respublika.lt

Kunigas egzorcistas A.Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė - straipsnio komentarai:

 • Maranatha 2020 lapkričio mėn. 28 d. 01:16:49

  Teisingai egzorcistas įvardija žmonių dvasingumo stoką,nenorą bendrauti su Dievu,gydytis Jo suteiktais šventaisiais sakramentais. Dabartiniu metu zmonės prisivežė visokių okultistinių praktikų iš svetur,kaip antai Peru,Indijos,kitokių ezoterinių velniavų. Lietuvoje okultistai veši , auga kaip ant mielių. Tas vyksta, nes nėra okultizmo reglamentavimo įstatymo. Žmones dažnai neatskiria egzorcisto nuo šamanisto. Kunigai per mažai moko ,kas yra tas tamsos pasaulis, kaip jis veikia. Tenka sutikti katalikų, kurie nežino,kas yra mama žemė molinukai sekta, merkines piramides titanai,kad negalima burti ar mokytis astrologijos,tiketi tuo, ką sako OKULTIZMO TAMSOS PASAULIO ADEPTAI.

  3 0
 • LIKS BEDVASIAIS 2020 gruodžio mėn. 08 d. 20:48:50

  Pasivadino saulės auksu.Dabartis įrodo, kad visi, kurie ignoravo L. Vasiliausko mokymus buvo teisūs. Tokios meditacijos su Būda, paleidimo praktikos,ką nori tą daryk, nuodėmės niekis,svarbu jauskis gerai. Visa tai vėliau parodė ,kad nėra veiksmingos. Liudui su drauge teko vykti Į PERU pas šamanus mokytis magijos. Be Peru šamaniškų ritualų,reikarnacinių sapalionių,arbatų gėrimų molinukuose MAMA ŽEMĖ laimės buvo mažai.Prireikė neaiškios kilmės dievų įvardijimo, savęs mylėjimo ritualų, aurų valymo piramidėmis, visokiomis technikomis praktikų.

  2 0
 • tep 2020 kovo mėn. 25 d. 17:07:25

  Teisingi žodžiai.Tik ar bus išgirsta?

  1 0
 • ZUK 2020 kovo mėn. 25 d. 17:47:42

  Pandemijos,kyla visos iš Kinijos.Tai purvina,chunveibinų valdoma valsybė.Miestuose ir kaimuose,nutolusiuose nuo Pekino,nėra elementarių higienos priemonių turguose,nėra kanalizacijos,vandentiekio,nesinaudojama tualetiniu popieriumi,valomasi pirštais,o po to einama prekiauti.Viską komunistai kiša į ginklavimosi varžybas,nesirūpina žmonėmis.Todėl turime tai,ką turime dabar.Ir blogiausia,kad jie visur keliauja,visur lenda,kaip tarakonai,į visas šalis,nors niekam jie nereikalingi.

  1 0
 • kinai 2020 kovo mėn. 25 d. 19:35:03

  pastatytoje 2016 m. sukure bakterlogini ginkla covin -2019 ir per ziopluma netycia jis pasklido ,kinai mane kad tai nieko baisaus ,bet labai suklydo ,jis masiskai ir labai greitai pradejo plist kinijoje,jie turejo nedelsent uzda aryt visas savo sienas: oro ,sausumos,vandens,jie vis galvojo susitvarkyt ,bet bakterloginis uzkratas pradejo plist ju Deka po pasauli Zemes Zmoniu Zudymamui ! Kinija turi stoti pries teisma pries visas pasaulio salis ,uz bakterloginio ginklo platinima Zemeje ,nuo kurio mirs labai daug Zemes nekaltu Gyventoju!

  1 0
 • vida 2020 kovo mėn. 28 d. 15:51:21

  nereikia vyrui mylet vyro ir moteriai moters.Dievas sukure vyra ir moteri.o zmones iskreipia viska ir dar tuokiasi vyras su vyru.eina pries tikyba.nepasigailes musu dangus

  1 0
 • Saulyte 2020 kovo mėn. 30 d. 13:07:47

  Anksčiau vaikučiai mokykloje buvo mokomi tikėjimo, o dabar nebe. Gal reikėtų ta atgaivinti! Nemanau kad Dievo žodis žmogų sugadins. Aš už tikyba mokykloje. Aš savo anukyte mokina maldeliu, kaip ir savo vaikus. Žmogus gyvas kol tiki. Be tikėjimo tauta, pasmerkta prazuciai. Turime turėti tikėjimą, Dievas ir Marija veda mumis už rankos per visas negandas ir saugo nuo blogio. Turėtume dažniau apie tai pamąstyti. Juk amžinai ne gyvensime, teks kažkada palikti šią žemelė ir įžengti pro Dangaus vartus. Tad būkime tikintys ir protaujantys. Stiprybės visiems ir sveikatos! Tesaugo Jumis Dievas!

  1 0
 • Edmundas 2020 balandžio mėn. 01 d. 22:53:04

  Gerbiamas Arnoldas teisus.

  1 0
 • okultistams 2020 gruodžio mėn. 08 d. 20:54:32

  PRITARIU EGZORCISTAMS PAGAL BIBLIJĄ PATARIANTIEMS VENGTI ŠĖTONO DARBŲ. *Aš atsižadu stabų garbinimo, raganavimo, būrimo, juodosios ir baltosios magijos, prietarų, okultizmo, ezoterikos, Naujojo amžiaus judėjimo dvasios ir visų blogio jėgų, kurios mane pavergė – pavyzdžiui per netikrų dievų garbinimą, lankant nekrikščioniško kulto vietas(piramides), per astrologiją, ekstrasensus, numerologiją, Channellingą (kontakto užmezgimą su antgamtiniu pasauliu ir kalbėjimąsi su dvasiomis mediumo pagalba), horoskopų sudarymą, būrimą iš delno, spiritizmą, per laimės amuletų naudojimą, Taro kortas, mandalas, švytuokles, virgules, jogą, Dzen-meditaciją, reiki, čakras, daiktų kilnojimą demoniškų jėgų pagalba, Bacho-žiedų esencijas, I Ching („Permainų knygą“), automatinį rašymą ir dvasinius išgydymus šamanų bei mediumų pagalba, grįžimą į praeitą gyvenimą, per su okultizmu susijusių daiktų laikymą namuose ir kitas panašias okultines praktikas.

  1 0
 • WOW 2020 gruodžio mėn. 19 d. 14:26:08

  visos bėdos nuo okultistų,kurie nevykdo Dievo įsakymų.

  1 0
 • albinas 2020 kovo mėn. 25 d. 17:22:22

  dar šito betrūko... o kada interviu su pačiu Jėzumi ar/ir Šėtonu? Gal paorganizokit kokį online diskusijų show su šiais personažais, vis bus atrakcija, vis tiek liaudžiai nėra ką veikt.

  0 1
 • Taip. 2020 kovo mėn. 25 d. 18:44:22

  Gan trumpi ir konkretūs atsakymai. Neskubėkite su savo piktom replikom,nes, šalia žmonėms užnešto viruso,kaip aidas sklinda kiaulių maro ir paukščių gripo atgarsiai.O jei ir tai per visą pasaulį išplis? Beliks žiūrėt ir viltis,kad žemė užaugins vaisių.Bet ir vėl...Pavasaris.Sėja.O kokia bus vasara? Ar neišdegins,nepaskandins visko? Eisim uogaut, grybaut?O ką rasime iškirstose giriose? Nebent gausybę erkių. Ir kaip jums tokios galimos prognozės atrodo?.Man tai nekaip.

  0 1
 • Bažnyčia ir Kūrėjas 2020 balandžio mėn. 04 d. 09:16:41

  Yra du skirtingi dalykai , taigi bažnyčia siūlo tikėti į Dievą , o velnias irgi yra Dievas , taigi darykite išvadas , bažnyčia yra šėtono tarnas ir meldžiasi Momonai .

  0 1
 • oooo 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:24:18

  o kam melstis, jei vistiek reikia saugotis neuzsikresti

  0 1
 • Vidmantas Indigo 2020 balandžio mėn. 11 d. 08:19:37

  Pomirtinėje egzistencijoje, žmonės turintys 0,35 procentus ir daugiau bendos sielos negatyvumo - kentės amžinai, nes nesutaps jū sielos struktūra su Dievo nuline pozicija, čia Dievas Teismo jokio nedaro, paprasčiausia pas žmogus kentės sąsajuje su Dievu. Žmogus pats save nusiteisia ... neatitiktis gausis, tarp Jo dvasios ir Dievo neutralumo ! Pagarbiai : Dievas !

  0 2
 • Vidmantas Indigo 2020 balandžio mėn. 11 d. 08:40:12

  Jūs nebeieškokite Jėzaus, kaip gelbėtojo, aš pats esu Jėzus ir patariu rimtai rsusirūpinti savo sielomis. Mano, kaip žmonijos atpirkėjo laikai baigėsi, Dievas sukurė programas ir padėti niekuo nebegalėsiu ! Pagarbiai : JĖZUS ( DIEVO ABSOLUTO GRANDIS ) ... Aš reinkarnavausi į žmgų 1969 metais !

  0 1
 • Vidmantas Indigo 2020 balandžio mėn. 11 d. 07:04:33

  Gerbiami skaitytojai, mieli tikintieji ! ... Ant tiek kvaila žmonija, kad tiesiog pritrunku žodžių su ja diskutuoti ... Greitu laiku panaikinsiu pandemiją pasaulyje, ji buvo būtina ir reikalinga dėl pasaulio struktūros perorganizavimo žmogiškajame sektoriuje, tačiau su tokiais Atsiprašant -"asilais" naudos tikėtis sunku... Tokių "asilų" niekados nesu regėjęs savo egzistencijoje ! ... Yra nemandagu tiesmukiškai rašyti, tačiau nerandu žodžių parinkti ! Gerbiami ergzocistai, nėra Dievo sandaroje jokio šėtono, viskas įšsivysto iš žmogaus blogio ir psichikos ryšio problemos ! ... pats žmogus per blogį tampa šėtonu, jo neveikia kitas šėtonas, kurį reikalinga išvaryti iš organizmo. 45 metus tyriau Dievą ir už mane, tokiais klausimais, nėra visatoje sutėrimo, kuris geriau perprąstų šiuos reikalus. Dievo sandara begalybių jūra, be jokio negatyvo ! ... po mirties žmogų globos kritsalinė moteriškos fragmentacijos grandis... Kristaus žmogus - jam mirus nesutiks. Nes aš esu Kristus ir Dievas.

  0 1
 • janina 2020 kovo mėn. 25 d. 17:10:15

  Kunigėli nei Dievas ,nei šėtonas čia nė prie ko visos tos bėdos ir iš to sekančios baisiausios pasekmės yra HOMO SAPIENS rankų darbas.Ir jei niekas nesikeis tai visa planeta sulauks sodomos ir homoros likimo.

  0 0
 • amen 2020 kovo mėn. 25 d. 17:45:31

  KITOKIO KARO IR NEGALĖJO BŪTI, TIK BIOLOGINIS GINKLAS 21 AM.

  0 0
 • Žemaitis 2020 kovo mėn. 25 d. 17:48:13

  Viskas pondėivalio valioje: ir pandemija, ir Arnoldo Valkausko pliurpalai.

  0 0
 • Vito 2020 kovo mėn. 25 d. 17:49:27

  Žemė,kaip gyvas organizmas-mato,kad žmonės ją teršia be proto,tai nutarė atsikratyti žemės teršėjais.Gaila,kad mažai kiniečių mirė.

  0 0
 • Belzabubas 2020 kovo mėn. 25 d. 18:19:05

  Pandemija prieš isigalėjusias šėtono vertybes

  0 0
 • sventakupris islindo ... 2020 kovo mėn. 25 d. 18:22:39

  kaip ten baznyciu ikainiai uz bet kokia paslaugele? tipo aukos... :-) kada jus,opiumas liaudziai,nusprogsite,makaronscikai b...

  0 0
 • Ženklai 2020 kovo mėn. 25 d. 18:23:50

  Kai žmonės visiškai iškvailėja,išpuiksta, iškrypsta, ištvirksta, Dievas siunčia jiems ženklus. Nenutolę nuo Dievo juos supranta, o nutolę, kaip rodo Italijos žmonių pasisakymai, mirties akivaizdoje pradeda melstis. Šio viruso paplitimas yra globalizacijos pasekmė. Tai viską ir paaiškina.

  0 0
 • NF 2020 kovo mėn. 25 d. 18:24:08

  Mano manymu yra zmonijai perdota,ka turi padaryti ne minutes NEDELSDAMI. JEI TAI PADARYS BE JOKIU ISIMCIU TIKRAI BLOGIS BUS NUGALETAS,O LAIMES GERIS. DABAR ZMONIJA BUVO TAIP PAKLYDUS,KAD NET NEBESUVOKE KAS ISTIKRUJU YRA ZMOGUS IR KOKIE JO TIKSLAI SIAME ZEMISKAME GYVENIME. GERAI SUVOKIU KOKIO TUREJO BUTI DURNUMO ZMONIJA IR KIEK TAI ITIKETI I SETONA,KAD POPIEZIU SU DIEVO DOVANA PASALINTI IS KRIKSCIONISKO GYVENIMO IR JO MOKYMO,O VIETOJE JO SAU PACIU ZMONIU SUGALVOTA IR ISRINKTA SETONO PALIEPIMU PASISTATE POPIEZIU. GAL YRA PASAULYJE NORS VIENAS ZMOGUS KURIS PASAKYTU DIEVO DOVANAS IR JO ISAKYMUS AS VALDAU IR KAEICIU. NE TOKIO NERA IR NIEKADA SIAME PASAULYJE NEBUS. SETONO ISAKYMUS IR PALIEPIMUS JIE SENDENA VYKDO BE JOKIU APRIBOJIMU IR KAS SVARBIAUSIAI TUO DIDZIOJAS. ATEJO TAS METAS KAIP IR BUVO ISPETA PASAULIO ZMONIJA IS ANKSTO,KAD DEVO RUSTYBE PATIRS VISI SETONO PAKALIKAI,BE ISIMTIES IR KUR JUS BEBUSIT IR KUR BESISLEPSIT DEVO RUSTYBE VISUS JUS SURAS IR KO GRISCIAUSIAI NUBAUS.

  0 0
 • Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus 2020 kovo mėn. 25 d. 18:42:18

  21 amžiuje dar raganų medžiokle kažkas užsiiminėja. Smegenų trukumas turi savo šalutinį poveiki.

  0 0
 • RUTA 2020 kovo mėn. 25 d. 18:49:25

  Pagarba Valkauskui. Setonas ne visagalis. Jis veikia tiek, kiek jam leidziame. Liberalu propaguojama lyciu ivairove, genderizmas, homoseksualizmas, tai yra zmogaus sugalvota, o ne Dievo. Pardave save ir savo sazine, jie skelbia siaubingus dalykus. Blogis yra tada, kai nesipriesina geris.

  0 0
 • dėkui 2020 kovo mėn. 25 d. 18:50:38

  tas geras kunigas. Pats teksto išdėstymas ir kalbos stilius man šiek tiek primena Juozapą Erlicką. Žinia juk, kad ans yr žymiausias tautos megatragikas. Kas supranta.

  0 0
 • pavasaris 2020 kovo mėn. 25 d. 18:53:10

  puikus ir labai puikus ir teisingas straipsnis. Tai Dievulio rykste, ne kitaip.

  0 0
 • aiste 2020 kovo mėn. 25 d. 19:00:10

  Mano mociute sakydavo, kad pasaulio pabaiga bus tada, kai ims persekioti krikscionis. Nezinau, kas paveike zmones, ar tarybiniu laiku sukis - "tikejimas - tai opiumas liaudziai" ar milijardieriaus satanisto G.Soroso manifestas, kuriame nr.1 reikalaujama sunaikinti krikscionybe, norint sunaikint Europa. Skaitant komentarus susidaro ispudis, kad jam pavyko. Gaila.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Globalistai atims mamą ir tėtį
7. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
8. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
9. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
10. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
11. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
12. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
13. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
14. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
15. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
16. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
17. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
18. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
19. O jeigu karas?
20. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
21. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
23. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
24. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar sekate susirgimų, mirčių nuo koronaviruso skaičius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3   0 C

-1  0 C

 

 0  +1 C

+2 +3 C

+3 +4 C

 

+3 C  

1-6 m/s

1-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2101 PLN - 4.5322
RUB - 89.0850 CHF - 1.0778
GBP - 0.8856 NOK - 10.3230

Nuorodos