respublika.lt

Okupacija - jau įteisinta - straipsnio komentarai:

 • K
  Kazys 2019 sausio 14 21:11:27

  Tai gal dabar jau išteisinkime ir to meto žudikus ir vagis. Juk jie nuteisti buvo taip pat pagal to meto įstatymus.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Albinas 2019 sausio 11 14:49:34

  "žopai 2019 sausio mėn. 06 d. 14:34:09 Tu klysti. Komunistai - padorūs žmonės. Jų Lietuvoje (tikrų komunistų) buvo vienetai. Paskutinis gal - Sniečkus. Va tada Lietuva ir klestėjo. . O tie, kurie atėjo dabar, - apsimetėliai. Jie - loviniai, kurie prie visų valdžių ir visų santvarkų savo lovį ras.:)" Koks baisus nesusipratimas kagabistą parsidavėlį Sniečkų vadinti padoriu komunistu!!! Argi ne šitas banditas trilinkas tarnavo okupantams ir nedvejodamas organizavo Lietuvos žmonių tremtį į ledjūrio pakraščius, o tiems, kurie per stebuklą išgyveno, net po sovietinės amnestijos visokeriopai trukdė apsigyventi Lietuvoje. Tai "nuostabus" komunistas !

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vovan 2019 sausio 08 08:59:47

  Krim nas

  0 0
  Atsakyti
 • h
  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/kas_tikrasis_vilniaus_simbolis_krantines_arka_ar_gedimino_pilis/,coments.1#komentarai 2019 sausio 07 20:51:50

  Ne be suprantu keturisdesitais lieke i makolija saules Lietuvai Stalino parvesti dabar nulingavo vakaru saules Lietuvai.Kaip nori taip suprask taip mes ir liksime okupoti.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kaip supratau 2019 sausio 07 20:22:05

  iš komentarų, tai mes visi okupuoti.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  VDV dembelis 2019 sausio 07 15:19:03

  neklaidinkit zmoniu, nuotraukoj greiciausiai kareivelis jau VDV "cherpakas" ar "dembelis" tvarka daro, nes matomai diedelis nevisai rusu kalba mokejo ir komandu vykdyti nesiteike, o oficierius tik is tolo ziuri ir stebi kad senioko nesuzalotu.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Dampis 2019 sausio 07 14:13:01

  Nesinori tikėti, kad sprendimo motyvuose yra tikrai taip parašyta, bet jeigu taip yra, tai gal tokiems "teisėjams" ir "prokurorams", kurie tokius sprendimus priima, padėtų atestacija? Matomai užsisėdėjo žmonės teisėjų ir prokurorų kėdėse nuo sovietų laikų todėl ir įstatymus maišo :)))

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Respublikos žurnalistams 2019 sausio 07 13:33:09

  To kariškio ženklas kepurėj, kuris nutvėręs Vaitkų, yra tikrai ne karininko, bet paprasto kareivio, karininkų buvo ovalo formos, su maža žvaigždute, čia lapų vainikas, kuriame didelė žvaigždė, tai paprasto kareivio ženklas. Kadangi tai sulenkta, kaip jau rašė vienas komentatorius, tai greičiausiai dembelis(grietai turėjo jam baigtis tarnyba). Taigi - komentaras po nuotrauka neatitinka tikrovės. PERRAŠYKITE. O šiaip iš tikrųjų tie kareivukai vykdė TSRS įstatymus.Gal kada nors kas aiškinsis kodėl lietuviai buvo Afganistane arba Irake, juk tai suverenios šalys. Gali irgi kilti klausimas - kokius įstatymus jie vykdė.

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Gediminui su suybjektyvia nuomone 2019 sausio 07 11:48:03

  Sovietmetyje buvo teisingumas, o dabar parodija. Ir neginčykit, kam teko bylinėtis sovietmetyje, patvirtins. Gal todėl, kad valdė tvirta maskvos ranka, teisėjai, prokurorai dirbo normaliai, nedangstė nusikaltėlių ( ir negalėjo, buvo kontrolė).

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to Gediminui subjektyvi nuomonė 2019 sausio 07 11:13:22

  Rašote,kad sovietmečiu teisėjais, prokurorais, žurnalistais galėjo tapti tik lojalūs sovietų valdžiai asmenys. Juokas ima skaitant tokius vėjus. O ką dabar kitaip. Ar gali tapti teisėju, prokuroru ar žurnalistu nelojalūs valdžiai asmenys. Aišku, ne. Lojalumas būtina prielaida darbui valstybei ir nereikia čia kišti sovietmečio. Juokingai atrodote, Gediminai. Toks reikalavimas keliamas visuose valstybėse.

  0 0
  Atsakyti
 • l
  land grabbing 2019 sausio 07 10:59:48

  nuotraukoje J.Vaitkų tąso ne karininkas, kokarda ant kepurės ne tokia, be to lenkta tai tikriausiai bus dembelis ar liktinis. karininkas po dešinei stovi.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Viso zakonno 2019 sausio 06 20:45:19

  Jokios nepriklausomybės kaip ir nebuvo. Tiesiog sovietmetį pakeitė dėdulmetis. Nepakaltinamųjų sprendimai neskundžiami.

  0 0
  Atsakyti
 • <
  < Martynui , Agnei , visiems - Danutė 2019 sausio 06 20:39:00

  Ar pirmas kartas , kai jie alia kovotojai , besikišantys į kitų šalių vidaus reikalus - amžinai nepataiko ? "Lenda " į Gruziją , Ukrainą ,įgyja draugų - "kovotojų " už laisvę : Saakašvili , Savčenko .Kviečiasi į Lietuvą ,priima aukščiausiu lygiu ,net su prezidente glėbesčiuojasi .Auštrevičius ,berods , kai Nadia sėdėjo Rusijos kalėjime - EP paskelbė bado streiką ! Badavo ilgai ! O kur tie jų numylėtiniai dabar ? Kur Saakašvili su Savčenko ? Kodėl už juos niekas nebebadauja ? Kodėl "atsipurtė" ??

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Gedimino subjektyvi nuomonė 2019 sausio 06 20:24:41

  Kai buvo suimti naciai budeliai, psichologai, norėdami suprasti kaip žmogus galėjo daryti sveikam protui nesuvokiamus nusikaltimus, juos lankė, klausinėjo. Pasirodo, kad tie išgamos buvo beveik normalūs žmonės. Tik jie, neturėjo moralinių nuostatų, praktiškai netikėjo į Dievą, o vykdė siaubingus nusikaltimus be sąžinės graužaties tik todėl, kad prisidenginėdami savo drausmingumu, nusikaltimo kaltę vertė įsakymus davusiem. Buvo straipsnis ir apie ne begalvį JAV teisėją, kuris teisia originaliai. Vieną valkatą jis nuteisė išmokti kirpėjo amato, tai įrodyti jį teisėją nukerpant. Tad, kai nori- gali. Sovietmety teisėjais, prokurorais, žurnalistais, dar daug kuo galėjo tapti tik lojalūs sovietų valdžiai . Spėju, kad iš jų dar yra ne vienas, kuris iki šiol dar dirba Lietuvos teisėsaugoje. O kur dar tie, kuriuos tokiais pat pagimdė, išauklėjo kiti sovietikai? Tad bent aš nesistebių, kad nebaudžiamai juodinami partizanai, o budeliai lieka nenubausti. Manau: teisėjai ne šv. karvės.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Martynas - Agnei 2019 sausio 06 18:07:37

  Dar būtų gerai, kad kaip Lietuvos. Lietuvoje bent galvų nepjausto. O tie, už kuriuos jis "kovojo" - tarptautiniai teroristai-islamistai, tokie pat, kokie sudaro ISIS. Juk neims tvirtinti Endriukaitis, kad, pvz., Chatabas - čečėnas.:) Ir tokių "čečėnų" ten buvo be skaičiaus, iš visų pasaulio pašalių. Štai ir kyla klausimas, kas jis - naivuolis kvailys ar samoningas teroristų rėmėjas?

  0 0
  Atsakyti
 • <
  < Martynui - Agnė 2019 sausio 06 17:00:40

  Taip jūs teisus ! Tai tas pats signataras Endriukaitis , kuris kišosi į kitos valstybės vidaus reikalus .Jis "ardėsi" dėl čečėnų .Norėjo jiems iškovoti laisvę ? Nežinau - kokią ? Gal tokią , kaip Lietuvos ?

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kis 2019 sausio 06 16:32:01

  skaitau ir toks uzpludo sarkazmas,kad Pyyyypt,kur jus buvote,kodel tylejote vakar,uzvakar,kai musu "patriotiniai"veikejai siaute ir siaucia be baimes ir nebaudziami,kas siendiena uzsako muzika,kad Okupantu spectarnybos butu uzslaptintos dar 75 metams,viso 100metu.Stai prie ko prieinama,kai bet koks nusmurgelis senelis,kazkada (dabar bijantis prisipazinti)destes ir tikriausiai koloboraves svetimai valdzia,taip izuliai ,o svarbiausia nebaudziamai elgias.Noreciau pameginti,manau greita supakuotu.Galima daug nuoskaudu issakyti,bet baigias simboliai,o be to tai viesa paslaptis,gaila ,kad nera kam duoti komandos fas.(o mandrai-tai truksta politines valios,juk Landzbergiai atvirai organizuoja,zadina tauta nuversti zmoniu isrinkta valdzia,nes jiems nepatinka,kad ne anukas -broileris .Kas uz tai privalo atsakyti?Tiktai ,kad ne tapkinas.Laikas baigti ta struciu politika,laikas pasakyti kas kaltas!

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis Tomui J. 2019 sausio 06 15:20:49

  tai dabar turime valstybe, kuri sukuria istatymus? O kaipgi tie 2 000 kgbistu, 25-ais Lietuvos nepriklausomybes metais pakartotinai uzsislaptine dar 75 metams? Jie gi buvo ne Lietuvos kontora, jie buvo tos valstybes agentai, is kurios Lietuva, svelniai tariant, isejo, realiai, vakaru kapitalo reikalavimu, buvo pasalintos is TSRS sudeties? Kuo, is principo, skiriasi Lietuvos priemimas i TSRS sudeti, nuo priemimo i ES sudeti? Stojant i ES reikejo dvieju dienu ir nemokamo alaus su skalbimo milteliais. Ar taip sunku suprasti, kad jeigu rytoj nugales Idil, musu, demokratiskai pasiskyre uzsislaptine kgbistai keiks sios dienos istatymus, melsis sesis kartus i diena ir slovins Kalfata. Toks kiauliu prie lovio likimas. Aiskins, kad jau ju seneliai nevalge kiaulienos.

  0 0
  Atsakyti
 • ž
  žopai 2019 sausio 06 14:34:09

  Tu klysti. Komunistai - padorūs žmonės. Jų Lietuvoje (tikrų komunistų) buvo vienetai. Paskutinis gal - Sniečkus. Va tada Lietuva ir klestėjo. . O tie, kurie atėjo dabar, - apsimetėliai. Jie - loviniai, kurie prie visų valdžių ir visų santvarkų savo lovį ras.:)

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to kas laukia subinėj 2019 sausio 06 14:30:29

  sukrėstas jūsų nurodyta paroda. Sukrėstas. ilgai vėmiau. Nejaugi tai tiesa?

  0 0
  Atsakyti
 • ž
  žopa 2019 sausio 06 14:06:50

  Kovojom,kovojom,o į valdžią atėjo komunistai ir degeneratai.Kai,kas šitą laisvę pirko už alaus butelį.Šaunuoliai lietuviai.Tuoj neturėsim elektros,dujų,tranzito,ką aš čia vardinu,nieko neturėsim.Turėsim tik ubago lazdą.ES pamatę,kokie esame nevykėliai išvys velniop ir padalins kartu su Ukraina.Dalį Lenkijai,Vengrijai,Rumunijai ir Rusijai bus ketvirtasis padalijimas ir galutinis.Sėkmės proto ubagams.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Martynas 2019 sausio 06 13:23:50

  Kas tas Endriukaitis? Gal - tas pats, kuris dėl čečėnų teroristų bangas kėlė? Tada - viskas aišku. Jam, matyt, visi teroristai nuoširdžiai brangūs.:)

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to Kas mūsų laukia 2019 sausio 06 09:59:07

  tikrai daug teisybės tuose paveiksluose, tik nereikėjo "previos" skiltyje įdėti tokios negarbingos mūsų ponios nuotraukos.

  0 0
  Atsakyti
 • t
  turas 2019 sausio 05 23:44:38

  Sakai nesilaikyti Briuselio istatymu ir neimti ju sidabriniu.Jei butumem neeme ju sidabriniu,tai dabar kaip Ukraina,Moldavija ar Uzbekija su Armenija ir rusija sedetume sik...oi,ir uz 200 euru dirbtume.Jei tu nenori tu sidabriniu,tai vaziuok i rusija ar Airija,o mes cia dar ta briusely paplesime,kol unija subires.Odel teismu,tai tik kvaileliai verkia,lygtai nezinotu,kad teisineje sistemoje visi seni kagebistai ir buve komunistai toliau dirba,aisku kurie neisejo i pensija,arba nenumire.Juk nebuvo ivykdyta dekomunizacija,nes nepriklausoma Lietuva irgi komunistai buve kure.Zmogaus teisiu komiteto pirmininkas Lietuvoje rusas ir dar pe....alas,ar tai nieko nesako asilams.Kodel tas zmogaus teises gina arba kitatautis,arba psichiskai nesveika feministe.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kas mūsų laukia ES subinėj? 2019 sausio 05 23:08:03

  gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

  0 0
  Atsakyti
 • O
  Ona to Nuomonė p.Onai 2019 sausio 05 21:18:34

  Aš primenu istorinius įvykius Lietuvos valstybės,o jūs ,tarptautiniu-tarpvalstybiniu mastu.Tiek jūsų,tiek mano išvardintas istorines tiesas,kailius išvertę seni ir visai buki jauni "patriotai",bando perrašyti ir mus visus paversti idiotais.Ypač aktyvus -tarybinis istorikas Anušauskas su savo bukais klapčiukais kasčiūnais,adomėnais ir mūsų sąskaita gerais gyvenančiais,kai kuriais signatarais.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2019 sausio 05 20:20:31

  kad teisės viršenybė pakeičiama teisėjų (nuomonės) viršenybe. Tokioje situacijoje teisėjų kontrolės priemonės tiesiog būtinos, nes teisėjų savivalė bent kol kas pakeičia teisės viršenybę, nežiūrint valstybės įstatymų..!

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė p.Onai 2019 sausio 05 19:02:00

  Nereikia ir delegacijos . Reikia tik prisiminti Jaltos konferenciją, kai po karo SVARBIAUSI PASAULIO (tuo metu) VADAI : anglas ,amerikonas ir gruzinas pasidalijo įtakos sferas ! Pabaltijis buvo priskirtas TSRS . Kodėl nei ES ,nei JAV ,nei kita pasaulio valstybė nepasakė ,nepareiškė . kad Lietuva buvo okupuota ? Tik Amerikos dipukai ,buvę žydšaudžiai , pabėgę - iš užsienių "loja" ,kas jiems į galvą ateina ? Ar galėtų endriukaičiai , radzvilos ,kasčiūnai ir t.t. pasakyti ,kuris JAV prezidentas ,kuris DŽ Britanijos ministras pirmininkas yra pasisakę apie okupaciją ? Gal galėtų įvardinti šaltinį ? Todėl ir Lietuvos teismai turi laikytis ES teisės , nes jų įstatymai viršesni. Kai Lietuva stojo į ES - susitarimus pasirašė .

  0 0
  Atsakyti
 • E
  Edis 2019 sausio 05 18:40:59

  Jei taip vadinamos " Nepriklausomos Lietuvos " teisėjai pripažins nusikaltėliais kurie gaudė ir persekiojo rezidentus , partizanus , tai lygiai taip pat privalės pripažinti kad patys kolaborantai teisėjai nuteisdavę partizanus ir rezidentus yra tokie patys okupantų nusikaltėliai . O šito joks kolaborantas teisėjas daleisti negali.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Sodininkas Antaninis 2019 sausio 05 17:58:44

  Kadangi aš tik mažas žmogelis po žemę trypčiojantis, nežinau ką tie teisėjai, valdininkai, deputatai, ministrai ir kiti save patepantys kasdien veikia, tai tik skaitydamas spaudą mintu informacija. NETIKIU. NEGALI TO BŪTI kas rašoma. O jeigu tai iš tikrųjų TAIP, tai kur tada VISUOMENĖS ir VISŲ KITŲ INFO PRIEMONIŲ REAKCIJA? Ir jeigu ištikro TAIP ir nėra plačios REAKCIJOS, tada iš tikro LIETUVAI galas. Protu nesuvokiama.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJIMAS: Išmaniųjų telefonų pardavimų pasaulyje augimas 2021-ųjų paskutinį ketvirtį per metus sumažėjo iki 1%, rodo rinkos tyrimų kompanijos „Canalys“ duomenys.
 • SKIRTUMAS: 2021-aisiais šalies verslui suteikta 82% daugiau paskolų nei 2020 m. ir 30% daugiau nei 2019 m.
 • PIKETAS: Koncerno „Achemos grupė“ valdomos didžiausios Klaipėdos uosto krovos kompanijos („Klasco“) profesinė sąjunga planuoja surengti valandos trukmės piketą dėl mažiau nei tikėtasi padidintų darbuotojų atlyginimų.
 • REKORDAI: Sparčiausiai Europos Sąjungoje augančios pieno supirkimo kainos Lietuvoje toliau gerina visų laikų rekordus – vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina stambiesiems ūkiams mūsų šalyje praėjusį gruodį gerokai viršijo Bendrijos vidurkį ir pasiekė 466,62 eurus už toną.
 • TRŪKUMAS: Keliems valdančiosios koalicijos atstovams nebalsavus „už“, Seime pristigo balsų priimti Vyriausybės siūlytą įstatymą dėl privalomo medikų ir socialinių darbuotojų skiepijimo, kuris turėjo įsigalioti nuo vasario vidurio.
 • ATNAUJINIMAS: Praėjusią savaitę planuotas E. sveikatos sistemos atnaujinimas, kuris leis užtikrinti automatizuotą ir kokybišką duomenų apsikeitimą tarp E. sveikatos sistemos ir kitų su sveikatos apsauga susijusių informacinių sistemų, bus atliekamas penktadienio, sausio 21-osios, vakare, praneša Registrų centras ir ragina gyventojus bei sveikatos priežiūros specialistus iš anksto susiplanuoti darbus.
 • REITINGAI: Naujausios tyrimų bendrovės „Gallup“ atliktos apklausos duomenys rodo, kad pritarimo J. Bideno darbui reitingas šiuo metu siekia tik 40 proc., palyginti su 57 proc. jo kadencijos pradžioje.
 • TAUPYMAS: Lietuvos vartotojų optimizmas mažėja: tarptautinės bendrovės „NielsenIQ“ tyrimo duomenimis, daugėja žmonių, ieškančių būdų taupyti kasdienėms reikmėms.
 • SVARSTYMAS: Seimas ketvirtadienį skubos tvarka ketina apsispręsti dėl Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų, numatančių medikams ir socialiniams darbuotojams taikyti privalomą skiepijimą nuo COVID-19 ligos.
 • SPRENDIMAS: Šveicarija trečiadienį nusprendė atsisakyti atvykstančių į šalį paskiepytų ar pasveikusių žmonių testavimo dėl COVID-19 ir šį sprendimą palankiai vertina šalies turizmo pramonė.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar džiaugiatės, jog Seime nepriimtas privalomas skiepijimas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate Sausio 13-osios minėjimą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

-2 +2 C

 

-5 0 C

-2 0 C

-2 +1 C

 

-4 -2 C

0-12 m/s

0-13 m/s

 

0-6 m/s