respublika.lt

Maestro Sauliaus Sondeckio žmona prof.Silvija Sondeckienė: Vien atsiprašymo neužteks - straipsnio komentarai:

 • jei nepavyks čia išspręsti, 2019 spalio mėn. 06 d. 21:18:56

  galima ir į EŽT kreiptis. Tikiuosi, atsiras advokatai, kas garbe sau laikys net ir nemokamai pasitarnauti Lietuvai daug nusipelniusiai šeimai. Vyksta testinis psichologinis, naikinantis karas prieš Lietuvą, o visų pirma prieš jos autoritetus.

 • DABAR kažkas įrašė??? 2019 spalio mėn. 06 d. 21:12:54

  Bet juk šiais laikais nustatoma, kokio senumo tie įrašai! Ir pirštų atspaudai ten turi būti? Ar su pirštinėmis buvo nuo pat lauko durų?

 • Buvęs 2019 spalio mėn. 06 d. 16:35:48

  O kas čia nuostabaus?! Pasižiūrėkite, kas buvo Saugumo vadovai bei jų pavaduotojai ir taps aiškiau negu aišku...

 • Nejaugi neužuodžiate ožio tvaiko? 2019 spalio mėn. 03 d. 20:50:53

  Tai jau 30metų tempiasi,ir neturėtų nieko stebinti.Kreiptis į prokuratūrą, tai absoliutus absurdas.Prisiminkime kuo baigėsi Venckienei,kai sugalvojo oficialiai patvirtinti tai,ką ir taip visi žinojo.Gali paaiškėti,kad dar Sauliaus tėvas buvo Felikso Edmundovičiaus dešinioji ranka.Tokios jau tos Dėdulmečio grimasos!

 • atsigavo seni vanagai 2019 spalio mėn. 03 d. 18:56:08

  buve kgbistai ir apderge musu tautos svieisiausius zmones,ponia Silvija,kreipkites tiesiai i Prezidenta,gal dar jo sazine ner sugadinta,tegul domisi siu krankliu smeztais,tegul atsako,cia visa tauta turi eiti isvien,kad b=visokiom braukem kas isake kad ji pati ant keliu sliauzdama isduotu,slyksciau jau ant sviets svieto buti negali,cia jau sodoma ir gomora,norim zinot tuos slykstynes greiciau

 • as 2019 spalio mėn. 03 d. 17:48:01

  v landsbergio ir d grybauskaites statytinis generalinis prokuroras tai dare

 • V. Ladas 2019 spalio mėn. 03 d. 17:46:03

  Tik tautos priešas (-ai) galėjo tokią provokaciją prieš Šviesuolius surengti. Galvoje netelpa, kaip Dievo nebijota, įrašant Kardinolo šviesų vardą. Ir skaudžiausia, kad nebuvo daryta jokio tyrimo, o Teresė, jau pensininkė, ir po šios provokacijos trina subine direktorės kėdę. Nieko gero nesitikiu ir iš prokuratūros, nes įstaigą pažįstu, joje reikalai po "sovietmečio" dar labiau smuko...

 • Bežemis 2019 spalio mėn. 03 d. 17:06:39

  Buvę KGB šunys apšmeižia kitus, nes puikiai žino kaip patys buvo užverbuoti

 • senis 2019 spalio mėn. 03 d. 16:26:44

  gen.prokurora skyre Rusijos valstybes paslaptis, paderinusi su Mockumi. Rusijos valstybes paslapti, rezidentu Lietuvai skyre ponas Makeinas, paderines su JAV gosdepu. Sondeckienes kreipimasis i gen.prokurora, tolygus Vaisvilos kreipimuisi i Grybauskaite, kad jos skiriami teisesaugininkai blogai dirba. Viltis, aisku, mirsta paskutine, bet viltis, aisku, yra ir durniu motina. Sondeckiene kalba teisingai, bet ji turi suprasti, kad kol seime sedi 141 100 metu uzsislaptines kgbistas, Lietuva bus zlugdoma. Kad ir zymiu zmoniu smeiztu.

 • Pranui 2019 spalio mėn. 03 d. 15:43:51

  Prie ko čia Šimašius??? Nejaugi nematote, kad visas šis kvailysčių ,,palikimas" yra nuo tų laikų, kai Šimašius dar mokėsi vidurinėje mokykloje. Intrigantų mūsų valdžioje niekada netrūko, kaip netrūksta jų ir dabar.

 • Teisybė ? 2019 spalio mėn. 03 d. 15:00:55

  Kur yra Lietuvoj teisybė . Naujas prezidentas pradėjo nuo melo. Palikimasvyr Prokuroras nieko nepaaiškino,kodėl jam peršami toki sunkūs nusikaltimai ,tik kiek teko skaityti norėjo sudoroti pasakiusius tiesą apie jo machinacijas. TEISYBĖ MIRĖ ,--TEGYVUOJA MELAS.

 • Kame problema? 2019 spalio mėn. 03 d. 14:53:33

  Taigi Burauskaite asarodama prasitare, kad jai buvo spaudimas "kazkieno" is valdzios. Priremti ja gerai prie sienos ir visa teisybe isaiskes. Problema tame, kas ta Burauskaite galetu priremti, nes jinai turi valdzioje uzsislapstinusiu kgb-istu uznugari...

 • Pranas 2019 spalio mėn. 03 d. 14:31:42

  shimachynas kelia galva ir jauciasi saugus

 • Šiaulietė 2019 spalio mėn. 03 d. 13:52:57

  Linkiu sveikatos ir kantrybės, Jums gerb. Silvija, kovoje už teisybę! Dėl šio šmeižto turi atsakyti įstaigos vadovė Burauskaitė, jos draugai. Miestiečiai labai pergyvename dėl iš Šiaulių kilusio ŠVIESUOLIO, MAESTRO SAULIAUS SONDECKIO nepelnyto apšmeižimo, pažeminimo. Šiauliečiai MYLI ir GERBIA SONDECKIŲ šeimą .SĖKMĖS ir STIPRYBĖS! Džiaugiamės, kad Šiauliuose turime S.Sondeckio vardu pavadintas : Muzikos mokyklą - gimnaziją , gatvę , aikštę .

 • Kis 2019 spalio mėn. 03 d. 13:45:25

  butina nuteisti kol dar gyvi,nes tie irgi neantzmogiai,bus isnesti kojomis i prieki,tegu cia atsako uz savus purvinus darbelius.

 • genys 2019 spalio mėn. 03 d. 13:26:27

  Lietuvoje reikalingas griežta demokratija o ne palaida bala, kaip dabar yra. visi mokyti, visi viską žino ir moka išreikšti savo nuomonę apie tuos kurie ne taip pasakė ar padarė.Kodėl yra užslaptintos pavardės tų veikėju kurie dirbo KGB struktūrose dar 75 metams, kodėl buvo staigiai suprivatizuotos pramonės įmonės už talonus kurios galėjo funkcionuoti ir po nepriklausomybės atstatymo, kodėl vokiečius prasidėjus karui su duona ir druska sutikęs ir vėliau pasitraukęs kartu į Vokietiją pilietis ir jam sugrįžus į Lietuvą buvo aprūpintas darbu ir atgavo nekilnojamą turtą Kaune. Įdomu ir kas gali pasakyti už kokius nuopelnus sovietinei valdžiai? Būtų gerai jeigu kas nors pasakytų tos veiklos paslaptis visiems. Gerb. lietuviai būkite normaliais žmonėmis .........

 • Domas 2019 spalio mėn. 03 d. 12:43:31

  Man tai atrodo kad tie visi tautos mylėtojai labai yra pikti ir labai nekenčia visų, kurie tuo metu gyveno ir kūrė. Juos visus tenkina viskas kas tik ateina iš savo morale dvokiančios Europos. Mes negirdime lietuviškos muzikos, iš tv ekranų vien tik ugnis, kraujas, smurtas, blevyzgos ir t.t. gerb. Silvija. Visus tuos kurie tuo metu gyveno ir kūrė tauta prisimena ir juos gerbia,

 • Šiaulietė 2019 spalio mėn. 03 d. 12:07:40

  Linkiu sveikatos ir kantrybės, Jums gerb. Silvija, kovoje už teisybę! Dėl šio šmeižto turi atsakyti įstaigos vadovė Burauskaitė, jos draugai. Miestiečiai labai pergyvename dėl iš Šiaulių kilusio ŠVIESUOLIO, MAESTRO SAULIAUS SONDECKIO nepelnyto apšmeižimo, pažeminimo. Šiauliečiai MYLI ir GERBIA SONDECKIŲ šeimą .SĖKMĖS ir STIPRYBĖS! Džiaugiamės, kad Šiauliuose turime S.Sondeckio vardu pavadintas : Muzikos mokyklą - gimnaziją , gatvę , aikštę .

 • pastaba 2019 spalio mėn. 03 d. 12:06:27

  Neatsipraso, nes kitaip atsidarys Pandoros deze! Bus baisu! Ir visgi kazkas buvo. Protinga butu pratyleti.

 • Tomas 2019 spalio mėn. 03 d. 11:45:34

  Labai gerai kad gerbiami Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas ėmėsi šios iniciatyvos. Sėkmės.

 • Na , na... 2019 spalio mėn. 03 d. 11:44:20

  Kieno "sąskaita" buvo garsinama Lietuva ? Visiškai nesuprantama )))))))))))

 • Giedrė 2019 spalio mėn. 03 d. 11:31:55

  Gerb. Silvija, jūs tikrai nieko nelaimėsite, saugokite savo sveikatą.

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 03 d. 10:56:14

  Gerbemas Vaišvila ir kiti Lietuvos patrijuotai laikas kelti tauta ir padaryti viena karta ir ant visados tvarka sunaikynti ta baisu dvokenti bardaka visoja Lietuvoja padaryti švara ir tvarka tada bus galima galvuoti apie gražu lietuvių gyvenimą manau kad laisvieje gimęs jaunimas jums padies kurie save laiko lietuveis.

 • cha ....demokratine ,,,respublika,,, trina 2019 spalio mėn. 03 d. 09:49:55

  komentarus ......matomai ten taip pat ysiveise konservatlyberastine KGBesniku bacila.

 • nuostaba 2019 spalio mėn. 03 d. 09:40:52

  Kuo čia dėta Burauskaitė? Juk kažkada žurnalistė paklausė apie skubinusius viešinti šią istoriją: Burauskaitė linktelėjo į greta sėdintį poną...Nejaugi reikia komentarų?

 • :) 2019 spalio mėn. 03 d. 09:38:44

  Šiandien Vokietija aštriai nereaguoja, galit būti ramūs.

 • pilietė 2019 spalio mėn. 03 d. 09:30:12

  Ačiū už šį straipsnį.

 • XXXL 2019 spalio mėn. 03 d. 09:25:52

  Gerb. ponia Silvija, Jūs atidžiai peržvelkite "Tomkaus sąrašą", perskaitykite, ką konkrečiai jis kalba apie Anušauską, prisiminkite, kieno komandoje jis yra ir Jums taps aišku, kieno užsakymu šie gerbiami žmonės buvo apjuodinti. Nepatariu daug vilčių dėti į Generalinę prokuratūrą - tai yra viena iš institucijų, kuri nedirba valstybei ir jos žmonėms - ji aptarnauja valdžiasnukius su nešvaria sąžine ir "iškiliuosius" verslininkus, pavogusius iš Jūsų ir manęs "Mažeikių Naftą", laivyną, bankus, fabrikus ir gamyklas bei tikėjimą, kad mes esame civilizuota tauta ir galime gyventi civilizuotame krašte.

 • Safyras 2019 spalio mėn. 03 d. 07:42:32

  Nuo kada Lietuvoje pradėjo egzistuoti Linčo teismas, kai bet kas , be jokio teismo sprendimo, tyrimo gali viešai paskelbti žmones žmones šnipais ar dar kokiais nors nusikaltėliais... Žiniasklaida taip įsismagino, kad net nejaučia saiko. Tik kažkodėl daugelis susikrautų milijonų iš žmonių ašarų nenori viešinti, nes tapo turtingi verslininkai ir politikai, kurie net nežino, nei kaip troleibusas atrodo, nei traukinys ar autobusas, nes jais nevažinėja... Dabar iš meno daro šou... Papila kokias nors šiukšles ir ieško tame meno... Tačiau suvaidinti vaidmenį ar pagroti bet kokiu instrumentu taip, kad klausytojas , žiūrovas būtų sužavėtas tapo neįmanoma misija...Parašyti rašinį bet kaip galima, tik , reikia, kad jį kas nors skaitytų... O , kad išverstų į kitas kalbas, tai reikia ne pažinčių, bet talento... Kai žmonės nežino, ką veikti savo darbe, tai ir vykdo kažkieno užsakymus. Ir ,aišku, ne už ačiū...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GYVSIDABRIS: aplinkos apsaugos departamentas informavo apie sekmadienį gautą pranešimą dėl Akmenės rajone rasto užkasto gyvsidabrio.
 • KELIUOSE: praėjusį savaitgalį, gegužės 22-24 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 16 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 22 metų motociklo vairuotojas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia naujojo koronaviruso kilmės istorija tikite?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0904 PLN - 4.5209
RUB - 77.9139 CHF - 1.0591
GBP - 0.8956 NOK - 10.9078

Nuorodos