respublika.lt

Pasaulyje siaučiantys globalizmo vėjai - pavojus Tautai ir valstybei - straipsnio komentarai:

 • M
  Mes tik teritorija 2021 rugpjūčio 22 04:51:56

  Atkreipkite dėmesį į sąvoką TERITORIJA. Tai naujos tvarkos pasaulyje kodas. Kad būtų aiškiau, pasidomėkite, kas yra sodininkų bendrijos. Teritorijos!!! Tai ko dar norite ? Prezidentas, pats Prezidentas pasirašė tą įstatymą, o jį organizavo Rusijoje baigęs tardytojų akademiją veikėjas. O kaip garbinami "valstiečiai" ? Taigi jie 100 proc. pritariant konservatoriams viską palaimino. Ir savo vardu prastūmė. Manote, tai nesvarbu. Manykite. Manykite, kol jus sunaikins.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Patriotas Anos Lietuvos 2021 rugpjūčio 08 23:26:31

  Janki ir tos Dievo atmestos ir prakeikta tautos kalbos lietuviai neturi vartoti! Tai žema, labai žema!

  3 0
  Atsakyti
  • N
   Na taip- 2021 rugpjūčio 09 13:15:03

   rusynas blogis - Dievo atmestas ir prakeiktas. Nevartok jo kalbos.

   1 2
   Atsakyti
 • M
  MOČIUTĖ (iš praeities) 2021 rugpjūčio 08 23:07:53

  Pagalvoju, kiek mūsų seneliai, tėvai ir mes patys visko matėm ir iskentejom. Lietuva mūsų akyse "dėliojosi" po trupinėlį . Ir susidėliojo jau, jau , atrodo. Atidavusi auką savo žmonėmis, savo vyrais ir vaikais - po nepriklausomybės atgavimo griuvo visos gamyklos, fabrikai, o jų buvo daug. Žmonės liko gatvėje. Kas kaip išmanė, taip sukesi: Gariūnai,Kinija, Rusija. O kiek po velėna atsigulė : reketas, bankrotai. Bet stūmėmes į priekį. O valdžia vis degradavo ir degradavo, vis jai maža ir maža (o, Dievuli, kiek jie visi vartaliojo pinigų savo rankose per 30 m.) Lietuva protingo šeimininko rankose jau seniai galėjo žydėti ir kvepėti. Bet ne! Parsidave, neturi stuburo ir smegenų. Nuklydo visai į lankas. O, baisiausia, jiems TAUTA neegzistuoja! Tada kam mums tokie islaikytiniai?

  29 1
  Atsakyti
 • A
  Ai 2021 rugpjūčio 08 22:57:48

  Kazkas isgyvens,bet tokioms nykstukinems kaip Lietuva dainele sudainuota ir nereikia net ginklu patvarkyt

  6 3
  Atsakyti
 • A
  AMY 2021 rugpjūčio 08 21:30:34

  WORK AT HOME Stay at home mom Kelly Richards from New York after resigning from her full time job managed to average from $6000-$8000 a month from freelancing at home... This is how she done it..........................______www.CashApp1.Com

  1 15
  Atsakyti
 • N
  Nuosavybė ugdo žvėriškumą - mažos valstybės pabaiga 2021 rugpjūčio 08 21:22:23

  Turiu miško daug daugiau negu vidurkis , siūlau rengti referendumą - miškas priklauso tik Lietuvos valstybei , vargu ar rasis antras toks asmuo. 1) sumažėtų priešprieša - tu turi , aš ne. 2)Tūkstančius ha valdo Švedų bankai , švedų baldų pramonė , atitektų Lietuvai. 3) panaikinti valstybinį banditizmą , kai kaimietis negali paimti sausuolio. 4) miško kirtimas tik 2 mėnesiai - sausis , vasaris . Kovą jau pradeda paukščiai sukti lizdus.

  28 0
  Atsakyti
 • L
  Laikas 2021 rugpjūčio 08 21:03:51

  Nu cia kazkoks nusikliedejimas. Prie ko cia Lietuva, jei lietuviui geriau kitur. Daugiau uzdirbti, geriau isikurti. Integruotis ten kur nuvaziavai. Vaikai jau beveik nebesukalba lietuviskai. Kam jiems ne ju bendraamziu kalba. Dzin jiems kazkokia Lietuva.

  3 31
  Atsakyti
  • G
   German 2021 rugpjūčio 09 02:30:08

   NE dzin mums Lietuva. Gyvenam uzsienyje, daug jaunu zmoniu. Kai kurie sukure seimas, kai kurie ne. Is tolo stebim, kas vyksta Lietuvoje. Ir matome, kad kas vyko cia Vakaruose, dabar tik prasideda Lietuvoje. Mes matome viska, mokinames ir viena diena grysime. Grysime ir piestu stosime kaip Vytis. Vysime visus svetimsalius ir parsidavelius. Mylim ir norime gryzti i Lietuva.

   11 0
   Atsakyti
 • k
  kestutis 2021 rugpjūčio 08 21:02:50

  ..jei zodis is sielos?..jis taps kunu.

  15 0
  Atsakyti
 • V
  Vytautas 2021 rugpjūčio 08 20:28:58

  Daug komentatorių, daug kalbų, daug prirašyta raidžių o skaityti nėra ko - sovietmečio retorika ir demagogija. Štai kokie mes protingi patriotai!! Tai kodėl nesiimate to sunkaus darbo - atkurti tautinę, tautišką Lietuvą, neorganizuojate nors ne lietuviškais pavadinimais "pasipuošusių" organizacijų iškabų pastoviu sunaikinimu. Kodėl Šimašius nepabijojo sudaužyti Lietuvos patriotų atminimo lentas? Todėl, kad nėra ir nebus tokių, kurie išdrįstų pamokyti tokius "šimašius" rankiniu būdu nes tuščios kalbos jų neveikia. Jų tėvai ne lietuviai ir jų neišmokino gerbti Lietuvos istorijos, jie jos paprasčiausiai nežino ir žinoti nenori.

  26 4
  Atsakyti
 • p
  pensininkas 2021 rugpjūčio 08 20:22:24

  kuo toliau tuo labiau isitikinu kad sovietu sajungoj buvo daugiau tautiskuvo,valstybingumo,ir zmones turejo zymiai daugiau teisiu,dabar kuom tapom?Valdanciuju ir ES baudziauninkais neturinciu jokiu teisiu

  47 3
  Atsakyti
  • M
   Maraznatiko sapnas: 2021 rugpjūčio 09 13:22:11

   prie rusa buvo Tautiśkumas :))) Ten net żodis nebuvo vartojamas -Tauta, Tautiśkumas. Buvo vieninga sovietinė Liaudis,- sudaryta is komunistų ir nepartinio bloko aktyvistų. Nenuilstamai statanti brandų socializmå, peraugantį į komunizmą :)))

   1 0
   Atsakyti
 • 0
  08-10 2021 rugpjūčio 08 19:32:45

  Prie seimo

  37 1
  Atsakyti
 • Š
  Šlovė našim 2021 rugpjūčio 08 18:27:30

  Viskas vyskta dėl JAV imperijos ambicijų, tik - nebespėjama, pati imperija gęsta, kaip anglų deržava. Bet iš inercijos vis stumiama. Galiausiai, reikia suvokti, kad JAV - Bankas, veikia, kaip Bankas. Ir mirs, kaip Bankas. Išsigimėliai ir aristokratai susilieję į vieną branduolį Bilderbergo klubas ir diktuoja pasauliui madas. JAV trilijonų skola ir % nuo BVP jai aptarnauti jau slegia pečius, o nuolatinės krizės ir mažas BVP augimas lėtina šios imperijos ambicijas. JAV pralošė visus karus nuo 1970, o tai - ženklas, kad miršta milžinas savo paplavose. Juk visais laikais galima buvo ir buvo surašyta ant popiergalių visokių prisiekimų, net 10 dievo įsakymų, bet esmė kur - kad ir ką parašysi, ką to laikytųsi sprendimas yra ŽMOGAUS, o jei žmogus - čenovnikas dar ir nupirktas, tai niekas neprivers jokių užrašų, kad, ir, kokie įšventinti, laikykis. Visos valdžios stengiasi suskaldyti žmonių vienybę, o vienintelis priešnuodis prieš valdžią ir yra žmonių vienybė.

  47 1
  Atsakyti
 • Š
  Šlovė našim 2021 rugpjūčio 08 18:00:00

  Viskas - paprasta. Tada meldėsi Maskvai, o dabar kitai Maskvai ( Briuseliui ir Wašingtonui), o iš ten ir vertybės atėjo. Nuo 1990 - nieko švento, tik PINIGAI (€£¥$). Juk mus veikia imperija į kurią mes naujai vėl ėjome, konservatoriai ir liberalai vedė, tebeveda, nors JAV per siūles dreba jau...iki galo nesuvokėm, kai stojome į ES, kas ten mūsų laukia, mes gi naivūs buvome, norėjome tik TURTŲ iš vakarų, o kas ten su vertybėmis, mes neturėjome žalio supratimo. O dabar jau turime ir kelias vienas - ATGAL Į MATUŠKOS GLĖBĮ, nes tik Rusija bus tradicinių vertybių sergėtoja ir puoselėtoja. Jei ilgiau būsime ES, tai užaugs vaikų kartos, kurių smegenis išplaus CNN ir BBC neoLiberaline ideologija ir tokie, vėliau, nebalsuos už Lietuvos panaikinimą, nes jie, mat, bus EVROPĖJCAJ :) ATSIKANDOME VAKARŲ, GANA, turtais sotus nebūsi, norėsis taurių dalykų.

  48 4
  Atsakyti
  • N
   Naivus tamsta, 2021 rugpjūčio 08 20:48:19

   Rusijoje lygiai tas pats kas pas mus ir pasaulyje.Putinas sėdi naujos tvarkos rengėjų kišenėje,o rusai lygiai kaip ir mes verkia,kad viską Vašingtono obkomas sprendžia.Ir Rusijoje diegiamas LGBT,ir suniokotas švietimas bei suoptimizuota medicina.Nepagelbės mums ta Rusija,patys turėsime gelbėtis, susivieniję su Europos šalių sveiko proto ir laisvos valios žmonėmis.

   25 4
   Atsakyti
  • D
   Dzūkija >Naivus tamsta 2021 rugpjūčio 08 21:03:46

   ... Rusija taip pat Europoje... ar jau ne ??? o gelbėtis reiks patiems, nes jeigu pagelbės, tai tikrai atsiras patriotų, kurie klyks, kad vėl okupavo ...

   13 4
   Atsakyti
  • G
   Gal ir naivus 2021 rugpjūčio 08 23:43:54

   bet juk yra 15 buvusių " tarybinių" respublikų rytų Europoje, kurios nepakliuna į " auksinį milijardą" ir kurių vadovai nepasiduoda pasaulinei "populiacijos "naikinimo procedūrai. Kodėl visiems mums mažiems nesudaryti sąjungos ( rytų Europos sąjungos) ir nepabandyti išsaugoti savo tautų , nesukurti bendros " gerovės sąjungos"???

   8 1
   Atsakyti
 • j
  jeronimas 2021 rugpjūčio 08 17:40:59

  Daug vertingu ziniu sie ponai issake,nors vyresnes kartos zmones visa tai suprato jau zymiai anksciau.O sie kalbeje zmones,kazkaip staiga atsirade ,arba atsirandantis tik pries rinkimus,manau turi viena tiksla,patekti i valdzios pataliukus??O kai patenka prie valdzios lovio jie tampa grazuliais populiukais,kurie va tokias kalbas valdzioj budami pamirsta ir nenori prisiminti.Trumpa tariant tampa landsbergines ideologijos jeigu ne atviri propaguotojai ar platintojai,tai geriausiu atveju slaptai pritariantys arba tiesiog elgesi isdavikiskai pries savo Tauta.Manau,kad didziausias nusikaltimas ivykdytas pries Tauta,yra landsbergines ideologijos 30 metu vydymas,kaip ir pats valstybes prieso landsbergio patekimas i valdzia ir laikymas iki siolei.Vien landsberginiams leidus priimti istatyma 75 metams islaptinti Tautos galbut dauguma zudiku,nkvd,kgb,ir kt isdaviku,suvarytas peilis i Tautos sirdi.Idomu ,kaip Jakavonis susijes giminyste su lt vaikus prekiaujancios valst istaigos uzsienieciams pav

  31 0
  Atsakyti
 • S
  Saja 2021 rugpjūčio 08 17:22:51

  Tikrai taip, diktuoja milijardieriai, tik kas jiems suteikė ta teisę, jie skelbia kokie toliau bus virusai, nurodo kiek sumažinti žmonių Lietuvoje,kad yra daug technologijų tam pasiekti, kiek sumažinti gimstamumą, kiek šokoladinių turės atsikelti pas mus, skaitai ką jie suplanavę ir supranti, kad masonai suplanavę mūsų visų gyvenimus ir visų valstybių. Jeigu mes visi jiems leiskim, tai taip ir bus..

  66 1
  Atsakyti
  • l
   landsbergizmas su samdine Ingrida 2021 rugpjūčio 08 17:27:56

   pritaria ES planams.Jie ir talkininkai uoliausi stumiant Baltarusius ES glebyn,linki sunaikinti,apvogti.

   56 1
   Atsakyti
  • N
   Nemanau, 2021 rugpjūčio 08 23:57:33

   Kad milijardieriai uzsinoreje užimti Dievo vietą ir valdyti visą pasaulį laimės. Dievas jiems atlygins pagal jų nuopelnus už išpuikimą. Juk girdime ir matome kad ta bausmė jau vykdoma turtingiausiųjų tarpe. Jų šeimos irsta, jie patys žūva, vaikai juos niekina ir palieka... Nėra nemirtingų, nėra visagalių, niekam neduota niekinti Dievą ir jo sukurtą pasaulį arba bandyti užimti Dievo vietą! Taigi LIETUVIAI vienikimes, glauskimes vienas prie kito, atsisakykime puikybės, kovokime už savo vaikus, tikėkime Dievo galia ir mūsų vienybes jėga ir mes laimėsime!!

   8 0
   Atsakyti
 • K
  Kito kelio nėra 2021 rugpjūčio 08 17:02:23

  Sovietai per visus galus (radijas, televizija, spauda, menas, kultūra. švietimas, net mokslas, kai, jei disertacijoje pvz. apie grybus nebus paminėtas Volodkos, kompartijos vardas, jos neapginsi) grūdo savo propagandą.Nors žmonėms tai buvo dzin, ta ideologinė kakofonija virto mutaciniu DNR pakitimu, pažeidusiu smegenis.Taigi žmogai su pažeistomis smegenimis pridirbo išsigimėlių- pofignistų vaikų, kuriem- nusispjauti ant tautiškumo, tradicijų, kalbos ir galų gale net ant Lietuvos.Bolševikų metodu globalistais pasivadinę marksistai manipuliuoja tokiais.Tokiais užpidė komunikacijos priemones, per juos mėgina paveikti net religiją.Musulmonai tai mato ir todėl pas save tokiem kapoja galvas. Jiem pofignistų gyvenamos teritorijos gera dirva skleisti savo ideologiją- religiją. Manau, kad vienintelis mums išsigelbėjimas- Nacionalinis susivienijimas. Todėl tie, kurie dar turi sveiką protą, privalo tarpusavy nesipjauti, nekeisti kelio į šunkelį, bet susivienyti, mėginti pofignistus paprotinti.

  38 10
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2021 rugpjūčio 08 16:54:12

  2003 sausio 23, seime, Gediminas Jakavonis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją - žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Gediminui Jakavoniui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. _______________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste. 2021 rugpjūčio 8

  47 4
  Atsakyti
  • L
   Liuks komentaras!!! 2021 rugpjūčio 08 17:04:01

   !

   31 0
   Atsakyti
 • m
  mama 2021 rugpjūčio 08 16:53:16

  Kadangi mokyklose dabar drastiškai naikinami mūsų literatūros šviesuomenės vardai ir mokiniams pateikiamos TIK jų kūrinių ištraukos, aš savo dukrai neleidžiu būti šito niekšingo reiškinio auka ir liepiu skaityti Visą, mūsų kurio nors literatūrinio šviesuolio knygą. Antra, jai yra išaiškinta, kad negrai ir babajai yra blogis Lietuvoje, bet viskas gerai, jeigu jie gyvena Afrikoj ar Azijoj. Trečia, iškrypėlių vėliavą jinai atpažįsta pati. Ketvirta, po truputį jai atveriu išvirkščią pasaulio pusę, kuri ir yra ta tikroji, t.y. supažindinu kas nori apversti pasaulį aukštyn kojom, kokias priemones jie naudoja, kokios tautybės jie yra. Penkta, ji puikiai žino, kad lietuvių kalba yra gražiausia pasaulyje kalba ir, kad lietuviai ir Lietuva yra Jėga! Įskiepykit nors tiek savo vaikuose ir anūkuose, tai Lietuvai negės joks globalizmas!

  86 3
  Atsakyti
  • J
   Jei visos mamos 2021 rugpjūčio 08 17:09:01

   taip auklės vaikus kaip Jūs, mes tikrai neišnyksim.

   68 1
   Atsakyti
  • G
   German 2021 rugpjūčio 09 02:33:45

   Teisingai! Viskas prasideda seimoje. Jie kiekvienas pilietis atliks savo pareiga ir iskiepis geras vertybes savo vaikams, tai Lietuva ne tik, kad nemirs. Bet ir prisikels ir uzdainuos per visus klonius ir laukus.

   6 0
   Atsakyti
 • K
  Keista, 2021 rugpjūčio 08 16:32:48

  Nors valstiečiams valdant Lietuva nustojo ...byrėti, net paaugo keliais tūkstančiais,bet Stoškui kaip tik jie labiausiai užkliuvo. Vietoj to kad pagirtų-pasidžiaugtų...APŠIKO. Bijo paminėti iš blogos pusės,o paskui ,,verkia'',kad valdo kegebėšnikai.

  56 4
  Atsakyti
 • m
  mama 2021 rugpjūčio 08 16:30:50

  Nuostabios gerbiamo Stoškaus mintys! Pridėsiu dar vieną LR Konstirucijos straipsnį - 136, kuris skelibia, kad " Lietuvos Respublika dalyvauja tarptautinėse organizacijose, JEIGU tai neprieštarauja Valstybės interesams ir jos NEPRIKLAUSOMYBĖI" Akivaizdu, kad buvimas tarptautinėje organizacijoje, vadinamoje Europos Sąjuga, PRIEŠTARAUJA IR mūsų valstybės interesams IR nepriklausomybei!!!! Laikas LITEGZITUI.

  72 5
  Atsakyti
  • "
   "Monach" 2021 rugpjūčio 08 16:35:44

   Ha ha ES galioja tik ES konstitucija ir Briusel griežtas balsas ,nieko asmeniško !!! !!! !!!

   18 8
   Atsakyti
  • "
   "Monach" 2021 rugpjūčio 08 16:45:51

   Mamka,jei ES Lietuvos Konstitucija pradėsi po nosimi mojuoti,gausi sankcijas ir skolas lieps atiduoti,ir paskutines glaustinukes su trikampėlėmis NUMAUS,nes visai Lietuvą išrengė,net Ignalinos AE liepė užsidaryti ir lietuviškas kiaules su vištomis uždraudė,mamka žvelk plačiau,nieko asmeniško,tik tiesa akis bado ir Aušrikės su Rasikės klyksmas iš Briusel ataidi !!! !!! !!!

   47 6
   Atsakyti
  • m
   mama Monachuj 2021 rugpjūčio 08 17:18:30

   Dėde, būkite išmintingas ir skirkite idėją nuo veiksmo....

   24 5
   Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 rugpjūčio 08 16:29:06

  ... prieš stojant į ES tereikėjo pasidomėti , kokia tai sąjunga ir koks jos tikslas, kai ji puolė priiminėti į savo gretas visą rytų bloką .... o dabar belieka rimtais veidais kalbas varinėti ...pirmiausia patys su žemėm sumaišėt visą Lietuvos buvimo TSRS laikotarpį , naikinot, griovėt, trynėt ... o dabar ieškot, ko nepametę... juk net dabar garsiai bijot pasakyti, kad perrašinėjama istorija visų, kam tik šauna į galvą ...

  65 4
  Atsakyti
  • T
   Teisingai 2021 rugpjūčio 08 16:48:02

   Todel rusai ir supleskino nacionaline biblioteka kad ten visi archyvai dingtu visiems laikams

   31 16
   Atsakyti
  • D
   Dzūkija > Teisingai 2021 rugpjūčio 08 16:52:09

   ... biblioteką pleškino knygų vagys ... kaip ir ginklų Ukrainoje ...

   29 3
   Atsakyti
 • z
  zero 2021 rugpjūčio 08 16:27:34

  išnuomojami tūkstančiai modulinių namelių 3 metams tai reikia suprasti šitie atbėge valkatos čia liks amžinai,o kodėl valdžia nedavė tokių namelių šeimai po gaisro kurie turėjo miegoti automobilyje rodė per TV,o dar rajone moteris po gaisro liko kaip stovi su trim vaikais kodėl nedavė jiems namelio,o kažkokiem valkatom be tėvynės,kažkokiem laukiniam ir maistas už dyka,ir gyvenimas už dyka,o savo žmonės vėl už borto kaip visada eina jie NAH..su tokia nepriklausomybe

  91 1
  Atsakyti
  • A
   Amerikiečiai šneka, 2021 rugpjūčio 08 17:21:09

   kad Bidonas užsivežė daug vertėjų iš Afganistano. Aišku, jog policininkas/karys į savus nešaudys. O kas šaudytų į amerikietį? Logiška.

   17 3
   Atsakyti
 • B
  Buvęs 2021 rugpjūčio 08 16:27:08

  "Kontora" (KGB - FSB) - nemirtinga, nes ji nemiršta niekada, ką įrodo "čekistų" pakalikų įslaptinimas 75 metams.

  31 4
  Atsakyti
 • o
  observer 2021 rugpjūčio 08 16:22:35

  globalios zmonijos ideja yra niekam nereikalinga - kuo daugiau susireiksminusiu tauteliu tuo lengviau valdyt pasauli - skaldyk ir valdyk... anot biblijos, kazkada zmones vieningi ir is dyko buvimo nes kariaut nebuvo pries ka jie sumaste nukeliaut i dangu pas dieva... ir pradejo statyt babilono boksta, state state ir beveik pastate bet dievulis issigando ir sukirsino globalistus - panaikino bendra kalba ir sukure tukstanti kitu... zmones nebesuprato vienas kito, pradejo pyktis, rietis ir pamirso apie savo globalius tikslus... niekados nesureiksminau to kad esu lietuvis... tupas, savimi patenkinto lietuvio jausmas neman - neitikino net tai kad vytautas didysis priverte savo arklius juros vandeni srebt... mane labiau domina bendrazmogiskos vertybes, panasumai o ne skirtumai... nacionalistai man asociuojasi su silpnaprociais nemokanciais nei vienos kitos kalbos ir manantys kad lietuva yra graziausia salis pasaulyje..

  6 45
  Atsakyti
  • y
   ysikisk y raukus globolisto policajaus svilpuka 2021 rugpjūčio 08 16:25:36

   ir keliauk po pasauly svylpaudamas per isdralintus raukus afrikietiska repa.... tu kosmopolitas LGBT globolistas --tau tai patiks....

   30 4
   Atsakyti
  • o
   observer 2021 rugpjūčio 08 16:27:51

   va butent toks ir esi - susireiksmines sudvabalis su trispalve - lietuva lietuviams!.. blah blah blah... beje as seniai ne lietuvoj - tai durniu krastas.. pabegau..

   4 29
   Atsakyti
  • p
   pabegai ---puiku....viena GNYDA maziau 2021 rugpjūčio 08 17:12:07

   ko dabar cia ylindes seilem taskaisi ,skleisdamas globalistine -kosmopolitine smarve...

   22 2
   Atsakyti
  • o
   observer 2021 rugpjūčio 08 17:28:33

   tau maza virtualios vietos? tipinis lietuvis.. zemej lietuvos azuolai zaliuos..:DD LOL tik nesprok besipusdamas.... lietuva tevyne mano tu didvyrio zeme.. DDDDDDDDD

   2 12
   Atsakyti
  • v
   von y euro zopa Briuselinio globalisto 2021 rugpjūčio 08 18:04:01

   skreply.....

   11 0
   Atsakyti
  • o
   observer 2021 rugpjūčio 08 18:10:28

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   1 5
   Atsakyti
 • R
  R 2021 rugpjūčio 08 16:14:04

  Mano giliu įsitikinimu, Lietuva taps Neprigulminga nuo rytų ir vakarų tik tuomet, kuomet iškeliaus Anapilin Lietuvos diedukas Nr. 1 ir ne anksčiau. Deja, deja, matyt visos medikų pajėgos mestos tam, kad taip kuo ilgiau neįvyktų. Tokia mano nuomonė.

  39 4
  Atsakyti
  • "
   "Monach" 2021 rugpjūčio 08 16:19:43

   Amžinas kaltų ieškojimas,PRADĖKIT NUO SAVĘS ŽMOGAI,šiai dienai visi kalti tik ne aš,ar kaip,nieko asmeniško !!! !!! !!!

   22 2
   Atsakyti
  • "
   " monachui" 2021 rugpjūčio 08 17:24:34

   gal sugebate dirbti nesiskiepijus? Gal neteko jums girdeti,kaip Bilotaitei lekia purslai,kai persigandome nelegaliai atvukusiu srautu?Bilotaitei degti pragare,ji taikius gyventojus pavadino....antivalstybininkais!!!

   20 4
   Atsakyti
  • "
   "Monach" 2021 rugpjūčio 08 17:36:48

   Blogai kada siaurakčiai pasiduoda berazumių įtaigai,bet ATMINKIT,kad gyvybė ir sveikata viena,o darbų šimtai,darbų bus,o paklausius berazumių būsi luošys,o gal ir po velėna,žvelkit plačiau yra įstatymai,o ne paskymai,o ministrai tik tam laikotarpiui,kad ir keturiems metams,o p velėna liksi amžiams,nieko asmeniško,tik reikia draugauti su savo galva !!! !!! !!!

   15 1
   Atsakyti
 • N
  Nerima 2021 rugpjūčio 08 16:13:30

  Savęs niekinimas prasidėjo labai greitai po 1990-ųjų, gerai prisimenu. Žiniasklaidai prigijo purvasklaidos pavadinimas, nes buvo skleidžiamos vien juodos žinios - korupcija, nusikaltimai... Nustojau skaityti ir žiūrėti. Manau, kad emigracijoje žmonės išlaikė tėvynės meilę dar ir todėl, kad nepatyrė šito smegenų plovimo. O mūsų 30-40-mečiai užaugo tame fone, tai ko norėti...

  49 0
  Atsakyti
  • n
   nesakyk 2021 rugpjūčio 08 16:28:07

   90-taisiais istiesu buvo daug kriminalo, bet ne tiek pas mus kiek garsejo rusija : narkomanija buvo auksciausiame lygyje pasaulyje, net tarp vaiku, banditizmas, mafija.

   9 5
   Atsakyti
 • i
  istorija kartojasi, nereikia jos pamirsti 2021 rugpjūčio 08 16:13:21

  su trumpais prosvaisciu epizodais viskas kartojasi. buvo Krevos unija, Liublino dabar Briuselio ir is to ratelio panasu kad nera jokiu sansu istrukti, nes viska ka turejome 1990 kaip paskutiniai latrai ir sliundros prapi.som, po to iskarto seke zmoniu praradimas, o kas belieka jei visiem dzin i toki darini, ka mes dabar turime. amerikonas diriguoja, briuselis groja, o vietiniai vasalai ir ju kumeciai i takta soka. labai viskas pazystama is tautines istorijos.

  39 1
  Atsakyti
 • T
  Tai va 2021 rugpjūčio 08 16:05:54

  Lietuvoje dar egzistuoja miegantis elitas, išsilavinę žmonės galėtų apie degtukų dėžutę kalbėti visą dieną, tai man nepatinka. Visuomenėje turintys autoritetą, turėtų čia ir dabar vienytis, šviesti visuomenę, pakol nevėlu ir atsiminti tai, kas priklauso tautai.

  50 1
  Atsakyti
 • B
  BOMŽas 2021 rugpjūčio 08 16:04:49

  Lietuvos koncervatoriai sovietiniai specialistai islaptinti 75 metams nesuteikia Lietuvai laisvės

  31 2
  Atsakyti
 • n
  nedidelė gudrybė 2021 rugpjūčio 08 16:01:43

  Griaunančios jėgos susivieniję, tad atsilaikyti joms galima irgi tik susivienijus bendraminčiams.

  36 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ELEKTRA: Antradienį parlamentarai po svarstymo palaikė skubos tvarka Vyriausybės inicijuotas pataisas, numatančias sušvelninti kylančių elektros ir dujų kainas vartotojams. Po svarstymo taip pat pritarta sprendimui atidėti elektros tiekėjo pasirinkimo terminą iki liepos 1 dienos.
 • KOMENTARAI: Interneto žiniasklaidos asociacijos (IŽA) narės, įvertinusios užsienio šalių patirtį, komentarų turinį po publikacijomis apie skiepus nuo koronaviruso (COVID-19) ir norėdamos prisidėti gerinant Lietuvos vakcinacijos rodiklius, naikina komentarus po straipsniais ir vaizdo siužetais tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams, na o pirmieji su šia iniciatyva startuoja naujienų portalai Delfi, 15min.lt, Lrytas.lt, Madeinvilnius.lt, ve.lt
 • NUTARIMAS: Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį nutarė, kad miesto centre esantis sklypas su nebaigtu statyti turgumi būtų paimtas visuomenės poreikiams, siekiant jame pastatyti vaikų darželį.
 • PRAŠYMAS: Baltijos šalių ir Lenkijos elektros perdavimo operatorės prašo Europos Komisijos skirti dar 238 mln. Eur elektros tinklų sinchronizavimo su žemynine Europa antrajam etapui.
 • REAGUOS: Europos Komisija reaguos į Lenkijos Konstitucinio teismo sprendimą, ES įstatymų leidėjams ir Lenkijos ministrui pirmininkui Mateuszui Morawieckiui pareiškė EK pirmininkė Ursula von der Leyen.
 • KARANTINAS: Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms, iki lapkričio 15-osios, įvedamas karantinas.
 • ATSAKYMAI: Antradienį Seimo posėdyje generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsakys į parlamentarų jai raštu patektus klausimus apie rugpjūtį prie Seimo kilusias riaušes.
 • VIZITAS: Antradienį į Vilnių atvyks Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda: oficialus vizitas skirtas Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230-osioms metinėms paminėti.
 • APDOVANOJIMAI: Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti Tokijo olimpinėse žaidynėse prizines vietas užėmę sportininkai, jų treneriai ir medikai.
 • TVORA: 400 kilometrų ilgio tvorą pasienyje su Baltarusija norėtų statyti 12 įmonių.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote, kad tarp nelegalių migrantų gali pasitaikyti teroristų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +13 C

+11 +14 C

 

+5 +9 C

+12 +15 C

+11 +15 C

 

+6 +9 C

0-9 m/s

0-14 m/s

 

0-14 m/s