respublika.lt

Kunigas egzorcistas A.Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė - straipsnio komentarai:

 • WOW 2020 gruodžio mėn. 19 d. 14:26:08

  visos bėdos nuo okultistų,kurie nevykdo Dievo įsakymų.

  1 0
 • okultistams 2020 gruodžio mėn. 08 d. 20:54:32

  PRITARIU EGZORCISTAMS PAGAL BIBLIJĄ PATARIANTIEMS VENGTI ŠĖTONO DARBŲ. *Aš atsižadu stabų garbinimo, raganavimo, būrimo, juodosios ir baltosios magijos, prietarų, okultizmo, ezoterikos, Naujojo amžiaus judėjimo dvasios ir visų blogio jėgų, kurios mane pavergė – pavyzdžiui per netikrų dievų garbinimą, lankant nekrikščioniško kulto vietas(piramides), per astrologiją, ekstrasensus, numerologiją, Channellingą (kontakto užmezgimą su antgamtiniu pasauliu ir kalbėjimąsi su dvasiomis mediumo pagalba), horoskopų sudarymą, būrimą iš delno, spiritizmą, per laimės amuletų naudojimą, Taro kortas, mandalas, švytuokles, virgules, jogą, Dzen-meditaciją, reiki, čakras, daiktų kilnojimą demoniškų jėgų pagalba, Bacho-žiedų esencijas, I Ching („Permainų knygą“), automatinį rašymą ir dvasinius išgydymus šamanų bei mediumų pagalba, grįžimą į praeitą gyvenimą, per su okultizmu susijusių daiktų laikymą namuose ir kitas panašias okultines praktikas.

  1 0
 • LIKS BEDVASIAIS 2020 gruodžio mėn. 08 d. 20:48:50

  Pasivadino saulės auksu.Dabartis įrodo, kad visi, kurie ignoravo L. Vasiliausko mokymus buvo teisūs. Tokios meditacijos su Būda, paleidimo praktikos,ką nori tą daryk, nuodėmės niekis,svarbu jauskis gerai. Visa tai vėliau parodė ,kad nėra veiksmingos. Liudui su drauge teko vykti Į PERU pas šamanus mokytis magijos. Be Peru šamaniškų ritualų,reikarnacinių sapalionių,arbatų gėrimų molinukuose MAMA ŽEMĖ laimės buvo mažai.Prireikė neaiškios kilmės dievų įvardijimo, savęs mylėjimo ritualų, aurų valymo piramidėmis, visokiomis technikomis praktikų.

  2 0
 • Maranatha 2020 lapkričio mėn. 28 d. 01:16:49

  Teisingai egzorcistas įvardija žmonių dvasingumo stoką,nenorą bendrauti su Dievu,gydytis Jo suteiktais šventaisiais sakramentais. Dabartiniu metu zmonės prisivežė visokių okultistinių praktikų iš svetur,kaip antai Peru,Indijos,kitokių ezoterinių velniavų. Lietuvoje okultistai veši , auga kaip ant mielių. Tas vyksta, nes nėra okultizmo reglamentavimo įstatymo. Žmones dažnai neatskiria egzorcisto nuo šamanisto. Kunigai per mažai moko ,kas yra tas tamsos pasaulis, kaip jis veikia. Tenka sutikti katalikų, kurie nežino,kas yra mama žemė molinukai sekta, merkines piramides titanai,kad negalima burti ar mokytis astrologijos,tiketi tuo, ką sako OKULTIZMO TAMSOS PASAULIO ADEPTAI.

  3 0
 • Vidmantas Indigo 2020 balandžio mėn. 11 d. 08:40:12

  Jūs nebeieškokite Jėzaus, kaip gelbėtojo, aš pats esu Jėzus ir patariu rimtai rsusirūpinti savo sielomis. Mano, kaip žmonijos atpirkėjo laikai baigėsi, Dievas sukurė programas ir padėti niekuo nebegalėsiu ! Pagarbiai : JĖZUS ( DIEVO ABSOLUTO GRANDIS ) ... Aš reinkarnavausi į žmgų 1969 metais !

  0 1
 • Vidmantas Indigo 2020 balandžio mėn. 11 d. 08:19:37

  Pomirtinėje egzistencijoje, žmonės turintys 0,35 procentus ir daugiau bendos sielos negatyvumo - kentės amžinai, nes nesutaps jū sielos struktūra su Dievo nuline pozicija, čia Dievas Teismo jokio nedaro, paprasčiausia pas žmogus kentės sąsajuje su Dievu. Žmogus pats save nusiteisia ... neatitiktis gausis, tarp Jo dvasios ir Dievo neutralumo ! Pagarbiai : Dievas !

  0 2
 • Vidmantas Indigo 2020 balandžio mėn. 11 d. 07:04:33

  Gerbiami skaitytojai, mieli tikintieji ! ... Ant tiek kvaila žmonija, kad tiesiog pritrunku žodžių su ja diskutuoti ... Greitu laiku panaikinsiu pandemiją pasaulyje, ji buvo būtina ir reikalinga dėl pasaulio struktūros perorganizavimo žmogiškajame sektoriuje, tačiau su tokiais Atsiprašant -"asilais" naudos tikėtis sunku... Tokių "asilų" niekados nesu regėjęs savo egzistencijoje ! ... Yra nemandagu tiesmukiškai rašyti, tačiau nerandu žodžių parinkti ! Gerbiami ergzocistai, nėra Dievo sandaroje jokio šėtono, viskas įšsivysto iš žmogaus blogio ir psichikos ryšio problemos ! ... pats žmogus per blogį tampa šėtonu, jo neveikia kitas šėtonas, kurį reikalinga išvaryti iš organizmo. 45 metus tyriau Dievą ir už mane, tokiais klausimais, nėra visatoje sutėrimo, kuris geriau perprąstų šiuos reikalus. Dievo sandara begalybių jūra, be jokio negatyvo ! ... po mirties žmogų globos kritsalinė moteriškos fragmentacijos grandis... Kristaus žmogus - jam mirus nesutiks. Nes aš esu Kristus ir Dievas.

  0 1
 • oooo 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:24:18

  o kam melstis, jei vistiek reikia saugotis neuzsikresti

  0 1
 • Bažnyčia ir Kūrėjas 2020 balandžio mėn. 04 d. 09:16:41

  Yra du skirtingi dalykai , taigi bažnyčia siūlo tikėti į Dievą , o velnias irgi yra Dievas , taigi darykite išvadas , bažnyčia yra šėtono tarnas ir meldžiasi Momonai .

  0 1
 • Edmundas 2020 balandžio mėn. 01 d. 22:53:04

  Gerbiamas Arnoldas teisus.

  1 0
 • Saulyte 2020 kovo mėn. 30 d. 13:07:47

  Anksčiau vaikučiai mokykloje buvo mokomi tikėjimo, o dabar nebe. Gal reikėtų ta atgaivinti! Nemanau kad Dievo žodis žmogų sugadins. Aš už tikyba mokykloje. Aš savo anukyte mokina maldeliu, kaip ir savo vaikus. Žmogus gyvas kol tiki. Be tikėjimo tauta, pasmerkta prazuciai. Turime turėti tikėjimą, Dievas ir Marija veda mumis už rankos per visas negandas ir saugo nuo blogio. Turėtume dažniau apie tai pamąstyti. Juk amžinai ne gyvensime, teks kažkada palikti šią žemelė ir įžengti pro Dangaus vartus. Tad būkime tikintys ir protaujantys. Stiprybės visiems ir sveikatos! Tesaugo Jumis Dievas!

  1 0
 • vida 2020 kovo mėn. 28 d. 15:51:21

  nereikia vyrui mylet vyro ir moteriai moters.Dievas sukure vyra ir moteri.o zmones iskreipia viska ir dar tuokiasi vyras su vyru.eina pries tikyba.nepasigailes musu dangus

  1 0
 • Tadas 2020 kovo mėn. 26 d. 20:43:40

  Katalikų kunigas sako, kad Dievas nebaudžia žmonių, nes Jis yra tik meilė - ir taip sako Paulius ir Šventas Raštas. Kunigas sako netiesą arba nesupranta Biblijos... 2 Tes1/ 8 Liepsnojančioje ugnyje Jis atkeršys tiems, kurie nepažįsta Dievo ir nepaklūsta mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Evangelijai. 9 Jie bus nubausti amžina pražūtimi ir atskirti nuo Viešpaties veido ir nuo Jo galybės šlovės Petras sako taip: 2 Petro 2/ 4 Dievas nepagailėjo nusidėjusių angelų, bet surišo juos tamsos raiščiais giliausiose pragaro gelmėse, kur laiko juos teismui. 5 Jis nepagailėjo senojo pasaulio, tik išsaugojo teisumo šauklį Nojų ir dar septynetą, kai siuntė bedievių pasauliui tvaną. 6 Paversdamas pelenais Sodomos ir Gomoros miestus, pasmerkė juos žlugti ir taip davė pavyzdį ateities bedieviams. Kristus sako krikščionims - jei nepasiliksite manyje- būsite įmesti į ugnį.... Jn 15/ 6 Kas nepasiliks manyje, bus išmestas laukan ir sudžius kaip šakelė. Paskui surinks šakeles, įmes į ugnį, ir jos sudegs.

  0 0
 • Žeme 2020 kovo mėn. 26 d. 16:39:39

  Žeme jau seniausiai rauda nuo nupuolusios žmonijos veiklos. Mes jos raudos negirdejome arba dengemes ausis. Gera motina nusprende paaukleti savo vaikus. Tad kodel mes taip stebimes?

  0 0
 • tam šventakupris išlindo 2020 kovo mėn. 26 d. 13:37:16

  klausimas tau ,proto bokšte,ar esi nors kartą buvęs bažnyčioje?Gali neatsakyti.Aišku,ne.Kas yra bažnyčia?Pagal tave tik mūrinis pastatas,net per kurias duris įeiti nežinai..Esi krikštytas- gal. Ir todėl,kad" taip visi daro".Tuo ir baigiasi tavo išmintis ta tema.Taigi "proto bokšte"lendi su komentaru,kur nieko neišmanai ir labai kvailai atrodai.Patarimas ateičiai:neliesk temų,kur supratimas žemiau plintuso.

  0 0
 • Laimutė 2020 kovo mėn. 26 d. 11:42:16

  Kas turi ausis, teklauso

  0 0
 • Jolanta Jančiukienė 2020 kovo mėn. 26 d. 09:20:50

  Aukso vertės žodžiai. Kad tik žmonės išgirstų.

  0 0
 • Arūnas 2020 kovo mėn. 25 d. 23:50:12

  Sveiki pritariu reike kiekvieno žmogaus maldos kad ir neilvos bet nuoširdžios ir šitas virusas ir žmobės bus geresni!!!

  0 0
 • Gediminas "man nepatinka kunigai'ui 2020 kovo mėn. 25 d. 23:35:57

  Kiekvienas dirba savo darbą. Šis kunigas irgi. O ką tu padarei žmonėm gerą, kad klausi kunigo? Ar paaukojai bažnyčiai nors kelių (ne centų) kapeikų vertės monetą, kad drįsti kunigo klausti? Taigi Rūklos kunigas dirba ganytojišką- šventą darbą, o visokie, net ne ateistai (save gerbiantys ateistai nedirba pas velnią zampolitais), bet visokie buduliai, visuomenės atmatos skalija apie tai, ko nesupranta. Iš Pauliaus laiško romiečiams. "Juk Dievas nėra šališkas. Visi, kurie nusidėjo, neturėdami įstatymo, pražus be įstatymo, o visi, kurie nusidėjo, turėdami įstatymą, bus nuteisti pagal įstatymą. ...Taigi esi nepateisinamas, kad ir kas būtum, žmogau, kuris teisi kitus".

  0 0
 • man jau baisu darosir 2020 kovo mėn. 25 d. 22:50:03

  esu pokario vaikas mes netikejom niekuo mums reikejo irodymu kuriu nebuvo ir nebus mes tikrai netikejom juokemes is tu pasaku bet dabar kada jau nueitas gyvenimo kelias psgalvoju o juk mane gelbejo kazkas nuo visokiu nelaimiu ir blogu zmoniu dabar as tikiu jau seniai tikiu kad yra kazkas kuris mus saugo globoja ir tikrai reikia tiket lengviau guyvent kai tiki tik tikejimas mus isgelbes

  0 0
 • ? 2020 kovo mėn. 25 d. 21:11:01

  O kaip Rotsildai ,Rokfeleriai,Warburgai,Zaksai,Baruchai ar jiems gaila?Jau ir kardinolai kalba kad virusas pagamintas glorija tv ziurejau.

  0 0
 • man nepatinka kunigai 2020 kovo mėn. 25 d. 21:04:15

  o ką tu kunigėli padarei gero, kovai su pandemija ? Iš sukauptų aukų galėtut nupirkti kaukių nors bažnyčią lankantiems tikintiesiems

  0 0
 • Kestutis 2020 kovo mėn. 25 d. 20:49:22

  Bedieviai buduliai kai ateis paskutinioji diena rėksit dieve už ką,bet bus per vėlu.

  0 0
 • Atsiverskite katalikai stabmeldžiai 2020 kovo mėn. 25 d. 20:13:09

  2 Krn 7,14 14 ir jei mano tauta, kuri vadinasi mano vardu, nusižemins, melsis, ieškos mano veido ir atsisakys savo blogų kelių, Aš išgirsiu danguje, atleisiu jos nuodėmes ir išgydysiu jų žemę.

  0 0
 • Islindo 2020 kovo mėn. 25 d. 20:06:02

  Egzorcistas, kiek lietuvių ir kitų tautybių žmonių buvo išnaikinti "krikščionybės skelbėjų", negi tas Dievas toks žiaurus? Juk sakot, kad jis gailestingas, bet čia tik plepalai tamsiems žmonėms, kurių smegenėlės apnuodytos nuo vaikystes

  0 0
 • kinai 2020 kovo mėn. 25 d. 19:35:03

  pastatytoje 2016 m. sukure bakterlogini ginkla covin -2019 ir per ziopluma netycia jis pasklido ,kinai mane kad tai nieko baisaus ,bet labai suklydo ,jis masiskai ir labai greitai pradejo plist kinijoje,jie turejo nedelsent uzda aryt visas savo sienas: oro ,sausumos,vandens,jie vis galvojo susitvarkyt ,bet bakterloginis uzkratas pradejo plist ju Deka po pasauli Zemes Zmoniu Zudymamui ! Kinija turi stoti pries teisma pries visas pasaulio salis ,uz bakterloginio ginklo platinima Zemeje ,nuo kurio mirs labai daug Zemes nekaltu Gyventoju!

  1 0
 • Ner to blogo... 2020 kovo mėn. 25 d. 19:32:04

  Lizinginiu dzipu gatvese liks maziau. Ir tai jau - neblogai.: svaresnis oras, maziau chaminimo.

  0 0
 • Aistei 2020 kovo mėn. 25 d. 19:10:43

  Neusgylinant i krykscionybes pradzia, tik pacituosiu, kad krykscionys pastys prisidirbo: krykscionys nesiprause; raganu medziokles, kryziaus zygiai- lupuose dievo zodis, o rankose kruvinas kalavijas. Krykscionybe pati ziauriausia ir baisiausia religija. Pats dievas naikina krykscionybe

  0 0
 • R.K 2020 kovo mėn. 25 d. 19:10:01

  Pagal teologinę teoriją tai šėtonas irgi Dievo tarnas ir jo valios vykdytojas Labai įdomu kokiam ponui reikalingi tokie tarnai...

  0 0
 • RUTA 2020 kovo mėn. 25 d. 19:05:51

  Deja, dabar daugelis zmoniu isitikine savo pranasumu. Ant podiumo jie iskele save - netobula zmogu. Taip iseina, kad jie tiki i bata, o ne i batsiuvi, sukurusi ta bata.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
8. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
9. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
10. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
11. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
12. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
13. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
14. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
15. O jeigu karas?
16. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
17. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
18. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
19. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
20. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
22. Ką atnešė Žiurkės metai
23. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
24. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
25. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Dienos klausimas

Ar jau skiepijotės nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -15 C

-13 -10 C

 

-18 -15 C

-11 -8 C

-8 -6 C

 

-4  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2123 PLN - 4.5375
RUB - 89.0364 CHF - 1.0770
GBP - 0.8900 NOK - 10.3135

Nuorodos