respublika.lt

Lietuvos gyventojai Lenkiją laiko prioritetinio bendradarbiavimo šalimi - straipsnio komentarai:

 • Suvalkiotas - pataisymas 2020 sausio mėn. 15 d. 23:38:50

  REIKIA SKAITYTI - Ir ,tikriausiai, ne be reikalo....

  0 0
 • Suvalkiotas 2020 sausio mėn. 15 d. 23:34:17

  Tas, kuris nežino arba neprisimena savo tautos praeities /istorijos/, pasmerktas ją naujai išgyventi. Kokie buvo Lenkijos vyriausybių nariai Lietuvos draugai galima sužinoti Algimanto Liekio dviejų dalių knygoje JUODIEJI LIETUVOS ISTORIJOS PUSLAPIAI, apie lenkų veiklą Vilniaus krašte sužinosite perskaitę K.Garšvos pareng-tą dviejų dalių veikalą ARMIJA KRAJOVA LIETUVOJE. Ir, tikriausiai, Lietuvos gynimo komitetas /A.Smetona, M.Šleževičius, vysk. P.Karevičius ir kiti 1919 metais paskelbė atsišaukimą į Lietuvą, kuriame pabrėžė, kad "jokio susitarimo su lenkų vyriausybe nėra ir negali būti, kol Lenkija nepripažins Lietuvą natūralinėse jos sienose". Lenkijos valdžiažmogiai niekada ir niekur neištarė nei vieno žodžio, kad užtartų Lietuvos valstybę tarptautiniu lygiu.

  0 0
 • neįtikėtina 2020 sausio mėn. 15 d. 21:44:50

  Gerai veikia propaganda Lietuvoje, šėtoną paverčia angelu. Sunkiai suvokiamas žmonių naivumas, tiki viskuo, kuo jiems pakiša.

  0 0
 • kelios prolenkiskos gnydos vilniuje ir vyriausybeje --tai dar 2020 sausio mėn. 15 d. 21:11:36

  NE VISA LIETUVA

  0 0
 • satyras 2020 sausio mėn. 15 d. 20:34:50

  " Kvailius kvailina pačių kvailių nuomonė kad jie protingi" Vertimas .Autorius žinomas.

  0 0
 • Klausimas Gediminui 2020 sausio mėn. 15 d. 19:18:00

  Gerbiamasis ,kas mus puola ? jei mes ir taip esame okupuoti(tamstai reikia paildomų įrodymų šia tema??)Kas liečia Jūsų norą "...aš Lenkiją pasiruošęs gint" tik įrodot kad ieškote sau šeimininko.Nesutinkate su tokia nuomone? Tada Jums reikia skubiai apsilankyti pas psichiatrą dėl priklausomybės nuo asmenybės nepilnavertiškumo.Beje,jei tai tikras jūsų vardas tai istorinis GEDIMINAS jau seniai vartosi karste ir ramybės neturi dėl tokių "bendravardžių".Be pagarbos šliakta gediminai.

  0 0
 • Gediminas 2020 sausio mėn. 15 d. 19:01:32

  Laikyčiau ir aš- juk buvome dviejų respublikų sąjunga, turime daug bendrų vertybių. Bet trugdo tai, kad jie laiko dalį Lietuvos teritorijos okupuota, pastoviai kiršina etninius Lietuvos gyventojus, kurie save yra pavadinę tuteišais ir kurie yra lietuvių- baltarusių hibridas. Tai patvirtina tuteišiška kalba ir vietovardžių, beveik iki Minsko, baltiški pavadinimai. Sutinku, jog žmogus save gali nors ir Napoleonu vadinti, jei jis sveiko proto, jam tai patinka, tačiau tegul jis man akių nedrasko. Manau jog lenkai nei kiek ne geresni negu rusai, tačiau būdami kartu su jais, būdami išdidūs, su tam tikromis išlygomis, kartu galime mėginti atsilaikyti prieš bendrą priešą. Tad reikalui esant, ne taip kaip yra atsakę per apklausą tuteišai ar jie gintų Lietuvą, bet priešingai, aš Lenkiją pasiruošęs ginti.

  0 0
 • Dainius - pratęsimas 2020 sausio mėn. 15 d. 18:47:13

  pasiūlyta dar pilnametystės nesulaukusi Lenkijos sosto įpėdinė,kuri buvo JAU susižadėjusi....Aišku,Jogailos mama gryna rusė ir provoslavų tikėjimo tvirtovė nebuvo tuo susižavėjusi,tačiau net ji nieko padaryti prieš pilkuosius vienuolius,kurie tiesiogine prasme apsupo Jogailą ir pudrino jam smegenis apie karalystę ....Pagaliau Jogaila vainikuotas Lenkijos karaliumi ir Lietuvos LDK pavirto Lenkijos ponų gubernija bendru pavadinimu Rzeczpospolita.Kai Vytautas pabandė atskirti Lietuvą nuo lenkų savivalės ir atitrūkusio nuo realybės Jogailos ir pabandė tapti Lietuvos karaliumi kažkaip greitai "nuo kažko" numirė taip ir nesulaukęs popiežiaus siūsto patvirtinimo,kaip ir Mindaugas savo karūnos...Lenkai -draugai??!

  0 0
 • Dainius 2020 sausio mėn. 15 d. 18:36:21

  Lenkija niekada nebuvo ne tik "geriausiu" Lietuvos draugu o dargi atvirkščiai - jos imperialistiniai siekiai užsibaigia ties Kauno riba,beje tą istorija yra jau įrodžius ne kartą ir nereikia skleisti pigaus melo skalsioms ausims,kurios neturi žalio supratimo apie LDK žlugimą.Vokiečiai su visos tuometinės Europos "pažangiais" kryžium ženklintais europiečių riteriais nesugebėjo palaužti Lietuvos stiprybės,ką nesunkiai padarė šliakų ponai remiami savo armijos basų alkanų "panų s terboj"(nuskurdusių šlaichičių),nes lietuvių ponai kaip buvo be stuburo taip ir liko po šiai dienai.Ar kam žinomas tas faktas kad Jogaila turėjo vesti Maskvos caro Donskojaus dukrą ir tapti be kitų jau turimų titulų dar ir VSIEJA CAR RUSI? taip taip,tik "dėka" Romos "tėvelio" pastangomis mongolai tuoj pat pasibeldė į Maskvos vartus,ko pasekoje mielas rusų caras prisiekė daugiametę "partnerystę" valdančiam chanui savo dukrą išleisdamas už nurodyto asmens iš ordos aukštesnių.Pasimetusiam Jogailai "netyčia" buvo

  0 0
 • Praleidau (E+) 2020 sausio mėn. 15 d. 17:47:02

  ...Praėjusiame amžiuje Lenkija užgrobė Vilnių...

  0 0
 • Euras+ 2020 sausio mėn. 15 d. 17:44:57

  Koks čia asilas tokią nesąmonę sugalvojo? Lenkija, vėl mūsų draugas? Ta, kurios premjero slapti pokalbiai, paviešinti žurnalistų, parodė, jog ,,reikia lietuviams parodyti jų vietą"? Tapkius ir Nausėda Lietuvą traukia į Lenkijos pusę, kad Lietuva nepatektų į Rusijos įtaką. Praėjusiam amžiui Lenkija užgrobė, dabar patys be kovos į šlėktų glėbį puolame! Negi neužteko šlėktų pragertos Žečpospolitos? O 2 pasaulinio karo kurstytojų gretose Lenkija su Vokietija stovi vienoje eilėje! Prisiminkime dar Vytauto karūną, pavogtą Lenkijos valdžios įsakymu! O kur Suvalkų kraštas, iki šiol negražintas Lietuvai? ,,Geras prioritetinis partneris" ta Lenkija, ypač kai mūsų politikai nežino istorijos...

  0 0
 • o-o-o 2020 sausio mėn. 15 d. 17:38:07

  Jooo... "geriausias draugas" lietuviui - tai europos hiena, anot čerčilio. Istorija tą aiškiai byloja. Kai tik hienai kas pauodegį pasvilindavo, ji greit puldavo lietuviams ant kaklo-gelbėkit. Tai karalių jiems duokit, tai pasivadinkite kunigaikštyste, ir mes jus prie savęs prijungsime, tai karūną pavogti, tai teritoriją užgrobti. O paskui ir Wilno naše, ir psiakrew, ir kruvinas lenkinimas. Jie geri, kol ko nors bijo-vokiečių, rusų, jankių. Duok hienai valią, ji parodys, ką moka.Dar gyvi žmonės, prisimena armijos krajowos darbus. Jau berods geras dešimtmetis, kaip hiena atvirai demonstruoja savo žemėlapius su Vilniaus kraštu, bet panu linkiewiču do lampečki, jis gi šlėkta. Ir nė vienas iki šiol šlėktų padlaižys ministeris ar rezidentas nepareiškė protesto. O kad linkiewič kontora užsakė apklausą su reikalingais atsakymais, tai aišku, kaip dieną. Užsprings, kaip visada, hiena su savo beribiu honoru ir pretenzijomis į imperiją od moža do moža.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • UŽPUOLĖ: antradienį Lenkijos Zeliona Guros mieste licėjaus moksleivė su peiliu užpuolė tris bendramoksles.
 • FINANSAVIMAS: 100 studentų iš Baltarusijos galės gauti finansavimą studijoms Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar miestai, kurie tapo koronaviruso židiniais, turėtų būti karantinuoti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dirbate nuotoliniu būdu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +8 C

+7 +9 C

 

+9 +12 C

 +17 +18 C

+16 +18 C

 

+17 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos