respublika.lt

LGBT propagandistai jau puola kunigus - straipsnio komentarai:

 • T
  Ta pati 2021 kovo 08 07:32:47

  Jazzu-toks įspūdis,jog negalėdama susilaukti vaikų,kas akivaizdu,ir nemato prasmės šeimoje.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Salomėja 2021 kovo 05 22:35:43

  Tik už tradicinę šeimą.Mano manymu.Du vyrai mylisi, tai jau ištvirkimas.Paleistuvavimas.Kažkas nesuprantamo.Tai gal tegu du vyrai ir po vaikutį pasidaro?

  1 0
  Atsakyti
 • R
  Ryta 2021 kovo 01 19:22:27

  Tikrai didelis ačiū kordinolui, kunigas tikrai turi ir gali pasakyti tikintiesiems, savo nuomonę ir pasisakyti, ką mano, buvo adomas ir jie a yra tėtis ir mama, kunigo kurie pasisakė už tradicine šeima, jie nieko ne yzeide. Iir kunigai turi vadinamo laisvo lietuvo pasakyti gražų pamokslą, kad žmonės iš pamokslo pasisemti patirties, gražių pamokymų ir, kad jaunimui patiktų o, ne toky pamokslą skaityti, kokį Vatikanas parašys. Galim gyventi draugiškai, ir kunigo niekas neturi ateistų iš darbo ir daryti spaudimo. Kunigas iš teisingo ir psmokancio žodžio užsidirba sau ant maisto, mokesčių ir dar papuošė dievo namus bažnyčia. Tai gat Leopoldas sakė gyvenkime draugiškai. GIMINĖ TURIME KAPELIONA IT DŽIAUGĖMĖS KAD MED JY TURIME TESINGA IR GERA ŽMOGŲ.

  5 0
  Atsakyti
 • N
  Na 2021 vasario 28 20:42:22

  Jei prabilo apie ,,cenzura,,disidentas,kovotojas uz Lietuvos Nepriklausomybe kardinolas S.Tamkevicius,tai baisu.Net tais tarybiniais laikais tokios cenzuros nebuvo.Jei ratifikuos ,,Stambulo konvencija,,bus,kaip Stalino laikais,gerai,kad dar Sibiro Lietuva neturi.Blogai,kaip buvo klastojami rinkimai i Seima.Ponas A.Butkevicius isleido Seimo rinkimams apie 240 tukstanciu Euru.

  7 1
  Atsakyti
 • m
  mANAU 2021 vasario 28 17:03:42

  kad dabar pats tas laikas,kada mokslo zmones,KUNIGAI TAUTA TURI TVIRTAI ATSTOVETI PADORUMO,SAZININGUMO IR TVIRTUMO NORMALIOS SEIMOS SANTYKIUOSE VIETA.Negi nedidele sutvele atejusi i seima sudrums normalu Lietuvos seimu gyvenima.Pradzia prasidejo nuo to laiko kai istatymu nesilaike rinkimu komisija -registruodama po darbo valandu dokumenta.VA NUO TO LAIKO IR PASIJUTO,KAD ,,SAUNIOSIOS,, MERGELES GALI VISKA.Tiesiog dabar darosi geda ziureti I Lietuvos seima beklaidziojanti tamsos labirintais.normalaus darbo nesimato,bet jau ivairiu nepilnaverciu pasiulymu-apstu.Tauta turi sioms saugumieciu dukrelems parodyti savo tvirta nora gyventi saziningoje,doroje,darbscioje ir dvasiskai stiprioje Lietuvoje,nes mes taip buvom isaukleti,taip ir norim gyventi.Su daugeliu teko kalbetis sia tema-jie irgi nesupranta tokiu veiksmu,sios valdz\ios blaskymosi,nuolatiniu nesusipratimu tiek valdzioje tiek seime.AR NEREIKETU PRIESLAIKINIU RINKIMU.

  12 0
  Atsakyti
 • R
  Rita 2021 vasario 28 16:36:24

  As tikiu gerio energija, kad ir kaip kas stengiasi is musu istrinti - religija , šeimos vertybes ir panasiai .. neįmanoma misija ..Gėris nugalės blogi ir tuom reikia mums tikėti visiems .. O šėtonas laibai bijo gėrio . Stiprybes ir vienybės visiems ????

  14 0
  Atsakyti
 • d
  darosi 2021 vasario 28 16:30:45

  baisus dalykai Lietuvoje- kelios mergeles pradeda stumdyti Lietuvos zmones iskeldamos i pavirsiu nelabai sveikus individus.Normaliam zmogui jie nemaiso,bet tegul nesireklamuoja savo iskreiptu jausmu.tegul patyliukais gyvena ir kaip tik nori taip ir tegul darkosi-tai niekam ir neuzlius.Taciau si grupele nori,kad apie juos kas sokinetu ir jiems tarnautu.Mano jaunysteje sakydavo,kada DIEVAS PAGAILI PROTO TADA PRASIDEDA CHAOSAS ZMOGUJE.Tai gal dabar ir atejo tas laikas kai to choso tiek jau randasi. Zmones pirmiausia turi laikytis morales normu priimtu toje salyje.Kodel dabar apie tai pamirstama kalbeti.Aciu kunigams,kad apie tai prabilo- gal kazkiek ir prasiblaivys tie zmones,kuriems normalios seimos nereikia,kurie nebrangina savo esmes-gyventi taip,kad netrukdytum kitiems,nesireklamuoti ir nereikalauti to kas nepriimtina didziajai tautos daliai.NORETUSI GYVENTI NORMALIOJE TAUTOJE,KURIOJE VYRAUJA DARBSTUMAS,PAGARBA,SUPRATIMAS-BET JAU DABAR TO NEBEUZTENKA-DAROSI BAISU,NESUPRANTAMA

  12 1
  Atsakyti
 • w
  wikswa 2021 vasario 28 14:51:15

  Ačiū, gerb. Kunige. Ant širdies lengviau pasidarė. Iš visų pakampių išlindo kaip tarakonai, nėra kur akių nukreipti. Kur pažiūri, atrodo, vien tik "laisvi".

  17 1
  Atsakyti
 • N
  Nu, nesuprantama 2021 vasario 28 11:22:40

  Kam mums gvoltu kišama Stambulo konvencija, jei jos nepasirašė net JAV, Kanada, Japonija, neratifikavo Anglija ir kitos šalys?

  25 0
  Atsakyti
 • N
  Nustebino, 2021 vasario 28 11:16:00

  Kažkokia Maldeikienė Iš Europos Parlamento, apgavusi Lietuvos žmones dalyvaudama prezidento rinkimuose tik dėl nemokamos savireklamos, sugalvojo suniekinti garbingą kunigą Toliatą bei jo siekį greičiau sutvarkyti apleistą pastatą jame įrengiant kultūros centrą.

  25 0
  Atsakyti
 • W
  Werty 2021 vasario 28 11:06:53

  Kokia, šitie iškripiliai, turi teise žeminti ir reikšti savo tokia (nuomone) prieš normalu žmogu ipač kuniga! Matot kad jiems net Dievo nera.

  17 2
  Atsakyti
 • A
  Aišku 2021 vasario 28 01:16:12

  Toliatas kenčia dėl celibato,todėl jo pozicija yra visiškai nekrikščioniška.Jis šališkas.

  1 21
  Atsakyti
 • alfukas 2021 vasario 27 15:41:43

  buk protinga ir laisva kataliku senoliu nuo visokiu vaju išsaugojusi šeimos geri kokiu tik blogybiu yra nemačiusi ta maža lietuvos žemelė nuo baltijos jūros iki suvalku kolidoriaus kokius nemačiusi batus mindžiojo tripė treme juk nuo senu senoves bet senoliai stovėjo savo moteris saugojo kurėsi lingavo bažnyčiose meldėsi dievo aukštybiu troško bažnyčias statė šeimas daugino juk buvo viena šalis vienas tėvas dievas pastoviai rožini šeimose meldė, ir agatos duona net eidamam sunui į rekrutus isiudavo į plišeli gabaleli kad apsaugotu ir laimingai sugrižtu namo ir vestu savo mergelę, kuri gymdytu vaikeli, ,o abelnai kokia stambulo konvencija kokie gali imti ir keisti mūsų žmonijos senoliu praeiti, kas nutiko kad kuniigus šiežtu kur matyta visokiu blogiu prigalvotu ir negerbtu ,tik viena sakau negerbi svetimo artimo savo kolegos negerbi juk pats save, esi tuščias kunas o siela pastoviai bastosi po kiaurimes vargsta demano prispausta, taip kokia gyvenimo pastraipa laukia išganimo nebus susim

  13 0
  Atsakyti
 • p
  petras 2021 vasario 27 14:58:33

  Skiriu kretingiškiams 2 Paskaitykite Petronijaus Satyrikoną, kai berniukams žadėdavo padovanoti arklį už praleistą naktį. Dabar Lietuva iš ES gaus 14 milijardų dydžio malonumų arklį (liks tik sugebėti išleisti) Taip žlugo senovės Roma, nes buvo pradėta gyventi dėl malonumų . Išsižadant dievo duotų įsakymų ir doktrinų neliks ir mūsų. Kreipkitės į arkivyskupą, kad įsikištų ir apgintų kunigus. O gal laukiama naujos kardinolo kepurės ir taip priešingai nei pirmais krikščionybės metais šiuo metu niekas savanoriškai neis į liūto narvą.

  24 0
  Atsakyti
 • p
  petras 2021 vasario 27 14:57:12

  Skiriu kretingiškiams. 1 Apie 1956 – 1963 m. kai su a.a. mama eidavome sekmadienio rytais į Kretingos bažnyčią, mama sakydavo, kad prie vartų stovi KGB žmonės ir fiksuoja ar neina melstis mokytojai, tarnautojai ir kt. t. y. labiau nuo valdžios priklausomi žmonės. Taip buvo saugomi nuo tamsuoliškos bažnyčios propagandos tikintieji. Kretingiškiai jūs išsaugojote tą vienintelį vienuolį , kuris tais laikais patarnaudovo kunigui. Atsimenu, kaip užtampė a.a. mamą saugumas, kai per kažkokią istorijos pamoką Leniną pavadinau iškamša. Galiausiai atkūrėte vienuolyną, kuris buvo skelbiamas buvusiu tamsybės židiniu. Dabar puoselėjate tikrai bendražmogiškas vertybes ir visada žaviuosu Jumis vis griždamas iš Vilniaus , lankausi bažnyčioje, džiaugiuosi Jūsų švietėjiška veikla. Baigiau Kretingos dabartinę Prančiškonų gimnaziją, bet net tarybiniais laikais nebuvo tokios ateizmo propagandos, kaip dabar , kai netgi žmonės negali turėti savo nuomonės, tuo labiau kunigas.

  34 0
  Atsakyti
 • t
  tėvas 2021 vasario 27 12:27:51

  Tegu jie būna, kokie nori ir tegu daro, ką nori. Niekas nelenda pas juos į miegamąjį. Bet tegu nepropaguoja savo nukrypimo ligos kaip vertybės. Žmogaus teisės dar niekam neleidžia lipti kitiems ant galvos. O jie šitą daro su įžūliu sadizmu. Va to ir neleisti. Du homo - ne šeima. Lai susimeta savo šmutkes ir gyvena sau, kam tai įdomu. Ir jau tikrai neduoti jiems vaikų. Politikai smuko tiek žemai, kad jau įtvirtino sąvoką "surogatinė motina". Šito švento žodžio dra niekas taip nepaniekino, kaip antihumaniški Vakarų politikai. Ir šitaip žingsnis po žingsnio naikina viską, kas šventa, normalu, sveika ir žmogiška. Homo vulgaris.

  38 0
  Atsakyti
 • D
  Daina 2021 vasario 27 12:09:31

  Saunuolis kunigas.Teko dalyvauti susitikime su europarlamentare A. Maldeikiene susitikime,kai jinai kandidatavo i prezidentus rinkimuose ir kaip jinai kalbejo irdabar per LRyto televizija isgirdau ja kalbant apie Stambulo konvencija likau nesupratusi ,kaip zmogaus nuomone per toki trumpa laika gali pasikeisti. Del vertybiu,del teisiu, europos sajungos valstybiu padeties. Ponia A. Maldeikiene tuo laiku dar nebuvo europarlamentare. Siai ,tai sliulau susirasti V. Rachleviciaus straipsni paskaityti .Ar Lietuvoje galima tik viena nuomone.

  33 0
  Atsakyti
 • B
  Biblija 2021 vasario 27 11:37:40

  Juodu ant balto rašo, kad santuoka yra vyro ir moters sąjunga.

  35 0
  Atsakyti
 • k
  kodėl 2021 vasario 27 08:58:53

  jų tiek priviso? gyvenimas tapo geras, nuobodus, viskas tapo ranka pasiekiama , o ir madinga tai darosi. tampi matomai , toks aukščiau kitų, toks šiuolaikiškai mąstantis, neplokščiažemis, toks ,,elitaz,,

  18 1
  Atsakyti
 • T
  Tautvydas 2021 vasario 26 21:19:46

  ...atėjo LEMIAMA AKIMIRKA - apsisprendimui, pasisakymui ir VEIKSMUI !!!...., jei tylėsim ir nusileisim - visos buvusios vertybės bus išbrauktos iš gyvenimo..., o puolimas bus didelis !!!...//... kaip keista - tokia maža visuomenės grupė - o bando valdyti VISĄ VISUOMENĘ, naikindama įprastinį gyvenimo būdą, pasaulėžiūrą, santykius, vertybes.....etc...

  34 0
  Atsakyti
 • S
  Snieguolė 2021 vasario 26 20:38:54

  Palaikau ir pritariu kun. A. Toliato pozicijai- už tradicinę šeimą, už blaiviai mąstančius Lietuvos piliečius! Nenoriu teisti ir negaliu smerkti homoseksualų ir kitų mažumų, bet pripažinti, kad jie normalūs, atleiskit bet NIEKADA. Manau, kad jie turi rimtų fiziologinių, psichologinių ir kitų problemų ir reiktų kreiptis pagalbos bei gydytis!

  43 0
  Atsakyti
 • R
  Rygos 2021 vasario 26 19:45:39

  Zadornovas influenserius vadino KOEKAKERIAIS/liet.niektauzomis/-argi bevaikė pusmergė man nuomonę formuos?

  24 0
  Atsakyti
 • K
  Kestas 2021 vasario 26 19:44:26

  Nesuprantu koks procentas balsuoja už žydrūnus kad jie patenka į seimą??? Kodėl neatstovaudami jokios daugumos, inchuenseriai ir dainorėliai turintys kreivą supratimą šiuo klausimu daro įtaką jaunimui ir avinams neturintiems stuburo. Tegu žurnaliugos pervažiuoja su klausimeliu apie piderus per Lietuvą ir sužinos tikrą tautos balsą

  38 0
  Atsakyti
 • k
  kituose 2021 vasario 26 19:09:31

  portaluose ''komentuoti negalima''dėl 2 kunigų krikščioniškų pasisakymų-bijoma žmonių nuomonės dėl žydrųjų

  27 1
  Atsakyti
 • O
  Ontons 2021 vasario 26 17:02:31

  Pagaliau prakalbo ir kunigai!Jie turėtų paveikti Seimo daugumos narius-krikščionis-demokratus išeiti iš daugumos koalicijos.Pritariu doriems dvasininkams.

  50 1
  Atsakyti
 • D
  Dovydas 2021 vasario 26 16:29:28

  Kaip visą laiką, Respublika spausdina nesąmoningas, pernelyg dramatiškas infantiliai besielgiančių asmenų mintis... ???? Na, mielieji redaktoriai ir skaitytojai, po to nesistebėkite, jog skaitomumas vis krenta - Lietuvos piliečiai juk po truputį protingėja!

  2 42
  Atsakyti
 • t
  taigi 2021 vasario 26 14:01:44

  ,,,,,,,,,,,,DEMESIO Kretingos kapeliono žodžiai apie LGBT bendruomenę pašiurpino net parapiją: išvadino „iškrypėliais“ ir „lgbtišnikais“ Teksto dydis: Komentuoti šio straipsnio negalima ,, taigi ju diktatas prasideda ,,,, dar aktyviau pasirasom ,NE,,,, Stambulo konvekcijai ,,

  46 0
  Atsakyti
 • K
  Kiekvienas mato tai kitame ,koks yra pats! 2021 vasario 26 13:51:10

  Ponia Indrė pati labai mėgsta agituoti ,pvz.už konservatorius.Ir tai daro visada progai pasitaikiusviešai. Panelė Justė ,tikriausiai,dažnai vemia ant kitų.Tas veiksmas ir žodis jai gerai įstrigęs jos galvoje. Ponas Aistis pats pižonas.Viena iš šio žodžio reikšmių šnekamojoje kalboje yra mulkis.Ir gal vadinkim jį ne Aisčiu,o Gandru. Ponia Agnė ,gal,skęsta "šūdpelkėj" ir t.t...... Kaip sakoma ,kuo pats susitepęs,tuo ir kitą tepa!

  47 0
  Atsakyti
 • L
  Laisvas 2021 vasario 26 12:58:45

  Kas čia pasidarė Lietuvoje kad katalikai ir katalikų kumigai nebeklauso popiežiaus juk popiežius sakė kad gėjai ir lesbietės yra taip pat Dievo vaikai jiems Grybauskaitė patriarchas amerikonas yra didesni autoritetai už popiežių

  3 28
  Atsakyti
 • U
  Už tradicinę šeimą 2021 vasario 26 11:45:31

  Aš už tradicinę šeimą. Ir mano teisė galvoti taip bei agituoti pasirašyti reikiamas peticijas. Aš pritariu Algirdui Toliatui ir visiems blaiviai mąstantiems žmonėms. O šie, kurie keikiasi ir darkosi, neturi teisės mus užčiaupti. Jų nuomonė mums aiški. O jų kovos būdai - dar labiau aiškūs. Išsiryškino. Žinosime - kas yra kas.

  63 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
 • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
 • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
 • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
 • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

 • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

 • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
 • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
 • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
 • SKIEPAI: nuo šio ketvirtadienio Vilniuje skiepui gali registruotis visoms Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintoms prioritetinėms grupėms priklausantys asmenys – policijos pareigūnai, senjorai, pedagogai, abiturientai (18 metų ir vyresni), dėstytojai, asmenys, kurie turi lėtinių ligų, taip pat slaugantieji neįgaliuosius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos