Nuo karantino pradžios į šalį neįleisti 693 asmenys, 354 asmenims neleista išvyktinuotraukos

2020 balandžio mėn. 01 d. 09:31:55 Perskaitė 491

Trečiadienio 8.00 val. duomenimis, nuo karantino pradžios – kovo 15-osios vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 693 asmenys, o 354 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

 

9.00 val. duomenimis, vilkikų eilių prie valstybės sienos su Lenkija nėra, o pasienio su Rusija Kybartų kontrolės punkte laukia 48 vilkikai, jiems prognozuojamas laukimo laikas – 6 val.

Medininkų pasienio su Baltarusija kontrolės punkte išvykti iš Lietuvos laukia 128 krovininiai vilkikai, kuriems prognozuojamas laukimo laikas – 6 val. Šalčininkų kontrolė punkte laukia 17 vilkikų, jiems prognozuojamas sienos kirtimo laikas – 2 val.

Kaip skelbia VSAT, šiuo metu sienos kirtimas vykdomas tik per šiuos tarptautinius sienos kontrolės punktus: pasienyje su Lenkija: Kalvarijos-Budzisko ir Lazdijų-Aradninkų, pasienyje su Latvija: Būtingės–Rucavos, Saločių-Grenctalės ir Smėlynės-Medumi, pasienyje su Baltarusija: Medininkų-Kamenyj Log, Šalčininkų-Benekainių ir Raigardo-Privalkos, pasienyje su Rusija: Kybartų-Černiševskojės bei Panemunės-Sovetsko.

Sienos kirtimas taip pat vykdomas per Vilniaus, Kauno, Palangos, Šiaulių oro uostus ir Klaipėdos valstybinį jūrų uostą. Visais kitais Lietuvą su kaimyninėmis valstybėmis jungiančiais keliais judėjimas yra draudžiamas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net