respublika.lt

Kodėl Lietuvos žemė niekam kojų nedegina? - straipsnio komentarai:

 • K
  Kis 2020 gruodžio 06 15:59:55

  o kur kita puse komentaro?Kas liecia Landzbergi -TABU?Ka gi,paliko dar (Reklamos nespausdiname.)

  1 0
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 gruodžio 06 15:57:58

  noreciau kysti,bet mano galva 70% paklausus kas tas Brazdzionis ar Paulius Sirvys tik peciais patraukytu.As visa laika klausiu save(nes tu klausti ,kurie turetu atsakyti,man neduota),kam tai visa naudinga.Juk is nieko niekas negimsta ar mirstama?Turime "aukso "vertes luita LRT,kam ten idomu kastie vyrukai(gal zemgrobiai),bet mums aktualu Tapinas su Valinsku su savomis kvailomis pabodusiomis laidomis,ar tos virejos blyneliai,net Kuzmickaite nelabai populiari

  1 0
  Atsakyti
 • t
  to Aras 2020 lapkričio 21 14:25:40

  Deja, dabartinę valdžią išrinko save tikraisiais patriotais laikantys rinkėjai ir konservatoriškos spaudos ir LRT propagandos aukos. Taigi turim ką turim. O Viliaus darbo svoris nusveria visų Kultūros ministerijų kartu sudėjus "darbą". Ačiū. Tokia mano nuomonė

  5 0
  Atsakyti
 • S
  Slunkius 2020 lapkričio 12 11:07:14

  Už savo praeities netikusius darbus, elgesį atgailaujančius, atsiprašančius suprantu, pakenčiu. Siūlau ir jums taip daryti, tik būkit budrūs neatsiprašančių pie iš reikalo nešliekit. Kolaborantų, kurių vardais elektrines, mokyklas ar tiltus buvusieji vadina reikėtų tiktai, kaip šiukšles rūšiuoti!

  0 1
  Atsakyti
 • R
  Rimas 2020 lapkričio 03 07:41:09

  Niekas neprisiminė nei Vilniaus , nei Seinų užgrobimų šimtmečio . Bet Nausėda pasipiktino , kai Valinskas pasakė savo nuomonę apie Tomaševskį . Va toks požiūris į istoriją

  1 0
  Atsakyti
 • G
  Gaila 2020 lapkričio 02 11:17:23

  Kad šiandien Lietuvoje tokių žmonių kaip Vilius Kavaliauskas, kurie neša atminties išsaugojimo įdėją, labai mažai. Jeigu tokių ir atsiranda, tai Kultūros ministerijos klierkai ne tik, kad padeda ar padėkoja už pilietiškumą, bet dar pasistengia tuos žmones ir iš atminties ištrinti/nuvertinti. Sėkmės Tau Viliau, kovoje su etatiniais ir menklatūriniais biurokratais.

  20 3
  Atsakyti
 • A
  Aciu uz puiku interviu. 2020 lapkričio 02 10:43:12

  Daug suzinojau,pasirodo galima tyliai padaryti gerus darbus,padeti milziniskas pastangas,pradziuginti visuomene,mylincia mena,kultura,iamzinti musu didvyrius,talentus ir kartu likti nepastebetiems valdisku instituciju ir ypac visuomenines televizijos LRT. Gal taip yra,kad visuomene iprato prie rekavimu,trumpalaikiu skandalu,tusciazodziavimo ir nepasigenda nei gylio nei plocio zmoniu,partiju ,valdininku pasisakymuose ir darbuose,gal. Gerb.V.Kavaliauskas ypatinga asmenybe,moka brandinti,igyvendinti idejas,bendrauti,deretis ir siekti gerio Lietuvai.Gaila,kad neprisidejo prie rinkimuose buvusiu judejimu,gal butu pakeles rezultatus,arba ragines jungtis bendram tikslui mazytes partijas ir judejimus,kuriuose buvo irgi daug iskiliu,doru zmoniu,o nepasiekta nieko,pasirinktas dziaugsmo liberalizmas

  18 3
  Atsakyti
 • A
  Aciu 2020 lapkričio 02 08:31:22

  Dievui, kad turime tokius pasisventelius kaip gerb.Kavaliauskas.

  24 3
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2020 lapkričio 02 07:42:08

  Valdžia gauna daug pinigų, todėl ir galvoti atprato. Pastato kokį menkavertį filmą ar visą seriją su "žinomais žmonėmis" ir jau galvoja , kad įnešė didelį indėlį į kultūrą... Atimk iš miestų muziejus, paminklus ir liks tik didelės parduotuvės su tomis pačiomis standartinėmis prekėmis, mašinos ir mašinų stovėjimo vietos. Jau fontanai su gėlėmis ir medžiais miestą , miestelį padaro jaukų. O kur dar miškai su grybais ir uogomis, kai nereikia nei kaukių, nei sporto klubų, natūrali mankšta su natūraliais produktais... Žinių laidos tapo sąskaitų suvedinėjimo vietos, be jokios naudingos kultūrinės informacijos, nes žurnalistams svarbiau yra už kiek nusipirko koks klubas žaidėją, o ne ką gražaus sukūrė paprastas žmogelis su auksinėmis rankomis ar išlavinta fantazija... Galima kopijuoti žymius menininkus tik pažinimui, bet visada žavi skulptūros iš smėlio ir ledo, nes per trumpą laiką sukuriami šedevrai tikrų menininkų, apdovanotu talentu...

  22 0
  Atsakyti
 • T
  Todėl 2020 lapkričio 01 20:59:30

  iki šiol per TV matome tai, kas jai nesukelia alergijos

  25 0
  Atsakyti
 • I
  Inga 2020 lapkričio 01 19:42:24

  Pagarba Jums , ponas Kavaliauskai.

  42 4
  Atsakyti
 • g
  griovėjai juda tik tol, 2020 lapkričio 01 18:05:18

  kol dar yra ką griauti.

  35 2
  Atsakyti
 • z
  zeka 2020 lapkričio 01 17:58:39

  Praeis laikas ir vargu ar kas nors prisimins kas ten kada prezidentavo ar tuo labiau ministrais buvo , bet atlikti tikrai reikšmingi darbai Tėvynės labui bėgant metams tik įgaus dar didesnę savo vertę.Pagarba , pagarba ir pagarba žmonėms dirbantiems tokius reikšmingus darbus Lietuvai tai yra mums visiems.

  51 1
  Atsakyti
 • t
  tai 2020 lapkričio 01 17:48:17

  Kultūros ministras aptatytas nekultūringomis viceministrėmis. Tai yra nomenklatūrinės bobos, dar iš putinaitės paveldo

  50 0
  Atsakyti
 • t
  to Lietuvos žemė... 2020 lapkričio 01 17:21:06

  Nieko jiems nedegina, jiems nusispjaut į tą Lietuvą. Kokia teise KGB-istų pakalikai įslaptinti 75-iems metams? Ne visi gi išmirė, ne visi dar ir labai pasenę, gal ir dabar kokį "juodą" darbelį dirba ar šiaip didelius patriotus vaidina. Negaliu atleist šito įstatymo priėmėjams, jie man Tėvynės išdavikai. Jei dar koks šiaip į KP pakalbintas įstojo- gal proto nelabai turėjo, bet talkint KGB-istams jau reikėjo sąmoningai.

  59 0
  Atsakyti
 • L
  Lietuvos žemė turėtų deginti 2020 lapkričio 01 16:39:34

  Kojas buvusiems skrebams ir jų palikuoniams. Taškas.

  27 9
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Geofizikas Romualdas Zubinas 2020 lapkričio 01 15:55:31

  SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA YRA ATRASTI TREČIASIS ir KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI KURIE LEIDO PAŽINTI - KAS ir KODĖL ŽEMĖJE VYKO? KAS ir KODĖL VYKSTA? BEI KAS ir KODĖL VYKS ATEITYJE? Parašytos ir, šia tema, išleistos knygos: "Perkūnas", "Per praeitį į ateitį". "Pažadinta praeitis", "Praregėjimas", "Praeitis ir ateitis", "Tvanai dievai civilizacijos", KADA ŠIAIS PASAULINIAIS ATRADIMAIS SUSIDOMĖS MOKSLININKAI?

  23 2
  Atsakyti
 • W
  Ww 2020 lapkričio 01 15:22:25

  Aš manau gerbti savo protėvių kultūra papročius yra kiekvieno save gerbiančios žmogaus pareiga. O dėl valdžios požiūrio į kultūra tai manau reikia pažiūrėti kokio mentaliteto išrenkami žmones į seima, kultūros ministerija koks svietimas ir tt. O dabar kada partijos viešai sako, kad įteisinsim narkotikus, prostitucija, pederastija ir jiems leis vaikus įsivaikinti kai gali atiminėti ir išvežti iš Lietuvos vaikus ir tt Tai jus pažiūrėkite ar gali tokie žmones sneketi apie kultūra ir ją puoselėti. Ar teisybe, kad prezidentas, pritars narkotiku įteisinimui, pederastams tuoktis ir tt. Tai kokio žemo mentaliteto išrenkami žmones į aukščiausius postus? Tai mano nuomone neoliberalbolseviku lozungas RaZRUSIM VIES MIR !!!!! O galGitanas tik prie šitos išrinktosios daugumos gali atsiskleisti?

  48 0
  Atsakyti
 • A
  Aras 2020 lapkričio 01 14:05:11

  Todėl ir už patriotines partijas mažai piliečių balsuoja,nes totalus nutautėjimas.Bolsevikai okupantai padarė savo.Koki žydų ar rusų antkapį pabandykite nugriauti.Triuksmas ant viso pasaulio,o lietuviška sudaužė lenta psichinis ligonis ir tik bauda gavo.I durnyna ji reikėjo įkišti,kaip ir Vanagaitė.Tautos slykstynes.Ir tą Grybauskaitė ir skvernelis ir simonyte ir dar daug kitų politikų,tai nutautejusios šiukšles,kurias negalima prie valdžios prileisti.Jei žmogus kosmopolitas,o ne patriotas,tai garantija vagis ir korupcijos tuos,svetimų užpakaliu laikytojas.Ar tai maskvos,ar Briuselio,ar Vašingtono,bet laizytojas.

  44 6
  Atsakyti
 • a
  aha 2020 lapkričio 01 13:50:22

  kuo jums trukdo tie komunistai, kurių realiai nei vieno nebuvo visame pasaulyje. Nes vienintelis realus komunistas tiktai Jėzus, o visi kiti vagys, siaubingi milijardų vagys.

  28 9
  Atsakyti
 • A
  Atsakingi i valdžia nesiveržia,nes žino,kad vienas,ar du 2020 spalio 30 19:42:17

  nieko nepakeis,o tik be ryšio gaiš laiką kovodami su komunistais.

  26 10
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2020 spalio 30 19:10:55

  Kad daugiau butu tokiu zmoniu kaip Kavaliauskas,daranciu ,o ne plepanciu kaip i Seima besiverziantys susireiksminusios menkystos.

  76 4
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
 • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
 • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
 • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
 • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
 • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

 • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

 • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
 • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
 • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +6 C

+5 +9 C

 

+2 +9 C

+11 +17 C

+4 +15 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos