudzeto klausimas ir formavimas. Visos tautos o ne saujeles ne Lietuvos zmonems tarnaujanciu politiku. Tik sau, uzsieniui ir verslo klanams tarnaujanciu. Ir savo partiju vadams.

  38 0
  Atsakyti
 • X
  Xl 2020 spalio 18 14:10:14

  Kubilius aiškiai pasakė pinigų nėra, bus veržiami diržai, viskas iššvaistyta

  34 4
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +13 C

+10 +17 C

 

+9 +16 C

+19 +23 C

+19 +24 C

 

+18 +21 C

0-8 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos