respublika.lt

Menininkai vs pensininkai. Kam pinigų šiandien reikia labiau? - straipsnio komentarai:

 • deja 2019 lapkričio mėn. 23 d. 15:25:45

  siuolaikinis menas taip issigime,kad jis jau nevalgomas,o isspjaunamas.Vamzdis,vonia,kazkokie akmenys,paveikslai darzelinio vaiko lygio.Filmai pilni tustybes,nesvankiu zodziu.Maciau vaikiska spektakli-laksto aktoriai-personazai po scena,po to patys dekoracijas isnesa,perstumdo-nei sis nei tas.O darbu yra ne tik statybose.Del stoties darbo,tai kaip kas save ivertina.Beje,Norvaisa atrodo baiges medicinos mokslus.O ponia,jeigu truksta,kokias sukneles turejo,Liveta taip pat.Jeigu truksta duonai parduokit.Donalda irgi moka prisitaikyti.Girdejau jos epitetus per TV ant valstieciu.Galimai ne uz dyka.

  0 0
 • Ona 2019 lapkričio mėn. 23 d. 03:16:38

  Tai reikėjo dirbti prie konvejerio o ne častuškes dainuoti ir gautum ta vargana pensija.

  0 0
 • to meninikams 2019 lapkričio mėn. 22 d. 22:59:38

  Kalbama ne apie "patinka ar nepatinka",ar mažai moka,kalbama apie tai,kad Valstybė,kuri ir taip nevertina Kultūros atstovų galutinai numaus paskutines kelnes tam,kad tas pačias kelnes užmautų pensininkui.Taip neturi būti.Šnekant apie kapitalizmą,ponas,menininkai daug labiau prisitaikę prie šios sistemos,negu darbo klasė,kaip tamsta.Jie inkščia mažiausiai,nepastebėjot?Taip kad nereikia jokių patarimų iš žmogaus,kuris absoliučiai nesuvokia su kuo valgomas tas menas.Ar mums visiems jau laikas į statybas,o gal į stotį?Kas tada jums gros,šoks ir vaidins?Aš taip pat turiu jums patarimą.Išdalinkite savo pensiją vargstantiems.Taip,kaip ruošiamasi padaryti kūrybinams darbuotojams--- (tai irgi yra darbas, žinokit :))))

  0 0
 • su linkėjimais, pensininkė 2019 lapkričio mėn. 22 d. 20:50:08

  Ponai meno kūrėjai, baikite sekti tas pasakas apie turtingus pensininkus. Kadangi aš pensininkė ir mano aplinkoje dauguma pensininkai ( tai naturalu pagal amžių), žinau kaip jie gyvena, taip pat ir aš.Tenka atsisakyti kartais reikalingiausių dalykų Iš komunalinių mokesčių skolos niekaip neišlipu. Gyvenu viena, santaupų neturiu ir iki pensijos gavimo likus savaitei visada pritrūksta. Net nebenoriu toliau vardinti problemų, bet turiu pasiūlymą: pasikeičiame gyvenimo metais! Jus man savo amžių ir meninius gebėjimus, o aš jums savo pensininkės amžių. Patikėkit, nesiskųsiu ir išgyvensiu ir dar jausiu gyvenimo pilnatvę. Prezidentas labai taikliai pastebėjo, kad pensininkai jau nebetūri 25 ar daugiau metų, kad laukti ir išgyventi.

  0 0
 • meninikams 2019 lapkričio mėn. 22 d. 20:43:14

  jeigu trūksta pinigų už jūsų atliekamą meną tai siūlau: 1. Pakeisti į tokią profesiją kurią dirbant pinigų užteks. 2. Jeigu be to savo meno negalite gyventi tai dar papildomai raskite kur padirbėti, pvz . vyrai statybose . 3. Jeigu nenorite papildomai dirbti tai džiaukitės tuo ką turite, Dabar kapitalizmas ir niekam neįdomu kad jums trūksta pinigų. Jeigu nemoka tiek kiek jums norisi - reiškia neverti. O aš gaunu penciją 700 eurų. Nes vaikystėje ir jaunystėje nemaliau šudo , o mokiausi ir dirbau galvodamas apie ateiti. Na ir kelis butus užsidirbau. O mano keli draugai menininkai dabar stena : gauna po 200- 300 eur ir nepatenkinti. Tai aš jiems primenu - kaip aš tvarkiausi savo laiku ir kaip jie. Tada nutyla ir sako nu jo....

  0 0
 • trumpai:))) 2019 lapkričio mėn. 22 d. 19:37:39

  Kada Lietuvos pasiturintieji praregės,kad geografiškai gyvena civilizuotuose vakaruose?O mentalitetas - kaip Afrikos/P.Amerikos labiausiai atslilikusių regionų "kolegų"? Tik tiek pasisėmė pastoviai su šeimomis ,draugėmis keliaudami atostogų ir ne tik po Dubajus , Tailandus, Meksikas ?. Niekaip neįkerta vakarietiškos kultūros pagrindų ,nors jau kaip ir būtų pats laikas - vis tik greit švesim atkurtos Nepriklausomybės Trisdešimtmetį ...:(.Kur civilizuotas VAKARIETIŠKAS mokestis VISAI PRABANGAI? (ne brazauskiškas 1- 2 proc. ,o minimum 30 proc/metus nuo pripažinto prabangiu turto rinkos vertės? ) Juk kol jo nėra - toliau vyks valstybės turto išvogimu grįstas praturtėjimo būdas (tik pastovias ,o ne vienkartines ,solidžias pajamas ,darbo vietas kurintis turi legalią teisę į prabangą .Taip yra civilizuotuos kraštuoste . To nėra skurdžiausiuose pasaulio kampeliuose ,kur galią turintys - bene didžiausioj prabangoj vartos. Gaila ,tačiau ir Lietuvoje net užuominų diskusijos apie tai negirdėt.

  0 0
 • Kis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 18:59:14

  pinigu reikia toms dviems meninikems,kokios jos nabages.Pensininkais jos dar bus,tegu ruosiasi ne tik materialiai,bet ir moraliai.

  0 0
 • Juozas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 18:37:53

  Mane piktina tas pastovus varymas ant pensininkų. Be jų Lietuvoje nebūtų nieko. Uostas, atominė elektrinė, kitos elektrinės, naftos perdirbimo gamykla, kiti esminiai objektai. Dabartinė karta stadiono Vilniuje nesugeba pastatyti. Maža to, kad privatizacijos metu buvo išvogtas visas valstybės turtas ir perduotas milijonieriams, kad tie patys pensininkai liko be skatiko, tai dar dabar pastoviai puldinėjami. Vergų karta užaugo Lietuvoje. Deja...:(

  0 0
 • lr 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:59:53

  Nei gedos ,nei sarmatos kazka sakyti ant pensininku,kurie atidirbe visa gyvenima gauna 200-320euru pensijos ,o ju menas nereikalingas,nes dauguma pensininku negali sau leisti geretis jusu menu.Taigi,ponai meninkai,linksminat turtuolius, su jai ir tarkites jie jums mokescius,jus didinkit bilietu kainas ir t.t,o del musu varguoliu jusu gali dabar ir nebuti,nes menas neprieinmas tenka pasitenkinti ka mateme jaunystej ir kai dirbom.Nei cia kas jaudinas,kad jie burnoja ant pensininku,vargseliai,iseidami i pensija dar susiveikia visokias valstybines pensijas ir t.t lyg tai ju darbas sunkesnis ,nei pridetine verte kurianciu zmoniu.

  0 0
 • donaldai, 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:58:31

  tu esi saunuole,kad sugebejai ilyst i savivaldybe,daba gali snargluotis,kad meninikam mazi pi nigai

  0 0
 • senute 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:47:36

  skundziasi Liveta,skundziasi Donalda,sokejai.Gal matet toki multfilma,kai kiskelis vis soko ir soko ant kelmo,kai kiti zverys ruosesi ziemai.Vargsas liko ziemoti be pastoges.Tai ir cia tas pats.Jeigu jusu nekviecia koncertuoti,tai yra kitu darbu,eikit ir dirbkit.Zinau moteri,kuri dirbo pagal individualia veikla/gal netiksliai parasiau/,bet ji pati mokejo mokescius ir pensija normali.Dabar apie menininkus.Maciau du spektaklius -neidomus,o bilietu kainos fantastines.Apie TV serialus nera ne ka diskutuoti.Dar noriu paklausti-kuri karta pastate teatrus,kitus kulturos namus,mokyklas,darzelius,ligonines ir t.tKa pastate per 3o metu.Pagaliau,mieli menininkai,kai buvote ant bangos,tai reikejo ir pasitaupyti,jeigu bijote susitepti rankas.

  0 0
 • Reikia žmonėms leisti dirbti 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:37:10

  Jeigu bankas skolins jam baudžiauninkų reikia ir kuo daugiau. Galime ir patys užsidirbti,bet reikia teisingu mokesčių,kurių po qubilkos naktynes katastrofos neatstatė.Uz 10% po visu duoklių verslininkai nedirbs.Persiformino firmas ir dirba pas svetimus,mokesčiai svetimiems. Jau 30metu kaip žemės ūkio ministerjos eksporto skyrius nnesupirko,nesuperka iš ūkininku z.u. gerybiu, pertekliaus ne eksportuoja ,pasiteiravus kodel nedirbate atsakymas mes be užsienio kalbu.Turime beda kad neturime kas pareikalautu ,kad jie pradėtų dirbti,pagrindinį eksporto darbą ,bet jie ir ne dirbdami gauna 30 metu kas mėnesį alga.

  0 0
 • Liveta, 2019 lapkričio mėn. 22 d. 17:36:16

  jei "makiazas tiek dau-ug kainuoja,ar nereiketu savo laiku pasitraukti is scenos-ir :"kas galetu paneigti," JOG TAM LYG IR JAU PRIBRENDO LAIKAS???

  0 0
 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:37:38

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

  0 0
 • beje 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:09:12

  beje cia dauguma rasanciu atsiliepimus nutuokia apie mena kaip vista apie debesis...zinoma jus ne is tu kurie lanko parodas galerijose,lankosi klasikines muzikos koncertuose,teatruose,operose,baletuose...gal geriau isvis nerasinekit cia nieko...

  0 0
 • hahaa 2019 lapkričio mėn. 22 d. 16:02:34

  juk menas taip kaip ir verslas,sukure pardave babkes gavo,o pensininkai tik tyliai dienas leidzia,tai nesulyginami dalykai.

  0 0
 • babkės 2019 lapkričio mėn. 22 d. 15:17:49

  putino garbintojams - nė cento

  0 0
 • >To tiems kurie baigia....21d. 2019 lapkričio mėn. 22 d. 14:52:51

  Taip,būtent toookio "Miano" priimantys sprendimus ir verti ir jūs taip pat.Visiškai neįsikertate apie ką aš čia.. Net nepradėsiu plėstis šia tema,..Kuo prasikaltome mes ir kuo prasikalto vargšai pensininkai,kad mes vieni kitus šelpti turime.Neturi būti niekieno sąskaita.

  0 0
 • Ina 2019 lapkričio mėn. 22 d. 14:22:24

  Klausykit menininkai, juk ir jūs būsit pensininkai, šio proceso NEIŠVENGSIT!

  0 0
 • Inga 2019 lapkričio mėn. 22 d. 14:18:51

  Tegul Kazlauskienė NEDEJUOJA, JEI BLOGAI GYVENTŲ, NETURĖTŲ NAMO IR NEIŠGALĖTŲ DARYTIS PLASTINIŲ OPERACIJŲ. MAŽIAU VERK LIVETA IR NEDEJUOK, NES MES MATOME KAIP GYVENATE!!!

  0 0
 • Kelmas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 14:10:50

  Pastatė ,,menininkas' vamzdį ir gavo honorarą, 30-40 metų pensininko algelę. Iš Honoraro aišku mokėti mokesčių nenoriu,bet atėjus pensininko amžiui, KEIKSIU valdžią už MAŽĄ pensiją.

  0 0
 • is intelektualiniu ubagu atims 2019 lapkričio mėn. 22 d. 13:37:48

  o atimtus centus atiduos ubagams pensininkams .... vieni verks kad centus ateme ...kiti verkas kad centus gavo....

  0 0
 • senukui 2019 lapkričio mėn. 22 d. 13:19:54

  tu įdiotas, jei nesupranti, kad irgi būsi pensininkas. nebent nedatrauktum, nes pagal rašinį atrodo, kad tau nevisai gerai su proteliu. O kai dėl menininkų-taigi jie nieko nedirba- sėdi kavinėse ir svajoja

  0 0
 • Bronius 2019 lapkričio mėn. 22 d. 13:14:23

  Niekam ju nereikia, pakaktu paprastos zmogiskos pagarbos.

  0 0
 • Senukas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 12:26:30

  Pennsininkai tai kaip pagalys po kojomis,vis visiems kliudo. Kilo didžiulis šaršalas net dėl pensijų didinimi 3 eurais.Visi klykia, valdžioa,kad nėra pinigų , visi kiti - o kodėl ne jiems .Bankai,prekybininkai rėkia kaip skerdžiami,kad jiems ruošiasi įvesti mokesčius,kad didinti pensijas.Žodžiu- pensininkai yra klaiukus košmaras visiems.O jie kaip gyvena, taip gyvena ir niekas jų neišrauna,rovė Kubilius, rovė Grybauskaitė, rovė visi valdžioje ir nieko,jie nei mitinguoja,neis streikuoja.Jie neturi kas juos remtų, kas vestų į mitingus, nei Tapinas,nei Navickas nei kiti jų neveda.Tikras gamtos fenomenas-nepaisant valdžios jie vis laikosi.

  0 0
 • senis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 12:12:38

  nuo senu laiku pripazinta, kad tik alkanas meninikas gali sukurti ka nors vertingo. Kai tik meninkas uzsiaugina pilva, is meninko virsta amatininku. Prezidentas juos kiaurai mato!

  0 0
 • To tiems kurie baigia....21d. 2019 lapkričio mėn. 22 d. 12:08:42

  Galite nekurti. Pvz "velnio nuotakas" lietuvos mastu - sedevras. Siuolaikinis menas - baisu. Toli eit nereikia- prie Neries kanalizacijos vamzdis. "Super menas". Uz informacijos laikmenas (cd; flesus; net ir uz telefono atminti !!!!! ) ir tai uzdetas mokestis autorinems teisems apginti. Jus meninikus 200%reik apmokestinti. Viduramziu menininkai alkani, basi buvo, todel ir kure sedevrus. O jus tik plagiata darote

  0 0
 • Kam daugiau reikia? 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:52:00

  Jeigu esi tikras menininkas ,tai tau rinka ant viso svieto ir nežinai kur dėti €$.? Turime ir tokiu menininku,kur mamytes norėjo kad jos vaikai taptų menininkais,o tapo tepliotojais ,net ant duonos ne užsidirba.Praleisti veltui jaunystės metai,išleisti pinigai,o naudos jokios. Šiandieniniai Pensininkai baigė mokslus ,atidirbę 30 metu ir daugiau,sunkiai dirbę, gyvenę skurde,nes jie yra visi pokario vaikai,kaip po pasaulio antrųjų skerdynių buvo sunaikinta pramone,žemės ūkis ,sugriauti tiltai,keliai,namai viską mums pokario vaikams teko atstatyti ir uzsidirbe suriu prakaitu menkus grašius,prarade senatvėje darbui fizine jėga,vėl tenka skurde kentėti. Gimimo metrikuose turiu įrašą ,nes gimiau su sese : “atleisti viena kaldtyte.”Kaip basi mes mokyklon ,bažnyčion ėjom mums komunizma zadejo....

  0 0
 • nuomone 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:17:48

  musu valdininkai ar is nezinojimo, ar is nesupratimo ,ar is savu interesu darydami kazkokiuos susitarimus su uzsienio sulais vis skurdina savus zmones. Tai matome kai buvo deramasi del stojimo i ES.Tai matome kas darosi isileidus uzsienio prekybininkus ,bankininkus- ju negalim apmokestinti nes bus pazeidziamos sutartys Taip sako TVF atstovai.Dabar isipareigojom ginybai nesvietiskus pinigus ,tiesiog ne pagal savo galimybes. moketi Ar cia logiska.tiek skirti ...visiskas apsurdas

  0 0
 • reikia pravalyti 2019 lapkričio mėn. 22 d. 09:20:34

  dabar kiekvienas apsiuostęs ar namus tepliojantis snarglius - meninyyykas.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PAJAMOS: „Klaipėdos naftos“ liepos mėnesio naftos terminalų preliminarios pardavimo pajamos siekia 2,4 mln. eurų, ir lyginant su praėjusių metų liepa, yra 0,5 mln. eurų, arba 17,2 proc. mažesnės.
 • GAISRAS: šeštadienio naktį, 03.21 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės mieste dega lentpjūvė.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikėtų ilginti atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+15 +17 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+28+30 C

 

+24 +26 C

1-2 m/s

1-2 m/s

 

1-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1817 PLN - 4.4081
RUB - 86.9753 CHF - 1.0804
GBP - 0.9037 NOK - 10.6433

Nuorodos