respublika.lt

LSMU profesorius A.Laiškonis baisisi žmonių sąmoningumo trūkumu - straipsnio komentarai:

 • t
  to vilniete 2021 sausio 15 07:06:54

  nesenai guliejau traumatologiniam su kuoja. visam aukste as ir dar vienas nelaimielis. ligoninie tuscia. miedikai dziaugias atuostogom. atsiprasau miediku kad isduodu. . visoj ligoniniej . o ji tikrai nemaza. gal 10 zmoniu su gripo simptomais, daugiausia senivo amziaus. taip kad nemeluokit. dar idomu kiek uz tai moka,

  0 0
  Atsakyti
 • t
  to nuomonie 2021 sausio 15 06:38:33

  tokius kai tu rieiktu izoliuot nuo visuomenies, arba isvis uzdarit i durchata,

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 gruodžio 07 11:04:32

  Besisaugantį ir dievas saugoja -ir tai yra tiesa.Kai aplink tiek infekuotų ir sergančių - visiems privalu laikytis karantino reikalavimų.Mažiau atsipalaidavimo -mažiau ir užkrato, o persirgę negali būti ramūs, nes įgytas atsparumas virusui yra trumpalaikis

  0 2
  Atsakyti
 • "
  "Man tai". 2020 gruodžio 06 14:28:41

  Atvirame ore pavojinga viruso koncentracija susidaryti negali. Reikia saugotis tik priartėjusių ir be kaukių aplinkui esančių žmonių.

  0 3
  Atsakyti
 • b
  bepročio -nuomonei 2020 gruodžio 06 14:03:29

  Jūs idiotas, kokių reta. Štai padarė testus vyrui ir žmonai. Vyras sveikas, žmona-serga,nors miega vienoje lovoje. tikėtina, kad LRT jums daro didesnę žalą, nei bet koks virusas.

  10 1
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 gruodžio 06 13:24:15

  Veikti reikia, o ne imituoti veiklą. Kas ir ką , kaip dirba su ,,nešiotojais"? Kokie ,,kiauri" karantinai- uždarose (globos,slaugos,įkalinimo ir kt.)įstaigose? Ne kariai, o epidemiologai ir infektologų turi vadovauti. Skaičiuoti atvejus - proto nereikia.

  3 0
  Atsakyti
 • E
  Ed 2020 gruodžio 06 12:35:39

  https://karzygys.lt/claire-edwards-covid-19-genocidas-2020-tiesiogine-transliacija-is-vienos-age-of-truth-tv-2020-10-23/?fbclid=IwAR2ftUmopMgNuTxKrHTU11qjbHdvZSCByjw3NcH9hs_uHIoOx-hiXt-JFy8

  3 1
  Atsakyti
 • T
  Tvankstas 2020 gruodžio 06 12:02:03

  Dar vieno apmokamo propagandono isterija.

  8 2
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 gruodžio 06 11:48:24

  Kitoje pusėje gatvės turim kaimynę pensininkę, pagal išsilavinimą farmacininkę, chemijos mokslų daktarę. Per karantiną mes su žmona net su vaikais beveik nekontaktuojame, o pas ją vaikai, gyvenantys ir dirbantys kitur, dažnai važinėja pietauti. Kai žmona kaimynei pasakė jog dėl karantino su ja kontaktuojant bendrauti laikinai atsisako, nes bijo, ši baisiai supyko ir pasakė, kad "na ir bijok, o aš net autobusu nebijau važinėti". Taigi, kai gyvis, save vadinantis žmogumi, elgiasi kaip gyvulys, tai tokį sutramdyti galima tik su lazda arba komendanto valandų pagalba.

  4 16
  Atsakyti
 • M
  Man tai 2020 gruodžio 06 01:47:20

  Visai nesuprantama, kaip su tokiais vejais, kurie cia siaute paskutiniu metu, tas virusas gali ore laikytis. Anglai parastai net gripu neserga, nes pas juos viska i vandenyna nupucia. Tik persalimo ligomis. Jau vien del to tas virusas labai itartinas, nes daleles ore elgiasi pagal gamtos desnius, o sitas, pagal profesoriu burtus, kaip tycia sutampancius su politine linija

  15 1
  Atsakyti
 • t
  tomas 2020 gruodžio 05 21:43:37

  kokie cirkininkai priiminėja sprendimus,dėl ugdymo įstaigų,tai patys didžiausi viruso skleidėjai,tiek šeimose,po to skleidžia tėvai draugams,net nežinodami,mokytojai eina per klases.vaikų niekas nesutramdys kad jie laikytusi atstumo,o spec. mokyklose kas darosi.nuo pat rugsėjo pirmos turėjo būti nuotolonis per ugdymas,dabar kiek senelių ir giminių išmirė.monkevičių reikėtų varyt į mokyklas ir pasižiūri kas ten darosi

  5 6
  Atsakyti
 • Š
  Šienaują 2020 gruodžio 05 19:51:57

  Susintetinto laipsniuoto gėralo stabilius vartotojus.Nepa Ieką brūdas ir vaistų valgytojų ar mėgėjų kurie maitinasi greitai uzaugintomis riestasnukių mėsytės skanėstais ,augintos švaria me tvarte be lauko stovyklos ,kuri suteikią saules spindulius.Vietoje saulutes joms daromos dažnos invazijos antibijotikų,kad nesirgtų.Javai iš kurio gamynamas “jovalas”dažnai prieš nukuliant ,kad nereiketu džiovyklų nupurškiami ruondop nuodais.Juose yra medžiaga “aksilenas”,kuris skatiną vėžinių ląstelių dauginimasi ir menkiną imuninę taip pat per mesytę patenkantis antibijotikai.Daugelis gyvena chruščiovkose.,o ten dideli žmonių skaičiai mažoje teritorijoje .Seni gyventojai jų sakydavo jeigu susirgo grypu vienas chruščiovkos narvas susirgo ir kiti kaimynai.Matome kad brūdui yra visos galimybes klestėti,nes imunine yra silpna.Grįžkite į savo vienkiemius,kur tarybiniais laikais pastatyti puikus keliai ,elektrifikuoti,o kaimyną kartą metuose sutinki per kermošių,kitais ne.Visas maistas bus jūsų.

  10 1
  Atsakyti
 • N
  Nesupratau 2020 gruodžio 05 19:07:43

  langus atverti,vedinti patalpas galima,o lauke vienas eini,bet reikia kaukes.

  25 0
  Atsakyti
 • P
  Profesorius? Saugokimes! 2020 gruodžio 05 18:59:30

  Po profesoriaus Sinkeviciaus plepejimo, o dar muzikanto kupriaus-irgi profesoriaus- marazmatiko,tas " profesorius" skamba nepatikimai.

  22 1
  Atsakyti
 • P
  Pritariu Profesoriui, 2020 gruodžio 05 18:56:10

  Jis ne karta buvo teisus,bet esme netvarkoj,netvarkingame gyvenimo bude,nepaklusnume,egoizme ir pagarbo bei atsakmybes neturejime pries kits zmones,nesvarbu ar tevai,ar kaimynai ar svetimi. Mes jau nekalbame daugiskaita,neatstovaum bendruomenes,egoizmas ir beribis ASSSSSSSSSSSSS... DOMINUOJA. O turetu tokioj apgailetinoj padetyje ,kai kasdien covid 19 apkrestuju ir mirusiuju skaicius dideja,o kiti ligonai negali pasinaudoti medpaslaugom ir nebeturi jokiu teisiu,turetu buti kokia tai tvarka,kurios privalu laikytis,bet kur tau. APIE MASINIUS RENGINIUS REIKEJO UZMIRST JAU SENIAI,KAS uz tai atsakomybe prisiims,niekas. Todel Profesoriui ir kitiems tvarkingiems zmonems tenka apstulbti ir tiek

  3 17
  Atsakyti
 • I
  Ir dar. 2020 gruodžio 05 17:39:44

  Tiek politiniai veikėjai, tiek parsidavėliai žurnaliūgos su žiniasklaida klusniai vykdo globalistų nurodymus ir uoliai be perstojo sėja baimę visuomenėje visomis įmanomomis priemonėmis. O tikslas - kuo labiau įbauginti žmones, padaryti juos klusniais vergais, nekeliančiais jokių klausimų, o tik skubiai vykdančiais visus paliepimus. Ta baimė yra pats pavojingiausias dalykas žmogui, nes, kaip jau rašiau ankstesniame komentare, žlugdo žmogaus imuninę sistemą. O visus virusus gali ir sugeba įveikti tik žmogaus imuninė sistema. Taigi, nepasiduokite tai baimei, netikėkite kalbančiomis galvomis televizoriuje, stiprinkit imuninę sistemą visiems prieinamais liaudiškais metodais, kurie pasiteisino šimtmečiais, ir jokie virusai jūsų neįveiks. Jus gali numarinti tik baimės "virusas". Būkite sveiki.

  25 4
  Atsakyti
 • S
  Saras 2020 gruodžio 05 17:24:18

  Skiepysiuos tik prieš mirtį.

  14 1
  Atsakyti
 • D
  Durnių laivas 2020 gruodžio 05 17:20:50

  Durmas tas "propesorius" kaip bato aulas. Jam liepė taip šnekėti ir jis šneka, pats marazmatikas būdamas. Bet koks virusas nėra gyvis, o tik RNK arba DNK fragmentas, ir negali ilgai egzistuoti be žmogaus ar gyvūno ląstelės. Be minėtos ląstelės tokio viruso gyvavimo laikas skaičiuojamas minutėmis, o ne dienomis, kaip čia rašo kai kurie nieko neišmanantys rašeivos. Domėkitės daugiau, skaitykite informaciją apie virusus, jų elgseną ir nereikės bijoti pliko psichopato iš sam ar neadekvato "propesoriaus". Baimė yra žymiai pavojingesnė žmogui už bet kokį virusą, nes momentaliai pažeidžia jo imuninę sistemą.

  24 7
  Atsakyti
 • D
  Daktare Kristina>ti Vilniete 2020 gruodžio 05 17:08:05

  Tu i kovid styrta skyriu nepateksi jei nebusi koranuota.Tai nebliauk avie ansnukine

  5 9
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 gruodžio 05 16:36:37

  visu situ prifesoriu bukumas nebeturetu nieko stebinti. Ka gali duoti karantinas, judejimo aprybojimas? Nieko! PSO jau nustate, kad ant bet kokiu pavirsiu ir ore virusas isilsiko gyvybingas, tai yra galintis uzkresti, tris dienas. Jeigu zmogus turintis ta virusa, nusispiove Klaipedoje, vejas per tris dienas ta virusa isnesios po visa Lietuva. Nevalge zmones nebus, todel uzsikres bet kur. Zmones juokina per tv rodomi d*bylai uzsideje plastmasinius skydelius. Jeigu zmogus kvepuoja, jis itrsuks virusa pro skydelio sona, itrauks per kauke, nes ksuke sulaiko tik tris kartus didesnius, negu virusas dydzius. Jus, fasistai, meluojate viska, meluojate pastoviai. Meluojate, kad zmones nematytu kaip vagiate. Perkate tokius profesorius, kad ir jie meluotu.

  24 10
  Atsakyti
 • V
  Vilnietė 2020 gruodžio 05 16:30:50

  Niekur nedingo nei gripas, nei kitos ligos, bet tie, kurie nesisaugo ir sėkmingai užkratinėja kitus (vienetai užkrėtė dešimtis, dešimtys šimtus, šimtai-tūkstančius ir nebūtina būti pranašu, kad suprastum kas bus toliau) atima galimybę gydytis tiems, kuriems reikia skubios pagalbos dėl kitų ligų.Tai jūs susirgę ir kitus susargdinę (o gal dėl jūsų apsileidimo, kažkas ir gyvybę prarado) užimat lovas ligoninėse, tai dėl jūsų medikai dirba dieną naktį su skafandrais, o jums ir kaukę taisyklingai dėvėti, ir baliukų su draugais nerengti, nesibūriuoti yra per sunku? Tai jus aš kaltinu už viruso platinimą ir besaikį egoizmą.

  13 25
  Atsakyti
 • N
  NIEKUR NEDINGO 2020 gruodžio 05 16:12:41

  Nei GRIPAS nei PERŠALIMAI nei SAVAITĘ TRUNKANTI SLOGA! Šitie susirgimai nėra tiek pavojingi, dėl kurių reikėtų imtis net kraštutinių apsaugos priemonių. Tai yra tas pats, jei lengvą įdrėskimą prilygintume peilio dūriui į krūtinę. Įdrėskimas, jei nepateks iš išorės infekcija, jokio pavojaus nesukels. O peilio dūris padarys kur kas daugiau rūpesčių, tiek nukentėjusiam, tiek gydytojui. Kaip žaizdos, taip ir užkrečiamos ligos nesuvienodinamos. Kaip atrodytų, jei būtų skelbiami sunkūs sužalojimai peiliu ir lengvi, nekeliantys pavojaus, įdrėskimai. Jų, galimai, būtų 10 kartų daugiau, bet ar tai kam nors būtų įdomu? Tikrai pasakytų kiekvienas, kad statistai iš neturėjimo ką veikt, skaičiuoja snargliuojančius.

  20 8
  Atsakyti
 • k
  keista 2020 gruodžio 05 16:00:41

  kad viskas verčiama tik eiliniams piliečiams? Kad seimo nariai vienas kitą užkrėtinėja, nesisaugo-normalu.Jei paprastas žmogelis-jam bauda,jam grasinimai. Nieko nepatarė tie ekspertai dėl sistemos pertvarkymo,dėl to,kad žmogus negali pas gydytojus patekti dėl kitų ligų,dėl ko ir mirčių padaugėjo. Ar eglučių įžiebimas lauke galėjo turėti įtakos keliolikai žmonių -abejoju.Kad nėra užtikrintas saugumas medicinos įstaigose, tuose pačiuose testavimo punktuose, pervežimuose ligonių,tai tas tikrai svarbu ir turi būti taisoma. O juk patys profesoriai ne viską žino apie viruso plitimo kelius, užkardymą, tai ko čia kaltinti visuomenę? Nėra vaistų, vakcinos ne visai išbandytos, bet bus prievarta skiriamos, ar nebus dar daugiau mirčių,ypač žmonių, turinčių kitų ligų? Ar tai žmoniška,neprasilenkia su mediko etika? Štai ką turite stebėti ir patarti, ką daryti tiek daktarui tiek pacientui, ponai profesoriai, o ne vien kaltinti visuomenę?

  17 6
  Atsakyti
 • t
  to xxl 2020 gruodžio 05 16:00:04

  nevaryk ant lietuvių tautos. Cituoju Konfucijų": "tas, kas aiškina dalykus kurių pats neišmano, yra idi--as".

  18 5
  Atsakyti
 • O
  O as baisiuosiu 2020 gruodžio 05 15:56:47

  atviru melu ir dezinformacija kuri sklinda is valdzios,ziniasklaidos ir tokiu"profesoriu,bei mokslininku"lupu.Kur dingo gropas?Nuo kovo zmones klausia,bet kaip nera atsakymo,taip nera.Girdisi tik kazkoks mykimas ir gromuliavimo garsa.Na gramuliuokite,gal kas iseis?Dazniausia po sio proceso iseina s...s.Taip bus ir si syki.

  25 6
  Atsakyti
 • A
  Audrius 2020 gruodžio 05 15:44:36

  Prof. Laiškonis, kaip infektologas, tikrai supranta kaip plinta šis virusas ir kad jo negali sustabdyti tos juokingos priemonės, kankinančios žmones, bet nedarančios įtakos viruso plitimui. Tiesioj jis, kaip ir kiti kolegos, bando nusikratyti atsakomybės už nesėkmingą darbą šiuo metu ir suversti visuomenei ant pečių.

  27 7
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2020 gruodžio 05 15:11:49

  Mes atsisakėme sąmoningumo, civilizuoto krašto pavadinimo ir kultūros prieš tūkstantį metų, kuomet negyvai užbaladojome vargšą vienuolį, kuris atėjo į šį kraštą, norėdamas mus padaryti sąmoningais ir civilizuotais. Užtenka pasižiūrėti į mūsų šiandieninę eismo kultūrą, politinę ar tarpusavio bendravimo kultūrą ir taps aišku, koks mes tebesame kraštas. Keista, kad profesorius nemato ir nesupranta, jog barbarų krašte papročiai gali būti tik barbariški...

  15 13
  Atsakyti
 • V
  VT 2020 gruodžio 05 15:04:39

  Profesoriau, kur dingo gripas??

  36 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
 • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
 • NOBELIS: Dėl koronaviruso pandemijos Nobelio apdovanojimai mokslo kategorijose ir Nobelio literatūros premija antrus metus iš eilės bus teikiami ne Stokholme, o laureatų gimtosiose šalyse.
 • SUMAŽINO: Lietuva per penkerius metus alkoholio suvartojimą sumažino net 17 procentų, tačiau suvartojamo alkoholio kiekis vis dar 2 litrais viršija bendrą Europos vidurkį.
 • KROVINIAI: Klaipėdos uostas per aštuonis šių metų mėnesius perkrovė 29,35 mln. tonų krovinių – 2,9 proc. mažiau nei pernai tuo pat laiku.
 • PRODUKCIJA: Per sausio–rugpjūčio mėnesius visa pramonės produkcija sudarė 17,2 mlrd. Eur to meto kainomis ir, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 17,2%.
 • BAUDA: Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo „galimybių paso“ panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį, bei jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą.
 • VANDUO: Iki 2022 m. pabaigos „Vilniaus vandenys“ į infrastruktūros plėtrą, atnaujinimą ir veiklos skaitmeninimą ketina investuoti 108,7 mln. eurų.
 • PREZIDENTŪRA: Prezidentas Nausėda kviečia „išlyginti kampus“ santykiuose su Kinija.
 • ATLEIDIMAI: „Maxima“ darbuotojų skaičius sumažėjo nuo 13 400 liepos mėnesį iki 12 616 rugsėjo 22 dieną.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +10 C

+8 +13 C

 

+6 +15 C

+9 +14 C

+10 +14 C

 

+14 +15 C

0-10 m/s

0-10 m/s

 

0-10 m/s

       

Nuorodos