respublika.lt

Nelegalams kurortų ir SPA nebus - straipsnio komentarai:

 • l
  lietuvė 2021 liepos 23 12:06:44

  aš vis nesuprantu kodėl nesaugoma Lietuvos siena.Suprantu ir kad negalima šaudyti į sienos pažeidėjus.Bet mūsų valdžia prieš savo piliečius naudojo gumines kulkas,turi ndens patrankas, ašarines dujas.Tai kodėl nesaugome savo brangaus turto,savoTėvynės?Per mūsų sieną neturi teisės žengti jokio svetimšalio koja! Kur krašto apsaugos pajėgos?Kokį kraštą jie saugo?Ką veikia kinologų dresuoti šunys?Tik jau neaiškinkit,kad atremsyte rusų puolimą,jei nepajėgiat būrio atėjūnų sulaikyti!

  60 0
  Atsakyti
  • a
   ab 2021 liepos 23 12:15:54

   o gal ju ner,gal jie ant popieriams tik???gal panasiai kaip Ukrainos armija...didinga,galinga...o kai laikas atejo ja parodyt..viskas isvogta,isparduota....tai manes nei kiek nenustebintu zinant korupcijos lygi ant Lietuvos ir kaip mes mokam viska ant popieriaus pateikt..

   33 2
   Atsakyti
 • B
  Bobulyte 2021 liepos 23 11:58:49

  Buvo rasyta ,kad Lietuva NATui reikalinga tik kaip karinis poligpnas kilus konfliktui su Rusija. Taip kad - Skestanciuju gelbejimas- paciu skestanciuju reikalas. Padekokit gabrieliui, cichanovskai ....ai tiesa ,dar tapkino vos nepamirsau .

  47 0
  Atsakyti
 • f
  finansistas 2021 liepos 23 11:57:53

  Ruosiamas kaimelis su pabegeliais nuo Vilniaus apie 96 km. Oi bus reikalu manau...:)

  31 0
  Atsakyti
 • P
  Piliete 2021 liepos 23 11:55:02

  Baikit pudruoti smegenis Lietuvos gyventojams. Galvojate, kad visi aplink kvailiai ir patikes, kad jus galite garantuoti gyventoju sauguma. Kur jus gausite tiek apsauginiu, kurie dirbt diena ir nakti?

  50 0
  Atsakyti
 • f
  finansistas 2021 liepos 23 11:55:01

  Jus isivaizduojat tokia pabegeliu mase vienoje vietoje. Tokia jega, ten tarsi armija ju bus, niekas neatsilaikys. Jau delioju mokesciu strategija, kelias eis kitur jau.

  24 0
  Atsakyti
 • p
  pupulis 2021 liepos 23 11:54:38

  Valdžia saugodama nelegalų teises, pamiršo, kad Lietuviai turi teisę ramiai gyventi savo šalyje. Aš tik sakau duoti jiems darbo, kad užsidirbtu, arba į kailį ir pro tvorą. Kitaip ramybės neturėsim, nereikia apsileisti, kaip Vokietijoje. Batka paskelbė atvira hibridinį karą Lietuvai, kas toliau bus neaišku.

  36 0
  Atsakyti
  • m
   mama 2021 liepos 23 13:00:52

   nafik tokią valdžią, jeigu pažeidinėja savo duotą priesaiką kiekvieną dieną, kiekvieną minutę ir nesilaiko LR Konstitucijos!!! Daro iš MŪSŲ Lietuvos prostitutę !!!!!

   12 0
   Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 liepos 23 11:52:54

  Aš atsisakau mokėti už Anūko idijotizma.

  36 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 liepos 23 11:51:54

  ... galima integruoti vieną, ar du ... bet jūs niekada neintegruosite tūkstančių, kuriems rūpi tik pinigai ...tuo labiau, kad tūkstančiai čia įvesdinės savo tvarką - gyvenimo būdą, papročius ir religiją ... valdantieji kuria antiLietuvą ... migrantai - tai nesantaikos kurstytojai ... kai lietuviai neturi galimybių dirbti ir uždirbti, kai valstybei atiduotas gyvenimas, o pensija tokia, kad neužtenka net mokesčiams - migrantai taps nesantaikos sėkla ....manau, to ir siekiama ...

  40 0
  Atsakyti
 • f
  finansistas 2021 liepos 23 11:46:12

  Svencioneliuose lyg jau kaima konteinerini planuoja statyt. Oi turesim beda del debiliskos uzsienio politikos ir diplomatijos nebuvimo. Ka p. Prezidentas, dinges kazkur? Kur uzsienio reikalu ministrelis???

  38 0
  Atsakyti
  • .
   ...... 2021 liepos 23 11:53:35

   nesupratelis....derasi,dalinasi ES milijonus skirtus pabegeliams islaikyti.ES atidare kiaulems dar viena lovi,dabar srebs kol apsivems.

   32 0
   Atsakyti
  • f
   finansistui machalopas 2021 liepos 23 12:11:19

   girdejau, kad augustavo kaime, apleistoj "machalopijoje" juos apgyvendins. cia apie 1km nuo ciancios. machalopija- buvusi prof. tex. mokykla. pavadinimas kilo nuo 2 rusisku zodziu "мух лопать". ir moksleiviai buvo vadinami machalopais. kur mokaisi? - maxalopijoj.)))))))

   4 0
   Atsakyti
 • K
  Kazys 2021 liepos 23 11:43:30

  O gal čia tos šlykščios partijos programa, nieko realaus nedarant kurstyti įtampą Lietuvoje iki karinės padėties įvedimo, kad išsilaikyti valdžioje prieš dorų žmonių valią?

  48 0
  Atsakyti
 • s
  senelė 2021 liepos 23 11:40:04

  Viskas baigsis tuo, kad turėsime savo Cichanouskają, turėsime nelegalus, bet tuoj neturėsime Lietuvos. Ją tiesiog sunaikins susireikšminę nepatyrę, negabūs vadai, nemokšos diplomatai. Paskui migrantų srautą ateis galingas narkotikų srautas, praeis kur jiems reikia ir iš Lietuvos liks tik pavadinimas. Jau šiandien čia migrantai valgo sočiau nei vidutinis lietuvis, tos visos vielos, kainuojančios milijonus, nieko nestabdo ir šalmuoti kareiviai nieko nebaido - kas nori ateiti, tas ateina ir ateis dar daugiau, bus, gyvens, valgys, ir sudarys dar mums nežinomo klapato, kurį valdžia spręs tik mūsų sąskaita, biednindama ir taip vos kvėpuojančią valstybę.

  58 0
  Atsakyti
 • S
  Statys jiems miestelį 2021 liepos 23 11:38:45

  Švenčionių rajone, kur tilptų 40 000. Tai dešimt kartų daugiau negu pačiuose Švenčionyse. Ir visus reikia išlaikyti. O įdomiausia, kad pabėgėliai bus labai nepatenkinti. Kaime už tvoros kaip kalėjime. O juk bėgo laisvės, į savo getus. Tikrai nesitikėjo, kad pateks į tokią nykią, skurdžią Lietuvą ir joje įstrigs.

  26 1
  Atsakyti
  • B
   Bėgs toliau 2021 liepos 23 11:51:46

   į Europos didmiesčius, kur jiems ištisi kvartalai priklauso - ten daro, ką tik nori, nieko nedirbdami.

   33 0
   Atsakyti
 • V
  VK 2021 liepos 23 11:36:56

  Jūs nepagalvojot ,kad tuos karantinus valdžia susigalvoja tam,kad piliečiai turėtų mažiau jūs nepagalvojot ,kad tuos karantinus valdžia susigalvoja tam,kad piliečiai turėtų mažiau galimybių protestuoti.Pasirodė ,kad valstybės patikinimai ,kad šalis esanti NATO yra saugi, tai daugiau negu demagogija,siena an tiek kiaura ,kad skersai išilgai eina kas nori,kada nori ir kas tik nori.O kas svarbiausia, su tais nusikaltėliais, elgiasi ,kaip su geriausiais savo svečiais, tik dar su duona ir druska dar nepasitinka palei sieną,bet netoli ta diena ...dar daugiau tokių socialdemokratų Dovilių Šakalienių,Algirdų Sysų valdžioje, tai nuo sienos, namo, mums su Mersedesais priveš ,sumokėsim už pavėžėjimo paslaugą Mersedesu, ir dar turėsim džiaugsmingais, ir laimingais veidas, ir dainomis su šokiais sutikti atėjūnus, ir dar pasidalinti viskuo ką uždirbę, ir užgyvenę...toks planas? galimybių protestuoti.Pasirodė ,kad valstybės patikinimai ,kad šalis esanti NATO yra saugi, tai daugiau negu demagogija,

  41 0
  Atsakyti
 • I
  IR SAVIVALDYBIU PINIGAI 2021 liepos 23 11:36:48

  yra biudzeto,t.ty.musu visu.Taip,kad nereikia ponui merui nusisneket.Paziurekit ju meniu,-taip nei vaikai darzeliuose,nei seniai ligoninese negauna.Es pinigai kur,kur ataskaaitos,Kiek milijonieriu bus metu pabaigoje.Tiesa tik ta,kad vyriausybe vien zada-suvaldyti,nepraleisti,kompensuoti ir t.tZada,bet nedaro.

  31 0
  Atsakyti
 • V
  Virgis 2021 liepos 23 11:35:48

  Nu velnias kaip meluoja,aplinkiniai zmones skundziasi kad tu muslimu kiemuose sutinka besliaudziojancius. Kad jaunos merginos,moterys bijo vienos i viesuma iseti nes jie nuziurii jas gasliais zvilgsniais. Nu kada mes pagaliau ta parazitu seima isvysim,vien melas ir melas is ju ir sistemines ,nupirktos Soroso parvasklaidos.

  32 0
  Atsakyti
  • V
   Virgiui 2021 liepos 23 13:26:21

   daugiau apie seimo išvijimą: Vaišvilos 2021 07 15 spaudos konferencija.

   2 0
   Atsakyti
 • s
  sinkeviciau,ka 2021 liepos 23 11:32:51

  cia kliedi.Ar savivaldybes pinigai tai ne is biudzeto,ar ne musu visu.Oinigai,kurie galetu buti skiriami bent jau musu vaiku gydymui,tenka kazkam.O paziurek i ju meniu-nei darzeliuose,nei ligoninese lietuviu taip nemaitina.Valdzia nesusitvarko,ir TASKAS.

  35 1
  Atsakyti
 • K
  Kaimo durnius 2021 liepos 23 11:30:51

  Kodel niekas net neuzsimena apie milijonus,skirtua is ES pabegeliu islaikymui ??? Tik nereikia mums meluoti, kad jie islaikomi is Lietuvos biudzeto kazkokio rezervo !!!!!!!! Kas pavoge ES pinigus ? Antra,nei vienoje Europos salyje pabegeliams nebuvo kavinese ar dar kur ruosiamas maistas !! Jiems tiesiog atveza produktus,sudarytos salygos kazks virtis patiems.Kodel taip daroma ? Ogi idarbinama kruva vireju,vairuotoju ir pristatinetoju,taip is to uzdirbama,nes i kotleta galima deti mesos tik del kvapo ! .Jus pamatysit kad jie priimines kaip galedami daugiau pabegeliu,nes tai aukso kasykla ! Uzdirba ir pavagia VISI ,mums akis muilina, kaip visada.O jeigu pasipils skundai del bado,kas mokes baudas ? Kas mokes baudas del juridines pagalbos nesuteikimo ??

  48 0
  Atsakyti
  • M
   Martynas 2021 liepos 23 11:49:06

   Negi ,žmogau , manai kad pyzdi..tojai tik Alytuje užsiveisė? Juos gi konservai užslaptino ir jų pilnos ,greičiausiai, ministerijos ir kitos pelnigos kontoros...

   25 0
   Atsakyti
 • f
  finansistas 2021 liepos 23 11:23:40

  Delfi raso - Ruošiasi blogiausiam scenarijui: planuojamas miestelis, kuriame tilptų iki 40 000 neteisėtų migrantų Ar bus tribunolas mastau...o sienos jau nestato, numete. Dtai kokia puiki uzsienio politika...:)

  44 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ELEKTRA: Antradienį parlamentarai po svarstymo palaikė skubos tvarka Vyriausybės inicijuotas pataisas, numatančias sušvelninti kylančių elektros ir dujų kainas vartotojams. Po svarstymo taip pat pritarta sprendimui atidėti elektros tiekėjo pasirinkimo terminą iki liepos 1 dienos.
 • KOMENTARAI: Interneto žiniasklaidos asociacijos (IŽA) narės, įvertinusios užsienio šalių patirtį, komentarų turinį po publikacijomis apie skiepus nuo koronaviruso (COVID-19) ir norėdamos prisidėti gerinant Lietuvos vakcinacijos rodiklius, naikina komentarus po straipsniais ir vaizdo siužetais tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams, na o pirmieji su šia iniciatyva startuoja naujienų portalai Delfi, 15min.lt, Lrytas.lt, Madeinvilnius.lt, ve.lt
 • NUTARIMAS: Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį nutarė, kad miesto centre esantis sklypas su nebaigtu statyti turgumi būtų paimtas visuomenės poreikiams, siekiant jame pastatyti vaikų darželį.
 • PRAŠYMAS: Baltijos šalių ir Lenkijos elektros perdavimo operatorės prašo Europos Komisijos skirti dar 238 mln. Eur elektros tinklų sinchronizavimo su žemynine Europa antrajam etapui.
 • REAGUOS: Europos Komisija reaguos į Lenkijos Konstitucinio teismo sprendimą, ES įstatymų leidėjams ir Lenkijos ministrui pirmininkui Mateuszui Morawieckiui pareiškė EK pirmininkė Ursula von der Leyen.
 • KARANTINAS: Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms, iki lapkričio 15-osios, įvedamas karantinas.
 • ATSAKYMAI: Antradienį Seimo posėdyje generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsakys į parlamentarų jai raštu patektus klausimus apie rugpjūtį prie Seimo kilusias riaušes.
 • VIZITAS: Antradienį į Vilnių atvyks Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda: oficialus vizitas skirtas Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230-osioms metinėms paminėti.
 • APDOVANOJIMAI: Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti Tokijo olimpinėse žaidynėse prizines vietas užėmę sportininkai, jų treneriai ir medikai.
 • TVORA: 400 kilometrų ilgio tvorą pasienyje su Baltarusija norėtų statyti 12 įmonių.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote, kad tarp nelegalių migrantų gali pasitaikyti teroristų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +13 C

+11 +14 C

 

+5 +9 C

+12 +15 C

+11 +15 C

 

+6 +9 C

0-9 m/s

0-14 m/s

 

0-14 m/s