respublika.lt

Mokyklos, sutikusios įsileisti Jo Šventenybę - straipsnio komentarai:

 • H 2020 kovo mėn. 01 d. 12:27:02

  Kas tam Vilniui ir jo rajonui darosi .

 • Seenis 2020 vasario mėn. 27 d. 20:46:28

  Siaip tai kuno ir dvasios valdymo pradziamokslio reikia mum visiem, o vaikam ypac. Kaip ivertint kokie slapti keslai sitos gyvenimo mokyklos, as nepatarinesiu. Yra gi gal sviesiu galvu. O komentatorius uzjauciu - ligonis, negali gydyt ligonio.

 • nu 2020 vasario mėn. 27 d. 15:23:06

  Tėvukai,galvokit ,kur vaikus leidžiat. Nors,ką aš čia-daugeliui tai atrodo,kaip "pažanga" .

 • Saule 2020 vasario mėn. 26 d. 19:31:29

  Vaiku teise kur jus mokyklis isyleis sektantus jau truksta zodziu.

 • Saule 2020 vasario mėn. 26 d. 19:26:39

  Sekta

 • Diana 2020 vasario mėn. 22 d. 12:02:58

  Įpatingai vaikams reikia tokios programos, nes vaikai nesusitvarko su paauglyste, su depresija, nusivylimu tarp draugų ir tėvų, o ypač su baimėmis prieš abitūros egzaminus. Mūsų mokykloje buvo ir matau rezultatus pas tuos vaikus kurie praktikuoja.... Valia būtina! Baimės pasitraukia atsiranda drąsa ir ryžtas į viską žiūrima paprasčiau.... Ar geriau gerti mūsų vaikams atidepresantus ir nuodyti save rūkymu ar narkotikais? 120 pasaulio šalių "gyvenimo menas" veikia ir žmonės gyja... Nueikite pamėginkite o tada kalbėkite!!!!

 • pridurkus budulius 2020 vasario mėn. 22 d. 09:49:18

  dabar ganys barzdyla ir senas ozys ! :-) bet buduliai ramus labai , buduliai be lazdos,ne buduliai :-)

 • mama 2020 vasario mėn. 22 d. 00:06:33

  Kazkoks kosmarasir jame dalyvauja vel apsiskelbelis landzbergis,gal reikia si zmogu pastatyti i vieta?Man atrodo,kad jam su proteliu nelabai kas,jis vis dar save mato antzmogiu,o kad jis senai save ir aplinka diskreditaves jam po...i,nes jo terba stovi prie duru.Tai kerstingo idioto paskutiniai darbai.

 • Kis 2020 vasario mėn. 21 d. 23:56:27

  tai labai didelis poveikis mokiniams,jeigu iniciatyva eina is konservatoriu ar net Landzbergio senio ,reiketu susidometi,kam ir del ko nuodijami nesutvirteje vaiku,jaunimo samone?Tai labai rimtas dalykas,tokiu dalyku negalima paminejai ir uzmirsai,kazkas privalo visa si meslasunaikinti ,o iniciatorius bausti pagal galiojancius istatymus,nes kiekviena diena einama i minusa.Lauksime is Respublikos zurnalistutyrimo ir pateikti skaitytojams.Sekmes !

 • Lucija 2020 vasario mėn. 20 d. 18:48:01

  O kas siunčia mokykloms tokius pasiūlymus?

 • v.s. 2020 vasario mėn. 19 d. 20:38:43

  Taip, labai stipriai , plaćiai ir gudriai plečianti savo veiklà induizmà praktikuojanti reluginė organizacija

 • Indrė 2020 vasario mėn. 19 d. 09:43:56

  Tai yra siaubinga !!! Nesuvokiama !!! Niekaip nesuprantu, kokiu būdu, visos Lietuvoje įregistruotos "religinės bendruomenės" tapo oficialiomis. Tai yra košmaras, kurio daugelis tėvų net (šiai dienai) nesapnuoja, bet po kurio laiko pabust nebeišeina, nes tavo vaiką užkabino tikėjimo fanatai. Šiandien norėčiau žinoti sąrašus politikų, kurie balsavo už "religinių bendruomenių" legalizavimą...

