respublika.lt

Pensijos nekyla dėl valdžios godumo - straipsnio komentarai:

 • Poniai Grasildai 2020 spalio mėn. 28 d. 11:14:48

  O ką Jūs padarėte, kad kolchozuose, pavadintuose sodų bendrijomis, neapvaginėtų pensininkų? Net ten negyvenantys moka už šiukšles,atlyginimus už bezdėjima pirmininkams, už savo pinigus asfaltuoja gatves, apšviečia jas ... Viskas savo lėšomis. O ponai dar sovietmečiu gavo nemokamai didelius butus, "išsipirko" juos už čekius, kai kiti tais čekiais net užpakalio nepsišluostė. Negi pensininkai iki šiol neįgijo proto, kad renka savo engėjus ir Lietuvos įšdavikus.

  1 1
 • Mielai Poniai 2020 spalio mėn. 28 d. 11:02:50

  Jūs sakote, kad nežinote kaip savo turtą padidinti iki milijono. Tai paklauskite to, kurį išsirinkote - jis milijonqą nusipirko už vieną eurą. Kitas, kurį taip pat ant šakių atnešėte į Seimą, milijoną susirinko batų dėžutėmis, dar vienas - tiesiog garsiai "guldydamas " vagies galvą... Ko Jūs norite ? Išsirinkote patys. Šliaužte šliaužėte prie urnų... Tai džiaukitės.

  2 1
 • blefas 2020 spalio mėn. 28 d. 10:02:04

  tik mes vieni esame kalti, kito kelio nėra ir nebus eina porele pensininku pre urnos balsoja ir vienas kito klause už ką atidavei vyras atsako už moteri, moteris atsako vyrui, aš taip už vyrus, viskasaišku ir tas bajeris kartojasi per 30 metu pastoviai, taip juk neišmanėliai bėga draskosi po to verkia 4 metus oi blogai vertybes jau buvo seniai laikas išmokti vertinti nepagal grožio mados fokusus, čia ne europos dainu kovos kuriems balsu daugiau surinko, mūsų vergijos madoj buvo nuo seno ir liko ponui lenkis kepure nusiėmus ir lenkis , bučjuok užpakali seno kuino, pagal kino filmo ubagu šalies gyvenima nugyventa, iki dabarties užtai ir minko prota melo formomis o tie tyki ir iš paskos bėga šaukia aš balsavau, va jus mūsų kombinaciju kledesiai, nusipelnėmgyventi geriau, be to gerio 30metu prabėgo ir pažadai liko iki dabar gerai mulkinti kaip sekasi melagui kabinti makaronus rinkite mane o tie lakstytojai tik ėjo ir eina lenda prie lovio užtai kad tarpas mūsų padalintas dvi lietuvas

  0 1
 • Aimanos 2020 spalio mėn. 26 d. 08:51:02

  Gal nauja Premjiere parades dirbti? Per 30 metu,vyriausybes rupesčiu nebuvo supirktos ,eksportuotos ž.ù.gerybes.Sonjorams valdanties versla,tokie pat mokesčiai,kaip jauniems.Nera pinigu,didinimui pensiju,atleiskite juos nuo drakonišku moksčiu.To tokimes iś naujos Primjieres

  0 1
 • puiku 2020 spalio mėn. 21 d. 15:09:47

  Grasilda, jūs nedirbdama norite gauti vidutinio atlyginimo pensiją, o žmonės dirba už minimalią algą. Ką jie raupsuoti?

  3 0
 • tyliai nueinantis 2020 spalio mėn. 20 d. 08:03:29

  Nieko jau niekam nebereikia ir nebereikės, prabalsuota už vogimą, degradus, neaiškiuosius, todėl belieka ploti ir tapšnotis sau !!!

  5 0
 • Koment. "Darius" 2020 spalio mėn. 19 d. 18:55:14

  kodel nebuvo masinio noro isvykti vaikams, kol nebuvo pavogta pramone su darbo vietomis,vadinasi,su stlyginimu???Norit, kad vaikai vagims landsbergynui tarnautu? Kur jie gavo milijonus?

  7 1
 • Haze 2020 spalio mėn. 19 d. 08:28:03

  Seimo narių atlyginimas būtų kad ir 1000er.ju ten ne vieno nebūtų prie lovio. Islakstytu, kaip tarakonai.

  14 1
 • Darius 2020 spalio mėn. 19 d. 07:56:54

  Kai suprasite kad pensijos yra neuzdirbti pinigai, tai nustosite save apgavineti... Jusu ale uzdirbti pinigai senai isleisti dar nespėjus jums i pensija iseiti. Nežinau kas laukia mūsų kartos, gak visai negausime pensijos jokios. Bet mieli senjorai, kiek is jusu vaiku ir anuku sedi uzsieniuose, ir kiek ten dirbanciu islaiko uzsienio pensininkus. Kiek is jusu saziningai pasakete jiems grizkit cia vergaukit uz minimuma ar vidutine alga ir islaikykit mus, ne vietoj to jus džiaugiatės ir dar pries kitus didziuojates, kad va jusu vaikaiciai kokie protingi nesedi cia o ten uzdirba padorius pinigus. Tai kaip galute tiketis, didesniu pensiju, is tos mazos likusios jaunesnes cia vergauti kartos.. Ir net ne jusu paciu gimines... Dauguma like nemazai ipusejusiu darbo amziu dar po siandienai neturi busto, o paskola iki pensijos.. Jus to neturejote, jus jau turejote. Nenorekit oriu pensiju is lietuvoje likusiu dirbti vergu... Kuriu kiekis tuoj susilygins su dirbanciuju..

  5 18
 • To po lygiai 2020 spalio mėn. 19 d. 05:51:34

  Na valdininkams pakele ne 10 proc, o 1 eura. Prie bazinio koeficiento. Tad jei tu nesi didysis bosas, o tavo koeficientas koks 5 ar 8, tai ir prisides kokie 3 eu. LVZS pensijas didino kas met. Pries tai LSDP bent jau jas atstate. Na dabar pagalvokit kokios butu pensijos, jei TS savo laiku nebutu sumazinusi? Is kitos puses 800 eu pensija - nerealu, kai LT 25 proc uzdirba MMA, o dar 50 proc nuo 500 iki 700. Cia tas,, statistinis,, VDU, ir tera,, statistinis,,. Atmeskit visokius Jakilaicius ir Miliutes, kurie gauna po 10.000 - VDU atrodys visai kitaip

  9 3
 • vytautas 2020 spalio mėn. 19 d. 00:29:34

  PAMENU 90 TAISIAIS,kada lendzbirkis plovė smegenis rukeliams,kad prie nepriklausomybės gyvensime oriomis pensijomis ir gamybose žmonės uždirbs europines algas.kariuomenės nebus,bus tik pasienio policija.kariuomenės nebuvo,kol valdžiagyviai prichvatizavo įmones,miškus,gražiausius lietuvos kampelius.tada nusprendė,kad privogtą turtą laikas apsisaugoti sukuriant kariuomenę.o kad tauta nrsukiltu būtinai reikėjo už alaus butelį ir skalbimo miltelių maišeli istoti į eurosojūzą ir nato.ir gyvene dabar ušėja į pensijas ubagų lygiu ir rausiasi šiukšlyne arba lesa miežines kruopas.Aišku ne visi,juk apsukrių vagių,aferistų buvo daug.

  13 4
 • Dzūkija 2020 spalio mėn. 19 d. 00:08:28

  ...o nieks nesusimąstė. kad pensijų apskaičiavimas neteisingas ??? ir iš viso, nepagalvojot, kad šalyje 30 metų bardakas...ir ne valstiečių , ar dar kieno nors jėgoms, šitą košę, užvirtą grybų, išsrėbti...tai tiek...

