respublika.lt

Pensijos nekyla dėl valdžios godumo - straipsnio komentarai:

 • Z
  Zmogus 2020 spalio 17 15:30:22

  Ne valdzios godumas o didziausias godumas lietuvos darbdaviu jiems vis maza ir maza, cia didziausi gobsuoliai tokia nuomone

  51 1
  Atsakyti
 • m
  manau 2020 spalio 17 15:42:07

  durnesnių ubagų pasaulyje nerasi.

  35 2
  Atsakyti
 • N
  Ne jaunuolis 2020 spalio 17 16:00:32

  Matyt Makarevičienės tėvai, ją krikštydami, numatė jos charakterį, todėl ir pavadino GRASI lda> Visada ir visur savo nepasitenkinimą demonstruoja, visus badu mirštančiais vadina, niekur nieko gero nemato ir negirdi. Grasi...ldėle, juk ne viskas taip juoda, dargi viską, lygiai taip ir dorą pensiją, reikia užsidirbti. Iš dangaus Dievas tik žydams, bėgantiems iš Egipto, manos pabarstė.

  3 43
  Atsakyti
 • B
  Bet 2020 spalio 17 16:07:54

  Bet nors pensijos labai labai mažos ir sunku iš jų pragyventi, kodėl tie patys skurdžiausi pensininkai balsuoja už turtingus konservatorius? Valstiečiai per tuos 4 metus nors po truputį 3 kartus didino pensijas, o Tėvynės Sąjunga kartu su liberalais 2012 .m. sumažino. Ir dabar jeigu konservatoriai ateis į valdžią, žinoma, irgi su liberalais, matysime padidintas pensijas kaip savo ausis. Ir iš kur ta begalinė meilė - to negaliu suprasti.

  68 6
  Atsakyti
 • t
  to >ne jaunuoliui 2020 spalio 17 16:09:08

  sitokie sebrai ,kurie taip raso,matomai yra prichvatizave ne tik sau bet ir kelioms kartoms,jei nemato kaip "rupinasi" jais valdzios ir sis tulas sebras dar pavydi,-jam geriau kad visi kuo greiciau isdvestu,o velkames EU uodegoj,geda,bet sitas "ne jaunuolis"suzinos jog lazda turi du galus,ir i graba nieko nenusines-kadangi jis neturi kiseniu...

  22 3
  Atsakyti
 • n
  nekyla 2020 spalio 17 16:10:38

  dar ir todėl, kad dėl skurdžios pensijos nevalgo kokybiško maisto, ko pasėkoje suminkštėja smegenys. Paklausykit, ką tie seniai šneka per interviu : esą jie net nereikia jokių išmokų.... na ką čia bepridėsi.

  35 3
  Atsakyti
 • P
  Pagarba 2020 spalio 17 16:16:21

  poniai Grasidai,nes Jusu mintys is Dievo,- Jezus yra prisakes neskriausti "mazuteliu" ir vargas bus valdzioms,kurios taip daro=kadangi nieko nera amzino ir isi stosim amzinybeje pries Viespati,- tada bus " verksmas ir dantu griezimas"...

  29 2
  Atsakyti
 • >
  >Bet 2020 spalio 17 16:49:57

  Bet yra valstiečių kita labai nešviesi pusė. Šitos „pandemijos“ metu labai atkratė rinkėjus nuo valstiečių pernelyg didelis Verygos entuziazmas (nuolat staipantis žiniasklaidos priemonėse iki koktumo) iškelti kovidą aukščiau kitų ligų, kuris yra paprasčiausia nuolatinė liga, kai esi perpūstas vėjelio, apsisnargliavęs, kaip ir nuo senovės įprasta, ir ši „liga“ nuo senovės buvo gydoma žolelėmis, medumi ir kokiais nors lašiukais. Po savaitės budavome kaip agurkeliai, o dabar sloga padaryta pasauline nelaime, ir netgi mirtina. O ką? Nebūdavo to ir anksčiau? Ir dar kaip būdavo, jei nesigydęs eidavai į sunkius darbus, o kitiems vos pora žingsnių iki amžinybės, tokie perpūtimai baigdavosi mirtimi. Ypač senelių namuose ir slaugos ligoninėse tai vykdavo nuolat. Ir niekam medikų galvos dėl to neskaudėjo, o dabar paylo toks vajus, kad ne tik keista, bet ir nenormalu. Visi prisimenam ir Verygos vaistų atpiginimą. Kaip jis mums sukišo generinius vietoj etinių vaistų visi prisimenat ar jau atbukot? Taigi dabar valstiečiams ir atsiliepia jo darbeliai.

  13 32
  Atsakyti
 • S
  Susidaro 2020 spalio 17 16:51:13

  Susidaro ispudis ,Kad ta Grasilda konservu statytine.Nors seime pilna etatiniu pensininku bet pensininkai neturi savo atstovu.O galetu pastoviai sudaryti dauguma.

  37 8
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 17 16:57:24

  pries ivedant eura, vidutine pensija litais, buvo 700-800 litu. Dabar, daugumos kasdienines paklausos prekiu kainos jau didesnes eurais, negu buvo litais, o gauname tik 300-400 euru. Pensiju perkamoji gslia perpus mazesne negu buvo litais. Teisingai sako ta Markeviciene, jeigu gautume 800 euru pensijas, ju perkamoji galia butu tokia pat, kokia buvo litais, pries ivedant eura. Hienos mus vede i ES roju, bet kol mus asilus nuvede, puse musu pensiju pavoge. Cia, kaip sako hienos, nieko ssmenisko, tik pirstu miklumas. Dabar yra 14 milijardu skolintu ir siaip duotu euru. Gera proga uzbaigti Lietuvos pensininku genocida, padvigubinti pensijas, atstatyti ju buvusia perkamaja galia. Pensininkai nei vieno euro nenestu i banka, isleistu visus, issisuktu smulkus verslas, sustipretu ekonomika. Deja, tsm suprasti reikia smegenu. Pss Nsuseda, Simonyte, Kubiliu, ziurint is sono, smegenu nesimato.

  61 2
  Atsakyti
 • P
  Pension 2020 spalio 17 17:00:47

  Nelaimės konserbatoriai.Jų programa tai liadies skurdinimas ir maksimalus savo įdėjų propogavimas,kurios tenkina tik jų norus ir įsitikinimus.Tai laisvės ribojimas paprastam žmogui..

  60 1
  Atsakyti
 • S
  Svarkelis 2020 spalio 17 17:04:59

  Milicininkas laiko visus durniais ir galvoja,kad yra kietas izdo tvarkytojas. Ir arkliui aiski jo naisiu barono afera,kad geriau pamesti vienkartine ismoka,negu laikytis programos pastoviam pensiju kelimui. Prie viso to buvusi ismoka ir zadama 13 pensija suzaide ir zaidzia toliau rysku vaidmeni rinkimuose. Milicininkas su kolorado vabalu jauciasi pries pensininkus dievais,pamesdami vienkartine ismoka, o pensinikai eina atiduoti duokle per rinkimu punktus tiems dviems aferistams. Penktos klases lygio premjero matematika,o duoda rezultatus jo keslams. Labai keista...

  5 61
  Atsakyti
 • j
  janina 2020 spalio 17 17:11:15

  Na pirmiausiai reikia sudėlioti prioritetus?Kitais metais krašto gynybai virš dviejų procentų,reikia atmint kad visi kariniai žaidimai mūsų valstybėje taip pat kainuoja ne vieną eurą?Dar labai svarbu tvirtint demokratija baltarusijoje neatsiliksim nuo kitų ir padėsim žinoma irgi ne vienu euru?Reikia ginkluotės,reikia visko nes pastovus pavojus ne tik karine inazija bet ir toms jodo tabletėms,reikia vakcinos ,bet kokia mus užpuolusi cholera tampa bizniu kur vaikšto milijonai o galų gale šios kadencijos Seimas turi pakelt atlyginimus savo naujokams,ne juokas kiek vargšai dirba,reikia patept ir merus ir savivaldybės klierkus kad būtų lojalus visur reikia???O čia kokie nupiepėliai pensininkai kurie metų metus tiki pasakomis ir vis renka tuos kurie ir engia.Pensijonai tai jūs patys samdote tuos riebius katinus ir katytes kad dirbtų visiems tame tarpe ir jūms?

