respublika.lt

Kodėl už Lietuvą kovoję ir žuvę partizanai mums vis dar svetimi - straipsnio komentarai:

 • z
  zm 2018 lapkričio 12 08:35:59

  Tarp kitko, pokario metais jokio "Amerikos balso" dar nebuvo. Gandus apie tariamą pagalbą platino sėdintys miške, kad suviliotų patriotiškai nusiteikusius jaunuolius.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > Klausimui 2018 lapkričio 12 06:01:48

  Apie stribu nuveiktus " gerus darbus " yra zinoma. Esme ne tame. Esme, kad heroizuojama viena puse, kuriami nauji stabai. Kuo visos sios ideologijos kurejai skiriasi nuo sovietines Rusijos ideologu- politruku? Ten visokie Ciapajevai ir Budionovai po revoliucijos buvo padaryti didvyriais . O is esmes kovojo pries savo tauta. Nors dabartine Rusijos valdzia tai jau suprato ir kviecia nacija susitaikyti. O pas mus toliau kirsinama ir skaldoma visuomene.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  KLAUSIMAS 2018 lapkričio 12 03:48:24

  Kodėl niekas neparašo ,ar nenori prisiminti stribų nuveiktų darbelių .Visur vis partizanai kalti .O kokiais gerais darbais stribai užsiiminėjo .Kas kryžius nuimdavo nuo bažnyčių ,kas gėdingai šlapindavosi ant partizanų lavonų turgų aikštėse .Tai vis gerieji liaudies gynėjai Kadangi likę dauguma jų palikuonių ,kurie sėdi aukštuose postuose ,tai ir vyksta toki šmeižtai tik į vieną pusę ..Pastatykit stribam dar paminlą su dešrų rietuve pintinėje ,nes daugiausia ieškodavo jų ir aukso dėželėse stakčiuose ,kur tikrai joks partizanas netupėdavo .

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2018 lapkričio 12 00:07:30

  "Jeigu Amerika nebūtų pastoviai melavusi apie karinę pagalbą.."- melavo jiems ne Amerika,o tauzijo išnešę muilą tautiečiai-dipukai per visokius ten radijus.Skirtumas didis.Amerikai, mat, labai rūpėjo.Amerika nesiruošė dėl jų skelbti karo TSRS.Vis ieškome kaltų.

  0 0
  Atsakyti
 • Kurgi ne-To >Teko 2018 lapkričio 11 23:55:11

  “Tų pasakų ir aš klausiausi…”- o dabar bandai papasakoti ir mums,kad stribai žydus šaudė ar kaip? Jei jau net žydų name gyveno.Kas ten per stribai tokie Tamstos parapijoje buvo? Bent jau mūsų parapijoje žydų nešaudė nei vokiečiai,nei stribai.Tie, kurie šaudė visiems gerai žinomi,kaip ir jų palikuonys-kurie dar gyvi. Šie tikrai kraudavo į sandėliukus žydų drapanas bei auksą,o paskui dalindavosi.Ir žmonas pamalonindavo.Man regis,Tamsta kažką bandai apversti nuo kojų ant galvos ar painioji pirštą su kiaušiniene. Bet nelabai išeina.Gal ir nevark.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Sakalas - toliau 2018 lapkričio 11 23:51:26

  suprasdami kad nei Anglija nei JAV nepadės,visiškai negaudami paramos iš vietinių gyventojų,negana gausių rusų armijos padalinių,kurie tiesiog šlavė miškus, neretai išduoti vietinių ,likusieji partizanai pavirto bejausmiais žvėrimis,dieną tūnodami pelkėse giliose tamsiose žeminėse,o naktimis kaip vilkolakiai daužydami atokių gryčių duris.Visa tai nesunku suprasti.Jeigu Amerika nebūtų pastoviai melavusi apie karinę pagalbą tokio skaičiaus žmonių pokario metais nebūtų žuvę ir visiškai nesvarbu kas jis ar ji buvo - stribas ar miško brolis.Visi jie buvo LIETUVIAI! mūsų tautos broliai ir seserys,čia mūsų tautos tragedija,kai buvo svetimų ideologijų supriešinti tėvas su sūnumi,brolis prieš brolį,viena visuomenės dalis su kita...LIAUKITĖS DRABSTYTI VIENAS KITĄ PURVAIS,tai jau istorija,kuri neturėtų kartotis,tačiau su giliu liūdesiu,sulaukęs 79 metų ,stebiu kaip viskas vyksta iš naujo.

  0 0
  Atsakyti
 • z
  zm 2018 lapkričio 11 23:39:19

  Galima daryti reziume - kažkas neatsiplaus kraujo nuo rankų ir netaps šventaisiais. Lietuvių nuomonė. Nieko nepadarysi, makaronai ant ausų nelimpa. Eikit lauk su savo "straipsniais", propagandistai, nuo jūsų per kilometrą dvokia, niekas netikėjo ir netikės, užsidirbinėkit gardaus valgio šaukštui kaina sąžinės.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Sakalas 2018 lapkričio 11 23:39:03

  Pokario metais,visi kas nenorėjo po rusais likti-visi turėjo progą pasitraukti iš Lietuvos.Buvo palikti amerikiečių stovyklose surinkti ir apmokyti abvero užverbuoti asmenys pogrindinei veiklai sovietinėje Lietuvoje vykdyti.Melu,šantažu arba apeliuodami į patriotinius jausmus šitie asmenys rinko komandas,kurios turėjo su ginklais rankose naikinti sovietų karinius objektus,sandėlius ir partinius veikėjus.Pradžioje taip ir buvo,nes kaimų žmonės visokeriopai rėmė miško brolius jų kovoje su okupantais.Su laiku didžiumą idėjinių žuvo arba buvo nukankinti,kita dalis patikėjusių rusų politrukų pažadais sudėjo ginklus ir pasidavė.Galiausiai liko patys tie,kuriems jokia malonė nesišvietė,už kordono pabėgti nesigavo,o ir gyventojai pavargę nuo nuolatinės baimės dėl savo namų ir šeimų nebenorėjo remti ir įsileisti miškinių pas save.Rusų valdžia taip pat pakeitė savo politiką vietinių gyventojų atžvilgiu,kas dar labiau atitolino kaimo žmones nuo politikos.Suprasdami ,kad liko vieni,

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kęstutis 2018 lapkričio 11 23:12:23

  na taip,komentarai lieka komentarais,ir seni žmonės labai nenoriai pasakoja apie tuos laikus,tačiau esu prisiklausęs pakankamai neigiamų atsiliepimų apie pokario partizanus,ypač paskutiniais metais,kai suprato,kad jokia amerika neateis ,ylos maiše nepaslėpsi ...juk žinote kad šaukštas deguto ir statinę medaus pagadina,ir šiuo atveju šaukšto tikrai didelio būta

  0 0
  Atsakyti
 • T
  To Uosis 2018 lapkričio 11 23:04:58

  Pritariu jūsų komentarui, nors parašyta aptakiai, bet viskas aiškiai ir paprastai. Daugiausiai lietuvių tauta nukentėjo nuo rusų okupantų, kurie žudė be gailesčio ir tuos, kurie nepakluso eiti į armiją. Suringdavo iš laukų, iš namų, nes jie turėjo šeimas ir dirbo namuose, o ne miškuose. Vienus Ukmergės garnizone nukankino ir užkasė Pašilės miške prie miesto, nes tėvukas dar padėjo karstus daryti. ir viską matė Jie buvo taip nukankiti, panašiai kaip Rainiuose. Žinoma, vėliau žmonos ir tėvai pasiskundė aukščiau ir tie žudikai, o ypač viršininkas buvo teisiami. Arba vešdami pakeliui sušaudydavo miškelyje. Toks buvo jų išvadavimas. Lietuvių tauta nuo vokečių taip nenukentėjo, o jei r buvo tai vienetai, išskyrus žydų tautą,

  0 0
  Atsakyti
 • T
  To >Teko 2018 lapkričio 11 22:44:21

  Tavęs gal neužkabino, bet kad taip buvo tai tiksliai. Kada mokiausi gyvenome vienoje stribų šeimos nuomuojame kambaryje. Galiu parašyti ir pavardę, bet...Taigi jo žmona mums rodė skrynią su prisigrobtais turtais... Kieno tie turtai buvo tai aišku. Tame niestelyje buvo daug žydų, net Sinagoga stovėjo miestelio viduryje. Jie net žydų name gyveno. Kas negyveno tuo laikotarpiu, tiems sunku suprąsti, bet jie prisiklausė kalbų net tų pačių skundikų ir stribų palikuonių, labiau tiki jų žaidimu "sugedęs telefonas". Kažkas pasakojo ir panašiai. Tų pasakų ir aš klausiausi, nors savo akimis mačiau daug daugiau tiesos nei paskalų paleistų pačių stribų.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Dainius -"Uosis 2018 lapkričio mėn. 11 d. 21:18:21" 2018 lapkričio 11 22:36:03

  Tamsta savo laiku matyt daug prisikentėjai,nes nematai kad tie liaudies gynėjų ainys kartu su buvusiais komunistais išsitepę vazelinu dabartiniams Lietuvos okupantams lenda į užpakalį .Rusai naikino lietuvių tautą,privežė rusiakalbių,kurių pilnas Vilnius,tačiau tauta nepalūžo,partizanų vardu prisidengę vokiečiams tarnavę atmatos pjaudavo vyrus,žągindavo moteris ir korė naujuosius kolūkiečius,kuriems nebuvo kito kelio kaip tik prisitaikyti prie esamų sąlygų.Mano paties seneliai vos gyvastį išsaugojo nuo "mūsų" miško didvyrių,kuriems labai nepatiko,kad dirbdamas eiguliu nenorėjo būti jų šnipu miestelyje.Man labiausiai gaila tų vyrų ir moterų,kurie apgauti savo nupirktų lyderių padėjo galvas už šalies laisvę,tikėdami kad tuoj tuoj Amerika ateis.Ir Amerika atėjo.Tik ne padėti, o padaryti mūsų šalį karo lauku.Niekas neskelbia kokio lygio genocidas prieš lietuvius ČIA vykdomas parsidavusių mūsiškių valdžios išgamų.Prisikėlę iš kapų partizanai šituos parsidavėlius seime tikrai iššaudytų.

  0 0
  Atsakyti
 • <
  < to Uosiui 2018 lapkričio 11 22:20:00

  Ar jūsų komentare pastebėjimas "komsorgai ,partorgai , okupantų kolaborantų išperos ,pataikūnai ,padlaižiai - sulindo į komunistų partiją " ir t.t., ( tingiu viską vardinti , nes labai daug "primalta " ) - SKIRTAS : grybauskaitėms ,linkevičiams , landsbergiams ,anušauskams , ir t.t., ar kt.kgbistams - kurie 75 metams įsislaptino ? Seime kelis kartus, konservatoriams reikalaujant , p.Jedinskio įstatymo projektas pavasario sesijoje nebuvo priimtas ?

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nordland 2018 lapkričio 11 21:48:07

  jei zude savo tautiecius, tai kaip jie gali buti savi ??? paskaiciuokit, kiek nuo ju ranku zuvo okupantu ir kiek lietuviu, o paskui svaikit apie kovas uz laisve ir laikykit juos "savais".

  0 0
  Atsakyti
 • U
  Uosis 2018 lapkričio 11 21:18:21

  Naivus gerbiamo Vykinto Vaitkevičiaus klausimas. Atsakymas labai paprastas: per 50 bolševikų okupacijos metų išžudyta, ištremta, buvo priversti pasitraukti į Vakarus trečdalis mūsų, lietuvių tautos. Kiti turėjo prisitaikyti, išgyventi. O uoliausi ruskių pataikūnai, padlaižiai, karjeristai sulindo į priešų nusikaltėlišką komunistų partiją, tapo privilegijuotais niomenkaltūrininkais, apie Lietuvos išdavikus stribus jau nėra ko ir kalbėti, į Lietuvą grobuoniška Kremliaus valdžia, turėdama tikslą sumišrinti lietuvius prikėlė ruskių kolonistų. Tai visi šitie sovietikai: stribvaikiai, komsorgai, partorgai, okupantų kolaborantų išperos niekada nepakęs su Lietuvos priešais ir išdavikais kovojusių partizanų. Tiktai grieš dantimis ir keiks partizanus. Tai puikiausiai matyti iš komentuojančiųjų. Aišku, čia dar prisideda ir kremliniai šakalai. Tiktai partaruosius lengva atskirti iš nemokėjimo ir nesugebėjimo komentuoti sklandžia lietuvių kalba, rašo lyg vos ne vos baigę pradinę mokyklą :)

  0 0
  Atsakyti
 • <
  << tam Teko 2018 lapkričio 11 21:14:48

  Ką čia paistai ? Kad stribai apsimesdavo partizanais ? Kaimo žmonės visus partizanus ir banditus puikiai pažino ! Jie buvo kilę iš tų pačių , ar aplinkinių kaimų ! Dėdė pasakojo ,pavardėmis vardino ,kurie ateidavo ir liepdavo "išvirti " samagono , reikalaudavo rūkytų dešrų ,skilandžio , duonos ir kt.produktų . Paskui vieną miškinį suėmė ir jis dėdę išdavė . Dėdę ,kaip politinį kalinį išvežė į Vorkutos (RF ) kalėjimą ,o žmona su vaikais pabėgo ir kelis metus slapstėsi ,kad neišvežtų į Sibirą .

  0 0
  Atsakyti
 • j
  jonas 2018 lapkričio 11 21:12:33

  Pergyvenau pokario laikotarpį, savo akimis mačiau kas vyko tuomet. Mūsų šeima nukentėjo nuo abiejų pusių. Tėvo broil, meėjusi į kariuomenę, sušaudė namuose NKVD. Brolis slapstėsi Žaliojoje girioje kartu su kitais miškiniais, nes juos tuo metu taip vadino. Girti miškiniai atėkę naktį pareikalavo atiduoti 4 červoncus, kurie buvo like nusipirkus arklį, paskersti vienintelę kiaulę ir skardieną nuvežti į nurodytą vietą. O mūsų buvo 8 - tas. Visi galvojo kaip pragyventi, o apie laisvę mažai kas tikėjo ir pabėgelių iš Lietuvos, kurie apgaudinėjo žmones, sakydami, kad išvaduos amerikonai. Reikia neeskaluoti pokario laikotarpio ir miškinių nedaryti herojais. O tiems, kurie nori juos iškelti virš visų, patarčiau pirmiausias atskirti partizanus, nuo miškinių ir bandytų, nes ir tokių buvo jų tarpe.

  0 0
  Atsakyti
 • r
  realybė 2018 lapkričio 11 21:08:38

  Nacionalistas - žmogus, kuris nekenčia viso pasaulio, bet labai myli savo tautą, kurių daugumą norėtų sukišti į dujų kameras.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  DIEDUKAS 2018 lapkričio 11 21:01:35

  GAL PARAŠYTU,KIEK MIŠKINIAI VAGONŲ TREMTINIŲ IŠLAISVINO,KIEK GARNIZONŲ KARIŲ SUNAIKINO,AR VAGONŲ NUVERTĖ.TARYBINIAI PARTIZANAI TAI DARĖ.NA,KAD ŠAUDĖ LIETUVOS ŽMONES KAIMUOSE,PLĖŠĖ IR PRIEVARTAVO.TAI GIRDĖJOME IŠ MOČIUČIŲ .UŽ KĄ MYLĖTI ŽMONIŲ ŽUDIKUS,KURIŲ DAUGUMAS BUVĘ POLICAJAI,HITLERINIAI CHALUJAI

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >Teko 2018 lapkričio 11 20:59:04

  neužkabinsi žuvyčių,ant šio kabliuko,ieškok kito.Tai jau kažkur girdėta.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TEKO 2018 lapkričio 11 20:44:14

  dirbti tokioje vietoje,kur aplink buvo nemazai buvusiu stribu.Kol buvo blaivus tai jau tas bendravimas buvo toks dirbtinas,bet kai jau isgerdavo tai kiek teko girdeti,jei tai nebuvo ju pasigyrimai,kad eidavo i seimas ieskodavo bet kokiu jiems reikiamu ziniu,o kai tie netiketai aplankytio zmones aiskino,kad nieko nezino,tai prisistatydavo,kad esantys miskiniai ir juos issaudydavo,o geresniu atveju tai apsirupindavo maistu,nes kaip jie sake,kad garnizono maistas blogas,o snapso tai visai truko.Klaiku buvo klausytis tu ju pasipasakojimu apie atliktus ,,zygius,,Baisiauia buvo klausyti,kai issaude visa 5 asmenu seima,kad nedave snapso.Tai tokie buvo liaudies gynejai.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TO > "lietuviškoms Jungtinėms Pajėgoms" 2018 lapkričio 11 20:15:12

  Jūsų komentaras labiau panašus į grasinimą. Sakote - partizanų tikslas buvo išnaikinti komunistus? Bet naikino paprastus, neturtingus lietuvius, kuriuos faktiškai turėjo ginti.Dar daug yra gyvų to meto žmonių, kurie prisimena visus "partizanų - išvaduotojų" darbus. Stribai gėrė samagoną - dieną, o miškiniai - naktį. O taip pat plėšdavo žmones, viską atiminėdami ir žudydami, kartais ištisas šeimas. Geriau nekiršinkite Lietuvos žmonių, sėdėdamas kur nors Amerikoje, ir jausdamiesi didvyriais, saugiai išnešę savo užpakalį ten, kur buvo gerai. Lietuvai jau ir taip visko pakanka. Lietuvai reikia kurti geresnį gyvenimą, o ne kariauti, užtenka visokių grasintojų ir kurstytojų. Liaudis nori taikiai gyventi.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Dainius:Atsakymui 2018 lapkričio mėn. 11 d. 16:37:37 2018 lapkričio 11 18:53:48

  Na vokiečiai savo faterlendo plano neįvykdė,rusai pokario metais taip pat plano išvežti visus lietuvius į Sibirą neįvykdė,užtat dabar štai jau 30 metų šie du planai vykdomi kaip reta sėkmingai - lietuvių taip sumažėjo,kad tuoj Lietuvos piliečio pasaus dykai dalins Šiaurės Afrikoje.O likusiems sistemingai plauna smegenis ir lupa devynis kailius,o kol jūs čia riejatės-vaikus atiminėja.

  0 0
  Atsakyti
 • /
  //////// 2018 lapkričio 11 18:28:46

  ar lietuvos partizanai susprogdino pokaryje koki gelezinkeli kad nebutu tremema lietuvos zmones i sibira

  0 0
  Atsakyti
 • Edis 2018 lapkričio 11 18:25:35

  Būkime sąžiningi . Kas ėjo į pabaigą. Vokiečiai traukėsi . Aišku buvo kad kai ateis rusas , tiems kas su vokiečiu bendradarbiavo bus šakės. Dauguma kartu su vokiečiais traukėsi į vakarus. O kas nespėjo , ar dėl vienokių ar kitokių priežasčių liko , bėgo į miškus. Bėgo į miškus dar nenorėdami tarnauti rusų kariuomenėje. Viena didžiausia dalis buvo tikintys kad amerikonas pradės karą su stalinu ir Lietuva padės išlaisvinti. Manau nė vieno nebuvo kuris tikėjo kas partizanai patys sutiruškiins rusų kariuomenę ir išvaduos Lietuvą . To nebuvo . Visi tikėjo pažadais padėti , tik reikėjo laikytis. Štai kur buvo suklaidinti ir pasmerkti sunaikinimui visas partizaninis judėjimas. Nes absoliuti dauguma lietuvių buvo apolitiški matę labai daug valdžių , nuo caro , kaizerio , smetonos , stalino , hitlerio ir vėl stalino. Ir žinojo kad galima ne ant tų kortą pastatyti. Tad dauguma lietuvių pakluso ir nesipriešino , kolūkiams . Be to vėliau matė kad sovietų valdžia gerina gyvenimą.

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tikrai verkti reikia 2018 lapkričio 11 18:02:03

  partizanai politikai? prajuokino mokslincius. isivaizduokit anukeli, historika Anusouwska ir kitus bei kitas .

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Ašara 2018 lapkričio 11 17:34:54

  Keista, kad prof. nesupranta! Juk dauguma buvo plesikai, zudikai , zodziu - banditai... Mazuma (jaunuciai!) buvo apgauti idealistai. Bet visi, visi laike ginklus! O ka daro su ginklais? Zudo kareivius? NE! Vercia traukinius? NE! Saudo komsomolcus, kolujiecius ir ju seimas. Zodziu , zude beginklius nekaltus tautiecius. TIK GEDA!

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Sedeti 2018 lapkričio 11 17:21:34

  miške ir laukti amerikonų o naktį rubavoti kaimiečius, anoks čia didvyriškumas.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > vincas 2018 lapkričio 11 17:04:16

  Vienam pasakė, kuris buvo išduotas, nes slapstėsi pas vieną žmogų. Ir kada jie išėjo Ukmergės garnizono viršininkas jį pasveikino su 10 -čiu, o po to atseikėjo dar 25 metus Sibiro kasyklose. Jį prisimenu... Prieš tai buvo mokytoju.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vincas 2018 lapkričio 11 16:39:52

  Sovietmeciu partizanai buvo nubloksti i miskus ir vargu ar sovietine valdzia galejo jiems pasakyti-SAUNUOLIAI ILGAI ATSILAIKETE PRIES MUS...ir tik dabar atsivere durys i slove.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSITIKIMAS: Tvyrant santykių šaltukui tarp Pekino ir Vilniaus, trečiadienį keli opozicijai priklausantys Seimo nariai susitiko su Kinijos diplomatais.
 • ATSISTATYDINIMAS: Buvęs Austrijos kancleris ir jauniausias pasaulyje vyriausybės vadovas Sebastianas Kurzas ketvirtadienį ketina paskelbti apie savo atsistatydinimą iš Austrijos liaudies partijos pirmininko pareigų ir visišką pasitraukimą iš nacionalinės politikos.
 • NUOMA: Seimo valdyba vėl leido nuomotis mašinas iš parlamentinei veiklai skiriamų lėšų.
 • PARODA: Ketvirtadienio vakarą Nacionalinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejaus padalinyje – A. ir P. Galaunių namuose bus atidaryta paroda „Moder… Kas? Kauno modernizmas! Ir architekto profesija“ atidarymas.
 • PATYČIOS: Prancūzijos parlamentas trečiadienį pradėjo nagrinėti įstatymo projektą, pagal kurį už patyčias mokykloje būtų baudžiama iki trejų metų kalėjimo.
 • AUTOMOBILIAI: Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
 • VAKCINACIJA: Europos Sąjungai laikas „pamąstyti apie privalomą vakcinaciją“ nuo COVID, trečiadienį sakė Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen, nors ir pabrėžė, kad nuspręsti turi valstybių narių vyriausybės.
 • PRITARĖ: Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pasienyje su Baltarusija dar mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį.
 • GINČAS: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nagrinės vienos didžiausių šalies verslo grupių „Vilniaus prekyba“ ir jos smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevičiaus ginčą dėl 81,25 mln. Eur žalos už bandymus stabdyti prekybos centrų „Akropolis“ pardavimą.
 • DERYBOS: Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį pareiškė norįs tiesioginių derybų su Rusija, skirtų užbaigti aštuonerių metų karą su prorusiškais separatistais jo šalies rytuose.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vaikai turi turėti galimybę nuspręsti skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +5 C

-2 +3 C

 

-10 +3 C

0 +6 C

-3 +2 C

 

-3 0 C

0-12 m/s

0-13 m/s

 

0-6 m/s