  16 1
 • nacionalizuoti pavogtus turtus 2020 spalio mėn. 18 d. 21:46:02

  Buvau viename susibūrime, aktyvesni žmonės siūlė iš milijonierių atimti ir nacionalizuoti pavogtą turtą, kurį uždirbo visi Lietuvos žmonės. Kas ne tavo, atiduok, ir baigta. Išvogė buvusių kolkozų veikėjai žemes, visą nekilnojamąjį turtą, Miestuose, sakykim kur Vilniaus Užupyje prichvatizavo veikėjas didelį namą - atiduok, ne tavo, susigrobei. Susigrobė ponai vertingus pastatus, pasisavino miškų masyvus, įsiteisino su apgaule sklypus prie ežerų - atiduokit vaikų namams ar senelių prieglaudai, pušynuose giminių vilos iškilo - tegul būna sanatorija vaikams.Kas pavogta, tas ne jūsų, atiduokit tautos reikmėms

  27 1
 • Oi, kodėl,... 2020 spalio mėn. 18 d. 21:11:56

  kodėl tas valdžios godumas nepasireiškia didinant karines išlaidas, supirkinėjant karinę techniką. Karui ruošiasi, keldami konfliktus su kaimynais, juos provokuodami ar tiesiog mausto žmones. Jei Landsbergiai taip nori pakariaut, gal tegul vyksta į Izraelį, pasiėmę kartu ir Nausėdą?..

  18 1
 • skurdas ir didž.atskirtis 2020 spalio mėn. 18 d. 20:34:04

  Ubagas ,o dar su užrišta burna antsnukiu idealiausias ponų rinkėjas, kai iš jo per 30m nuo pensijų per skaičiuokles apvagia 5- 10 tūkst eu, o prieš rinkimus neva duoda 200 eu , lyg iš savo kišenės ir taip giriasi, lygtai Lietuvos pensininkai ne didžiausi ES skurdžiai, kai kas antras žemiau skurdo ribos ir ne pasaulio rekordininkai savižudžiai. Kaip reikia negerbti savo rinkėjų, kad kai žinai, jog keliolika eu indeksuotų "runkelių " pensijų indeksacijas surijo brangstantis gyvenimas, o pensijos oriai didėjo, didindamos "pensijų vidurkius" tik "elitui" .

  13 2
 • Zose 2020 spalio mėn. 18 d. 17:37:31

  Jei ir turi tie pensininkai pinigų tai susitaupe nuo sovietmečio, dirbo papildomai arba rūsiuose mezgė, siuvo. Tie pinigai jau 4 kart keitėsi ir vis mažyn, o ne daugyn. Nereikia pavydėti vieni dirbo kiti tinginiavo. Pasidarė visi ubagais jau prie nepriklausomos Lietuvos.

  31 4
 • PO LYGIAI 2020 spalio mėn. 18 d. 17:34:46

  Kodel mes, turintys virs.40 m. darbo stazus, gauname ne pensijas bet ismaldas. Kodel visiems reikia, bet pensininkams ne. Zmones turi buti lygus. Keliate 10 proc. valdininkams kelkite visiems, neturite is ko - tada niekam. Kodel pensininkus nebeskaitote zmonemis. Uztenka primetineti. Pensininkai, turintys darbo stazus, turetume gauti minimalios menesines algos dydzio pensijas, nereikes lengvatu sildymams ir t.t.

  39 0
 • qwe 2020 spalio mėn. 18 d. 17:24:13

  uztenka ir taip tos pensijos vistiek vagim viska atiduoda

  3 24
 • Laukit malonės 2020 spalio mėn. 18 d. 17:13:37

  Kiek konservai kėlė pensijas, gal nereikia primint. Jei vėl išrinksit konservus, jie tuoj pat primins kaip tada, prie Kubiliaus ir Šimonės "gerai" gyveno pensininkai ir visi kiti. Pamiršot Gabrio žodžius?? "Jei mes laimėsim, sunaikinsim viską, ką "valstiečiai" sukūrė ir pasiekė". Man tie niekšiški žodžiai, kaip durklas įsmigo į paširdžius.

  41 1
 • Laukit malonės 2020 spalio mėn. 18 d. 17:13:07

  Kiek konservai kėlė pensijas, gal nereikia primint. Jei vėl išrinksit konservus, jie tuoj pat primins kaip tada, prie Kubiliaus ir Šimonės "gerai" gyveno pensininkai ir visi kiti. Pamiršot Gabrio žodžius?? "Jei mes laimėsim, sunaikinsim viską, ką "valstiečiai" sukūrė ir pasiekė". Man tie niekšiški žodžiai, kaip durklas įsmigo į paširdžius.

  23 1
 • gerbiami senjorai 2020 spalio mėn. 18 d. 16:51:35

  balsuokit uz konsevliberalus ir gyvensite kaip rojuje ,oriai .................

  7 12
 • Peciorinas 2020 spalio mėn. 18 d. 16:02:50

  kvailiai jus visi. Kokius seimunus beisrinktumet, niekas nepasikeis, nei pensininkams, nei dirbantiems nekils nei pensijos, nei atlyginimai. Viskas yra akiu dumimas, tai tik sitie loviniai, atsiras prie pilno lovio, pamirs visus pazadus. Geriausiai aplamai neit visiems balsuot, boikotuot balsavimus. Tegul toliau eda tie patys, gal jau apsrijo, maziau bereiks. O isrinksit naujus, tai gerkliu neuzkisit.

  17 10
 • Lietuvoj isiveise blogos jegos... 2020 spalio mėn. 18 d. 16:00:39

  Tai genocidas... vykdomas pasauliniu mastu... Vakar, perskaiciau Estijos delfi, kad nuo pandemijos pradzios, dvigubai daugiau zmoniu nusizude, negu numire nuo coronos... Daugiausiai Europoj nusizude lietuviu, po to rusu, o tretieji ukrainieciai? Kazi, ka tai reiskia?

  22 3
 • Gadis 2020 spalio mėn. 18 d. 15:33:56

  Manau,su pensininkais yra elgiamasi sitaip samoningai. Dvarui nereikia samoningu pensininku,labai patogu laikyti namuose ir plauti smegeneles per savo propogandines tv.

  37 0
 • P* visiem 2020 spalio mėn. 18 d. 14:46:08

  Ka jus ce lojate baranai.

  5 12
 • Artùras 2020 spalio mėn. 18 d. 14:37:23

  Tokia laisvês kaina nêra ko pykti kiek vienam palei poreikius ir kiek vienam palei darba

  3 15
 • Ar ce 2020 spalio mėn. 18 d. 14:35:10

  Gieju paradas

  16 2
 • O nauji mokesciai turi buti svarstomi referendumais 2020 spalio mėn. 18 d. 14:13:35

  Ir dideli valstybiniai pirkimai, ir biudzeto klausimas ir formavimas. Visos tautos o ne saujeles ne Lietuvos zmonems tarnaujanciu politiku. Tik sau, uzsieniui ir verslo klanams tarnaujanciu. Ir savo partiju vadams.

  38 0
 • Xl 2020 spalio mėn. 18 d. 14:10:14

  Kubilius aiškiai pasakė pinigų nėra, bus veržiami diržai, viskas iššvaistyta

  34 4
 • Daug fanatiku puola dabar Laives partija. Ji tikrai nekenks pensininku pragyvenimui. Jei sumazins kainas viskam sumazindami akcizus ir pvm, atsauks valstieciu ivestus draudimus 2020 spalio mėn. 18 d. 14:09:00

  Pragyvenimas bus pigesnis visiems ir maziau valdzia kisis i zmoniu asmenini gyvenima. Zmones pajaustu daugiau Laisves. Kaip tikrojoje Europoje kad.

  5 36
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Čilės šiaurinę Ramiojo vandenyno pakrantę supurtė 5,6 balų stiprumo žemės drebėjimas; jis užregistruotas 23.11 val. penktadienį vietos laiku šiauriniame Kokimbo regione.
 • STATISTIKA: trečią ketvirtį šalyje padidėjo paukštienos gamyba, pardavimas ir importas, o eksportas ir kainos sumažėjo, rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • SUTARĖ: Afganistano vyriausybė ir Talibanas susitarė dėl pagrindinių klausimų, dėl kurių taikos derybos buvo atsidūrusios aklavietėje; dabar šalys yra pasiruošusios oficialioms deryboms.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite santaupų juodai dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+2 +4 C

 

+3 +5 C

 +7 +9 C

+7 +9 C

 

 +6 +10 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1863 PLN - 4.4639
RUB - 90.2622 CHF - 1.0811
GBP - 0.8939 NOK - 10.6613

Nuorodos