  57 2
  Atsakyti
 • s
  seni 2020 spalio 17 17:13:22

  o tu manai,kad smegenu turi skvernelis ir koloradas? Turi - taip,bet jos dirba tik savo naudai,o pensininkams tik del akiu ir tik iki rinkimu. Gal gana gyventi praeitimi? Uz senas klaidas turi atsakyti tie,kas jas sukure. Bet gal nebukime akli,kaip to nori karbauskis su valdzios istriskusiu mentu,ir pamatykime dabartiniu aferas. Paklausk seni,kodel sitie du prisimine pensininkus tik pries rinkimus?

  9 64
  Atsakyti
 • M
  Marta 2020 spalio 17 17:18:23

  Konservatoriai pritilo dėl diržų veržimosi iki antrųjų rinkimų, bijo, kad visi pradės atsisakyti už juos balsuoti, pamatysit vėliau ,gal jau trečią dieną po savo švenčių,....bet jau visiems bus šaukštai po pietų, galėsime pykti kiek širdis geidžia, jei bandysite protestuoti, bus kaip Baltarusijoje, konservatoriai tai jau įrodė, atsimenate ?

  88 1
  Atsakyti
 • j
  janina 2020 spalio 17 17:18:54

  O dabar apie Kubilių Atsiganė atsišėrė Briuselyje kikena iš visų mūsų postrigauja apie diržų veržimasi o gal ir kelnes numaus,o pats dėvi dideles kelnes su didelėm kišenėm pilnomis eurų ir neturi diržo ,nešioja petnešas kad kelnės nesmuktų nuo eurų sunkumo??O štai jeigu Jūs paskutiniam raunde išsirinksit ne jo bendražygius tai ponas Kubilius nesijuoks ir reikės kelnių kaleškas su gumute užveršt kad nebėktų tas skystis iš baimės ir pykčio?Taigi gerai pagalvokit prieš balsuodami.

  101 1
  Atsakyti
 • V
  Veronika 2020 spalio 17 17:19:54

  Paskutinį sykį,pensija padidėjo 27 eurais,bet padidėjo maisto,paslaugų kainos.Bet pikčiausia tai,kad Trakų rajono savivaldybės taryba, vadovaujama liberalų sąjūdžio narės merės ,karantino metu,tyliai ,2020.04.30 d. sprendimu,Trakų šilumos tinklams,už pastato vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų aptarnavimą,nuo 2020.09.01 d. mokestį padidino daugiau nei 100%.Anksčiau mokėjau 3,05 eurų,tai nuo rugsėjo 1 d. moku jau 6,93 eurų.Tai vos ne 2 procentai mano gaunamos pensijos.Įtariu,kad tai dovana įstaigai,kurioje prieglobstį visada randa liberalų sąjūdžio nariai,netekę darbo kur nors kitur.Kodėl gerai negyventi iš gyventojų mokamų mokesčių? Tokie mokesčių didinimai,galimai,didėja daugelyje savivaldybių,nes,partijų nariams ir jų artimiesiems,reikia užtikrinti sotų gyvenimą .

  72 2
  Atsakyti
 • P
  Punch 2020 spalio 17 17:27:05

  Paskaucius komentarus darosi aisku,kiek daug smegenu praplove kolchozas su skverno ir asilo verygos pagalba.

  7 91
  Atsakyti
 • p
  pensininke, 2020 spalio 17 18:08:55

  reikia nustoti vogti pabreziu vogti ir visiems uzteks pinigeliu, bet kodel niekas negereja niekas nejuda ne is vietos vien tusti pliurpalai

  55 3
  Atsakyti
 • P
  Pensijos savininkas 2020 spalio 17 18:30:32

  Manau, kad jei reikėtų rinktis tarp 13 priedo ir atitinkamai didesnės pensijos visus metus = 13 priedas padalintas iš 12, tai aš pasirinkčiau 13 priedą. Kadangi jis visiems lygus ir taip bent kiek aplyginama pensijų nelygybė. Jei pensijas didina indeksuodami, tai skirtumai tarp didelių ir mažų pensijų tik auga.

  64 5
  Atsakyti
 • R
  Reikia 2020 spalio 17 18:46:32

  Lukiskiu aiksteje reikia pastatyti gedos stulpa i kuri butu galima sukisti ranka ir galva kaip senoveje ir apsivogusius ir apsimelavusius valdzios atstovus ten po viena prirakinti trim parom kad zmones galetu apmetyti supuvusiais kiausiniais tada gal nustotu vogti ir meluoti valstybes zulikai

  68 3
  Atsakyti
 • A
  Aqnė 2020 spalio 17 19:05:27

  Norėčiau tam pasivadinusiu bet net vardą žmoqus neturi qeriau būtu pasirašes konservas skambėtu qražiau matyt didelis ponas esi kad vaistai nepatinką o man tie qeneriniai qerai nereikią primokėti ankščiau pusę pensijos palikdavau tiems gigantams o jei nori pirk oriqinalą kas draudžią

  24 7
  Atsakyti
 • A
  Adolfas 2020 spalio 17 19:17:17

  Ponia grasilda teisi čia nieko neprikisi bet simonytei nemotais.

  58 0
  Atsakyti
 • A
  Arvydas 2020 spalio 17 20:09:47

  Per rinkimus kremlinės žiurkės atrado gelbėjimo(rinkėjų mulkinimo) ratą - iš Skvernelio algos mokės 13 pensiją.Finansistas Šapoka - rinkiminiai marazmatiški pažadai

  4 42
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 spalio 17 20:14:40

  Taip ir nesuprantu: 250 € pensija ar pašalpa senatvėje? Kaip vadinasi šie pinigai?

  52 0
  Atsakyti
 • P
  Pilietis 2020 spalio 17 20:23:08

  LIETUVOS ŽMONĖS NAIVŪS KAIP VAIKAI. MES MAUSTOMI 30 METŲ. KAIP BUVOME TREČIARŪŠIAIS VISI TAIP IR LIKOME. SKURDŽAUSI VISOJE EUROPOJE...

  65 0
  Atsakyti
 • p
  pleptologas 2020 spalio 17 20:37:01

  kai reikia pirkt ginklus su auksiniais saukstais tai pinigu iskart atsiranda

  51 1
  Atsakyti
 • n
  n.nuomone 2020 spalio 17 20:37:42

  Viskas bus gerai. Tikekimes,kad seimo nariai ,kurie neisrinkti-atsisakys iseitinems skirtu pinigeliu. Jie gavo dideles seimo nario algas, neatliko darbo, kur deklaravo iki rinkimu. Jie blogai jausis, todel tukstantelius Lietuvos seimo nariai aukos finansu ministrui,kad prideti pensininkams. Garbe buvusiems seimo nariams! Mes tikim ju padorumu!

  31 5
  Atsakyti
 • S
  Senjoras 2020 spalio 17 20:46:52

  Šita ponia nori vieniems gėrio, bet kiti, gaus mažiau (MMA). Dirbantysis gaus mažiau nei pensininkas, o tai kokiá jis gaus pensijá ?

  15 11
  Atsakyti
 • D
  Dovilė 2020 spalio 17 20:48:50

  Labai geras interviu! Puku, kad p.Grasilda nebijo pasakyti tiesos. Deja, daugelis pensininkų ir jų lyderių bijo. Apgailėtina! Kaip teisingai sykį pasakė kaliniai:" Jeigu pensionai nemoka surašyti skundo ant valstybės ir jį pasiųsti į EŽTT, tai mes jiems padėsim". Bet pensininkai nesikreipė. Vergai ir bailiai.

  53 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +13 C

+10 +17 C

 

+9 +16 C

+19 +23 C

+19 +24 C

 

+18 +21 C

0-8 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos