respublika.lt

Lietuva ragina grįžti, bet ar laukia? - straipsnio komentarai:

 • Aleksandras 2020 kovo mėn. 07 d. 16:03:56

  Tuo atveju, jei Lietuva iš ES ir Anglijos gaus kompensacijas už savo emigrantus, tai emigrantas matyt skaitysis parduotas ir norėdamas sugrįžti gaus mokėti išpirką? Gal kas kompetentingai galėtų tai paaiškinti.

  0 0
 • nesamones 2020 vasario mėn. 24 d. 22:46:32

  shiaures amerikoj 1810 lietuviu :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

  0 0
 • Emigrantams 2020 vasario mėn. 23 d. 19:15:25

  Geriau angliškai rašykit, gal suprasti bus galima. O tai vargstat, rašot be naudos.

  0 0
 • to lt pajegos 2020 vasario mėn. 23 d. 19:02:34

  aaa stai jau lenda nu si b e z d eja dykaduoniai i viesuma,nes rinkimai arteja,zmonems makarus trint kaip jie uki pakels...o ko iki siol ukio nekelet?! jiems ne ukis o seimo lovys tereikalingas tiems buvusiems komsomolcams

  0 0
 • EU ragina GRIZTI,kur realiai valdo kremlius 2020 vasario mėn. 23 d. 18:42:06

  ir jo zalieji zmogiukai seime???EU ISTIES NESIKISHA i LT valdyma,kur dominuoja kgbiniai seniai DERZIMORDOS ir CHAPUGOS!!o LT medija(delfis ir respublika) juos palaiko,nes yra finansuojami prigozino,lektuveliu atskraidinancio pinigu kremliaus pakalimas LIETUVOJE!!KA VEIKTI LIETUVA PROEUROPIETISKIEMS PILIECIAMS,kuriuos valdo kremliaus ATSTOJUS?????

  0 0
 • Mokšos kasdiena 2020 vasario mėn. 23 d. 17:29:27

  Kvaršina,kad pajūrio valstybes eis po vandeniu .Pabaltyjo valstybes tik dalinai.Didelis noras išvyti čiabuvius kad butų daugiau erdves, atbegialiams be to dėl gėlo vandens stygiaus daug kur dirbamos žemės tapo dykumomis,sumažėjo dirvų plotai.Lietuva turi daug gėlo vandens kuris bus brangesnis už auksą .Nebukime lengvabūdžiais turime visagalio kampelį ,gyvenkime. “Tegul svetur upeliais auksą semią ,bet mums nebus geriau kaip Lietuvoj”....(.sugrįžęs iš USA)

  0 0
 • pilietis Lietuvos 2020 vasario mėn. 23 d. 17:21:15

  Yra neblogų komentarų, bet skaitau skaitau, neina suprasti. Tautiečiai pamiršta gimtąją kalbą :( Ko nepadarė Stalinas su Hitleriu, padarė Berlyno-Briuselio "geradariai". Jiems uoliai talkino vietiniai kolaborantai - Lietuva paguldyta ant menčių. Kas pas gulinčius grįš?

  0 0
 • na....kada lietuvoj like ,,,politikai,,, masto su s...knaskylem o ne su galva joki emigrantai y sia dvokiancia skyle nebegryz... 2020 vasario mėn. 23 d. 15:11:12

  ir ne todel ,kad tevynes nemyli ar kad ji nemiela.....manau emigrantai yra zymiai didesni patrijotai ir tevynes myletojai nei kad like degradai ,mankurtai koloborantai...Bet.... yra gyvenimas ,zmogus 25 m. isvyko ,sukure seima ,ysikure ,sukure sau gera ar pakenciama gyvenima ...pasikviete tevus , tevai ysikure, vaikai mokosi ,seneliai priziuri..puiku ... ir dabar visi atgalios y mylima lietuva ---kur detis???!!, darbo tevams nera, pensija --nykus mizeris ...gyvent kur --nera, vaikus kur y mokslus kist--nera kur, patiems darba gavus atlygis 4-5 kartus mazesnis ,valstybeje nusikalstamumas milziniskas ....na ir koks ydiotas is dideles meiles tevynei ners stacia galva y fekaliju duobe,paskuj save nusitempdamas ir vaikus su tevais ???

  0 0
 • pats sitas autorius 2020 vasario mėn. 23 d. 15:02:35

  yra feikinis jei jis remiasi visokiu puru nuomonemis,,,liudna,emigrantai ne kvaili,juos nenudurninsite,priesingai,nei cia pasilikusius...

  0 0
 • Euras+ 2020 vasario mėn. 23 d. 14:03:20

  Draugas neseniai Ispanijoje pirko butą.70 000 €, 25m. paskola, mokėti bankui kas mėnesį po 250 eurų.150m2 plotas.Kada tokios sąlygos bus Lietuvoje? Niekada! O dirba žmogus paprastu darbininku! Lietuvos ponams reikia vergų su tarybine alga ir 10 val darbo diena, bet ponulių smegenys per daug atrofavusios nuo godulio, todėl nesuprato, kad perlenkė lazdą! Kas turi rankas ir nėra padlaižys, bet kur pasaulyje ras darbą, kur moka žmonišką algą. Ko ten grįžti į tą Lietuvą, kai jokios demokratijos nėra?N.Venckienės byla tam įrodymas. Tarybiniais metais galėjai tiesą Maskvoje rasti, dabar valdžios vagys šaukia,jog rusai viskuo kalti.A-ha, ir rusai Lietuvos Kgb sąrašus užslaptino 75m.Melas,melas ir melas-va ta šiuolaikinė Lietuva.Užsienyje dorai dirbi, moka gerus pinigus, ir dėl ,,liaudies tarnų" nesąmonių, trunkančių 30metų, galva neskauda. Linkiu sėkmės emigrantams, kurie nenulenkė galvas prieš konclagerio ,,Lietuva" valdžią!

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 vasario mėn. 23 d. 13:03:18

  - Sunku? - Nacionalinis susivienijimas – sąjūdis 2 (sukilimas) susivienijimas.lt (respublika.lt tomkiniai, netrinkit. Tai nėra partijos reklama. Tai - žudomos Tautos, bemaž, vienintelė viltis dėl išlikimo.) __________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių. 2020 vasario 22

  0 0
 • NF 2020 vasario mėn. 23 d. 12:41:04

  Mano manymu galiu sakyti tiesiai,kol bus TEVYNES LIETUVOS VERSLO POZIURIS I ZMOGU TIKRAI NIEKAS NEPASIKEIS.GRYZTANCIU KURIE GALI KURTI SAVO VERSLA YRA NEDAUG IR TAI MANYCIAU NEREIKETU SUREIKSMINTI.NU NIEKAIP NEGALIU SUPRAST KODEL SENDENA VISOS KALBOS.KAIP REIKIA SUSIGRAZINTI EMIGRAVUSIUS LIETUVIU,O APIE ESAMUS LIETUVOJE NE ZODZIO,KURIE TAIP PAT KRAUNASI LAGAMINUS IR ROSESI ISVYKTI I SVECIAS SALIS.MANAU VISA TA PAINIAVA PRASILENKIA SU SVEIKU PROTU IR LOGIKA.MANO MANYMU TURIME PRADETI NUO ESAMU TEVYNEJE LIETUVOJE IR KADA SUDARYSIME SALYGAS GYVENTI ESAMIES LIETUVOJE,TADA PRADES IR GRYZTI ISVYKIA LIETUVIAI.PAGAL SENDENOS SCENARIJU ESANTYS LIETUVOJE TEGUL EMIGROJE TOLIAU,O VIETOJ JU SUGRYZ KITI,TAI KELIA JUOKA.SITOKIE SPRENDIMAI TIKRAI NIEKO NEATNES,O DAR DAUGIAU INES SUMAISTIES I GYVENIMA TEVYNEJE LIETUVOJE.MANO MANYMU PAGAL SENDENOS PRAGYVENIMO LYGI IR YVESTUS MOKESCIUS GALIU DRASIAI SAKYTI,KAD DARBINIKU KLASEI YRA TIKRA VERGOVE IR EGZIZSTACIJA,O NE ORUS GYVENIMAS.

  0 0
 • to .....Audriui 2020 vasario mėn. 23 d. 12:13:55

  “Man grįžti po 20. metų ,dirbti už min.belieka ant šakos” Vyrui 50 metų subrendęs žydėjimui. Lygiai tokių metų grįžau po kelerių metų darbo iš US .Ten dirbdamas ir studijuodamas anglų kaledže sutikau vaikina iš Danijos jis mokėsi biznio klasėje.Po kiek metų sugrįžau namo už uždirbtus pirkau valaką derlingos žemės su tvirtais pastatais.Susiradome vienas kitą susitikdami Kopenhagoje Puikiai sekėsi mokejo 50% už gaminius į priekį.Susiradome vienas kitą Kopenhagoje ir pradėjau jo firmai gaminti gaminius ,o firmos veikla reikėjo tik atnaujinti nes išvykstant į US buvo sustabdyta . Noriu duoti tamstai gairęs.Per 20 metų svetur lietuvis turi ir santaupų,manau kad barški angliškai yra ne arti dirvonai LR.žemes ūkio gerybes eksportas .Pramoksi tarptautines komercijos pagrindus,surasi alkanas vakarų valstybių maisto žmonėms ,galvyjams (sportiniame žirgams)pašarų ekologiškas rinkas vargo neturėsi.Firma atsidarykite Estijoje ,ar Suomijoje ne namuose tikrintojai kapeikoliubovai bus kasdienini

  0 0
 • Suvalkiotas 2020 vasario mėn. 23 d. 12:01:20

  LIETUVA kaip valstybė laukia grįžtančiųjų, bet valstybės valdžia tuo visai nesuinteresuota, nes nesudaro sąlygų grįžusiems oriai gyventi. Pirmiausiai - dauguma darbdavių maksimaliai išnaudoja dirbančiuosius mokėdami minimalų atlyginimą arba "algą "vokeliuose. Antra - Lietuvoje neginamos žmogaus teisės, apie ką įrodo Prezidento Pakso nuvertimas pasinaudojus melagingais, sufabrikuotais kaltinimais ir specialus teisinis boikotas jo pažeistų teisių atstatymo. O tai ką kalbėti apie paprastą eilinį Lietuvos pilietį. Apie žmogaus teisių pažeidimus pilna žiniasklaidoje, bet teisėsauga į tai absoliučiai nereaguoja. Jie valstybėje žmogus laikomas nulio vietoje, tai ar yra noras grįžti į tokią valstybę?

  0 0
 • Svetimi niekam nereikalingi 2020 vasario mėn. 23 d. 11:35:52

  “Rašo kad niekas nekvietė į svečius.”Grįžęs po darbų US ir kalbantis angliškai verslo klausimais išvykau į Airiją.Ten apsigyvenau pas lietuvį,kuris gyveno su šeimą išsinuomaves vilą.Šeimą su kaimynais ne bendravo,nes bei bū nei me angliškai.Atčypo virtuviniai peiliai,o gąlasti nėra kuo.Nuejau pas kaimynus ,o jie vietiniai airiai,malonūs,draugiški,tuoj užsimezgė bendravimas. Penktadienį grįžta iš komandiruotes šeimininkas (darbas po visą šalį) kartu su savo vadovu .Auto vairavo šeimininkas,sustoja prie mūsų vilos ir iššokęs iš auto šeimininkas kreipiasi į mane,žiūrėti pro langą iš antro aukšto.Ateik pas mus pakeltų išnervuotu basų kvietė šeimininkas.Už pykes pakeltų tonu išlipęs iš auto rodydamas pirštu į šeimininką prabilo angliškai”šitam durniui iš Lietuvos visą kelią sakiau (300km) kad nereikęs eiti į darbą.Atsakiau jam jis ne durnius tik nesupranta tamstos kalbos.Šeimininkas pasakojo kad visą kelią reikiant ant jo galvojau kad gal kas nutyko automobiliu,sustodavau apźiūreti.

  0 0
 • Grigas ašarų nemato , dar labiau berželį krato 2020 vasario mėn. 23 d. 11:12:13

  Trupai , jeigu galite negrįžkite Astravo bombinė elektrinė vistiek sprogs. Mano tėvai man pasakojo , kai Amerikoje turtingai gyvenę Lietuviai ir sugrįžę Lietuvon pirko žemę , statė ūkius , užėjus rusams , ūkius konfiskavo , ūkininkus sušaudė. Neišvykusieji vietiniai klausdavo , dėl ko sugrįžote , atsakymas - pasiilgome Lietuvos.

  0 0
 • tiek 2020 vasario mėn. 23 d. 11:00:09

  "darbdaviai",kaip parodė pastarasis trisdešimtmetis ,tikrai nėra jokie Lietuvos gelbėtojai .Greičiau priešingai - tai dėl jų grobuoniškos politikos ,pirmiausia darant įtaką per įstatymų leidybą, Lietuva baigia paprasčiausiai prarasti savo identitetą ,prarado gerą pusę darbingiausių savo piliečių ,išstumtų aršaus darbo užmokesčio dempingavimo politikos.Dabar yra vienintelė išeitis - atkurti valstybines imones (tam pirmiausia būtina keist ir nuosavybės pagrindų istatymą) ,kurt tūkstančius naujų ,civilizuotų darbo vietų ir vietiniams ir parvykusiems tautiečiams kartu užkardant tą nežabotą pigių vergų įvežimą .

  0 0
 • senis 2020 vasario mėn. 23 d. 10:56:40

  eiliniai makaronai. Kiekviena olonija turi duoti pelna! Todel milijonas lietuviu privalo dirbti senuju ES saliu naudai. Jeigu Rusija, kaip kolonija, atsiperka nafta, dujomis, taiLietuva tik pigia darbo jega. Europa niekada nesugebejo isgyventi be koloniju. Kai Afrika isvare europiecius is savo saliu, Europa kolonijas isteige buvusioje TSRS teritorijoje. Atlyginimai ir pensijos trp Ostlando ir Muterlando skiriasi 5 kartus, todel, visi kas tik gali bega is Lietuvos. Hitleris 1943 metais paeikalavo is Lietuvos 10% darbingu gyventoju darbams Faterlande, dabartinis Muterlandas tokiu sentimentu nebeturi, pasieme jau daugiau kaip 60% darbingu Lietuvos zmoniu. Elitas pardave Lietuva. Kaip visada.

  0 0
 • Audrius 2020 vasario mėn. 23 d. 10:56:07

  Man pragyvenus 20 metų užsienį grįšt ir dirbti už minimumą ir kas mane priims į darbą man jau tuoj 50 metų. Beliktų nebent ant šakos artimiausiam miškelį kabot ..

  0 0
 • Mindė 2020 vasario mėn. 23 d. 10:41:27

  Visu grįžtančius turėtu pasitikti psichiatras patikrinimui ar jie yra psichiškai sveiki.

  0 0
 • XXXL 2020 vasario mėn. 23 d. 10:17:06

  Lietuva tikrai laukia - nelaukia tik dvaras, nes parvažiavusieji vėl taptų ta kritine mase, kuri gali iššaukti socialinį sprogimą. Dvarui labiau tinka čia užsilikę "Klausimėlio" herojai, sąnariais besiskundžiantys ir todėl į gatves tikrai neišeisiantys senjorai, snukiaknygės išplautasmegeniai, išmaniųjų niekalų maigytojai ir tie,kuriems iki pilnos laimės betrūksta "Majausko suktinukės" legalizavimo.

  0 0
 • emigracija mažėja? 2020 vasario mėn. 23 d. 10:07:22

  Kad jau nėra kam emigruoti. Kai paaugs jaunoji karta, siūbtelės vėl iš šalies. Kol politikai dirba ne Lietuvai, o Briuseliui, tol Lietuva tuštės. Su svetimais labai nesidžiaugsit.

  0 0
 • TAIP, TIKRAI LAUKIA: 2020 vasario mėn. 23 d. 10:05:01

  1) PSD, nuo kurio žmogus gali mirti, jeigu pats nesusimokės gydymui, tai tyrimų lauks 2 mėnesius. 2) PRIVALOMASIS AUTODRAUDIMAS, gali 40 metų protingai važiuoti ir nieko nepatirti, o sumokėsi dar porą automobilių. 3) PRIVALOMASIS 21% PVMas, nors kai kurios prekės vos ne iš oro ir vietinių žaliavų.

  0 0
 • Antiglobalistas 2020 vasario mėn. 23 d. 09:36:52

  Kai nebeišrinksim į seimą teroristo sorošo statytinių tvartelio gaujos i seimą su tokiais jų prezitentais i seimą tada ir sugriž i lietuvą

  0 0
 • sugris emigrantai tada , kai turesit ka pasiulyti 2020 vasario mėn. 23 d. 09:28:29

  o kol tik steigiat privilioti emigrantus visokio biudzetinio planktono kontoras su prierasu "investuok sok dainuok, .. Lietuva" tai rezultatas kaip nabasnikui zvake. na imkim konkretu pavyzdi po jau ivykusio Brexito:sugrizo koks zmogelis su seima 2+2 su pusmaisiu pinigu ir jau gali koki kampa ne nukrustame LT uzkampyje nusipirkti nes ten visai be prosvaisciu del normalesnio darbo uzmokescio bet kur nors Memeli Kaune ar net Wilno ir tada ziurim ka turim stogas kaip ir yra virs galvos tada reiktu kokio darbelio panasesnio o darbelis visas uz 700-800-900 ir tai dar klausimas ar uz 8 val. ir cia gaunasi kad sik..na pilna agurku... kaip oriai gyventi su dviem atzalom leisti i darzelius mokyklas burelius, kaip su laisvalaikiu ir pramogom uz tokius "milijonus" ar kas bando is vietiniu gudruoliu delioti balansa, kiek cia tokiu savanoriu jau su pusmaisiais pinigu savam bustui uzgrius marytes zeme. manau kad nedaug, rasis savanoriu, nebent visai analfabetai ir rankos abi kairios...

  0 0
 • Kaip čia galima gyventi? 2020 vasario mėn. 23 d. 08:48:16

  Jeigu prisikeltų religinės mokyklos ir kunigų seminarijos auklėtinis draugas J. Džiugašvilis-Koba-Stalinas ir ateitų į “laisvą bei nepriklausomą” Lietuvą,jis labai apsidžiaugtų daugybe “valstybinių” komercinių ir dar galai žino kokių paslapčių,totalios kontrolės galimybėmis ir sveiku protu nesuvokiamais teismų sprendimais.Statistika siaubinga – ji rodo,kad Lietuvoje organizuotas totalus gyventojų sekimas,kuris gali prilygti tik diktatorinio režimo valstybėms.Teismai vieną po kito NULINČIUOJA neatsargų žodį parašiusį komentatorių – tokio “teisingumo” nėra net Baltarusijoje.Valdžia kontroliuoja ir seka piliečius,o piliečiai valdžios kontroliuoti negali...Na,o ko vertas įstatymas dėl bausmių iki 2 m. kalėjimo už „sovietinės okupacijos“ neigimą,labai jau primenantis J. Džiugašvilio-Stalino laikų garsųjį 58 str...Už „negerus“ komentarus internete jau nuteista virš 900 žmonių... – Teisingu keliu einate! – pagirtų mus draugas Stalinas,pabudęs iš amžino miego.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TRAUKIASI: apie pasitraukimą iš trejus metus eitų pareigų pranešė automobilių bendrovės „Ford“ generalinis direktorius Jimas Hackettas.
 • ATIDĖJO: Lietuvos bankų asociacijos duomenimis, nuo kovo vidurio iki dabar šalies kredito įstaigos savo klientams atidėjo daugiau kaip 280 mln. eurų vertės būsto paskolų grąžinimą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikėtų bausti keleivius, važiuojančius su neblaiviais asmenimis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +19 C

+15 +17 C

 

+11 +13 C

 +24 +26 C

+22+24 C

 

+22 +25 C

3-4 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1726 PLN - 4.4201
RUB - 86.6018 CHF - 1.0784
GBP - 0.9001 NOK - 10.7188

Nuorodos