respublika.lt

Lietuvos banke ne tik geros algos. Ten rojus! - straipsnio komentarai:

 • na 2020 liepos mėn. 19 d. 21:06:02

  Panele D.Grybauskaite itaise pona savo rinkimu stabo vadova i silta vieta.Koks is advokato gali butigeras bankininkas,va dabartinis Prezidentas G.Nauseda gerai nusimano bankininkyste.Tik jo atlyginias gerokai skiriasi nuo pono Vasiliausko.O ,,bebru partijos Pirmininko G.Kirkilo dukte taisyta net Valstybinio banko pavadutoja,gerai pasislepe po uzsienietiska pavarde.Matote koks yra ,,bebras,,ponas G.Kirkilas anksciau diktaves buvusiam LSDP Pirmininkui Algirdui Butkevicui.Uztai ponas A.Butkevicius ryte sakydavo viena ,po pietu kita,mat ji pataisydavo ,,asi,,G.Kirkilas,J.Bernatonis,I.Siauliene.Tad rinkejai bukite budrus,nerinkite KIrkila,J.Bernatoni I,Simonyte,L.Linkeviciu,J.Razma ir kitus.

  2 0
 • Tomas 2020 liepos mėn. 18 d. 15:23:12

  Tai aišku, kad geros. O jūs pabandykite surasti darbuotojus, pakankamai kompetentingus. Manau būtų sunki užduotis net ir už didelę algą rasti.

  1 1
 • Darius 2020 liepos mėn. 15 d. 04:47:18

  Kas pasakė, kad kontroliuojančios institucijos vadovo atlyginimas negali būti mažesnis už kontroliuojamosios institucijos vadovo ? Čia kas per tokia geležinė logika ? Komerciniai bankai yra pelno siekiančios privačios įmonės, kurios elgiasi su savo pinigais kaip tinkamos, tuo tarpu LB 100 proc. kapitalo priklauso Lietuvos valstybei, ne Vokietijai, todėl visai nesuprantama, kodėl LB vadovų atlyginimus reguliuoja ECB. Tai yra kaip akiplėšiškas spjūvis LR į veidą, tiesiog - pasityčiojimas ir pažeminimas. Kodėl LR gauna tik dalį LB pelno ? Suprantu, kad dalis pelno gali būti panaudojama renovacijai, technologijoms, mokymams ir tt ir pn, bet taam yra sudaromas metų biudžetas, o ne, tiesiog, dalinamės 50/50. Jūs įsivaizduojate privačią įmonę, kurios akcininkų susirinkime samdytas vadovas pareikštų akcininkams, kad jiems priklauso tik 50 proc. įmonės uždirbto pelno, o likusiu pelnu naudosis nežinia kas, nežinia kam. Manau, dažniau reikėtų keisti VISĄ LB valdybą. Pradėčiau nuo Kuodžio.

  2 1
 • Ne tik apie JURAITĮ 2020 liepos mėn. 14 d. 15:10:32

  Žmonės greitai pradės burtis į įvairias draugijas ir bandas: vieni eis į valdžią, kiti bombinti prekybos centrų, visados taip būna valstybėje, kai ji supūva iš vidaus. Čia tas Tado Blindos herojizmas - ne iš piršto laužtas, kai Tauta liko nustekenta, tai ėjo ponų plėšti fiziškai, tas dabar artėja ir Lietuvoje...

  2 0
 • Pensininke 2020 liepos mėn. 13 d. 16:49:58

  Vogimas dienos metu tai musu NEPRIKLAUSOMA LIETUVA ? Kodel valstybiniams oligarchams leidziama tyciotis is Lietuvos darbo zmoniu bendro biudzeto ir kada tai baigsisi, jei net ne vienas is triju valstybes vadovu nieko NEMATO ir NEGIRDI .

  1 0
 • Yra 2020 liepos mėn. 13 d. 15:13:17

  VRK anketa, tai pasitikrinkite ir neskleiskite melo

  0 0
 • pagonis 2020 liepos mėn. 13 d. 15:10:10

  lietuvos bankas tai nekontroliuojam ir nabaudziamu vagiu gauja

  3 0
 • Patikrinkite.... 2020 liepos mėn. 13 d. 14:49:59

  Asta yra Kirkilo dukra.Kai vyko balsavimas seime,kad išmesti. Vasiliauska iš lovio,tai yra Lietuvos banko, tai kirkilieciai balsavo prieš ir pritrūko balsų isspirti.

  2 0
 • IRENA 2020 liepos mėn. 13 d. 14:10:08

  IR PAS SKVERNELĮ SU VERYGĄ ROJUS....LABAI JAU PABODO TIE SNUKELIAI,KURIE VISKĄ TVARKO....SAU...SAU...SAU....

  0 0
 • bumeris 2020 liepos mėn. 13 d. 14:06:44

  kai toki vasios alga,tai ir visu lietuvoje esanciu svedu banku pelnai didziausi ..bendrai tai visame valstybiniame sektoriuje biudzeto lesos oficialiai plesiamos be jokios sazines grauzaties.. del to nesmerkiu tu kurie nenori moketi mokesciu matydami visa sia puota..

  1 0
 • Klaipėda 2020 liepos mėn. 13 d. 09:05:34

  Neįgali valstybė, nesugebanti patvarkyti savo išpampusius parazitus.

  1 0
 • BANKININKAI ROTHSCHILDS pasaulyje sukūrė 2020 liepos mėn. 13 d. 04:15:20

  privačių Centrinių bankų sistemą (registruotą JAV), kurių yra visose pasaulio valstybėse, išskyrus 4. Rothschildams asmeniškai priklauso ir Europos centrinis bankas, kurio dalimi tapo ir Lietuvos centrinis bankas, Lietuvai įstojus į ES. ECB tikslas ne tik pelnytis iš eurobor'o palūkanų, bet ir Lietuvos aukso perėmimas 2004. Klausimas: kodėl LT centrinis bankas vadinamas Lietuvos, jeigu jis tapo privačios Rothschildų bankų sistemos dalimi, kuriai atidavė ir Lietuvos auksą?! Antra, kai bet kurios valstybės auksas patenka į globalistų-reptiloidų rankas, jis atgal nebegrįžta. Auksą pasidėję pasaugojimui JAV, jo negali atgauti nei Kinija, nei Vokietija, bei P.Amerikos šalys, ir daugelis kitų. Kad JAV negrąžintų aukso Kinijai, globalistai iš pradžių pakišo paauksuotus nikelio lydinio gabalus, o nustačius apgavystę (rodė svoris), sumelavo, kad jis buvo saugyklose po bokštais-dvyniais, kuriuos vėliau ir patys susprogdino rugsėjo 11. Lietuvos auksui VISO GERO!

  0 0
 • Pusiau tiesa - melas 2020 liepos mėn. 13 d. 01:08:02

  Deja, šįkart Geralavičius apie centrinį banką ir jo vadovą porina pusiau tiesą. O liaudies išmintis byloja, kad pusiau tiesa yra melas. Buvęs buvusio Lietuvos banko valdybos narys nepasako, kad dabartinis Lietuvos bankas nėra joks Lietuvos valstybės centrinis bankas, o tėra tik nelegitimaus tarptautinio subjeto (nevaldančio teritorijos, žemė ir jos išteklių) - ES dalies šalių narių (19 - kos iš 27 - nių šalių narių) centrinio banko (ECB) padalinys Vilniuje, netutintis teisės emituoti nacionalinę valiutą litą bei vykdyti suverenią pinigų politiką. Taigi šis ECB padalinys Vilniuje iš esmės vykdo nelegitimaus tarptautinio darinio ES euro zonos (Eurolendo) psiaudo centrinio banko nurodymus bei pavedimus ir nieko daugiau. Tuo tarpu ECB padalinio Vilniuje vadovų ir klerkų algos išliko tokio pat dydžio kokios buvo nustatytos tuomet, kai Lietuvos bankas buvo savarankiškas ir vykdė suverenią pinigų politiką. Tokia tad banko vado Vasiliausko moralinė dimensija ir pusiau tiesa Gerulavičisus.

  1 0
 • KUR TU, KONSERVATORIŲ KUMELE, NUVESI?... 2020 liepos mėn. 13 d. 01:03:43

  IŠPERSTADANTĖ SENMERGĖ ŠIMONYTĖ PAŽADĖJO VESTI KONSERVATORIŲ PARTIJOS SĄRAŠĄ Į SEIMO RINKIMUS, KUR TU, SNORO VAGIE, NUVESI, NEBENT Į TEISIAMŲJŲ SUOLĄ??? CHA...CHA...

  1 0
 • VAGIS ŠIMONYTĖ 2020 liepos mėn. 13 d. 01:02:35

  ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU KUBILIUMI IR VASILIAUSKU UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

  2 0
 • ///////// 2020 liepos mėn. 12 d. 19:33:09

  isvaikyt sia nieko neveikianciu veltedu niekseliu kontora ir lietuvos zmonems taps truputi sviesiau o jei dar nacionallizuot ju pavogtus lietuvos biudzeto pinigus uztektu ir pensininkams ir salies skoloms atiduot

  1 0
 • Būčiau nieko prieš 2020 liepos mėn. 12 d. 18:28:15

  tokias centrinio banko pirmininko algas jeigu pas mus būtų toks pat pragyvenimo lygis kaip įvardintose ES šalyse. Vasiliauskai atsipeikėk!

  0 0
 • Neįtikėtina ! 2020 liepos mėn. 12 d. 17:31:54

  1.Iš komentatorių sužinojau,kad LB vado pavaduotoja Asta Kunijoši yra Kirkilo duktė? 2.Ūkio banke dirbęs, buvęs Romanovo "stogas", kaip rašoma komentare - rudenį kandidatuos į Seimą? Tai bent naujienos !!!

  0 0
 • < < Viktorijai 2020 liepos mėn. 12 d. 17:23:34

  Rašote,kad valstiećiai pardavė, iškirto miškus.NETIESA!!! Taip buvo, kai vadovavo,galimai, "pakištas" Aplinkos apsaugos ministras.Tai pamatęs, premjeras Skvernelis jį atleido - su kitais dviem.Kas atleistąjį ministrą Navicką gynė? Ogi konsrervliberalai ir LRT. O ar žinote,kad rudenio rinkimuose tas geruolis Navickas - konservatorių sąraše? P.S. Paskaičiuokite,kiek tokių buvo prisiplakusių prie valdančiųjų daugumos?

  0 0
 • labai keista, 2020 liepos mėn. 12 d. 17:02:39

  ar čia mums svartbi Bastilija , kodėl mūsų Mindaugo dienos neminėjo Prancūzijoje?

  1 0
 • Čia 2020 liepos mėn. 12 d. 16:48:26

  ir LRT TYRIMUI nesvarbu ( nedrįsta ,nes ir LRT vadovai nėra nuskriausti). Nedrįsta paklausti : AR ETIŠKA imti TOKIUS atlyginimus ,kai Valstybės VADOVAI gauna mažesnius ,o atsakomybės net negalima lyginti ,o KITŲ atsakingų ir labai sunkių profesijų žmonės ?! Apie pensininkus , jaunas šeimas su vaikais ir rašyti nesinori ! Kur Seimo Audito ir visokie kitokie komitetai ? Daug metų žiūri žiūri ,o KĄ PADARĖ ?! Valstybės kontrolės darbai nueina perniek ,kai į juos nereaguojama ! Kur Seimo bilotaitės ir puteikiai - po kelias kadencijas sėdintys Seime ?!

  0 0
 • tai va kas uznese... 2020 liepos mėn. 12 d. 16:17:39

  kiauliu mara...

  1 0
 • tam kvailiui 2020 liepos mėn. 12 d. 15:08:58

  Kazimieras Juraitis yra tautos išdavikas.

  0 0
 • too zero 2020 liepos mėn. 12 d. 14:53:56

  o Jūs pasidomėkite Kazimiero Juraičio mintimis apie galimybę pakeisti sqrašinius, ten labai įdomių minčių yra. O kas svarbiausia, žmonės jau buriasi, jau pradėjo visiškai kitokią veiklą dėl rinkimų. Jeigu iš tikrųjų nenorite daugiau sąrašinius rinkti, tai atsidarykite jutube šio veikėjo įrašus, manau, turėtų idėjos patikti.

  0 0
 • senis 2020 liepos mėn. 12 d. 13:07:00

  ir Nagele, ir Geralavicius LB vadina centriniu banku. Tai kvailyste, nesamone. Centrinis Bankas, tai valstybes institucija kuri leidzia valstybes valiuta, valdo valstybes finansus, yra pavaldi valstybes ministru tarybai. Taip vadinamas Lietuvos Bankas nera pavaldus Lietuvos vyriausybei, neleidzia i apyvarta Lietuviskos valiutos, finansus valdo ES komisijos nurodymu, yra pavaldus ES CB. Su Lietuva Vasiliausko gauja turi tik tiek bendro, kad ES Komisijos nurodymu palaiko Lietuvoje neidgyvenimo salygas, kad miijonas lietuviu darbininku isvarytu is Lietuvos bijotu grizti. LB yra samdytas okupacinis prieziuros instrumentas. Toks pat kaip ir KT.

  0 0
 • zero 2020 liepos mėn. 12 d. 12:55:46

  nu padiskutuosim parasem savo nuomone ir ka vistiek nieko nesikeis ateis i seima nauji o greiciausiai tie patys snukiai ir vel bus nuskurde pensininkai turtejantys seimunai,ministerijose sedes seimunu gimines,zodziu suo loja o karavanas eina toliau

  2 0
 • ZUK 2020 liepos mėn. 12 d. 12:51:03

  Neapykanta Lietuvos sukčiams verslininkams,Seimo nariams-vagims,bankų aferistams ir pinigų plovėjams,pedofilų remiamiems teisininkams ir teisėjams grėsmingai auga.Artėja 1940 m.revoliucinė situacija.Štai ką reiškia laiku neįvykdyta šalies dekomunizacija ir uždraudimas buvusiems komunistams užimti vadovaujančius postus.Dabar jie kenkia Lietuvai nepotizmu,protekcionalizmu,korupcija ir vagystėmis,kas siutina Lietuvos žmones.Kai kuriuos,.sėdinčius bankuose,Seime,vyriausybėje žmonės suplėšytų į gabalus už jų įžūlias kenkėjiškas veiklas.

  1 0
 • Nu jo 2020 liepos mėn. 12 d. 12:37:04

  Gerai Kirkilas savo dukrą Astą įtaisė pas Vasiliauska.Dar viena specialistė restoratoriaus tėvo.Nieksai.

  1 0
 • Tam Geralaviciui 2020 liepos mėn. 12 d. 12:33:41

  Tu geriau patylėti....nes Ūkis ir Geralavicius sueina per pinigų kalnelį

  1 0
 • 83metų senis 2020 liepos mėn. 12 d. 12:26:38

  Tai supervagių lizdas ir dar su pasiteisinimais,kad VSIO ZAKONNO.Kur Lietuvos valdžios sąžinė ir moralė ir ypač GEROVĖS VALSTYBĖS KŪRĖJO?Šitaip apiplėšinėjama tauta tyli tik absoliučiai debilavusi ir bijant bent kiek pasipriešinti.Tokia Lietuva turėtų žlugti iš principo,nes tauta neaišku kaip dar išpeni tokią susireikšminisią lanberginę valdžiažmogių armiją netik banke,bet pasirodo ir visose biurokratinėse įstaigose.Glaveckas pasirodo cyptelėjo ir...nurimo,nes matyt pats gyvena ne pagal eilinio tautiečio gyvenimo kanonus.TIKRAS DURNIŲ LAIVAS IR KAIP JIS VIS DAR PLAUKIA KAIP Š...AS POLITINIO JOVALO PAVIRŠIUMI??

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums priimtinas sezoninis laiko sukiojimas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar eisite balsuoti antrajame Seimo rinkimų ture?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +11 C

+8 +9 C

 

+10 +12 C

 +12+13 C

+12 +14 C

 

 +13 +15 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos