respublika.lt

Notarų pelnai bus gerokai mažesni - straipsnio komentarai:

  • LT mėlynas dangus 2020 vasario mėn. 28 d. 08:25:08

    Ar notarai bus sodinami ant knopkių, ar jiems bus statomos klizmos už šio įstatymo nesilaikymą.?

    0 0
  • Geriau jau ir....................................................... 2020 vasario mėn. 28 d. 09:13:07

    veliau negu niekada.

    0 0
  • DZUKELIS 2020 vasario mėn. 28 d. 10:56:06

    O tai dabar LAZDIJU valstybine vagis notarineje,siautes ir ikrus barstys.Va ten ta tai zalos ir nuostoliu privarius.

    0 0
  • Ar ministras pritaria? 2020 vasario mėn. 28 d. 11:07:54

    Ponas ministras matyt pritaria Įvykusiame teismui kur ne nuteistas įvykdęs sunkų nusikaltimą načelnikų ne visprotis.Jam tik teismas metams apribojo degtines vartojimą.

    0 0
  • MINISTRE 2020 vasario mėn. 28 d. 11:32:02

    tvarkykite TEISESAUGOS MAFIJA .

    0 0
  • ZUK 2020 vasario mėn. 28 d. 11:39:30

    Tas ministras yra tik užimti vietą.Kyšininkų teisėjų jis nepasiekia,nes nėra tokių galių.Teisėjų Taryba yra tas organas,kuris ir nulemia iš ko imti kyšį,iš ko ne.Dangsto teisėjus kyšininkus.Užteko tik nors truputį STT pajudinti pirštą ir iš karto prasidėjo teisėjų-kyšininkų bylos.Bet tai tik ledkalnio viršūnėlė.Teisingumo ministras yra bejėgis net komentuoti Tauragės teismo priimtą sprendimą už tokį žiaurų ir sunkų nusikaltimą,kaip bandymas išprievartauti sunkiai sužalojant merginą, neskirti realios bausmės nusikaltėliui,o tik simbolinę.

    0 0
  • Klausimas 2020 vasario mėn. 28 d. 12:27:28

    Kada pas notarus bus pastatyti kasos aparatai?

    0 0
  • a 2020 vasario mėn. 28 d. 12:49:44

    taip,bobutė su ridiku pundeliu turi turėti kasos aparatą,o šitie ne

    0 0
  • vidmantas 2020 vasario mėn. 28 d. 13:12:27

    O kaip su antstolių atlyginimais?

    0 0
  • Klaipėda 2020 vasario mėn. 28 d. 14:23:04

    Lietuvos teisingumo ministras - skamba kaip gero anekdoto pradžia.

    0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar karantino metu dirbate?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 C

 -1 C

 

 -1 C

+1 +3 C

 0 +2 C

 

   0 +1 C  

0-3 m/s

  2-7 m/s

 

0-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2158 PLN - 4.5385
RUB - 91.1009 CHF - 1.0773
GBP - 0.8905 NOK - 10.3308

Nuorodos