respublika.lt

Nėščioji apie Kauno klinikas: Nesistebiu, kad ten mirė gimdyvė - straipsnio komentarai:

 • E
  Esam 2021 lapkričio 07 23:50:50

  Patys kalti, už gerklės tuos pasipūtusius ir tvarka bus...

  1 0
  Atsakyti
 • s
  savas 2021 lapkričio 07 19:55:01

  mano ,sunus persirgo 2 kovidus. pima lengvai.o kai uzlupo antras tai su 40 temperatura visa savaite neprieme seimos gyditoja.tau persalimas tu sirgai kovidu tau nieko nera. kai pagaliau padare tyrimus is trecio karto kovidas abieju pusiu stiprus plauciu uzdegimas, pagulde i rajonini kovido skyriu , dirbo jaunas daktarelis paprase /seniu/ patarimo nei vienas nepadejo, isveze iPanevezio republikine noredamas padeti. ten palaike renimacijoje 3 val. nurenge ir i rusi.pas nurasytus.be sildimo be nieko tik girdisi uzdustantis. islaike para o kaip rase sunus gyditojas taip ir nepasirode. po sito as pakeliaiu vaju ,tai perkele bi normalia covidine ligonine.isgijo aciu dievui.o tuo rusiu turetu pasidometi tarnybos

  10 0
  Atsakyti
  • R
   Rau 2021 lapkričio 12 02:22:33

   Kauno mieste patekti covid'u sergant į ligoninę tokios būklės kaip Jūsų sūnaus tekontėtį su broliu karščiuojančius parsivežti tris kartus, bet kai pateko į ligoninę - džiaugiamės, kad rūpinosi jais ir pasveiko. Linkiu stiprybės visiems šiais laikais! Šalyje nepaprasta padėtis, bet visi su 'privilegijuotų' pasais gali daryti ką nori ir sėkmingai nešioja virusą.

   2 1
   Atsakyti
 • N
  Na 2021 lapkričio 07 11:04:12

  labai graudu, bet siandienos realybe, kad zmones tikrai pradejo bijoti patekti i ligonine, nes tavimi ten niekas net nesiruosia rupintis ir gydyti. Kas atsitiko??? Mes nepasitikime medikais... to dar nebuvo. Ir tai veda i tai, kad nemazai zmoniu uzleidzia ligas ir kai jau aisiduria ligonineje, tai padeti yra sunku. Seimos gydytojai ligas "gydo" telefonu. Nes dabar valdo kovid isterija. Kitu ligu jau nebeliko. Pasitikejimas gydytojais lygus 0. Anksciau tik ir buvo visur soc reklamos neuzdelsk pasitikrinti del to ir ano. Dabar tyla!!! Medikai iki siol tik bedavojasi, kokie jie pavarge. Nuo ko???? Kai buvo karantino pradzia visus uzdare namie, nes medikai to prase ir jie del musu dirbo. Atsirado vakcina, tai kada jau jus pradedite vel normaliai dirbti. Vaikai buvo uzdaryti daugiau negu metus. Visi cia aukojosi, o dabar gal laikas medikams mums atsidekoti ir vel pradeti DIRBTI.

  13 0
  Atsakyti
 • A
  Aura 2021 lapkričio 07 07:59:24

  Siaubas.Na mane ten prižiūri ,nes nėščiųjų diabetas.Laikas nuo laiko ten pasirodau.Kolkas nesiskundžiu.Bet gimdyti teks per šventes,labai bijau kažkodėl kad būtent taip ir būtų

  4 0
  Atsakyti
  • L
   Laura to Aura 2021 lapkričio 12 02:35:22

   Jei dar perskaitysi šią žinutę, ramiai, laikykis, stiprybės! Daug, daug Jums sveikatos su pakeliui atkeliaujančia nauja gyvybe! Prieš 5 mėnesius buvau klinikose, svarbu pasakokit akušerėms dėl menkiausio neaiškumo, reikalų esant iškvies gydytoją (kuris pagal naujaisią įstatymą gali lankyti ne kasdien). Jeigu turit galimybę (finansiškai ir atsirastų laisva palata) - rinkitės mokamą palatą ir būkite kartu su vyru ar mama - bet kokiu artimu Jums žmogumi Klinikose. Kalbėkite su presonalu pagarbiai ir tikrai ten dar dirba atsidavusios savo darbui akušerės! Pamaina pamainai nelygi, bet pasitikėkit savimi ir savo nuojauta ir išgyvensit puikiai????????

   2 0
   Atsakyti
 • K
  Kodėl taip yra? 2021 lapkričio 07 02:19:07

  Ar marsiečiai ten dirba? O gal politikai yra marsiečiai? Ne, visi iš tų pačių miestų, kaimų ir miestelių! Gal Putinas juos atveža? Ne. Patys užsiauginame. Kodėl juos tokius padarome? Todėl, kad nenorime pirmiausia teisingumo, bet pirmiausia norime "gerai gyventi"... Absoliuti dauguma.

  8 1
  Atsakyti
 • N
  Nesvarbu 2021 lapkričio 06 22:39:19

  Gulėjau klinikose nėštumo metu(prieš metus) niekam nelinkiu tokio košmaro. Guli kad gulėt,niekas nei tyrimų daro,nei apžiūrų. Akušerijos ginekologijos skyrius gražus tik iš lauko,viduj košmaras. Dušai,tualetai baisiau nei baisu. Niekam nelinkiu ten pakliūti,ir labai gaila moterų,kurios renkasi ten gimdyti ????????????

  12 0
  Atsakyti
  • L
   Laura 2021 lapkričio 12 02:54:21

   Kartais neturi kito pasirinkimo dėl komplikacijų, galima gimdyti tik - klinikose. Po tokio straipsnio ir komentatarų gal 10 gimdyvių per metus rizikuos kitur gimdyti. Mes komentuojame čia, bet kas nuo to pasikeis? Sumažės krūvis klinikų gimdyklose? Saugokim savo sveikatas, vaikus, nes juk visi, kurie negali tirėti vaikų (kaip h***seksualai) kesinasi auginti mūsų vaikus, kuriuos valdžia atiminėja dėl kaimyno vieno kartais net nepagrįsto skundo. XX-seksualai irgi nori šeimos, o be vaikų tai šeimoje trūksta kaifo? Ką mes leisime daryti su savo vaikais, kurių susilaukti ir gimdyti vyro ir moters sąjungoje tampa sunkiau?

   3 0
   Atsakyti
 • M
  Mmmmmmmmm 2021 lapkričio 06 20:08:13

  Tikra tiesa ten bardakas.vadovai ikisti seimo .nevykelei deb*lai

  11 1
  Atsakyti
 • P
  Patyriau ant savo kailio! 2021 lapkričio 06 19:27:12

  Kas liečia Lietuvoje gydymo sistemą,žiauru!!!Gydytojų,sesučių,slaugučių atlyginimai ubagiški,krūviai didžiausi,pervargimas,mobingas.Studentai išnaudojami.Žuvis genda nuo galvos!

  23 4
  Atsakyti
  • t
   tikrai 2021 lapkričio 07 15:35:16

   vien kolektyvinių šokių mokymasis kiek atima laiko ir energijos. Šoka tai gražiai.

   5 0
   Atsakyti
  • į
   įdomu 2021 lapkričio 07 15:36:30

   tai kokias ligas jos gydo? Prašau konkrečiai.

   4 0
   Atsakyti
 • G
  Grazina 2021 lapkričio 06 18:18:59

  Graudu skaityti poniutes skundus. Abu vaikus gimdžiau, kyšio ne karto nemokėjau... Dukra gimė tik dėka skubiai ir profesionaliai suorganizuotos pagalbos dėka. Visą nėštumą lankiausi klinikų poliklinikoje ir viskas buvo profesionalu. Dar kartą ačiū gydytojams. Kadangi ne kartą ir nėštumo metu teko gulėti ligoninėj, tai tokiu viskuo nepatenkintų poniučių teko sutikti. Nemalonu su jomis buvo gulėti vienoj palatoje. O dar visame straipsnyje baisiausia tai, jog įveliama mirusi gimdyvė. Reklamuojasi kas netingi. GĖDA turėtų būti....

  7 44
  Atsakyti
  • N
   Na 2021 lapkričio 06 21:59:43

   šeimos narys gulėjo ne gimdymo skyriuje, bet ligonių priežiūra tai nelabai kokia. Kadangi aš beveik kiekvieną dieną buvau prie ligonio, tai jam nieko netrūko, bet gretomoje palatoje gulinčioms dviems nevaikštančioms senutėms net vandens iš čiaupo neįpildavo į stiklinę. Padavė vaistus ir išėjo, o kad senutė neturi kuo jų užgerti, niekam neįdomu. Smagu, kad išgirdę senolės bėdą, lankytojai iš kitų palatų suskubdavo padėti.

   22 0
   Atsakyti
 • G
  Genutė 2021 lapkričio 06 17:28:22

  O ligonines ir toliau uždarinėja!Dabar Jonavos akušerinį ruošiasi uždaryt...Aplink Kauną neliks nė vieno gimdymo skyriaus...????????

  18 0
  Atsakyti
  • R
   Rasa 2021 lapkričio 07 10:33:04

   Taip pat ir Kėdainių akušerinį ir ginekologinius skyrius uždarinės-baisu kas darosi :(((

   5 0
   Atsakyti
 • A
  Austa 2021 lapkričio 06 16:38:34

  Štai, tegu paskaito politikai, kas vyksta realybeje. Štai kaip žmogus rupi Lietuvoje. Kiek beširdziu medicinos darbuotoju dirba

  32 3
  Atsakyti
 • P
  Psichologas 2021 lapkričio 06 16:16:49

  Straipsnelis turėjo vadintis "Kaip aš neradau tuoletinio popieriaus ir negavau tušinuko". Arba "Nemokšiškos priekabės prie stulpo". O jei rimtai, tai stebimi nesveiki išsišokinėjimo ir susiprasminimo požymiai. Kas negerai su klinikomis neaišku. Raudono kilimo poniutei nepatiesė?

  13 52
  Atsakyti
  • A
   Aura 2021 lapkričio 07 08:08:59

   Labai įžeidus ir kandus Jūsų komentaras.Mūsų žmonės Lietuvoje kažkodėl didžioji dauguma nebetekę NORMŲ,MANDAGUMO IR ETIKOS.Neturi taip gydymo įstaigose būti,kad nėra higienos priemonių,kad nėra žmogiškumo ,jog pas ligonius ar gimdyves reikia laukas nuo laiko(tai yra bent kas valandą) užeiti ir pasižiūrėti kaip laikosi,o čia gimdyvė!!Aš gimdžiau Airijoje ir begalo tuo džiaugiuosi,skersvėjų dušuosr bei eilių didžiojoje ligoninėje nė su žiburiu nerasi.Ten laikas taip suskirstytas,kad nevalia daryti kažkaip kitaip.Lygiai ir kituose darbuose yra DISCIPLINA,ETIKA IR VISO TO BŪTINA LAIKYTIS.O kad moteris išsakė savo nuomonę,jūs pasirašote jog esate psichologas!?,tai jau pažeidžiate savo darbo etiką.Negalite ir neturite teisės smerkti.

   13 0
   Atsakyti
  • F
   Faktai 2021 lapkričio 07 19:21:08

   Kiekviena save bent truputį gerbianti ir truputį higienos besilaikanti moteris visada servetėlių turi. Net negimdyvė. Dažnai net ir įklotus nešiojasi. O tokios, kurios nieko nesinešioja paprastai prilyginamos sovietinam žmogui, kuris šūdais, atklampojęs ir iki kelių įklimpęs į šūdus stoties tuolete piktinasi, kad neįdėtos laikraščių skiautės. O piktinasi pagrįstai, nes jį(ją) dar ypač smarkiai erzina ir kirmėlės, kurios net pro chlorkalkes išlenda. Bet jei to popieriaus randa, tai džiaugiasi - man idėjo. O koks ir kuo sergantis narkomanas jį prieš tai čiupinėjo, nesidomi. Štai taip ligos ir plinta...

   1 5
   Atsakyti
 • M
  Margarita 2021 lapkričio 06 15:29:07

  Man taip pat baisiausias atsiminimas liko, pabuvojus pas vieną Klinikų ginekologę. Išgąsdino. Ko čia atėjai, vos ne ruoškis baisiai ligai. Parašyčiau pavardę, bet tai buvo prieš 8 metus, nebeprisimenu. Bet ačiū dievui, pasiskiepijau nuo papilomos, dėkinga sąvajai ginekologei už patarimą.

  9 2
  Atsakyti
 • X
  Xxxx 2021 lapkričio 06 15:15:02

  Šlykštu skaityti. Ponia neskuria ligoninės nuo viešbučio. Tiesiogine to žodžio prasme išp....Daug gimdyvių logiška kad laiko neturiu. Pati nesenei gimdžiau klinikose ir viskas super ligoninėje nėštumo metu teko gulėti 4kartus. O šita ponia tikriausei nori kad paskui ją tik šokinėtu. Kada guli ligoninėja turi kalbėti pasišaukti jeigu kad negerai.visada ateis ir patars ar padės.O ji jeigu tyli nueko nesako faktas nieks nešokinės. Tegul nepamiršta kad yra kitų gimdyvių kuriom tikrai yra blogai.Personalo nėra daug o dar kovidinių nėščiūjų yra tai personalas gal neturi šimto rankų.O šei ponei patarinas tegul džiayguasi kad aožiūrėjo profesionalai gydytojai ur atmetė riziką gimdymo.,o be šmeižia medikų

  11 48
  Atsakyti
 • B
  Buvau 2021 lapkričio 06 15:14:23

  Taip, klinikose taip yra. Ne visuose skyriuose bet akuseriniam tai ten apatiškos dirba. Ne visos bet dauguma. Kavos puodelis ten brangesnis už naujagimio sveikata. Pati įsitikinus. Pandemija labai pakoregavo medikų dėmesį ir darbo kokybę. Gal nespėja o gal pavargę ir nebenori padėti, nors žmonės ten ne is noro pasižmonėti atvyksta, o ištikti negalavimų siekdami gauti gydymą ir pagalba

  27 2
  Atsakyti
 • R
  Rau 2021 lapkričio 06 14:44:01

  Mes patys leidžiame vieniem iš kitų tyčiotis su tokiais atlyginimais. Vadovybei rūpi, kad būtų užimtos darbo vietos (nesvarbu kiek nori žmogus dirbti), užimtumo tarnybai reikia - mažiau bedarbių,... jei nesiskiepyjame, tai neturime teisės pramogauti ar apsipirkti didesnėje parduotuvėje, lankytis sporto salėje, grožio salone... Tik 'kilmingi' su galimybių pasais turi teises, kiti - niekas, šalies priešai?? Tėvai negali išbūti per karantiną su savo pradinukais namuose, nori greičiau pabėgti iš baisios šeimos į darbą... Vis mažiau mumyse lieka žmogiškumo, mes kreipiame dėmesį į teises, pamiršome pareigas, meilę šeimai ir meilę vienas kitam. Suprantu, kad šeimai išlaikyti neužtenka vien meilės, bet dirbkime, tai kas patinka širdžiai, o ne vien dėl pinigų. Tada bus Specialistai (iš didžiosios raidės) verti pagarbos - nuo valytojo iki vadovo! Sėkmės visiem randant savo kelią į laimę!

  17 1
  Atsakyti
 • L
  Laura 2021 lapkričio 06 14:33:23

  Klinikose gimdžiau šiais metais per karantiną ir prieš dešimt metų. Kurie liko žmonės tie patys - kantrūs, mylintys ir atsidavę. Esu jiems labai dėkinga. ???? O kas sakė, kad universitetinėse Lietuvos ligoninėse kam nors rūpi ne tik paciantai? Personalas Lietuvoje kaip ir beveik visose srityse dirbame palyginus su kitomis šalimis - už grašius. Liūdna, kartais, net - graudu. ????

  9 10
  Atsakyti
 • G
  Gimdžiau 2021 lapkričio 06 14:23:49

  Prieš 13 metų. Viskas buvo gerai. Akušerė auksinis žmogus, gydytoja gera. Niekam nedavėm jokių kyšių, bet gimdymas buvo kaip privačioj klinikoj. Pogimdyminėj palatoj buvo prasčiau, bet kadangi ne ponia esu, viskas tiko.

  8 8
  Atsakyti
 • D
  Dzukas 2021 lapkričio 06 13:23:10

  Cia dauguma dar gyvena pagal sovietinius laikus kada buvo apsokinejami nuo galvos iki koju pamirskit kiti laikai.O gimdyve del ko mire tai dar neaisku tik visi lot moka nezinodami teisybes

  7 15
  Atsakyti
 • P
  Ponas 2021 lapkričio 06 13:18:13

  Tai gimdykit namuosia arba pas sarlatanus kam kreipetes pas gydytojus jeigu jie tokie blogi.

  7 27
  Atsakyti
 • K
  Kosskirt 2021 lapkričio 06 11:49:13

  Visu pirma Kauno klinikose nelinkėčiau niekam gimdyti, tokio medikų elgesio neįsivaizdavau net baisiausiam filme ten nuvykus su prasidedančiu gimdymu pateksi tik per pažįstamus ten turi kone gimdyti prie durų kad tave ileistu į gimdykla, ten nuvykus man atrėžė kad man dar toli iki gimdymo akušeriai kuri mane apžiūrėjo buvo ne motais kad buvo prasideja dar diena ir jie vis stiprėjo manęs paklausė ar jus namie miegosit aš atsakiau kad ne su tokiais stipriais skausmais neužmigsiu tad ji liepė laukti gydytojos kuri nuspręs ar mane guldyti į skyriu ar ne, pildant dokumentus tai akušeriai užkliuvo mano asmens dokumento nuotrauka belikę dama išrėžė kad čia ne aš ir visiškai nepanaši , nelabai supratau prie ko čia aš ir ta paso nuotrauka,toliau laukiau gydytojos,laukiau apie valanda ir ačiū Dievui atėjo pažįstama gydytoja kuri ir paguldė į skyriu bet ne į gimdykla,tik tais po kurio laiko patekus į gimdyklą atsikvepiau galvojau kad čia personalas normalesnis čia net nuskausminamųjų negausi.

  14 5
  Atsakyti
 • R
  Rita 2021 lapkričio 06 10:34:48

  Klinikose ir prieš covidą tokia betvarkė buvo, tai ko stebėtis dabar. Dauguma žino, kad klinikose tikra mėsmalė ir niekam ten tu paprastas žmogelis nerūpi, koks jiems skirtumas vienu žmogumi daugiau ar mažiau. Gydytojai gauna centus, seselės iš viso pašalpą, o ką kalbėti apie slauges, jų sąlygos visišką katastrofa. Tai ir priežiūra tokia. Nėra čia net kuo stebėtis.

  20 2
  Atsakyti
 • P
  Pasteb. 2021 lapkričio 06 10:03:43

  Kiek girdėjau, kad ta mergina nors ir turėjo covidą iš tiktųjų mirė nuo kraujo užkrėtimo. Tik eilinį kartą suvertė ant covido.

  37 3
  Atsakyti
  • G
   Grazina 2021 lapkričio 06 18:23:23

   Brieda eilinį kartą skurdžiat. Girdejot jog varpai skambėjo..

   2 9
   Atsakyti
  • A
   Aura 2021 lapkričio 07 08:17:51

   Ne "BRIEDĄ".Ten ištiesų reikaliukai apleisti su ta gimdyve.Kolkas net mažylės biologiniam tėvui neatiduoa,nes jie nebuvo vedę.(tik nežinau kur giminaičiai mama ar kiti).Moteris iji gimdymo mėnesį laiko jautėsi bligair prašėsi tiriama ,bet niekas jai nepadėjo.Sakė tu nėščia,negalima tau nei vaistų,nei plaučius šviesti.Apie kraujo užkrėtimą dar kažkaip negirdėjau,bet gali būti laisvai.Kai nėra priežiūros,sepsis tuoj po cezario gali įsimesti

   6 0
   Atsakyti
 • D
  Dulkiui, 2021 lapkričio 06 09:55:06

  kovotojui su korupcija visai neįdomu kas ten vyksta?O sunaikinus rajonus pagal jo užmojus liks viena monopolija,-pavyzdinis korupcijos lizdas.Išsaugoti rajonų ligonines yra gyvybiškai būtina ,jei norima išsaugoti pačią Lietuvą.

  48 0
  Atsakyti
 • G
  Genovaite 2021 lapkričio 06 09:50:49

  As taip ir galvojau, kad is gimdyves padarys reklama skiepytis. Aciu jums kad parasete kas ten dedasi. Isakete ir mano mintis.

  36 2
  Atsakyti
 • L
  Liūdnas 2021 lapkričio 06 09:45:56

  Klinikos jau senai turi kišninkų irštvos vardą

  40 0
  Atsakyti
  • X
   Xxxx 2021 lapkričio 06 15:18:46

   Drysčiau paprieštarauti. Klinikose senei kyšei pamiršti ir nieks jų neima.o jeigu padiūlysi gali ir išvyti

   2 15
   Atsakyti
  • b
   berėtė 2021 lapkričio 06 19:12:12

   kiek tas seniai?bandysiu prisimint ,kada daviau, na paskutiniai litų metai

   2 0
   Atsakyti
 • Š
  Šios klinikos korupcija 2021 lapkričio 06 09:34:42

  valstybei kainuoja milijonus.Nes kiek suluošintų moterų,kiek reikia papildomų operacijų,tūkstančiais,kiek reikia papildomų specialistų gydymui,-ir neurologų,ir urologų,ir proktologų,ir kardiologų,ir chirurgų ,ko galėtų nereikti.Ir tik tam ,kad grupelė prisikimštų kišenes.

  27 1
  Atsakyti
 • L
  Lina 2021 lapkričio 06 09:19:16

  Baisiau ir siaubo filme nepamatysi kaip madikai elgiasi su pacientais gydytojam pacientai tai kaip pieriaus lapas ,apie priimamą ir jokios kalbos būti negali ten ligoniai atvežti praleidžia didžiaja dienos dali būna ir para o pagalbos taip ir nesulaukia ar nevertėtu gydytojam pagalvoti einant studijuoti pirmiausia ar jie sugebės atlikti hipokrato duota priesaiką juk ligoniai jie yra bejėgiai tai va juos reikia ne tik gydyti bet ir padėti atsistoti ant kojų bet šiuo metu gydytojai galvoja apie atlyginimus daugiau jie nieko nemato jie savo darbo nemyli liūdna

  25 5
  Atsakyti
  • L
   Laura 2021 lapkričio 06 14:21:22

   Labai pritariu, ačiū už gerą pastebėjimą.

   6 1
   Atsakyti
 • L
  Lina 2021 lapkričio 06 09:19:16

  Slykstesnio dalyko ir tokio melo nesu skaičiusi. Pati dabar guliu šiose klinikose ir tik noriu visu rankas kojas iš bučiuoti už zmoniu profesionalumą. Atsidavimą darbui. Pasakyti dideli aciū

  9 42
  Atsakyti
  • Š
   Šarūnas 2021 lapkričio 06 13:19:16

   Turbūt su "blata" guli. Ar pažįstamų yra klinikose.

   15 0
   Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 lapkričio 06 09:05:24

  Svarbu kovidinius varto, nes gydymo vistiek nesuteikia, jeigu pats išsikapsto tai išsikapsto - kitu atveju miršta. Pajungia prie kvėpavimo aparato, o tas plaučius suvaro. Žinau konkretų atvejį kuomet žmogų numarino, nors buvo siūlytas alternatyvus gydymas, kuris pasiteisino, bet čia ne, negalima, nors matė jog su jų "gydymu" žmogus nukeliaus pas dievulį... Gėda už abejingumą - mes jiems tik mėsa...

  37 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • MIRTYS: Kanados policija apsnigtame lauke netoli JAV sienos rado keturių migrantų, įskaitant kūdikį, kūnus.
 • ATIDARYMAS: Įgyvendinant dalį strategijos tapti pirmaujančiu maisto papildų gamintoju Baltijos šalyse, Latvijos farmacijos bendrovė „Silvanols“ atidaro atstovybę Kaune.
 • BITININKAI: Šalies bitininkai vėl gali kreiptis paramos.
 • MIGRANTAI: Lietuvoje viešinti Ylva Johansson, vidaus reikalų eurokomisarė, sako, kad migrantų išstūmimai neturi vietos Europos Sąjungos teisinėje sistemoje.
 • DARBAI: Pasibaigusios Seimo sesijos darbai: 412 teisės aktų.
 • PERĖMIMAS: Penktadienį Šakių rajono savivaldybės taryba nutarė pasiūlyti Kauno miesto savivaldybei perimti Šakių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančią greitosios medicinos pagalbos (GMP) stotį.
 • ĮTAMPA: Lietuvos oro uostų valdybos atstovo teigimu, oro bendrovės prognozuoja, kad finansiniai oro uostų srautai atsistatys tik 2025–2026 metais, ir situacija oro uostuose išlieka įtempta.
 • MIRTIS: JAV dainininkas ir aktorius Meat Loaf, kuris gimė kaip Marvinas Lee Aday, garsėjantis savo albumu „Bat Out of Hell“, mirė, jam buvo 74 metai, pranešta penktadienį.
 • SMUKIMAS: Kritpovaliutos pajudėjo žemyn kartu su akcijų rinka – bitkoinas paniro po 40.000 USD riba, o visos kriptovaliutų rinkos kapitalizacija smuko 7,42%.
 • POVEIKIS: Žaliojo kurso tikslų įgyvendinimas reikšmingai paveiktų ES žemdirbių pajamas – jos sumenktų net 12 mlrd. eurų. Ir tai, skaičiuojant tik dešimčiai analizuotų produktų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate Seimo rudens sesijos darbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje tvoros pusėje stovintys asmenys Jūsų nuomone labiau pažemino Sausio 13-osios aukas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-12 +1 C

-2 +4 C

 

-6 -1 C

-4 +4 C

0 +3 C

 

-4 +1 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-7 m/s