respublika.lt

Neskiepytus valdžia stumia į užribį. Žmogaus teisės bus pamintos - straipsnio komentarai:

  • m
    manau 2021 rugpjūčio 11 09:43:59

    labai teisingai pasakyta zmogaus kunas jo nuosavybe

    2 0
    Atsakyti
  • V
    Viltė 2021 rugpjūčio 07 17:56:56

    Gydytojai neduoda pažymų tiems,kuriems negalima skiepytis. Reikalaukim iš darbdavių ir visų,kurie ragina skiepytis,raštiškų raginimų ir grasinimų išmest iš darbo. Tegul ir autobusų vairuotojai ar parduotuvės raštą pateikia,kad neįleido įeiti.

    7 0
    Atsakyti
  • E
    Elektoratas 2021 rugpjūčio 07 01:09:06

    Per rinkimus po 4 metų atminkite kas jus paskiepijo prieš jūsų šventą valią ir vėl, o varge, sulaužė Konstitucijos priesaiką!

    12 0
    Atsakyti
  • Z
    Zmogus 2021 rugpjūčio 06 21:28:19

    Reikia uspulti seimo rumus kaip amerikoj ir prisikti simonytei ant stalo...

    11 1
    Atsakyti
  • T
    Taip 2021 rugpjūčio 06 21:19:06

    Reikia ruošti kolektyvinius ieškinius šitam beprotnamiui, tik kompensuoti tie iškrypeliai tures iš savo kišenes, ne iš valstybės, taip susigrąžinsim privogtą valstybės turtą.

    22 0
    Atsakyti
  • Z
    Zmogus... 2021 rugpjūčio 06 21:05:55

    Simonyte susaudyti... arba uzmetyti akmenimis arba sugeginti ant lauzo jinai yra didysi blogis...

    15 1
    Atsakyti
  • g
    gerai kad turim 2021 rugpjūčio 06 21:03:38

    Sirinskiene, Ji nedaleis PISHprociui arkliui daryt ubagistana cia

    10 0
    Atsakyti
  • G
    Gnomas 2021 rugpjūčio 06 17:57:29

    Mūsų kaimas iš proto išeina. O ką daryti reikės, kai pasibaigs Galimybių paso galiojimas? Vėl skiepytis ar sirgti reikės?

    20 1
    Atsakyti
    • G
      Grizlis>gnomui 2021 rugpjūčio 07 15:31:02

      Vel reikes skiepytis.Tai bus nesibaigiantis vakcinavimas.:)

      4 0
      Atsakyti
  • T
    Taip 2021 rugpjūčio 06 17:56:30

    Ko tik tie pyderastai neprigalvos

    14 1
    Atsakyti
  • G
    Gutalinas 2021 rugpjūčio 06 16:26:28

    Gal paaiškintų kas nors galų gale, kas tie "vakseriai" ir "antivakseriai", ba man per tiek laiko vis dar nedašuto. Tie, kas batų tepalą ėda, turbūt "vakseriai", tie, kas neėda - "antivakseriai", ar kaip?

    21 2
    Atsakyti
  • A
    Abonentas 2021 rugpjūčio 06 15:06:08

    Na tai ka , orgganizuosim kolektyvinius ieškiniu prieš lietuva, galės atseikėti milijonus

    22 2
    Atsakyti
    • S
      Seniai reikėjo organizuot... 2021 rugpjūčio 08 09:21:03

      Jei to nepadarėt Skubėt veikti!

      0 1
      Atsakyti
  • f
    fa sistinei valdziai 2021 rugpjūčio 06 15:03:19

    Lok sunie,lok,tik nesikandziok. Tuoj ir be dantu liksit jei dar issidirbinesit.

    12 2
    Atsakyti
  • l
    lietuviai turėtų patys, be pašalinės pagalbos, 2021 rugpjūčio 06 14:35:00

    atsiskaityti su savo tautos skriaudikais ir naikintojais. Bet laikas toks, kad, kol susiorientuos, tai gali ir nespėti... Bet geriau vėliau, negu niekad. Artėja atsiskaitymo dienos... Bus jumiem šaudyti į susirinkusius beginklius protestuotojus...

    19 2
    Atsakyti
  • N
    Naikintoja 2021 rugpjūčio 06 13:17:10

    Šita giltinė per skiepus nori kuo daugiau žmonių pražudyt.Pasitrauk nuo žmonių ir palik teisę jiems patiems apsispręst.

    27 2
    Atsakyti
  • N
    Nei metai nepraejo 2021 rugpjūčio 06 12:31:13

    O vietoj zadetos geroves valstybes ar "suteiksim Luetuvai daugiau jegos", valstybe chaose, nezinioje, kare su pabegeliais, konflikte su Baltarusija ir dar velniai zino kame. Konstitucija mindoma, iatatymai nebegalioja, zmones pikti ir nelaimingi. Net baisiausiam sapne nesapnavau. Shimonyte ir co, jus tikites isvengti atsakomybes uz tai ka isdarinejat?

    32 2
    Atsakyti
    • H
      Hmmm... 2021 rugpjūčio 06 14:36:19

      Nieko kito ir nesitikėjau.

      8 2
      Atsakyti
  • N
    Nonsens. 2021 rugpjūčio 06 10:13:53

    "Žaliasis pasas" leidžia nedėvėti kaukės, o tai tiesiogiai reiškia, kad jo savininkui oficialiai leidžiama platinti virusą visuomenėje.

    57 2
    Atsakyti
    • N
      Neilgai platins... 2021 rugpjūčio 06 14:40:30

      Gerai būtų šitoms avims tą vergo antkaklį palikus kokiai 20 čiai metų, kad nedrįstų nusiimti ligi... nu patys suprantat.

      8 2
      Atsakyti
  • P
    Pusė seimūnų neskiepyti 2021 rugpjūčio 06 10:12:07

    Kaip paskelbta iš seimo svetainės:Neskiepytiems seimūnams deaktyvuotos įėjimo kortelės, joks čia ne melas, yra taip kaip parašyta.Tai ko čia mus Dulkys ragina skiepytis, kai savo virtuvėj nesusitvarko.Bet manau, kad seimūnai žino apie skiepus žymiai daugiau ir todėl ryžtasi rizikuoti savo gerove, ryžtasi būti pasmerkti, kaip eiliniai nepasiskiepiję žmonės.

    45 3
    Atsakyti
    • n
      ne, ne seimūnų, 2021 rugpjūčio 06 12:22:23

      o SEIMO DARBUOTOJŲ. Tai skirtumas. Tiesiog neatidžiai perskaitėte.

      6 7
      Atsakyti
  • P
    Pagaliau. 2021 rugpjūčio 06 10:08:28

    Nors kartą išdrįso paskelbti tiesą žmonėms. Tik dar trūksta konstatuoti, kad vakcinacija gelbėja tik ligonines nuo perkrovimo ir daugiau nieko, o to siekiama vystant visas įmanomas spaudimo žmonėms priemones. Deja, pandemijos sustabdyti kol kas jokių priemonių dar niekas nežino, kaip ir gerų vakcinų, saugančių nuo užsikrėtimo, niekas sukurti negali.

    25 3
    Atsakyti
    • N
      Nuomonė... 2021 rugpjūčio 06 12:16:34

      mirštama nuo komplikacijų ir jei paskaityti apie pniaumokoką, tai rašoma, kad jo veisyklos yra ligoninės, poliklinikos, kur dažnas silpnesnis ligonis ir pasigauna kaip gretutinę infekciją, tampa sunkiai pagydomas...

      21 2
      Atsakyti
  • n
    nors už galvos griebkis 2021 rugpjūčio 06 10:03:22

    Ar priklausoma Lietuva, ar nepriklausoma, tas pats velnias. Kažkur užsiveisė tokių parazitų, kažkaip prasmuko visi į valdžią ir dabar terorizuoja visą visuomenę. Kaip askaridės žarnyne.

    40 3
    Atsakyti
    • Esmė valdžiagyvių žiurkiškoje prigimtyje, 2021 rugpjūčio 06 14:44:53

      tai, ką šių dienų šv.Paulius žydas Laitman vadina nesutramdomai išsišakojusiu egoizmu. Yra tame tiesos.

      2 2
      Atsakyti
  • S
    Statytiniai (pišas) su gauja 2021 rugpjūčio 06 09:59:49

    Priėmė saliamonišką sprendimą, kaukių skiepytiems nereikia , šitas veiksmas sukuria galimybę vakseriams pulti nevakserius , kol antivakserių dar daug , niekas akmenimis nemėtys , bet mutantams (vakseriams) imnt viršų skaičiumi , prasidės pogromai , taigi ginkluokimės , būkime realistais .

    25 3
    Atsakyti
    • P
      Pasikabysiu pasą ant 2021 rugpjūčio 06 14:47:37

      krūtinės! Būsiu doooras ir teisynnngas lygiai visiems!

      0 6
      Atsakyti
  • k
    kur TAPINAS, 2021 rugpjūčio 06 09:59:49

    neorganizuoja nei musu pasienieciu,nei atejunu marso ar kokios eisenos .Tapinai,tugi patriotas,gelbek mus visus,kai daznai darydavai.

    23 3
    Atsakyti
  • p
    ple 2021 rugpjūčio 06 09:02:30

    Šiaip tai jeigu norite tikrai skiepykitės, tik nepamirškite prieš tai paprašyti ir gauti raštišką patvirtinimą, kad po skiepo visi atsiradę sveikatos negalavimai bus valstybės atsakomybė ir bus pilnai kompensuojamas gydymas ir visos kitos susijusios išlaidos. Niekas ne prieš skiepus kaip po tokius, bet kada šaika norite priverstinai eksperimentuoti su gyventojais tai ir apsiimkite pilną atsakomybę!

    54 3
    Atsakyti
    • B
      BRA 2021 rugpjūčio 06 09:47:59

      Jei kai kam po skiepo suleidimo toje vietoje padkauda ranka, arba pakyla temperatūra ir tai ką čia kompensuoti..Nereikia iš skiepi daryti dramblio..Žmonės nesigula į ligonines ir jų gydyti nereikia. Tai ką čia kompensuoti.O nuo Covido renemacijos skyriuje guli savaitėmis.Ar kompensuoja tas kas užkrėtė, kuris sirgdamas visur nori vaikščioti, ir šaukia pažeidžiamos mano teisės.O kad kito pažeidžiamos nesvarbu. Svarbu Aš.. ir tik Aš. Ne vyriausybė virusą nešioja, ne vyriausybė nenori kaukių nešioti , o žmonės.

      7 39
      Atsakyti
    • T
      Ta tavo vireusibė ar kaip ji ten, 2021 rugpjūčio 06 14:52:23

      mėgina senu žydišku metodu, išbandytu krikštonybės ir komunnizmo laikais, kontroliuoti žmonių bendravimą ir dalinimąsi informacija bei pagalba vienų kitiems. Pagalvok apie tai.

      3 2
      Atsakyti
    • >
      >BRA 2021 rugpjūčio 06 20:27:38

      O kodėl Jūs toks tikras , kad apkrėtė nevakcinuotas. Tai vakcinuoti vaikšto besimptomiai ir užkrečia kitus.

      10 0
      Atsakyti
  • p
    patinka kiniečiai 2021 rugpjūčio 06 08:55:04

    neteisingai nešioji kaukę, nesiskiepiji, kalba trumpa: už plaukų ir į sieną.

    10 38
    Atsakyti
    • >
      >patinka kiniečiai 2021 rugpjūčio 06 09:12:22

      Pagal Jūsų logiką: sergi tuberkulioze ,nesidedi kaukės , už plaukų ir į sieną, sergi živ, nesidedi apsauginio kombinezono ir skafandro, už plaukų ir į sieną. Dar truputi palaukit, kol Lietuvoje bus pastatyta koncentracijos stovykla, galėsit eiti ten dirbti prižiūrėtoju.

      44 5
      Atsakyti
    • >
      >patinka... 2021 rugpjūčio 06 09:33:00

      matyt ir namie toks. Vargšė tavo šeima.

      25 3
      Atsakyti
    • Z
      Z 2021 rugpjūčio 06 09:53:09

      Kiniečiai net iš namų neišleidžia..Jei nesergi privalai pasiskambinti ir gauti leidimą nueiti į parduotuvę.Arba priduktai būs atnešti..Kiniečiai taisyklingai nešioja kaukes..O musų žmonių nosės iškištos ir vaidina, kad jis yra su kauke..Ir dar lenda kuo arčiau kito žmogaus..Nėra kultūros.

      6 23
      Atsakyti
    • b
      bravo kiniečiai! 2021 rugpjūčio 06 09:57:17

      Jie ir virusą į pasaulį paleido.

      16 2
      Atsakyti
    • n
      na tai gi 2021 rugpjūčio 06 10:01:11

      komunizmas mums ne motas. Ten gi žmogaus teisės ne vertybė...Visiškas ilgametės propagandos fiasko.

      9 3
      Atsakyti
    • K
      Kinieciui 2021 rugpjūčio 06 10:01:31

      O iš kur tokia egresija?! Spėju esi pasiskiepijes avinas ir supratęs, kad dar po kito skiepo tapsi asilų tai ir liejasi egresija per kraštus.

      15 2
      Atsakyti
    • M
      Mf 2021 rugpjūčio 06 10:59:34

      >>bravo.... Fia jau kiniečių valdžia kalta, .Padarė žmonijai kiaulystę..Kai viskas atsitiko nepranešė, kitoms valstybėms.Neuždarė oro erdvės leido žmonėms keliauti..Prašykite, kad už nepatogumus kiniečiai mokėtų kompensacijas.

      3 1
      Atsakyti
    • .
      ... 2021 rugpjūčio 06 11:54:42

      pats ir prašyk.

      1 3
      Atsakyti
    • P
      Pist 2021 rugpjūčio 07 16:12:49

      Velnes ka tu gali i siena trenkt. Givai susitiktume amysiau tau galva minimum

      0 0
      Atsakyti
  • g
    gersiu šampaną 2021 rugpjūčio 06 08:36:51

    kai šitie politikai patys bus nustumti į užribį.

    33 3
    Atsakyti
    • o
      oi, ne jūs vienas 2021 rugpjūčio 06 09:32:45

      Laukiu, nesulaukiu.

      20 3
      Atsakyti
  • P
    Pfizer 2021 rugpjūčio 06 08:24:38

    Rašo, kad prie cowid skiepo pridėjus vaistus, efektas didesnis. Tai kam spkiepas, jei yra vaistai? "Mutavusiam" gripui tie patys skiepai? Patikėjote?

    28 4
    Atsakyti
  • a
    antiskieperis 2021 rugpjūčio 06 08:07:12

    Nei viena vakcina negarantuoja, kad organizme pasigamins pakankamai antikūnių. Tada prireikia trečio skiepo. Bet ir tas negarantuoja. Ypač vyresniems žmonėms. Tai kiek jų reikės? Visos vakcinos dar tiriamos ir bandomos. Reikia būti šimtaprocentinės sveikatos, o jei tokios nėra, tada geriau susilaikyti.

    56 4
    Atsakyti
    • a
      antiskieperis 2021 rugpjūčio 06 08:10:55

      Kas negali ar nenori šitų vakcinų, gali drąsiai pasiskiepyti nuo pneumokoko. Veikia 10 metų ir neturi šalutinių poveikių. Bet musyse ir apie tai tyla. Pvz., viena Vakarų politikė, baisiai agitavusi skiepytis, pati taip padarė, o nuo viruso kažkodėl nesiskiepino. Va kaip.

      32 4
      Atsakyti
    • N
      Nuomonė... 2021 rugpjūčio 06 08:48:45

      jau randama, kad ne tik vaistai nuo parazitų Indijoje padėjo, bet ir tradicinė gripo vaksina gali apsaugoti nuo sunkių atvejų...O pniaumokoko skiepai dar prieš kovidą apsaugai nuo gripo buvo nemokamai rekomenduojami vyresniems ir ligotiems tik trūko iniciatyvos ir informacijos... Taigi, kam teks atsakomybė už paniką, ekonomiką ir žmonių sveikatingumą...

      21 2
      Atsakyti
  • Ž
    ŽMONĖS SKAITYTKIT 2021 rugpjūčio 06 07:51:18

    STRAIPSNĮ : ,,KAIP PAPRASTAS FASIZMAS, IŠDĖSTYTAS VYRIAUSYBĖS DOKUMENTE,, 2021 -08-05 ČIA JAU PRANOKO IR HITLRERĮ......

    41 3
    Atsakyti
  • H
    Hmm 2021 rugpjūčio 06 07:42:19

    šmonkytė suprato, kad Tvartelio valdymas nepasitvirtino. Dabar bando kurti geto. Kartu su broilerių, ir armoškaitė.

    40 2
    Atsakyti
    • B
      Bobos stropiai 2021 rugpjūčio 06 14:57:29

      skaito instrukcijas...

      3 2
      Atsakyti
  • G
    GYDYTOJAI 2021 rugpjūčio 06 06:50:32

    irgi bijo - atsisako išduoti pažymas, kad dėl sveikatos (alergijų, venų trombozių ir kt.) su skiepais galima būtų neskubėti. Vadinasi, sveikata - paskutinėje vietoje, niekam nerūpi, mirsi, ar sunkias pasekmes teks kentėti.

    80 3
    Atsakyti
    • b
      bijo.... 2021 rugpjūčio 06 07:05:45

      jau girdisi,kad vyriausybei vitaminai,turtingi pakloja 500- 800 e ir atsiranda E sistemoje " skiepytas".

      38 3
      Atsakyti
  • L
    LT pilietis 2021 rugpjūčio 06 05:59:33

    Akivaizdu, kad šita nusususių ministrų vyriausybė,tapo ne tik kaimynų, bet ir Lietuvos piliečių priešu.

    74 4
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • KARANTINAS: Vyriausybė trečiadienį tarsis dėl naujo karantino paskelbimo šalyje.
  • ANGLIS: Kinija pažadėjo nebefinansuoti naujų anglies kasybos projektų užsienyje.
  • SODRA: Rugpjūtį pirmą kartą šiais metais „Sodra“ fiksavo neigiamą priėmimų į darbą ir atleidimų balansą: „9.220 žmonių daugiau atleista nei priimta“
  • BALTAI: Rugsėjo 22 dieną 21 val. Vilniuje ant Altanos kalno Vilniaus Romuva kartu su apeigų grupe „Kūlgrinda“ visus kviečia švęsti Rudens lygiadienį bei Baltų vienybės dieną.
  • PROTESTAS: Australijoje, Melburno mieste, jau trečia diena vyksta statybos darbuotojų protestas, kurį išprovokavo valdžios sprendimas neleisti neskiepytiems darbininkams dirbti savo darbo.
  • PARDUOTUVĖS: Praėjusią savaitę, lyginant su praeitų metų analogiška savaite, srautai tose 75 parduotuvėse, kuriose tikrinami „galimybių pasai“, sumažėjo apie 30 proc., teigia Maxima atstovai.
  • SUPIRKIMAS: Vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina Lietuvoje rugpjūtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų mėnesiu, per metus pakilo 18,2 proc., iki 309,31 euro už toną.
  • PARAMA: Europos Sąjungos (ES) šalys pažadėjo Prancūzijai savo paramą ginče su Australija ir JAV dėl žlugusio povandeninių laivų sandorio.
  • INFLIACIJA: „Eurostat“ duomenimis, liepą metinė infliacija Lietuvoje buvo viena didžiausių Europos Sąjungoje, siekė 4,3 proc.
  • COVID-19: Australijos krepšinio lygoje žaidžiantis krepšininkas neteko darbo, nes atsisakė pasiskiepyti nuo kovido.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate I.Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės darbą COVID-19 valdyme?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +7 C

+3 +13 C

 

+8 +12 C

+6 +12 C

+8 +14 C

 

+11 +13 C

0-4 m/s

0-9 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos