respublika.lt

Kunigas egzorcistas A.Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė - straipsnio komentarai:

 • Bažnyčia ir Kūrėjas 2020 balandžio mėn. 04 d. 09:16:41

  Yra du skirtingi dalykai , taigi bažnyčia siūlo tikėti į Dievą , o velnias irgi yra Dievas , taigi darykite išvadas , bažnyčia yra šėtono tarnas ir meldžiasi Momonai .

 • Edmundas 2020 balandžio mėn. 01 d. 22:53:04

  Gerbiamas Arnoldas teisus.

 • Saulyte 2020 kovo mėn. 30 d. 13:07:47

  Anksčiau vaikučiai mokykloje buvo mokomi tikėjimo, o dabar nebe. Gal reikėtų ta atgaivinti! Nemanau kad Dievo žodis žmogų sugadins. Aš už tikyba mokykloje. Aš savo anukyte mokina maldeliu, kaip ir savo vaikus. Žmogus gyvas kol tiki. Be tikėjimo tauta, pasmerkta prazuciai. Turime turėti tikėjimą, Dievas ir Marija veda mumis už rankos per visas negandas ir saugo nuo blogio. Turėtume dažniau apie tai pamąstyti. Juk amžinai ne gyvensime, teks kažkada palikti šią žemelė ir įžengti pro Dangaus vartus. Tad būkime tikintys ir protaujantys. Stiprybės visiems ir sveikatos! Tesaugo Jumis Dievas!

 • vida 2020 kovo mėn. 28 d. 15:51:21

  nereikia vyrui mylet vyro ir moteriai moters.Dievas sukure vyra ir moteri.o zmones iskreipia viska ir dar tuokiasi vyras su vyru.eina pries tikyba.nepasigailes musu dangus

 • Tadas 2020 kovo mėn. 26 d. 20:43:40

  Katalikų kunigas sako, kad Dievas nebaudžia žmonių, nes Jis yra tik meilė - ir taip sako Paulius ir Šventas Raštas. Kunigas sako netiesą arba nesupranta Biblijos... 2 Tes1/ 8 Liepsnojančioje ugnyje Jis atkeršys tiems, kurie nepažįsta Dievo ir nepaklūsta mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Evangelijai. 9 Jie bus nubausti amžina pražūtimi ir atskirti nuo Viešpaties veido ir nuo Jo galybės šlovės Petras sako taip: 2 Petro 2/ 4 Dievas nepagailėjo nusidėjusių angelų, bet surišo juos tamsos raiščiais giliausiose pragaro gelmėse, kur laiko juos teismui. 5 Jis nepagailėjo senojo pasaulio, tik išsaugojo teisumo šauklį Nojų ir dar septynetą, kai siuntė bedievių pasauliui tvaną. 6 Paversdamas pelenais Sodomos ir Gomoros miestus, pasmerkė juos žlugti ir taip davė pavyzdį ateities bedieviams. Kristus sako krikščionims - jei nepasiliksite manyje- būsite įmesti į ugnį.... Jn 15/ 6 Kas nepasiliks manyje, bus išmestas laukan ir sudžius kaip šakelė. Paskui surinks šakeles, įmes į ugnį, ir jos sudegs.

 • Žeme 2020 kovo mėn. 26 d. 16:39:39

  Žeme jau seniausiai rauda nuo nupuolusios žmonijos veiklos. Mes jos raudos negirdejome arba dengemes ausis. Gera motina nusprende paaukleti savo vaikus. Tad kodel mes taip stebimes?

 • tam šventakupris išlindo 2020 kovo mėn. 26 d. 13:37:16

  klausimas tau ,proto bokšte,ar esi nors kartą buvęs bažnyčioje?Gali neatsakyti.Aišku,ne.Kas yra bažnyčia?Pagal tave tik mūrinis pastatas,net per kurias duris įeiti nežinai..Esi krikštytas- gal. Ir todėl,kad" taip visi daro".Tuo ir baigiasi tavo išmintis ta tema.Taigi "proto bokšte"lendi su komentaru,kur nieko neišmanai ir labai kvailai atrodai.Patarimas ateičiai:neliesk temų,kur supratimas žemiau plintuso.

 • Laimutė 2020 kovo mėn. 26 d. 11:42:16

  Kas turi ausis, teklauso

 • Jolanta Jančiukienė 2020 kovo mėn. 26 d. 09:20:50

  Aukso vertės žodžiai. Kad tik žmonės išgirstų.

 • Arūnas 2020 kovo mėn. 25 d. 23:50:12

  Sveiki pritariu reike kiekvieno žmogaus maldos kad ir neilvos bet nuoširdžios ir šitas virusas ir žmobės bus geresni!!!

 • Gediminas "man nepatinka kunigai'ui 2020 kovo mėn. 25 d. 23:35:57

  Kiekvienas dirba savo darbą. Šis kunigas irgi. O ką tu padarei žmonėm gerą, kad klausi kunigo? Ar paaukojai bažnyčiai nors kelių (ne centų) kapeikų vertės monetą, kad drįsti kunigo klausti? Taigi Rūklos kunigas dirba ganytojišką- šventą darbą, o visokie, net ne ateistai (save gerbiantys ateistai nedirba pas velnią zampolitais), bet visokie buduliai, visuomenės atmatos skalija apie tai, ko nesupranta. Iš Pauliaus laiško romiečiams. "Juk Dievas nėra šališkas. Visi, kurie nusidėjo, neturėdami įstatymo, pražus be įstatymo, o visi, kurie nusidėjo, turėdami įstatymą, bus nuteisti pagal įstatymą. ...Taigi esi nepateisinamas, kad ir kas būtum, žmogau, kuris teisi kitus".

 • man jau baisu darosir 2020 kovo mėn. 25 d. 22:50:03

  esu pokario vaikas mes netikejom niekuo mums reikejo irodymu kuriu nebuvo ir nebus mes tikrai netikejom juokemes is tu pasaku bet dabar kada jau nueitas gyvenimo kelias psgalvoju o juk mane gelbejo kazkas nuo visokiu nelaimiu ir blogu zmoniu dabar as tikiu jau seniai tikiu kad yra kazkas kuris mus saugo globoja ir tikrai reikia tiket lengviau guyvent kai tiki tik tikejimas mus isgelbes

 • ? 2020 kovo mėn. 25 d. 21:11:01

  O kaip Rotsildai ,Rokfeleriai,Warburgai,Zaksai,Baruchai ar jiems gaila?Jau ir kardinolai kalba kad virusas pagamintas glorija tv ziurejau.

 • man nepatinka kunigai 2020 kovo mėn. 25 d. 21:04:15

  o ką tu kunigėli padarei gero, kovai su pandemija ? Iš sukauptų aukų galėtut nupirkti kaukių nors bažnyčią lankantiems tikintiesiems

 • Kestutis 2020 kovo mėn. 25 d. 20:49:22

  Bedieviai buduliai kai ateis paskutinioji diena rėksit dieve už ką,bet bus per vėlu.

 • Atsiverskite katalikai stabmeldžiai 2020 kovo mėn. 25 d. 20:13:09

  2 Krn 7,14 14 ir jei mano tauta, kuri vadinasi mano vardu, nusižemins, melsis, ieškos mano veido ir atsisakys savo blogų kelių, Aš išgirsiu danguje, atleisiu jos nuodėmes ir išgydysiu jų žemę.

 • Islindo 2020 kovo mėn. 25 d. 20:06:02

  Egzorcistas, kiek lietuvių ir kitų tautybių žmonių buvo išnaikinti "krikščionybės skelbėjų", negi tas Dievas toks žiaurus? Juk sakot, kad jis gailestingas, bet čia tik plepalai tamsiems žmonėms, kurių smegenėlės apnuodytos nuo vaikystes

 • kinai 2020 kovo mėn. 25 d. 19:35:03

  pastatytoje 2016 m. sukure bakterlogini ginkla covin -2019 ir per ziopluma netycia jis pasklido ,kinai mane kad tai nieko baisaus ,bet labai suklydo ,jis masiskai ir labai greitai pradejo plist kinijoje,jie turejo nedelsent uzda aryt visas savo sienas: oro ,sausumos,vandens,jie vis galvojo susitvarkyt ,bet bakterloginis uzkratas pradejo plist ju Deka po pasauli Zemes Zmoniu Zudymamui ! Kinija turi stoti pries teisma pries visas pasaulio salis ,uz bakterloginio ginklo platinima Zemeje ,nuo kurio mirs labai daug Zemes nekaltu Gyventoju!

 • Ner to blogo... 2020 kovo mėn. 25 d. 19:32:04

  Lizinginiu dzipu gatvese liks maziau. Ir tai jau - neblogai.: svaresnis oras, maziau chaminimo.

 • Aistei 2020 kovo mėn. 25 d. 19:10:43

  Neusgylinant i krykscionybes pradzia, tik pacituosiu, kad krykscionys pastys prisidirbo: krykscionys nesiprause; raganu medziokles, kryziaus zygiai- lupuose dievo zodis, o rankose kruvinas kalavijas. Krykscionybe pati ziauriausia ir baisiausia religija. Pats dievas naikina krykscionybe

 • R.K 2020 kovo mėn. 25 d. 19:10:01

  Pagal teologinę teoriją tai šėtonas irgi Dievo tarnas ir jo valios vykdytojas Labai įdomu kokiam ponui reikalingi tokie tarnai...

 • RUTA 2020 kovo mėn. 25 d. 19:05:51

  Deja, dabar daugelis zmoniu isitikine savo pranasumu. Ant podiumo jie iskele save - netobula zmogu. Taip iseina, kad jie tiki i bata, o ne i batsiuvi, sukurusi ta bata.

 • Wow 2020 kovo mėn. 25 d. 19:00:15

  Viso pasaulio bedos nuo Jankiu.

 • aiste 2020 kovo mėn. 25 d. 19:00:10

  Mano mociute sakydavo, kad pasaulio pabaiga bus tada, kai ims persekioti krikscionis. Nezinau, kas paveike zmones, ar tarybiniu laiku sukis - "tikejimas - tai opiumas liaudziai" ar milijardieriaus satanisto G.Soroso manifestas, kuriame nr.1 reikalaujama sunaikinti krikscionybe, norint sunaikint Europa. Skaitant komentarus susidaro ispudis, kad jam pavyko. Gaila.

 • pavasaris 2020 kovo mėn. 25 d. 18:53:10

  puikus ir labai puikus ir teisingas straipsnis. Tai Dievulio rykste, ne kitaip.

 • dėkui 2020 kovo mėn. 25 d. 18:50:38

  tas geras kunigas. Pats teksto išdėstymas ir kalbos stilius man šiek tiek primena Juozapą Erlicką. Žinia juk, kad ans yr žymiausias tautos megatragikas. Kas supranta.

 • RUTA 2020 kovo mėn. 25 d. 18:49:25

  Pagarba Valkauskui. Setonas ne visagalis. Jis veikia tiek, kiek jam leidziame. Liberalu propaguojama lyciu ivairove, genderizmas, homoseksualizmas, tai yra zmogaus sugalvota, o ne Dievo. Pardave save ir savo sazine, jie skelbia siaubingus dalykus. Blogis yra tada, kai nesipriesina geris.

 • Taip. 2020 kovo mėn. 25 d. 18:44:22

  Gan trumpi ir konkretūs atsakymai. Neskubėkite su savo piktom replikom,nes, šalia žmonėms užnešto viruso,kaip aidas sklinda kiaulių maro ir paukščių gripo atgarsiai.O jei ir tai per visą pasaulį išplis? Beliks žiūrėt ir viltis,kad žemė užaugins vaisių.Bet ir vėl...Pavasaris.Sėja.O kokia bus vasara? Ar neišdegins,nepaskandins visko? Eisim uogaut, grybaut?O ką rasime iškirstose giriose? Nebent gausybę erkių. Ir kaip jums tokios galimos prognozės atrodo?.Man tai nekaip.

 • Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus 2020 kovo mėn. 25 d. 18:42:18

  21 amžiuje dar raganų medžiokle kažkas užsiiminėja. Smegenų trukumas turi savo šalutinį poveiki.

 • NF 2020 kovo mėn. 25 d. 18:24:08

  Mano manymu yra zmonijai perdota,ka turi padaryti ne minutes NEDELSDAMI. JEI TAI PADARYS BE JOKIU ISIMCIU TIKRAI BLOGIS BUS NUGALETAS,O LAIMES GERIS. DABAR ZMONIJA BUVO TAIP PAKLYDUS,KAD NET NEBESUVOKE KAS ISTIKRUJU YRA ZMOGUS IR KOKIE JO TIKSLAI SIAME ZEMISKAME GYVENIME. GERAI SUVOKIU KOKIO TUREJO BUTI DURNUMO ZMONIJA IR KIEK TAI ITIKETI I SETONA,KAD POPIEZIU SU DIEVO DOVANA PASALINTI IS KRIKSCIONISKO GYVENIMO IR JO MOKYMO,O VIETOJE JO SAU PACIU ZMONIU SUGALVOTA IR ISRINKTA SETONO PALIEPIMU PASISTATE POPIEZIU. GAL YRA PASAULYJE NORS VIENAS ZMOGUS KURIS PASAKYTU DIEVO DOVANAS IR JO ISAKYMUS AS VALDAU IR KAEICIU. NE TOKIO NERA IR NIEKADA SIAME PASAULYJE NEBUS. SETONO ISAKYMUS IR PALIEPIMUS JIE SENDENA VYKDO BE JOKIU APRIBOJIMU IR KAS SVARBIAUSIAI TUO DIDZIOJAS. ATEJO TAS METAS KAIP IR BUVO ISPETA PASAULIO ZMONIJA IS ANKSTO,KAD DEVO RUSTYBE PATIRS VISI SETONO PAKALIKAI,BE ISIMTIES IR KUR JUS BEBUSIT IR KUR BESISLEPSIT DEVO RUSTYBE VISUS JUS SURAS IR KO GRISCIAUSIAI NUBAUS.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos