respublika.lt

Mūsų uždarumas mus ir išgelbės - straipsnio komentarai:

 • Kur dingo 2020 kovo mėn. 31 d. 22:20:04

  Kur dingo straipsnis- spekuliantus gina Šimonytė ir Nausėda-kažko paskelbė tik pavadinimą, o atversti straipsnio neleido užkišdami per visą ekraną reklamą nežinia kokią ir kieno. TAIP rodos nepriklausoma Lietuva, o neleidžia R,Janūtienės parašyto straipsnio paskaityti.Na, tai kur tas straipsnis, kuris paskelbtas, o negali ektane atskleidęs paskaityti? Kas į tai atsiliels ar pakomentuos ką išdarinėja delfis, google šiuo metu-viruso pandemijos-kad grybės , nepageidaujamos povyza per visą ekraną, o kiti straipniai nerodomi?

  0 0
 • hmm... > brrr.... 2020 kovo mėn. 31 d. 20:20:26

  Iš esmės - pritariu Jums. Bet tas Jūsų apokaliptinis nusiteikimas - panašus į popierinį tigrą, kaip kažkas save ir kažkada įvardino - baltijos tigru... :))) Manau, kad šios ekonominės krizės scenarijus bus klasikinis - prasiskolinę senukai pasikars spintose, eiliniai "durnyno spektallio" veikėjai - neteks savo turto ir santaupų (pasikars kitokiose spintose), o 1 proc. veikėjų - bus lucky stryke... Šiaip - nereikia studijuoti - galima apie tai perskaityti Remarko knygose. Vakarų fronte nieko naujo...

  0 0
 • brrr.... 2020 kovo mėn. 31 d. 18:03:21

  nereikia apsimest durnium : mokslininkų politikai neklauso ne šiaip sau ,o tiesiog siekdami kraugeriško tikslo sunaikint pencinykų armijas . Taigi - viskas vyksta tik dėl milžiniškų pinigų ,kai tiesiog nieko nereikia daryt - tik apsimest ,kad vykdoma kažkokia "veikla" , na, būna ,kad žmonės suklysta .Juk pandemija tai ne kasdien. Net durnam turi būti aišku ,kad daugiausiai šiame dirbtiniame bardake išloš:(. Tikrai ne biedniausi,tikrai ne tie ,kurie sąžiningai karantinuojas. Manau, Italija po pandemijos stipriai pasikels:(.

  0 0
 • bigcatwar 2020 kovo mėn. 31 d. 17:37:48

  Kai sali karantinas atsakomybe tenka valdziai....Kur musu pinigai po 1000 i men kaip JAV.

  0 0
 • AT 2020 kovo mėn. 31 d. 14:42:28

  bijau, kad atvirksciai: paskesim.

  0 0
 • tam to kinijoje 2020 kovo mėn. 31 d. 13:19:13

  sis brudas pradejo plist pirma is kinijos ,jankiai cia ne prieko ,siauraakiai net jau reportazu nerodo ,isigande sedi krumuose ir bijo kas ju laukia.

  0 0
 • deinis 2020 kovo mėn. 31 d. 12:45:51

  Baisus dalykas tas virusas,bet jis ineša ir kažką rimto ,Brežnevo laikais buvo mada vienas kita laižyti ,žysti ,praėjo ,dabar buvo užėjusi epidėmija glebeščiuoti vienas kita ,epidėmija pastatė į vietą ir gal nebeglebeščiuosis ir dar įlindo tokia kvaila mintis ar negalėtų milijonieriai paaukoti koki milijoną netik varkstantiems ,bet it tiems ,kuriems sužlugo versliukas ,prisidėti medikų pagalbai o dabar skelbia kažkokias akcijas jus varkšai aukokite varkšams o kur mūsų milijonieriai ,ar negali atsitikti ,kad ir milijonierius užklup virusas

  0 0
 • >Eiras+ 2020 kovo mėn. 31 d. 12:34:10

  Mirtingumas visur vienodas, skiriasi užkrato nustatomas. Tikresnį užsikrėtusiųjų skaičių nusako mirčių skaičius. Pagal valstybės virusas labiausiai paplitęs San Marine, panašu jog ten arti kas dešimtas yra užsikrėtęs. Begamo mieste ir jo apylinkėse mirtingumas viršija keturis kartus nei įprasta. Išskleidus skaičius per visą šalį ir ištęsus laike tie skaičiai neatrodo tokie grėsmingi, tačiau židiniuose tai tikrai grėsminga padėtis. Geriau, kad tokia padėtis netaptų visuotina padėtimi.

  0 0
 • 2009 metai 2020 kovo mėn. 31 d. 12:31:23

  https://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/kitos_pasaulio_naujienos/kiauliu_gripas_sunaikinamas_akimirksniu/,print.1

  0 0
 • ZUK 2020 kovo mėn. 31 d. 11:33:16

  Ir dabar mes neturėtume viruso išplitimo,jei visi parvykėliai iš užsienio iš karto būtų testuojami ir izoliuojami.Dabar Veryga paleido užkrato nešiotojus po Lietuvą ir jie sparčiai platina virusą.Net vienas užsikrėtęs ir save neizoliavęs,sukels vis naujas epidemijos bangas,kurios niekada nesibaigs,nes testuojama pas mus mažai.Dabar pensininkas,jaučiantis kad su juo kažkas blogai,nėra testuojamas,nes jam nėra temperatūros,dusulio ir kosulio.Bet kartais jokių kitų simptomų ir nėra pas užsikrėtusį,tik ausų užgulimas ir jis netestuojamas,nes Veryga taip nori.Todėl jis vaikšto ir platina ligą,nes dėl ausų užgulimo ar nusivėmimo be priežasties jis netestuojamas.Kvaila politika,kvailas Veryga ir Skvernelis.Niekada čia virusas nesibaigs,kol vadovauti šiam procesui nepradės profesorių specialistų komanda,o ne vienas pyzdukas.

  0 0
 • Jusu uzdarumas 2020 kovo mėn. 31 d. 10:59:20

  jus ir prazudys. Kodel LT nenori ar nesugeba laikytis kart su Europa? Vadai negabus? Kas vyksta?

  0 0
 • Mainotas 2020 kovo mėn. 31 d. 10:16:57

  kur jau čia tą uždarumą autorius pamatė, lietuvių kaip žvirblių visose pakampėse rasi. nenustebčiau jei paaiškėtų, kad Šv.Elenos saloje Napoleoną saugojusioje sargyboje buvo lietuvis.

  0 0
 • To kinijoje 2020 kovo mėn. 31 d. 10:03:30

  Jau irodyta, kad tai jankiu darbas. Paskleist virusa: kinija nasiskaite su jankiais, sankcijos neima. Te virusa. Kinai kaip tarakonai po pasauli keliauja- uzkrete europa. Jankiams i nauda: europa gaus is rusijos dujas. Sankcijos neveiksmingos. Reikia europa suskaldyti ir bus lengva ja vadyti.

  0 0
 • Be abejo, 2020 kovo mėn. 31 d. 09:38:48

  jeigu būtume kokie nupušę es, būtume virusu apsėsti iki begalybės, jau seniai būtų prastūmę netradicines santuokas, o iš jų tautai, kaip iš ožio pieno. Gerai malti nesąmones tiems, kurių dar virš 40 ir daugiau milijonų, o mūsų tik vos trys blogiausiu atveju, kas rūpinsis palikuonimis, mažumos? Su virusu kaip ir susitvarkėm, superdaktaro prognozės nublanko, liko šnipštas, o iš es matome "naudą", t.y. šaukštai po pietų. Ilgai laukę, būtume nieko nesulaukę.

  0 0
 • kinijoje 2020 kovo mėn. 31 d. 09:03:10

  2016 metais buvo atidaryta hemine labaratorija,tokiems ,kaip covin19 Zmoniu Zudimui gamybai ir per ziopluma jis pasklido uz labaratorijos ribu,o tai jau nusikaltimas pries Zmonija. Kinai turejo nedelsent izuoliuotis:uzdaryti oro ,sausumos,vandens sienas net nenutuoke ka sukure ,o ka suprato buvo velu ks nors pskeisti,bet turejo galimybe viska pranest pasauliui ,bet to nepadare nes suprato jog uz tai teks ATSAKYTI pries ZMONIJA,todel dabar visais imanomais budais dangstosi ,net skelbia kad pazabojo Covin-19 ! Idomu su kuo ir kaip? O pasaulis vargsta ir yra bejegis pries Covin-19 .Trumpai :kinijoje mirsta simtais tik ji sita slepia ,net nieko nerodo ,neraso ju 'Ziniasklaida' ,kinai puikiai supranta ,kas ju laukia ! ,kai pasaulio salys pareikalaus Atsakomybes uz nuzudytus nekaltus Zemes Zmones Covin-19 Bakterologiniu Ginklu .... !

  0 0
 • wow 2020 kovo mėn. 31 d. 05:29:46

  Cia uzsidare sedi ofisinis planktonas. O darbininkai - statybininkai, vairuotojai, prekybcentriu pardavejai, medikai, policija - KADA VALSTYBE SUMOKES KOMPENSACIJAS UZ RIZIKA SAVO IR ARTIMUJU SVEIKATA??

  0 0
 • Galiu pasakyti 2020 kovo mėn. 30 d. 23:56:03

  Kad tarp oficialiu durniu ne ant pusės tiek nebaisūs, kaip tarp kliedinciu sveikųjų.

  0 0
 • Euras+ 2020 kovo mėn. 30 d. 22:31:59

  Visų pirma, ,,pražūtingas virusas" yra nugalimas, antra jam pirmiausia turi įtakos medikų profesionalumas: Vokietijoje daug susirgusių nuo koronaviruso, bet labai mažai mirčių, nes medikai labai profesionaliai dirba. Aišku, kai mūsų medicina yra tarybinių laikų kolūkių mechaninių dirbtuvių lygio (tada skystomis trąšomis laukus laistančiams mechanizatoriams dalindavo respiratorius(!)), tai ,,gudriausias" vyriausybės sprendimas- valstybės izoliacija, uždarant sienas,žmonių izoliacija namuose.Greit vyriausybė įves karo padėtį?!Tokie sprendimai tik pažymi Seimo degradacijos lygį, tokių ministrų, kaip Šapokos,Kukuraičio nesugebėjimą suprasti savo vaidmenį šitoje situacijoje:negi jie nesupranta,kad karantinas ,,kirs"per valstybės ir žmonių pajamas?Veryga irgi ne aukštumoje.Karbauskis bent galėjo per TV kreiptis į žmones,nes iš Nausėdos nėr jo laukti! Kiek žmonių turės finsnsinių sunkumų, mūsų valstybei ,,dzin", nes žmogus Lietuvoje visiškai nevertinamas.Atveš chocholų ar baltarusų !

  0 0
 • Janina 2020 kovo mėn. 30 d. 22:31:23

  Mus išgelbėtų solidarumas ir vienybė bei kiekvieno atsakomybė,tačiau tikrai nepadeda tautos skaldymas,kurį demonstruoja net išsilavinę "žmonių"partijos atstovai,net buvusi prezidentė...bei VISUOMENINIS TRANSLIUOTOJAS-LRT ....Jeigu nesate Lietuvos priešai,nors pasaulinės pandemijos akivaizdoje,pamirškite politiką !

  0 0
 • Dėl viruso 2020 kovo mėn. 30 d. 22:21:38

  tėvynės aš nedrįsčiau rašyti jog tai Kinija. Viruso genomo iššifravimas skirtingose valstybėse leidžia teigti, kad Italijoje virusas atsirado ne iš Kinijos. Taigi iš kur?

  0 0
 • ad 2020 kovo mėn. 30 d. 20:58:54

  laikas jau sneketi ,ne tik apie karantina ,bet ir apie ekonomine padeti zmoniu,nes jeigu taip tesis toliau ,ir jus visi toliau vien tik snekesit apie karantina,virusus,ir zmoniu siocialine padeti,ne uz ilgo prasides ekonominis maras .

  0 0
 • >kinai 2020 kovo mėn. 30 d. 20:49:40

  Kai neskiri viruso nuo bakterijos, tai bet kokia nesąmonė gali patikėti. Pasidomėk ar žmogus pajėgus sukurti virusą, ką ten sukurti, nuspėti jo raidą ir panašiai.

  0 0
 • žmonių diskreditavimas 2020 kovo mėn. 30 d. 20:42:19

  Už ką diskredituojami Lietuvoj žmonės, kuriem virš 60m : skelbiama ,jei tau virš 60 užsidaryk namuose, dėvėk kauke, pirštines, nevažinėk autobusais , išlaikyk 1m atstumą. neik į parduotuves nes MES ,JIE DIDENYBE MANE, MUS SLIEKUS, ĮTARIA, ĮTARIA, ĮTARIA kad mes galim užsikrėsti arba būti užsikrėtę koronvirusu, nors aš(mes) gyvenu pilnavertį gyvenimą, dirbu įmonėje, auginu sode daržoves, vasaroju pajūryje ir norėčiau jaustis visuomenėje kaip pilnateisis normalus žmogus.UŽ KĄ toks diskreditavimas. Ką aš jums padariau.???

  0 0
 • ats 2020 kovo mėn. 30 d. 20:32:01

  leiskim gejam per vilniu praeit ir viruso kaip nebuta

  0 0
 • kinai 2020 kovo mėn. 30 d. 20:00:58

  slepia savo mirciu skaiciu nuo sio ju sukurto bakterologinio ginklo,,nes puikiai supranta,kad uz tai teks atsakyt pries Zmonija,todel ir "valdo corona" ,o ziopliai tuo tiki ...!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
6. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
7. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
8. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
9. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
10. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
11. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
12. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
13. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
14. O jeigu karas?
15. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
16. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
17. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
18. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
19. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
20. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Ką atnešė Žiurkės metai
22. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
23. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
24. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone
25. „Swedbank“ siekia sužlugdyti sanatoriją?

Dienos klausimas

Ar jūsų savivaldybė pakankamai rūpinasi judėjimo zonų priežiūra - sniego valymu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar savaitgalį pasidžiaugėte gausiu iškritusiu sniegu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -15 C

-13 -10 C

 

-18 -15 C

-11 -8 C

-8 -6 C

 

-4  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2123 PLN - 4.5375
RUB - 89.0364 CHF - 1.0770
GBP - 0.8900 NOK - 10.3135

Nuorodos