respublika.lt

Merai „tiksinčių bombų“ negirdėjo - straipsnio komentarai:

 • fokusas 2020 sausio mėn. 16 d. 13:29:03

  lietuva yra visa bombu pristatyta ir į nemuna visada suplaukia visos miestu šiukšles, prisimenu nuo sovietu laiku, teko dirbti, elektriko specialybe turinčiam, ir man teko eiti pareigas nemuno ir neries pakrančiu apeivio iš vandens saugyklos visada išmesdavo į upes gamyklos savo purva, bet juk tada o kaip kovojo, pamatai kad eina tarša nemuno arba neries upę matai plauke dėmė, naftos produkto toj imi analizę ir žiūri ir stebi iš kur išmesta išleista, juk ir prie aleksoto tylto senamiesčio anoj pusei aleksoto buvo kauno miesos kombinato vamzdis tieiai iš vandens stoties tiesiai apačioj, išvestas rytais išleisdavo ten tą vandeni, ten paukščiu buriai žuvedru varnu ančiu, naru paukščiu pulkai, vanduo kunkolioja spalvomis ir verda putomis aplinkui kranta žiūrėk ten toj bėga žvejiai megėjai buriais žūvis ir artėja prie kranto, o kaifas ., o einu prie neries kur ir išleidžia iš fabriku, koki spalvota vandeni, šilko pliušas , lima spartuolis oi kokie buvo bajeriai, ir niekas neverkdavo,

  0 0
 • ir 2020 sausio mėn. 12 d. 05:53:39

  Ir dabar tik imitacijos. Nes būtent merai pagal kometencijas atsakingi kas dedasi savivaldybėse. Ir viską žino. Nežinot neįmanoma kur savivaldybės viską iššniukštinėja. Ir kur naudos nėra, už menkniekius su institucijom blusinėja. Tad Alytaus ir Klaipėdos atvejais iš kart merai turėjo būt nušalinti. Tyrimus persiimt LR Generalinė prokuratūra. O dabar priešingai tie patys save tiria ir manipuliuoja situacijom. Daugiau dangsto sau naudingai interpretuodami. Prezidentas, kuriam pavaldi teisėsauga, valstybės saugumas..- jis pagal kompetenciją ir žino. Bet valstybėje buvo svarbiausia Vijūnėlės dvarą nugriaut, nei gyventojų nuodijimas.

  0 0
 • žem 2020 sausio mėn. 11 d. 21:51:33

  bet kodie jie iki šiol dar nesėdi cypėje, kodie jie dar tvarkosi savo reikalus,jug jie nuodija musų Tautą , mūsų gamtą , čia tikri lietuviški Mengelės, kad savi savus nuodija,trumpina gyvenimą,sutrikdo sveikatą,

  0 0
 • Tikrai 2020 sausio mėn. 11 d. 20:42:00

  Kodėl nuo tyrimų nenušalinti kaltininkai ir Pangonis,Grubliauskas ir kiti. Visų snukiai televizijos ekranuose ir dar Miliūtė su savo šunių.Argi tinka nacionalinėj LT taip vęsti laidą.Nusivažiavo ponai LRT .Iš didelio rašto išėjo iš rašto. Negi nebėra kas galėtų įvesti tvarką.Seni Lansbergi pasijudink ir padaryk nors vieną gerą darbą Lietuvai. Įdomu jeigu su šuniu ateitų Skvernelis arba Karbauskis kaip reguotų LRT.Juk Prezidentas parodė pavyzdį pademonstravęs savo šunytį.

  0 0
 • Kablys 2020 sausio mėn. 11 d. 19:53:37

  Tegu nesimuilina merai, jie atsakingi už viską, kas vyksta mieste. Jie keliaklupsčiauja prieš visus didžiujų įmonių vadovus, dažnai užmerkia .

  0 0
 • As 2020 sausio mėn. 11 d. 19:22:34

  Oro tersimo problema yra tarp klaipedos vandenu ir miesto savartyno,meras zino,kodel sitiek metu nieko nedaro????

  0 0
 • Kodel 2020 sausio mėn. 11 d. 19:12:42

  taip uoliai salinami tam tikri ministrai?

  0 0
 • Įdomu 2020 sausio mėn. 11 d. 18:38:56

  KODĖL operacija Klaipėdoje atlikta SLAPTAI ,jei meras toks rūpestingas ir drauge su aktyviais miestiečiais stengėsi ieškoti taršos šaltinių ?! Kai Balticum TV žurnalistai tuo klausimu imdavo iš mero interviu ,tai meras labai susierzindavo .Kiek dar tokių miestą teršiančių ir miestiečius nuodijančių įmonių apie kurias miesto šeimininkas (?!) ,,NEŽINO " ?!

  0 0
 • Pasirodo, 2020 sausio mėn. 11 d. 18:25:10

  dėl visų teršalų ir vėl kalčiausias p.Ramūnas Karbauskis ! Ne vieną dešimtmetį buvo teršiamos marios ,KIEK jau pasikeitė Aplinkos ministrų,o VOS KETVIRTUS metus dabartiniai valdantieji ir keletą mėnesių Aplinkos ministru dirbantis p.K.Mažeika raginamas ATSISTATYDINTI tų ,kuriems valdant ir SUKLESTĖJO NEBAUDŽIAMUMAS ! Kokie gali būti rezultatyvūs patikrinimai ,kai ,,geradariai " įspėja kada ateis tikrinti (toks įstatymas priimtas ,valdant DABARTINIAMS OPOZICIONIERIAMS ) ! KĄ NORI APGAUTI Klaipėdos džazmenas ?!

  0 0
 • merai 2020 sausio mėn. 11 d. 18:22:56

  kaip taisyklė ir būna statytiniai

  0 0
 • Klaipėdos meras p.V.Grubliauskas 2020 sausio mėn. 11 d. 18:07:38

  pirmiausia turėtų gerai pagalvoti KODĖL iš daugiau nei 130 tūkstančių rinkėjų už jį balsavo vos daugiau nei 25 tūkstančiai piliečių ! Nusivylę miestiečiai tokiu ,,veikliu " miesto šeimininku ,iš viso net DALYVAUTI rinkimuose nesiteikia (labai gaila ,kad pasirenkama tokia protesto forma). Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius sakė :,, gyventojai metų metus indikavo institucijoms apie problemas, mynė slenksčius ir gavo tik dozę pašaipų . Esą vienintelė paguoda,kad pastaraisiais metais gyventojai pagaliau sulaukė palaikymo aukščiausiu politiniu lygmeniu ir problema Klaipėdoje yra sprendžiama"KALTINTI p.Ramūną Karbauskį ir dabartinę valdžią p.merui turėtų būti GĖDA ,geriau jau PATS dėtų MERO kabineto raktus ant stalo ir išeitų toliau džiazuoti ! Kiek buvo mitingų , miestiečiai tik jį ir jo demagogines kalbas nušvilpdavo !

  0 0
 • OI , 2020 sausio mėn. 11 d. 17:51:42

  koks angelelis meras,jis visur kreipesi ir i teismus vaiksciojo,o "kvapai TIK paskutinius TREJUS METUS PASIEKE APOGEJU"=tai tris metus meras uoste ir nieko ,vargselis,padaryti negalejo- na,tai atsistatydink,jei negali,o ne triuba tampyk,asile...

  0 0
 • Jurgiui 2020 sausio mėn. 11 d. 17:37:49

  Jau puse metu perduota tirti prokuraturai .

  0 0
 • Jurgis 2020 sausio mėn. 11 d. 17:13:19

  Dėl klaipėdos- valdžia abejinga žmonių nuodijimui ir nusiskundimams ir aplinkosaugininkai. Ministras dejavo, kad maži aplinkosaugininkų atlyginimai, gal todėl neišaiškinama. Tai ministre, negi Jūs palaikote korupciją, kad tokie atvejai skirti aplinkosaugininkų materialiniai padėčiai pasigerinti. NORIU PASAKYTI KAIP NE SPECIALISTAS TOS SRITIES. NEREIKĖJO EITI Į GAMYBINES PATALPAS , O PATIKRINTI DOKUMENTUS BUHALTERIJOJE- NUO 2012 METŲ GAMYBOS APIMTYS PADIDĖJO 3 KARTUS, O VALOMO IŠLEIDŽIAMO VANDENS KIEKIS BEVEIK NESIKEITĖ NESIKEITĖ. jEI PATYS NEŽINOTE KĄ DARYTI, TOKIĄ MEDŽIAGĄ PERDUOKITE PROKURATŪRAI IR VISKAS IŠSISPRĘS.

  0 0
 • monė 2020 sausio mėn. 11 d. 17:12:41

  Gėda ir bėda,kad meras tampa renginių vedančiuoju,o ne meru,užmiršo,kad žmonės išrinko ne tam..

  0 0
 • rimtai 2020 sausio mėn. 11 d. 16:47:36

  Rimtai tiriant Alytaus ir Klaipėdos atvejus iš kart merai turėjo būt nušalinti. Kad tyrimų neįtakotų. Tyrimus persiimt LR Generalinė prokuratūra. Nes vietoj gali būt susiję. O ne nežiniukus žaist.. Kas garsiau kalba.

  0 0
 • Ei, Grubliauskai 2020 sausio mėn. 11 d. 16:32:42

  Tu Klaipėdos gėda ir nelaimė

  0 0
 • nepolitikas 2020 sausio mėn. 11 d. 16:32:06

  kam reikia rinkti muzikantus į tokius postus. Dabar galima sakyti kad meras tiesiog ,,pragrojo'' Klaipėda. tur būt nė prie vieno mero Klaipėda neatrodė taip klaikiai,kaip prie šio. Žinoma, kad meras neturi pats bėgioti ir uostinėtikur neskaniai kvepia.bet yra savivaldybės aparatas, kurį reikia nukreipti reikiama linkme. Daug metų žmonės šaukė, kad dėl baisių kvapų neįmanoma kvėpuoti, bet Klaipėdoje nerado pagalbos. Dabar teisinasi, kad nieko nežinojo.Gal geriau sakyti, kad nenorėjo žinoti. Ir prezi- dentas kol nežinojo buvo priėmęs paramą rinkimams

  0 0
 • Išradimas kaip išbalinti galimai brudnus pinigus 2020 sausio mėn. 11 d. 15:46:11

  Kai merai užima afrikinio stručio pozicijas konservatorių bei jų legionierės galvose bręsta naujos idėjos. Štai finansų eksministrė išrado naują jai "Grigeo" prezidento paaukotų, jai pačiai regis, brudnų pinigų balinimo būdą, o jo patentą įteikė dar ir ją remiančiai konservatorių partijai, kad pastaroji tokiu pat paaukotų brudnų pinigų peraukojimo privačioms struktūroms būdu galėtų išbalinti savo partietės, kandidatės į Europarlamento narius, pačios partijos nuomone, irgi brudnus pinigus. Deja, toks išradimas yra labai rizikingas, nes tuo atveju, jeigu temidė pripažintų tuos brudnus pinigus kaip atlygį už lobistines paslaugas (prekyba poveikiu pagal BK), tuomet konfiskuotus pinigus tektų sumokėti į valstybės iždą bet jau iš savo kišenės. Rizika - kilnus dalykas (azartinių lošėjų posakis), bet kitas posakis teigia - jegu nerizikuosi, tai ir į kelnes nepridėsi. Taigi toksai tas eksministrės išradimas ir tokios jo rizikos.

  0 0
 • Geras 2020 sausio mėn. 11 d. 15:45:38

  Gal ir politikavimas bet kad teisybė tai faktas

  0 0
 • Nenuostabu 2020 sausio mėn. 11 d. 15:08:32

  yra bestuburiai,nariuotakojai,kanopiniai,sutersta sazine,gobsus ir pavydus.Griubliauskas is liberalu ir jau ne pirma kadencije rumuose sukasi.Ziu kaip kleipedos E.Masiulis temides katile smalas tasko,Kas zino,gal ten bus ir daugiau tokiu nudienos ir 30 metu nepriklausomybes vystytoju...Milijonas nuo tokiu pabego,gali but ir antras.....o tada jau ir ku-ku-ku-ku....

  0 0
 • kai 2020 sausio mėn. 11 d. 14:54:05

  gauni i lapa nieko nematai ir negirdi

  0 0
 • Kai prokuroras nueis pas merą ir aplinkosaugininkus 2020 sausio mėn. 11 d. 13:59:33

  Ir patikrins, kas, kodėl ir ko ir už kiek nematė, tada bus akstinas patikėti, jog valstybė veikia. Dabar tai tik suinteresuotų grupių be savo turto dalybos teisėsaugos rankomis.

  0 0
 • deinis 2020 sausio mėn. 11 d. 13:54:00

  Kažkur rašė dės milijonines baudas už teršimą ,padaryta žalą gamtai ,tai gaus žuvis ,kurios nudviesė ,kitas dalykas daugiausiai nukentės dirbantieji ,bus sakoma nebėra pinigų algoms ,tik ne ponams,bet įdomu būtų išgirsti apie tuos specialistus ,kurie sukūrė tokia sistėmą ,kad niekas negalėjo suprasti ir susekti ,,jie turėtų būti garbęs lentoje

  0 0
 • merai negirdejo 2020 sausio mėn. 11 d. 13:17:41

  nes ausys $ uzkistos... adamsius-slepete czv kalejimu nemate,apie juos nezino... b..... po v.elniu... tai kokio b.b.... jie ten sedi ,perdzia ir pinigus gauna ?

  0 0
 • Auris 2020 sausio mėn. 11 d. 12:31:00

  Nerasi pasaulyje labiau korumpuotos tipo valstybės tačiau iš tikrųjų valstybės pavadinti ir negalima šiaip kažkoks dievo pamirštas užkampis

  0 0
 • Posto varkes 2020 sausio mėn. 11 d. 12:25:34

  Sukamos iš to, kas negalima. Iš to, kas galima, daug neprasuksi.

  0 0
 • manau,kad 2020 sausio mėn. 11 d. 12:23:18

  Kyla klausimas, o kam miestui meras jei jis miestiečiams padėti negali? Kam reikalingi tarybos nariai jei jie nežino kas jų mieste darosi?

  0 0
 • pensininke, 2020 sausio mėn. 11 d. 11:56:44

  visi sie ponai tikriausia nebrido i toki vandeni jie skrido uzsienin, musu zmones nezinodami maudesi ir vaikams leido , kaltu nebus , nieko ne pasodins, kaip visada kaltas bus iesmininkas

  0 0
 • As 2020 sausio mėn. 11 d. 11:52:30

  :D cia labiau ,nusikaltimo dangstymas 100 procentu!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate davęs medikui kyšį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar palaikote pilietinius, ekologinius sukilimus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+8 +10 C

 

+10 +12 C

 +16 +18 C

+18 +20 C

 

+21 +22 C

0-1 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1797 PLN - 4.4579
RUB - 88.6075 CHF - 1.0742
GBP - 0.9153 NOK - 10.7238

Nuorodos