respublika.lt

Pandemijų valdymą perims PSO - straipsnio komentarai:

 • b
  baisesnių už šį , 2022 rugpjūčio 19 15:35:29

  nesu matęs

  Atsakyti
 • P
  Pinigų 2022 rugpjūčio 18 20:07:25

  diktatūra artėja ne dienomis, o valandomis.

  Atsakyti
 • V
  VAIZDAS baisus 2022 rugpjūčio 18 19:52:24

  panašu į velnią.

  Atsakyti
 • P
  Pax 2022 rugpjūčio 16 20:31:09

  Tikras ausvicas.. Numeriuka duos, skiepuka.. O kai nebetinkamas darbui greitai pro kamina nuo sirdies problemu.

  Atsakyti
 • N
  Nevakcinuotas 2022 rugpjūčio 15 12:45:42

  PSO = Voro galva - 2022m filmas , pasižiūrėkite.Filme - voro galva žlugo , gera pabaiga

  Atsakyti
 • J
  JOOOO.... 2022 rugpjūčio 12 18:54:08

  neveltui prezidentas D. Trampas norėjo išvaikyti tuos veikėjus....

  Atsakyti
 • K
  Kaip visus 2022 rugpjūčio 12 13:30:20

  PiSO, taip ir toliau p...

  Atsakyti
 • K
  Kiek žinau 2022 rugpjūčio 12 12:30:54

  PSO yra Pfizer kompanijos padalinys. Ir tiek.

  Atsakyti
  • P
   Panašu, kad PSO yra įdarbinta preparatų su pavadinimu "vakcina" prastumimui ir feikinių pandemijų gąsdinačiu paskelbimu? 2022 rugpjūčio 13 17:48:28

   Nes panašu, kad PSO apie naturalaus imuniteto turėjimą nieko neišmano ir išmanyti nieko nenori, tik vaidina reguliatorių? O tame ir visa esmė? Kad tie kur natūraliai persirgo 2003 metų koronos virusu ir dabar po šitiek metų, kaip parodė tyrimai, dar turi imunitetą anai koronai. Skirtumas nuo marmalų kaip dienos nuo nakties? O PSO, atrodo, siekia tik sunaikinti natūralius imunitetus, pradedant vis nuo jaunesnių ir, žinoma, sveikų?

  • P
   Pagalvojimui, kas "pareina" iš PSO? 2022 rugpjūčio 14 15:30:47

   STI vadovas Rimas Jankūnas padarė video apžvalgą, kur skaičiais įrodė, kad tie, kur mažiausiai ir blogiausiai taikė PSO rekomenduojamas priemones ir "įrankius" , pavyzdžiui, Rumunija, Bulgarija, turi sveikiausią padėti savo valstybėse? Ir atvirkščiai, tose šalyse kur labiausiai išprievartautos "skiepais" iš PSO turi dabar ir didžiausius sergamumus ir didžiausias mirtis? Pagal video iš STI: "Atviri klausimai SAM A.Dulkiui. Kodėl manipuliuojate?"? Ir kur rasti daugiau to Mokslo, kuris užpiltų informacijos "skylę", apie realius duomenis ir skirtumus tarp išskiepijimo skiepais iš PSO ir neišskiepijimo?

 • V
  Valio 2022 rugpjūčio 11 14:53:45

  Va tada visi ir pamatysime AUŠVICĄ. Varis visus po įstatymu badaluotis ir krisim kaip musės. Kas dar naiviai tiki mokslu, galit kaip Žirinovskis varyt ant aštuonių, nelaukti.

  Atsakyti
 • A
  Antroji pagal populiaruma liga 2022 rugpjūčio 10 08:56:36

  Tik nereikia meluoti ir taip stigmatizuoti, kad isgalvota antroji pagal populiaruma liga, antroji po ispopuliarinimo pirmos populiarios mistifikuotos su kaukių paradais ligos, plinta butent tik vyru homoseksualioje aplinkoje, kas ir yra pasityciojimas, stigmatizacija ir supriesinimas, neapykantos skatinimas, arba kitaip durninimas ir miglos putimas labai negraziais metodais nereikalingų aistru ir baimų kurstymu norint ispopuliarinti dar viena mistine nauja pandemija, gestant zmoniu pasitikejimu ir susidomejimu pirmos populiarios ligos atzvilgiu, po nesibaigianciu karantinu ir zmogaus teisiu varzymu, ir dirbtiniu ekonominiu kriziu kontekste vykdomu globaliu mastu pagal svabo knyga ir pagal kitus globalios politikos vadus.

  Atsakyti
 • S
  Sovietinis anekdotas 2022 rugpjūčio 09 09:27:05

  Autobusas pilnas keleivių,o vienas reikia išlipti.Priekyje stovi juoaodis.Žmogelis ir klausia:"Товарищ вы сходите на следующей остановке".Nuodėgulys atsako:"Pirmiausia,aš ne tovarišč,o antra, aš iš Etiopijos".Rusas supyko ir:"Вчера по деревьям лазил ,а сеголня уже господин?".

  Atsakyti
 • A
  Antanas Kandrotas-Celofanas 2022 rugpjūčio 06 19:29:55

  Sveiki mielieji kovos draugai:nelaimės draugas paskolino telefoną,galiu jums parašyti iš politinės nelaisvės. Maitina mane labai prastai,su advokatu susitikti neleidžia ir juokiasi valdžia,kad aš Paleckis nr.2 Lipdo naują bylą,tai laisvės greitu laiku nematyti.Sąskaitos mano visos areštuotos,tai jei kas galite,paremkite mane per paypal: kandrotascelofanas@gmail.com visgi sėdžiu čia už mus visus ir už mūsų laisvę:lansbergių chunta visai suįžūlėjo ir su žmonėmis nesiskaito.Mūsų draugai yra mūsų kaimynai rusai ir baltarusai,o ne iškrypėliai ES ir NATO.Tai tiek,-gero jums vakaro.

  Atsakyti
  • S
   Sukciau 2022 rugpjūčio 10 13:36:31

   Nei paleckis nei kundrotas, iekai patikliu lietuviu pinigus isvilioti

 • V
  VIEN TIK... 2022 rugpjūčio 06 15:45:19

  baisus pažiūrėt.

  Atsakyti
 • P
  PSO YRA APSIŠAUKELIAI 2022 rugpjūčio 06 08:53:44

  Mes jų nerinkom, jie patys pasiskelbe pasauline organizacija ir yra finansuojami suinteresuotų asmenų. Reikia kuo skubiau išstoti iš tokių pseudo -tarptautinių organizacijų.

  Atsakyti
  • O
   O jų apsišaukimai neribojami? 2022 rugpjūčio 10 17:55:03

   Jie ruošiasi apsišaukti visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje, kad vieninteliai yra teisūs ir viską žinantys žmonių sveikatos srityje? Ir nesvarbu, kad gyvenimo vingiai įrodo, kad taip nėra, o gal ir atvirkščiai? Panašu, kad jie reikalaus sau šventųjų ir neklystančių karališkų teisių kiekvienoje šalyje ir jas gaus ištarė magišką burtažodį: "pandemija"? Jie nori būti vieninteliai ir nediskutuotini "pandemijų" paskelbėjai ir temos išvystytojai pagal savo "svetimo gerumo" lygį kiekvienoje, atrodytų, nepriklausomoje šalyje? O kaip nepasakius NE, nes žmonės nori dar gyventi ir gyventi nepriklausomose privatininkams šalyse?

 • P
  Pasaulio valdymas 2022 rugpjūčio 05 21:28:04

  Slepiasi po gražiu pavadinimu

  Atsakyti
 • J
  Jonas 2022 rugpjūčio 05 20:42:46

  Pasidomekite kieno kapitalas yra PSO, tada ir pasidarys aisku kas kam parsidave kaip prost...

  Atsakyti
 • J
  Jurgis 2022 rugpjūčio 05 15:01:56

  Pso sukūrė ir valdo geitsas ir komanda, davoso forumas turi diplomatinę neliečiamybę, ir jie darys ką norės, ne veltui rusai kalbėjo kad mes pasigailėsim

  Atsakyti
 • d
  dabartinė padėtis yra labai rimta 2022 rugpjūčio 05 12:59:26

  būtent dėl to, kad ji apima šimtus valstybių, kurias iš tikrųjų valdo viena elitinė nusikaltėlių sąmokslininkų grupė. Kita vertus, nereikia kalbėti apie „sąmokslo teorijas“: pakanka pasiklausyti, ką gegužės 23 d. kalbėdamas Davoso forume sakė pagrindinis Didžiojo perkrovimo architektas Klausas Švabas: „Ateitis nekuriama savaime: ateitį kursime mes [Pasaulio ekonomikos forumas]. Turime priemonių primesti pasaulį, kokio norime. Ir tai galime padaryti veikdami kaip „suinteresuotoji šalis“ bendruomenėse ir bendradarbiaudami vieni su kitais“ . Ar leisime jiems primesti mums tai ko NENORIME MES!!!

  Atsakyti
 • K
  Kodėl tik pandemijų 2022 rugpjūčio 05 12:43:08

  manau laikas perimti visas vyriausybės funkcijas. O prezidentus atleisti , išbraukiant juos iš konstitucijų.

  Atsakyti
  • T
   Tai čia jau savaime suprantama, kad taip atsitiks, kai bent pėda galės įžengti į Lietuvos teritoriją? 2022 rugpjūčio 05 15:28:25

   Toliau jau bus sekančios pėdos naikinant Lietuvos valstybę ir Nepriklausomybę? Rusui nepriklausomybės negalima atiduoti, o jeigu priešas ateina iš Vakarų, tai jau ką, ar galima, tai jau iš valdžiagyviu kaip ir "prašau"?

 • M
  Masonerija naudojasi PSO, kad įvykdytų pasaulinį perversmą. 2022 rugpjūčio 05 12:37:24

  Norint atkurti socialinį audinį, pirmiausia būtina suvokti šiuo metu vykstantį valstybės perversmą, vykdomą bendrininkaujant valdantiesiems ir visai politinei klasei. Supratimas, kad tarptautinė nusikalstama organizacija atėmė iš mūsų neatimamas teises, yra pirmas, būtinas žingsnis, kurį reikia žengti. Kai tai supras, ypač sveikoji institucijų ir teismų pusė, bus galima teisti išdavikus, padėjusius įvykdyti šį tylų perversmą, ir visiems laikams pašalinti juos iš politinės scenos. Akivaizdu, kad tada Lietuva turės susigrąžinti savo suverenitetą, visų pirma išstodama iš ES.

  Atsakyti
  • J
   Jeigu grįžti prie blaivaus mąstymo, o ne mąstymo pagal PSichO? 2022 rugpjūčio 05 15:12:49

   Tai reikėtų uždrausti žodį "pandemiją", kuris yra tas pats,kas "manipuliacija"? Kam manipuliuoti? Kalbėti reikia tik apie žinomą žodį "epidemija", kuris yra aprašomas konkrečiai, o ne kaip PSichO išmąstymas, išmanipuliavimais? Taigi jei atsiranda iškyla, ar iškildinama epidemija, pvz. bio-ginklais ir panašiais į "vaistinius preparatus", epidemija yra apibrėžiama konkrečiais ir išmatuojamais parametrais? Juk visais laikais, kaip pagrindas epidemijų valdyme yra teritorijos suvaldymas ir naudojamas teritorijos izoliavimas užkardymas? Kodėl svetimi, svetimos, o gal ir priešų organizacijos ir panašūs į psicho veikėjus iš PSichO turėtų valdyti Lietuvos teritoriją? Juk už tai, kad nė pėdos svetimiems, kad nė pėdos iš Lietuvos NE priešams daug yra padėta galvų? Nė pėdos Lietuvos teritorijos užsieniui? Visa valdžia ir nedaloma valdžia Lietuvoje tik Lietuvos žmonėms ir dar išgaudant vietoj tų užsienio organizacijų veikėjus, per kuriuos nukenčia Nepriklausomumas Suverinitetas, Savarankiškumas?

 • t
  tai butu Lietuvos kaip valstybės likvidacija. 2022 rugpjūčio 05 11:44:25

  Akivaizdu, kad jokiomis aplinkybėmis negalima pasirašytas tokius susitarimus. Tai visiškai prieštarauja visiems mūsų šalies nacionaliniams interesams. Nors tokie susitarimai gali būti sąlyga, mūsų gauleiteriams patekti į naujosios pasaulio tvarkos prieangį. Jei taip, tai jie tikrai pasirašys tokius susitarimus. O tai butu Lietuvos kaip valstybės likvidacija.

  Atsakyti
 • "
  "pandeminio susitarimo"dokumentuose siūloma: 2022 rugpjūčio 05 11:42:45

  – PSO suteikti išimtinę teisę skelbti „pandemijų“ pradžią; – Žmogaus teisių viršenybės panaikinimas, kai atsiranda „pandeminiai“ režimai; – profesinių sąjungų teisių apribojimai; – NVO ir kitų neapibrėžtų subjektų teisė lygiomis teisėmis su valstybėmis dalyvauti kuriant tarptautinę teisę; – šalių pareiga prašyti išorės pagalbos, kai jos pačios negali susidoroti su pandemija. Išvertus į suprantamą kalbą: PSO galės laisvai, su niekuo nesitarusi, paskelbti pandemijos režimą, kurio metu bus visuotinai panaikintos visos žmogaus teisės, o nevyriausybiniams subjektams bus suteiktos tokios pat teisės kaip ir vyriausybiniams subjektams. Jei nacionalinė vyriausybė negali įvykdyti PSO nurodymų, ji privalo prašyti išorės pagalbos. O tai jau yra valstybių suverenitetų perdavimas pasaulinei teroristinei grupuotei vadinamai PSO, paliekant valstybės valdytojams tik gauleiterių statusus tiesiogine prasme.

  Atsakyti
  • P
   Panašu, iš to ką parašei, kad numatoma, kaip PSichO galėtų durniuoti? Ji galėtų skelbti feikines pandemijas? 2022 rugpjūčio 05 12:32:41

   Kas dar gali būti išsigalvota su žodžiu "pandemija"? Ir su to žodžio Reikšme? Ir su tam žodžiui vis naujai pramanytu Turiniu? Normalu būtų, jei psichuojantys tik patys Sau skelbtų, ką nori, o kitus paliktų ramybėje? O kiti visada galėtų vadovautis savo galvomis- tai pagrindinė teisė ir visųTeisių pagrindas? Kiekvieno matymas yra aukščiau atskirų grupuočių matymo? Būtina nepamiršti, kad tarptautinė teisė, turi Niurnbergo Kodeksą? Kad medicininiai eksperimentai, negalimi, nepriklausomai ar susigalvos kas žodį "pandemiją" ar ne? Negalima leisti melo ir apgaulės būdu, pavyzdžiui išsigalvojus žodį "pandemiją" atimti žmonių ir net valstybių teises ir per tai bandyti "suprichvatizuoti" visą pasaulį? Grįžkite mintimis į 2009 m. kai buvo paskelbta melaginga "pandemija"? Ar ne ten, tose šalyse, kur vadovavosi "pandemija" kaip iš PSichO, ten šalys labai nukentėjo? O kur apdaulės "pandemija" nesivadovavo, ten nenukentėjo, nei durniavimu, nei sveikata aplamai, nei ekonomikos, nei gyvenimai? PRIEŠ!

 • a
  ar jau ratifikavo?? 2022 rugpjūčio 03 19:38:33

  "Valdymą perims PSO" Jeigu Seimas ratifikuos tą dokumentą konvencija įgys viršenybę virš nacionalinės teisės. Valstybė galutinai atiduos savo medicinos ir žmogaus kūno neliečiamumo klausimus politiniams sprendimams. Kurie, beje, bus priimami net ne nacionaliniu, o viršvalstybiniu lygiu. PSO yra tarpvyriausybinė institucija, tad patvirtinus tokį dokumentą, nesvarbu, ką organizacija pasakys, tai turės būti įgyvendinta.

  Atsakyti
 • i
  ir ir 2022 rugpjūčio 03 16:46:34

  Ir JT, ir PSO - niekinės parazituojančios organizacijos.

  Atsakyti
  • j
   jos ne niekinės, o pridirbusios ir pridirbusios bet puolančios pramanytais dalykais kitus, kitiems tylint? 2022 rugpjūčio 04 20:48:45

   taip atrodo mano analizuotojas, pažiūrėjus Зачем жыдо-масоны сокращают население Земли ?

 • N
  NE PSichO terorui? 2022 rugpjūčio 02 12:49:48

  Kodėl dirbtinai sukurtas ir toliau didinamas karas?

  Atsakyti
  • N
   NE terorui iš PSichO!? 2022 rugpjūčio 03 11:50:45

   Žmonės nori gyventi! Ir gyventi be PSichO!?

 • N
  Nenius 2022 rugpjūčio 02 12:43:51

  Manrodos greit balnosim broliai ir sesės žirgus ir josim karan prieš visas dulkeles ir pišes

  Atsakyti
 • L
  Liberalizmui- NE! 2022 rugpjūčio 02 11:54:43

  HEALTH IMPACT NEWS (July 30, 2022) 6 Canadian Medical Doctors Died Within 2 Weeks After 4th COVID Booster Shots for Employees Started at One Hospital (6 Kanados gydytojai mirė per 2 savaites po to, kai vienoje ligoninėje darbuotojams buvo pradėta 4-oji COVID stiprinamoji injekcija)

  Atsakyti
 • g
  gal ir gerai 2022 rugpjūčio 02 10:52:46

  Nuotraukoje retos inteligencijos veidas. Jis tai jau žino, ką daro.

  Atsakyti
  • T
   Tikrai , tikrai 2022 rugpjūčio 05 14:46:29

   nereikia geresnes reklamos, kaip sio didziosios epidemijos Vado ir vardo nuotrauka !

  • >
   >gal ir gerai 2022 rugpjūčio 09 10:56:17

   Šiuo atveju, savo komentare turėjot rašyti - „inteligencijos“.

 • N
  Nu nu 2022 liepos 31 21:09:38

  Patys kuria pandemijas: berods 336 bioginklų laboratorijos yra per visą pasaulį. Nuodija patogenais žmones per maistą, vandenį, chemtreilus ir t.t., o paskui sušikti „geradariai” pasiūlo „išeitį”, genus modifikuojantį marmalą ir dar per prievartą. ”Nuostabu” kokiam šu@e mes visi murkdomės.

  Atsakyti
 • T
  Taip negali būti! Negali taip būti! Arba taip bus, jei nepasakysime!? 2022 liepos 31 12:25:17

  "Taip negali būti! Negali taip būti! Arba taip bus jei nepasakysime!? "- panašiai taip šiandien kalbėjo V. Landzbergis renginyje. Tik gaila, kad tai ne apie "PSO" ne apie jo "Plandemija", ne apie jo planuojamą išpuolį eksperimentu visiems su eksperimentiniu "skiepu"? Negali taip būti! Arba taip bus, jei nepasakysime? Visi tapsime pasaulio sąmokslininkų aukomis? Nors niekada neįrodyta skiepų nauda? O dar gaunasi, atrodo, taip, kad vieną gal dalyką "sustiprina", o dešimtis , o gal ir šimtus dalykų (nes tūkstantinis ligų sąrašas egzistuoja) susilpnina ir sugadina? Pareiškime NE sąmokslininkams, kuriems ant liežuvio galo tik vienas dalykas - skiepų pasas? Eksperimentiniai! NE eksperimentams su žmonių sveikata ir ko neleidžia Konstitucija ir tarptautiniai dokumentai, Niurnbergo Kodeksas? Juk daroma atvirai įžūliai, nesilaikant nieko, pagal globalistus, pagal sąmokslininkus? Jokiems pagaliams į nosį NE, nes tai pagal sąmokslininkus ir pažeidžia Konstituciją bei žmogaus teises ir laisves?

  Atsakyti
  • t
   teisinga, kad Taip negali taip būti! Būti taip negali! Arba taip bus, jei visi tylėsime!? 2022 rugpjūčio 02 12:41:23

   Tokie emocingi žodžiai buvo ištarti vykstančio karo Ukrainoje fone, bet gal vykstančio karo fonas daug, daug didesnis? Susimąstykime:- kodėl Pasaulio Bankas sukūrė projektą COVID-19 valdymui, kur "suprojektavo" kovido valdymą net iki 2025m ir tai tik pirmam etapui? O juk tas piarinamas Kovidas, jau dabar beveik pasibaigęs ir nustipęs, kažin ar pavojingesnis, kaip eilinis gripas? Kam jį projektuoti iki 2025 m. jei jis galėjo baigtis, pavyzdžiui ir praeitais metais, kaip tai įvyko Japonijoje, kur kaip sakė specialistai, viruso atmaina sunaikino save? Kodėl valdžiagyviiai nepraleido Zelenko gydymo metodo, kur jis teigė, kad gydant pagal jį sumažinamas lovų poreikis net iki 84%, o mirtingumas sumažinamas net 95%? Kodėl uždrausta ir daug kitų gal dar geresnių gydymų? Gal todėl, kad vyksta daug didesnis karas ir yra PSichO organizacija, vadovaujanti tam? Atsibuskime ir suvokime elementarius dalykus, kad 97% KLAIDA negali būti vadinama "Testu", jei yra nors kiek proto? NE PSicho terorui!?

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SANKCIJOS: Kinija pareiškė, kad jos sankcijos Lietuvos susisiekimo viceministrei Agnei Vaiciukevičiūtei yra „tinkamos ir pagrįstos“, praneša agentūra „Reuters“.
 • KOMPENSACIJA: Vyriausybės ketinimus kompensuoti veiklą stabdančios nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų nuostolius ekonomistas Nerijus Mačiulis vadina klaida.
 • KAINA: Pasak Energetikos ministerijos, nepriklausomaiomai elektros tiekėjai „Perlas Energija“ pranešus apie nuo rugsėjo stabdomą veiklą, kito tiekėjo nepasirinkę jos klientai laikinai, iki šių metų pabaigos, turėtų mokėti 24 centus už kilovatvalandę.
 • BIRŽA: Elektros birža „Nord Pool“ paragino rinkos dalyvius teikti daugiau kasvalandinių paraiškų vietoje siūlymų tiekti elektrą keletui valandų už tą pačią kainą (vadinamųjų „blokų“).
 • APKLAUSA: Tik 8% gyventojų tiki, kad Lietuvoje situacija krypsta geryn, beveik trys ketvirtadaliai mano, kad ji blogėja, rodo atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.
 • MIGRANTAI: Iš Medininkų užsieniečių registracijos centro ketvirtadienį iškelti paskutinieji 12 čia laikinai gyvenusių neteisėtų migrantų - jie perkelti į užsieniečių registracijos centrus Pabradėje bei Kybartuose.
 • KOSMOSAS: Europos kosmoso agentūra kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia konkursą Lietuvos kosmoso pramonės koordinatoriaus pareigoms užimti.
 • PROTESTAS: Užsienio reikalų ministerija ketvirtadienį iškvietė Kinijos laikinąjį reikalų patikėtinį Čiu Baihua pareikšti protesto dėl Pekino skelbiamų sankcijų susisiekimo viceministrei ir nutraukiamo bendradarbiavimo susisiekimo srityje po jos vizito Taivane.
 • PRIĖMIMAS: Penktadienį prasideda papildomas priėmimas į profesinio mokymo įstaigas, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
 • PEDAGOGIKA: Grupė įvairioms frakcijoms priklausančių parlamentarų parengė Konstitucijos pataisas, kurios leistų Seimo nariams užsiimti pedagogine veikla.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate naują tvarką, kad teigiamo COVID-19 greitojo testo nuotrauka įrodys, jog sergate?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s