 • Vardas 2020 vasario mėn. 19 d. 09:35:59

  Reikia būti labai atsargiems ką valdžios parazitai siunčia i mokyklas. Ankščiau buvo straipsnis kur rašė kad vaikams ruošiasi genderizmo pamokas įvesti mokins kaip savo kūną pažinti ir kaip juo pasinaudoti (masturbuotis). Dabar kokia tai sektą ruošiasi vaikams įpiršti jau vien tų programų pavadinimai (raidžių kratiniai) parodo tai neaiškios orentacijos nebaltiškos žinios. Jei jie tikrai notėtų vaikams mūsų įstorijos pagrindus parodyti jie kviestu Romuvos atstovus kurie bando atkurti Baltų mūsų protėvių tikėjimo žinias, bey ne kažkokius Indus su būgneliu.

 • Kokios lygios galimybės gali būti tarp normalių žmonių ir iškrypėlių.Nesuprantu šitų monų. 2020 vasario mėn. 18 d. 22:06:46

  Labai liūdna ,kad mums visokie pusžydžiai ,tapkiniai ,vsusireikšminę sarošiniai ir išsiviešinę k..istiniai nuokrypos primeta savo valią.Žmonės atsibuskite ir praregėkite,neleiskite kvailint savo vaikų ir nedurnėkite patys.

 • Tai ne masėms ir ne vaikams 2020 vasario mėn. 18 d. 21:10:09

  Sąmonės pavergimas per kvėpavimą ir vaizdinius labai pavojinga ir rimta. Gali tapti priklausomybe, iš kurios nebus kelio atgal...Kodėl tyli egzorcistai, ezoterikai, kontempliatyvieji vienuolynai? Tai ne kiekvienam.

 • Arijas 2020 vasario mėn. 18 d. 20:34:37

  Kol senis gyvas gal lieps indusu kalbų mokytis

 • joo 2020 vasario mėn. 18 d. 20:01:58

  Kaimynai iš mūsų jau juokėsi, dabar turbūt užjaučia, nes kvailiais laiko.

 • :))) 2020 vasario mėn. 18 d. 19:59:40

  Kur Landsbergiai, ten jovalas.

 • . 2020 vasario mėn. 18 d. 19:39:25

  Kaip valdė, taip ir tebevaldo. Išrinktoji tauta - jų tarnai. Prezidentai, ministrai - klerkai, tokie pat mirtingieji, kaip ir mes. Tik klusniai vykdo nurodymus. Už įvykdytas niekšybes savo šalyje šeimininkas sudaro sąlygas jiems ką nors pasivogti. Kaip užmokestį.

 • . 2020 vasario mėn. 18 d. 19:26:05

  Gal kas atsakys man, kur pasidėjo tos Europos valdovų dinastijos, kurios visais laikais valdė ir piešė savo genealoginius medžius 800 metų atgal? Spėju, greičiausiai visi kartu išdalino savo turtus, o valdžią perdavė buvusiems sportininkams, aktoriams, muzikantams. Jie juk geriau moka valdyti šalį, ar netiesa?

 • Cia tai bent! 2020 vasario mėn. 18 d. 18:37:29

  Koki “mena” propaguoja tie smegenu plovejai? Cia tai bent! Jau 60 mokyklu apraizge ir itrauke i savo liuna! Ir jie nesustos. Gana! Vyti visus lauk! Svietimo minstras su visais 60 mokyklu direktoriais privalo atsistatydinti!

 • Baba 2020 vasario mėn. 18 d. 18:15:16

  Sodoma.ir.gomora..kgb.uzmaskuota..super.sekta.atgabenta....kas.toliau

 • Klausia: o kur tėvai žiūri? 2020 vasario mėn. 18 d. 17:47:42

  O tėvai neturi teisės naudotis LR Konstitucijos jiems suteikiamomis teisėmis į neliečiamą šeimą, į vaiko ugdymą, laikantis savo tikėjimo ir dorovės pažiūrų - juk tuoj atlėks aukščiau Konstitucijos esančios Vaikų „teisės” ir Konstitucijos besilaikantys tėvai taps nusikaltėliai, o dėl to neteks tėvų teisių ir savo vaikų. O vaikai neteks savo tėvų. Nes tokių atsilikėlių vaikai neturi teisės į savo prigimtinę šeimą...

 • Lietuva - eksperimentinė laboratorija 2020 vasario mėn. 18 d. 17:38:55

  vietoje laboratorinių pelyčių esame jų naudojami?

 • An 2020 vasario mėn. 18 d. 17:34:13

  Verslo magnatas, finansu rinku spekuliantas, milijardierius G.Sorosas globalistas, kuris tiki, kad sunaikinus tautas, istrinant sienas, sunaikinus tikejima, skirtumus, pavertus zmones belyciais. bus sunaikintas nacionalizmas. Isviesinus atviros visuomenes fondo dokumentus, buvo atskleista, kaip isleidziant, 100 mln. doleriu, buvo kisamasi i valstybiu politika visame pasaulyje, siai propagandai platinti. Visi jo veiksmai yra zydmasoniu veiksmu dalis. Cia slepiasi ir , didysis anglosaksu elitas, kuris ir formuoja norima ideologija, finansus ir pasaulines krizes. Sitas G.Sorosas pametejo 9mln.. ir nevyriausybinem organizacijom Lietuvoje. Is ko ir finansuojami visos "gyvenimo mokyklos", geju paradai ir ju propagavimas. Jus galvojat, kad taip paprastai Lrt rodys filmus apie homoseksualus, lansbergiene rasys knygas apie genderizma, o kokia armonaite ar sakaliene skelbs apie stambulo konvencija? Visos sitos reformos yra griaunantys ir destabilizuojantys veiksmai ne tik Lietuvai, bet ir v

 • taip 2020 vasario mėn. 18 d. 16:37:42

  veryga sugeba rupintis vaiku sveikata. ,,isisavina'' lesas

 • Gerb. Žurnalistei Justinai G. 2020 vasario mėn. 18 d. 16:36:55

  Jūs ,tarytum Saulutė ant Lietuvos! Iš straipsnių matosi, kad labai MYLITE Lietuvos vaikus? Kiek daug prirašėte pasakojimų apie vaikų teisių "siautėjimą", apie tėvų skausmą, apie pensininkų gyvenimą. Ginkite paćius silpniausius, kurie negal apsiginti. Ką daryti antrokui, kai pas jį atvažiuoja "gurininkai"? Juk jis dar gerai nesupranta lietuviškų sakinių prasmės, dar nemoka rašyti - o čia kažkokios meditacijos? Kur žiūri tikybos ,socialiniai mokytojai? Kodėl neprieštarauja? Būkite SVEIKA ir LAIMINGA ! SĖKMĖS.! Agnė parašė nuo močiutės, kuri visada skaito popierines " Vakaro žinias" .

 • TYLI 2020 vasario mėn. 18 d. 16:31:33

  PREZIDENTAS,TYLI SVIETIMO MINISTRAS,TYLI SVEIKATOS MINISTRAS\KAS TEN PER PRATIMAI IR KAIP JIE VEIKIA JAUNA ORGANIZMA\.gAL lIETUVA ISPROTEJO,SUSIDEJUSI SU SEKTOM.o GAL PATS P.lANDZBERGIS YRA IKVEPEJAS,NES PATS MIELAI BENDRAUJA sIMASIUS ,MATOMAI,''UZ''.Ar Austeja ne pries?

 • TYLI 2020 vasario mėn. 18 d. 16:27:43

  PREZIDENTAS,TYLI SVIETIMO MINISTRAS,TYLI SVEIKATOS MINISTRAS\KAS TEN PER PRATIMAI IR KAIP JIE VEIKIA JAUNA ORGANIZMA\.gAL lIETUVA ISPROTEJO,SUSIDEJUSI SU SEKTOM.o GAL PATS P.lANDZBERGIS YRA IKVEPEJAS,NES PATS MIELAI BENDRAUJA sIMASIUS ,MATOMAI,''UZ''.Ar Austeja ne pries?

 • . 2020 vasario mėn. 18 d. 16:17:08

  Tokiems kaip Kęstutis. Pasiklausius tokių guru jutubėje, susidaro įspūdis, kad jie visiškai lėkšti. Į bazinį metafizikos klausimą atsakinėja ilgai, su ''aštraus humoro'' elementais. Labai akcentuojama apranga, barzda ir labai protinga veido išraiška. Galų gale gauni tik pusę atsakymo į klausimą. Tai tik madingas šou. Tuo tarpu pravoslavų teologas į tą patį klausimą duoda trumpą ir išsamų atsakymą. Kodėl pravoslavų? Todėl, kad katalikų tikėjimas jau galutinai sugriautas, liko tik maskaradas. Pravoslavai dar spardosi.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • STATISTIKA: Irane koronaviruso aukų skaičius išaugo iki 3 452, tai, anot Sveikatos ministerijos, yra 158 aukomis daugiau nei ankstesnę parą; patvirtintų infekcijų šalyje yra 55 743.
 • NELAIMĖ: netoli Rusijos sostinės Maskvos sprogus dujoms sugriuvo daugiaaukštis gyvenamasis namas; yra žuvusiųjų ir sužeistųjų; Rusijoje dėl koronapandemijos gyventojai raginami likti namuose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos