respublika.lt

Pensijos nekyla dėl valdžios godumo - straipsnio komentarai:

 • Punch 2020 spalio mėn. 17 d. 17:27:05

  Paskaucius komentarus darosi aisku,kiek daug smegenu praplove kolchozas su skverno ir asilo verygos pagalba.

  7 91
 • seni 2020 spalio mėn. 17 d. 17:13:22

  o tu manai,kad smegenu turi skvernelis ir koloradas? Turi - taip,bet jos dirba tik savo naudai,o pensininkams tik del akiu ir tik iki rinkimu. Gal gana gyventi praeitimi? Uz senas klaidas turi atsakyti tie,kas jas sukure. Bet gal nebukime akli,kaip to nori karbauskis su valdzios istriskusiu mentu,ir pamatykime dabartiniu aferas. Paklausk seni,kodel sitie du prisimine pensininkus tik pries rinkimus?

  9 64
 • Svarkelis 2020 spalio mėn. 17 d. 17:04:59

  Milicininkas laiko visus durniais ir galvoja,kad yra kietas izdo tvarkytojas. Ir arkliui aiski jo naisiu barono afera,kad geriau pamesti vienkartine ismoka,negu laikytis programos pastoviam pensiju kelimui. Prie viso to buvusi ismoka ir zadama 13 pensija suzaide ir zaidzia toliau rysku vaidmeni rinkimuose. Milicininkas su kolorado vabalu jauciasi pries pensininkus dievais,pamesdami vienkartine ismoka, o pensinikai eina atiduoti duokle per rinkimu punktus tiems dviems aferistams. Penktos klases lygio premjero matematika,o duoda rezultatus jo keslams. Labai keista...

  5 61
 • Ne jaunuolis 2020 spalio mėn. 17 d. 16:00:32

  Matyt Makarevičienės tėvai, ją krikštydami, numatė jos charakterį, todėl ir pavadino GRASI lda> Visada ir visur savo nepasitenkinimą demonstruoja, visus badu mirštančiais vadina, niekur nieko gero nemato ir negirdi. Grasi...ldėle, juk ne viskas taip juoda, dargi viską, lygiai taip ir dorą pensiją, reikia užsidirbti. Iš dangaus Dievas tik žydams, bėgantiems iš Egipto, manos pabarstė.

  3 43
 • Arvydas 2020 spalio mėn. 17 d. 20:09:47

  Per rinkimus kremlinės žiurkės atrado gelbėjimo(rinkėjų mulkinimo) ratą - iš Skvernelio algos mokės 13 pensiją.Finansistas Šapoka - rinkiminiai marazmatiški pažadai

  4 42
 • Daug fanatiku puola dabar Laives partija. Ji tikrai nekenks pensininku pragyvenimui. Jei sumazins kainas viskam sumazindami akcizus ir pvm, atsauks valstieciu ivestus draudimus 2020 spalio mėn. 18 d. 14:09:00

  Pragyvenimas bus pigesnis visiems ir maziau valdzia kisis i zmoniu asmenini gyvenima. Zmones pajaustu daugiau Laisves. Kaip tikrojoje Europoje kad.

  5 36
 • >Bet 2020 spalio mėn. 17 d. 16:49:57

  Bet yra valstiečių kita labai nešviesi pusė. Šitos „pandemijos“ metu labai atkratė rinkėjus nuo valstiečių pernelyg didelis Verygos entuziazmas (nuolat staipantis žiniasklaidos priemonėse iki koktumo) iškelti kovidą aukščiau kitų ligų, kuris yra paprasčiausia nuolatinė liga, kai esi perpūstas vėjelio, apsisnargliavęs, kaip ir nuo senovės įprasta, ir ši „liga“ nuo senovės buvo gydoma žolelėmis, medumi ir kokiais nors lašiukais. Po savaitės budavome kaip agurkeliai, o dabar sloga padaryta pasauline nelaime, ir netgi mirtina. O ką? Nebūdavo to ir anksčiau? Ir dar kaip būdavo, jei nesigydęs eidavai į sunkius darbus, o kitiems vos pora žingsnių iki amžinybės, tokie perpūtimai baigdavosi mirtimi. Ypač senelių namuose ir slaugos ligoninėse tai vykdavo nuolat. Ir niekam medikų galvos dėl to neskaudėjo, o dabar paylo toks vajus, kad ne tik keista, bet ir nenormalu. Visi prisimenam ir Verygos vaistų atpiginimą. Kaip jis mums sukišo generinius vietoj etinių vaistų visi prisimenat ar jau atbukot? Taigi dabar valstiečiams ir atsiliepia jo darbeliai.

  13 32
 • qwe 2020 spalio mėn. 18 d. 17:24:13

  uztenka ir taip tos pensijos vistiek vagim viska atiduoda

  3 24
 • Pensinikas 2020 spalio mėn. 18 d. 13:29:20

  Valstieciai kad kazka padidino ir dave po 200 yra gerai. Bet kam jie kaip kokie sunis visokiais draudimais visa laika puldinejo zmonesir tom prievartom bande kurti moralu komunizmo statytoja. Net vasara prie juros.Ko vis lindo draudimais ir baudimu i asmenini zmoniu gyvenima? Soko pries liaudies priprasta gyvenima. Va ir prarado daugybe savo rinkeju balsu. Ta auto rinkliava nereikalinga niekam ir zaliu rodikliu nuemimuuzpykde vairuotoju elektorata, cigareciu ir gerimo kainu didinimu ir prekybos draudimais uzpykde ant ju rukoriu ir net kartais nusiperkanciu isgert skaitlinga elektorata, brangios elektros kisimas zmonems ir atsisakymas pirk zmonems pigia elektra kad is to Astravo irgi nepridejo valstieciam balsu... o pries pat rinkimus dar pagrasino kad uzdraus parukyt balkone, ir stipru alu uzdraus. Durniau paskyt nebuvo imanoma. Liaudies priesai pasirode kad. Pries liaudi kad. Pries placiaja liaudi. Visos partijos kazkaip uzmirsta placiosios liaudies, neinanciu balsuot elektorata,.

  8 24
 • tokia janina reiškiasi 2020 spalio mėn. 18 d. 09:35:03

  panašu, janina, prie sovietų dirbai prekyboje, iš po prekystalio biznius darei, alga maža, bet ponia buvai, ką suspekuliuodavai, su aplinkiniais nesidalinai, į gamyklas dirbti dėl didesnės algos nėjai. Dabar pensiją gauni priklausomai nuo sumokėtų mokesčių ir stažo, tai kuo kaltas kubilas, kad tavo gudrumas atsisuko prieš tave...

  5 23
 • Darius 2020 spalio mėn. 19 d. 07:56:54

  Kai suprasite kad pensijos yra neuzdirbti pinigai, tai nustosite save apgavineti... Jusu ale uzdirbti pinigai senai isleisti dar nespėjus jums i pensija iseiti. Nežinau kas laukia mūsų kartos, gak visai negausime pensijos jokios. Bet mieli senjorai, kiek is jusu vaiku ir anuku sedi uzsieniuose, ir kiek ten dirbanciu islaiko uzsienio pensininkus. Kiek is jusu saziningai pasakete jiems grizkit cia vergaukit uz minimuma ar vidutine alga ir islaikykit mus, ne vietoj to jus džiaugiatės ir dar pries kitus didziuojates, kad va jusu vaikaiciai kokie protingi nesedi cia o ten uzdirba padorius pinigus. Tai kaip galute tiketis, didesniu pensiju, is tos mazos likusios jaunesnes cia vergauti kartos.. Ir net ne jusu paciu gimines... Dauguma like nemazai ipusejusiu darbo amziu dar po siandienai neturi busto, o paskola iki pensijos.. Jus to neturejote, jus jau turejote. Nenorekit oriu pensiju is lietuvoje likusiu dirbti vergu... Kuriu kiekis tuoj susilygins su dirbanciuju..

  5 18
 • Kaimietis( 2020 spalio mėn. 18 d. 11:31:50

  Valstieciai buvo gobsai lupo 9 kailius is zmoniu. Uztat praranda valdzia.

  1 16
 • Artùras 2020 spalio mėn. 18 d. 14:37:23

  Tokia laisvês kaina nêra ko pykti kiek vienam palei poreikius ir kiek vienam palei darba

  3 15
 • O Laisves partijos sekme didziule 2020 spalio mėn. 18 d. 12:31:40

  Zmonems nusibodo draudimu diktatura. Draust daug ka net taip kistis i asmeninius zmoniu gyvenimus yra tiesus kelias i nebeisrinkima. Kainas didintakcizais irgi. Ivedinet mokescius naujus irgi kelias i nebeisrinkima. Nemazint kainu viskam mazinant prekiu ir paslaugu kainas mazinant akcizus ir pvm irgi kelias i nebeisrinkima. Atsiras partija kuri sumazins viskam tam kainas ir triumfuos rinkimuose. Zmonems norisi viska pirkt pigiau. Net kaip Lenkijoj pigiau. Visiem ir zmonem ir verslui norisi atiduot valdziai maziau. Tuo labiau kad valdzia ziauriai isvaisto is zmoniu paimtus pinigus. Sakykit ko mums remti baltarusius ir ukrainiecius. Mums jie tai nieko niekada neduos. Atejines parazituoti is musu pinigu. O valdziai parazituojantiem remti negaila musu pinigu. Pensinikam gaila o svetimiem paraztuot norintiems negaila.. gaunasi ne lietuviai valdo kad, o svetimi Lietuvoms zmonems, neziuriLietuvos zmoniu geroves didesnes.

  8 15
 • jau 2020 spalio mėn. 18 d. 12:01:42

  Tik nereikia sva igti apie 800 euru,kur gi desit juos,te jauni tiek uzdirba,jie vaikus augina,bustus rengiasi,mums uztektu ir maziau,na nors 550 i rankas,galima gyvent,nereikia ryt o pavalgyt kainuoja nedaug,esu pensininke zinau,man uztektu ir 550,ir dabar man uztenka ir prie juros nuvaziuot ir vaikus,anukus pasveikint nors negaunu tu 550,bet gal,kad maistui mazai isleidziu,atsivalgiau per gyvenima,o jauniems reiktu daugiau,kol jie neuzdirba mums nieko nepakels,juk tai surista

  2 14
 • Balsuotojas 2020 spalio mėn. 18 d. 13:47:45

  Va tikriausiai kazkaip priklausau didziuliam neinanciu balsuot elektoratui. Nesu kokios nors partijos fanatikas radikalas. Balsuot eina tikriausiai savo partiju fanatikai, aklai itikeje i savo mylimas partijas. Panasiai kaip futbolo komandu tie fanai uz savo futbolo komandas net puola i mustines uz savo mylimas komandas. Taip ir musu partiju fanatikai veerziasi balsuot uz savo fanatiskai mylima partija.. o normalus zmones sedi prie televizoriaus gurksnoja ka nors ir ziuri kas laimes. Neturi fanatiskos meiles jokiai partijai. Irju valdymui neturi simpatiju. Prisimena visas asmenines skriaudas padarytas valdanciuju.. ir nepadarytus gerus sprendimus irgi.. daugiau kaip puse rinkeju ziuri. Masto realiai, mato realybepartiju valdymo. Va uz Laisves partija sujudejo dalis didziulio nebalsuojanciu elektorato. Uz laisve visiems uz draudimu panaikinima kur liecia zmoniu asmenini gyvenima. Diktatura daugeliui visai tapo atgrasi jei sujuda siaip nesivarginantis balsuoti.

  4 14
 • Ui 2020 spalio mėn. 18 d. 12:41:08

  Ui, ponia Grasilda, i kaip jūs nisuprantat, kaip tie gauna milijonus. Taigi imkit i paklauskit tų, už kuriuos balsavot. Pensininkai šliaužte šliaužė prie urnų, kad tik aniems ni plaukas nenukristų. A kas poniai nileidžia už 1 jeurą nusipirkti milijoną ? Kas ? Agi Uspaskichas irgi galėtų patarti, kaip kvailiems pensininkams susikrauti milijonus. Ale ką čia. Tuščia kalba. Jūs esate gluši. Visi.

  5 12
 • P* visiem 2020 spalio mėn. 18 d. 14:46:08

  Ka jus ce lojate baranai.

  5 12
 • gerbiami senjorai 2020 spalio mėn. 18 d. 16:51:35

  balsuokit uz konsevliberalus ir gyvensite kaip rojuje ,oriai .................

  7 12
 • Senjoras 2020 spalio mėn. 17 d. 20:46:52

  Šita ponia nori vieniems gėrio, bet kiti, gaus mažiau (MMA). Dirbantysis gaus mažiau nei pensininkas, o tai kokiá jis gaus pensijá ?

  15 11
 • Stromskis S. 2020 spalio mėn. 18 d. 13:12:15

  mano pensija 450, tai minimalią pensiją didins, kol susilygins su mano. Tada gausis, kad aš, kuris visą gyvenimą sunkiai dirbo-gaus tiek pat su tuo, kuris nieko nedirbo

  26 10
 • Peciorinas 2020 spalio mėn. 18 d. 16:02:50

  kvailiai jus visi. Kokius seimunus beisrinktumet, niekas nepasikeis, nei pensininkams, nei dirbantiems nekils nei pensijos, nei atlyginimai. Viskas yra akiu dumimas, tai tik sitie loviniai, atsiras prie pilno lovio, pamirs visus pazadus. Geriausiai aplamai neit visiems balsuot, boikotuot balsavimus. Tegul toliau eda tie patys, gal jau apsrijo, maziau bereiks. O isrinksit naujus, tai gerkliu neuzkisit.

  17 10
 • jo 2020 spalio mėn. 18 d. 09:20:57

  šita sovietinių laikų nomenklatūrininkė labiausiai nuskriausta. Man įdomu, kas ją rinko, kodėl ji tą "pensininkų atstovavimo" vietą amžiams užtūpusi ir kodėl p šitoje ir profsąjungų organizacijose sulindę sovietinio raugo nomenklatūrininkai, kurie neaišku kaip ir kur buvo "rinkti"?

  7 9
 • Susidaro 2020 spalio mėn. 17 d. 16:51:13

  Susidaro ispudis ,Kad ta Grasilda konservu statytine.Nors seime pilna etatiniu pensininku bet pensininkai neturi savo atstovu.O galetu pastoviai sudaryti dauguma.

  37 8
 • Aqnė 2020 spalio mėn. 17 d. 19:05:27

  Norėčiau tam pasivadinusiu bet net vardą žmoqus neturi qeriau būtu pasirašes konservas skambėtu qražiau matyt didelis ponas esi kad vaistai nepatinką o man tie qeneriniai qerai nereikią primokėti ankščiau pusę pensijos palikdavau tiems gigantams o jei nori pirk oriqinalą kas draudžią

  24 7
 • rinkėjas iš Lietuvos 2020 spalio mėn. 18 d. 12:44:21

  Mano teta dirbo mokytoja keletą dešimtmečių.Jos pensija labai maža.Neužtenka susimokėti už butą, vaistams belieka grašiai.Jos širdis operuota. Apvogėte ne tik pedagogus, bet ir visus, kurie dirbo sunkiai, sunkia ir sąžiningai kūrė dvasines ir materialines gėrybes. Lietuvoje pensijos yra trupiniai ant ubagų stalo, pasityčiojimas iš dorų žmonių.Duokite didesnes pensijas, kurių didesnis darbo stažas, kas nedirbo, tas tegul ir toliau vegetuoja, dabar taip kvailai skaičiuojate, kažkokius indeksus ar vienetus taikote.Nesąmonė. Kas negerbia dorų senjorų, tie yra tautos niekšai ir vagys.Taip, taip, ponai politikai ir milijonieriai.Kas nešė Lietuvą ant savo pečių? Senjorai.Jūs tik viską susivogėte ir tapote milijonieriais. Fui, gėda baisinė.

  41 7
 • Dixesne pyse luetuvos uzdorva minimuma 2020 spalio mėn. 18 d. 13:20:05

  Todel us minimumo turetu nieko. Neatskaityt nes jue ur taip.pusbadziu gyvena o jei gauti neatslsityts alga yai nirs pavalgyru sociai is pendinonlu irgi nuomkitbta 21 procenta pvm mojrscip net perkant duona turi uzmoket baldziai kazkpkus nesamone ivesta idomubar belarusai.irgi.moja pvm mokesti net pefkant duona

  3 6
 • Bet 2020 spalio mėn. 17 d. 16:07:54

  Bet nors pensijos labai labai mažos ir sunku iš jų pragyventi, kodėl tie patys skurdžiausi pensininkai balsuoja už turtingus konservatorius? Valstiečiai per tuos 4 metus nors po truputį 3 kartus didino pensijas, o Tėvynės Sąjunga kartu su liberalais 2012 .m. sumažino. Ir dabar jeigu konservatoriai ateis į valdžią, žinoma, irgi su liberalais, matysime padidintas pensijas kaip savo ausis. Ir iš kur ta begalinė meilė - to negaliu suprasti.

  68 6
 • Pensijos savininkas 2020 spalio mėn. 17 d. 18:30:32

  Manau, kad jei reikėtų rinktis tarp 13 priedo ir atitinkamai didesnės pensijos visus metus = 13 priedas padalintas iš 12, tai aš pasirinkčiau 13 priedą. Kadangi jis visiems lygus ir taip bent kiek aplyginama pensijų nelygybė. Jei pensijas didina indeksuodami, tai skirtumai tarp didelių ir mažų pensijų tik auga.

  64 5
 • n.nuomone 2020 spalio mėn. 17 d. 20:37:42

  Viskas bus gerai. Tikekimes,kad seimo nariai ,kurie neisrinkti-atsisakys iseitinems skirtu pinigeliu. Jie gavo dideles seimo nario algas, neatliko darbo, kur deklaravo iki rinkimu. Jie blogai jausis, todel tukstantelius Lietuvos seimo nariai aukos finansu ministrui,kad prideti pensininkams. Garbe buvusiems seimo nariams! Mes tikim ju padorumu!

  31 5
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Čilės šiaurinę Ramiojo vandenyno pakrantę supurtė 5,6 balų stiprumo žemės drebėjimas; jis užregistruotas 23.11 val. penktadienį vietos laiku šiauriniame Kokimbo regione.
 • STATISTIKA: trečią ketvirtį šalyje padidėjo paukštienos gamyba, pardavimas ir importas, o eksportas ir kainos sumažėjo, rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • SUTARĖ: Afganistano vyriausybė ir Talibanas susitarė dėl pagrindinių klausimų, dėl kurių taikos derybos buvo atsidūrusios aklavietėje; dabar šalys yra pasiruošusios oficialioms deryboms.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite santaupų juodai dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+2 +4 C

 

+3 +5 C

 +7 +9 C

+7 +9 C

 

 +6 +10 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1863 PLN - 4.4639
RUB - 90.2622 CHF - 1.0811
GBP - 0.8939 NOK - 10.6613

Nuorodos